Konflikt Rosja-Ukraina

Nie wiem o co poszło ze Stuhrem ale Roman go nienawidził, akurat tę historię znam od jednego z aktorów olsztyńskiego Teatru Jaracza, który z Romanem lubił wypić. Chyba się przejadę i też mu świeczkę zapalę, albo szklankę spirytusu. Dla mnie jeden z najlepszych polskich aktorów, szkoda, że tak krótko!
 
Usiłujesz stworzyć jedną grupę z rybą i karatekowcem czy tylko żarty sobie strugasz?
Nie rozumiem. Cos jest z nimi nie tak? Z wieloma wypowiedziami obu panow sie zgadzam, no i po co mialbym sie szufladkowac ze swoimi pogaladami?
Indolencja polskiej dyplomacji w sprawie Ukrainy jest aż nazbyt widoczna. Trzeba mieć jakiś wewnętrzny opór żeby tego nie widzieć.
Nie mowimy o calej polityce, bo na oceny to przyjdzie czas po wojnie, ale o tej konkretnej sytuacji. Na jakiej podstawie sadzicie, ze podpisanie umowy(tam nawet jest napisane, ze negocjacje wciaz trwaja) z automatu oznacza, ze oddalismy pole?
 
Nie rozumiem. Cos jest z nimi nie tak? Z wieloma wypowiedziami obu panow sie zgadzam, no i po co mialbym sie szufladkowac ze swoimi pogaladami?

Nie mowimy o calej polityce, bo na oceny to przyjdzie czas po wojnie, ale o tej konkretnej sytuacji. Na jakiej podstawie sadzicie, ze podpisanie umowy(tam nawet jest napisane, ze negocjacje wciaz trwaja) z automatu oznacza, ze oddalismy pole?
to wszystko zależy.
Czy chcesz dostać w ryja teraz czy za chwilę?
 
Taka refleksja mnie naszła. Czy to przypadkiem nie było tak, że jak ktoś krzyczał, że Polska daje dupy Ukrainie za darmoszke a Ukrainę i tak będą odbudowywać szkopy to był ruska onuca? Trochę czasu minęło i nie wiem czy sobie sam tego nie wymyśliłem.
 
Taka refleksja mnie naszła. Czy to przypadkiem nie było tak, że jak ktoś krzyczał, że Polska daje dupy Ukrainie za darmoszke a Ukrainę i tak będą odbudowywać szkopy to był ruska onuca? Trochę czasu minęło i nie wiem czy sobie sam tego nie wymyśliłem.
Dużo nas tak krzyczało, ruskich onuc Ja dodam jeszcze tylko Wielkiego Brata zza oceanu do tych budowniczych.
 
F6iHUq7WAAANNfb.jpg
 
Na szczęście jestem Polakiem i nie oddam nawet guzika!

Murem za polskim mundurem!

View attachment 78538



View attachment 78539
Obawiam się, że śmigło zaraz może mu narobić na głowę. Jak mnie bawią pisowcy z tą swoją skłonnością do przebierania się w mundury. Mam wrażenie, że w swojej młodości intensywnie migali się od ZSW, no może oprócz Krasulskiego, który miał plan i poszedł do wojska ukraść spirytus.
 
Back
Top