Konflikt Rosja-Ukraina

Szczerze mówiąc to od roku widziakem tylko kilka wpisów by ktoś kogoś tu nazwał onuca, i setki ukrofobow którzy branzluja się dzień w dzień że inni ich nazywają onucami non stop.

Ci uderzy są jak ta Żydówka co sama sobie na drzwiach rysowała swastyki by mówić, że jest ofiarą antysemityzmu
okej-okej-okej.gif
 
Twojej. Nikt nie zmusza Cię do odpisywania mi. Kiedyś cisnęli po mnie bekę że daje się zaczepiać na m.in debilne twoje zaczepki.
Czyli to ty przyznajesz,że beze mnie tutaj nie potrafisz funkcjonować i musisz pisać te wysrywy.
Starałem się być w porządku i nawet nie wyśmiewałem tego twojego durnego outfitu dominy i wyjątkowo płaskiego tyłka tego twojego szmaciska.
Jesteś tak uzależniony od atencji,że aż boli.

Co do tematu nic nie pisałem o Niemcach tylko,ze to nie my dostaniemy dobrą ofertę.
 
Czyli to ty przyznajesz,że beze mnie tutaj nie potrafisz funkcjonować i musisz pisać te wysrywy.
Starałem się być w porządku i nawet nie wyśmiewałem tego twojego durnego outfitu dominy i wyjątkowo płaskiego tyłka tego twojego szmaciska.
Jesteś tak uzależniony od atencji,że aż boli.

Co do tematu nic nie pisałem o Niemcach tylko,ze to nie my dostaniemy dobrą ofertę.


Chodziło mi o lekcje.

Już wiesz jak mnie wkurwiallo gdy to robiłeś, tylko w prostacki sposób
 
Chodziło mi o lekcje.

Już wiesz jak mnie wkurwiallo gdy to robiłeś, tylko w prostacki sposób
Ty nie lubisz mnie,ja nie lubie ciebie.
Dlatego ci zaproponowałem żebyśmy się nawzajem unikali bo to nie ma sensu.
Ale jesteś tak uzależniony od kłótni,że nie dasz rady.
 
Back
Top