Konflikt Rosja-Ukraina

Ktoś na serio wierzy, że ona zrobiła dobry film sensacyjny gdzie główny motyw fabularny jest dziełem przypadku i nie ma co się doszukiwać drugiego dna?
View attachment 78649


Kiedy próbujesz brać wszystkich na wizerunek pogodnej, ciepłej może nieco za bardzo kwadratowej babci
1695468875194.png


i dziwnym trafem znajdujesz naiwniaków co się na to łapią.
 
O, czyli miałem rację, że duża część z nich wyjedzie i nie będzie zostawać w Polsce. A ile hejtu za to dostałem.
350 tys to promil i wiesz, że poza tymi 350 tys są miliony które wpłacają do budżetu?

I chyba dobrze że tych od socjalu się pozbywamy a zostają ci na których zarabiamy
O czyli nie miales racji ze beda budowac polska gospodarke i w sumie w innych aspektach co do ukrainy rowniez jej nie miales :mjsmile:
 
Hej ukrofile i euro-frajerzy. A nie mówiłem?
Co będzie z naszym PKB??? Kto je będzie budował???

Ukraińcy masowo opuszczają Polskę. Wiadomo, dokąd uciekają​


O zjawisku informował portal obozrevatel.ua. Dziennikarze ujawnili, że w ciągu 2022 roku Polskę opuściło prawie 350 tys. osób. Z kolei Czechy opuściło 50 tys. osób. Większość z nich wraz z rodzinami i znajomymi pojechała do Niemiec.

Z badań EWL i Studium Europy Wschodniej wynika, że Ukraińcy są głównie nastawieni na pomoc socjalną, a na tym tle Niemcy bardzo mocno się wyróżniają.

link


po prostu to pokazuje, że upadlińska stonka chce doić a nie pracować, tak jak islamska stonka w niemczech czy francji.
Z pozka jeszcze nie wyjechali a mają przecież tylko jakieś 150 km do granicy :childcry:
 
A są już jakieś kontrakty Niemców?
Wlasnie o to mialem pytac. Chyba jednak nie, bo radosc by byla jeszcze wieksza.

Ciezko sie jednak polapac w tym co mowia wokekonfederaci. Jak Niemcy, po wybuchu wojny, mieli ukrow w pupie, to byl to dla Polski przyklad swietnej polityki miedzynarodowej. Teraz sytuacja sie odwraca. I co sie okazuje? tez zle. U wokekonfederatow zawsze wszystko jest zle.

Rozumiem, że największy grzech tego filmu to timing
No, ale nie twierdzisz chyba, ze jest on przypadkowy?
 
A po co mają się uczyć niemieckiego by mieć pracę w Niemczech?
Prosta sytuacja - jak byłem u krewnych w Berlinie Wschodnim to opowiadali jak Niemcy są wkurwieni, że Ukraińcy nie pracują i nie uczą się języka. Ogółem Berlin (nie wiem czy ich mer, czy cały rząd Niemiec) zrobił tak, że Ukraińcy mogli w kilku sieciach sklepów robić zakupy 1 euro za dowolną ilość rzeczy. Efekt? Na niemieckich portalach aukcyjnych lądowała masa rzeczy nowych ze sklepów taniej niż w sklepie, a do tego sklepy miały problemy z alkoholem niektóre bo przez pomysł władz sprzedawali najdroższe flaszki po jedno euro.
 

Nazwisku Sawczuk jasno daje przynajmniej mi do zrozumienia jakie kwiatki od fajnopolaka a tak naprawdę duchowo ukraińskiego działacza antypolskiego przeczytam.
I nie zawiodłem się. Równie dobrze można przeczytać opinię ochujskiej, posła ukraińca kowala, czy prezesa fundacji darmozjadów Batorego.
Ten punkt w zasadzie eliminuje wypociny tego typa do dalszej dyskusji co to za argument?

1695491158804.png

:siara:

Szkoda, że kwadratowa babcia nie zmontowała w swojej wypocinie sceny z kotem legendą z azerbejdżanu tfu afganistanu (czy skąd ten cwania był) i z legendarnym już nadczłowiekiem pływakiem ibrahimem.

Tak naprawdę ten epilog co wymienił w punkcie drugim jest wg mnie oskarżeniem naszego kraju o rasizm w stosunku do dobierania sobie "uchodźców", że na zasadzie, białych to biorą, islamskich dzikusów o kolorze innym niż biały to już nie.
 
Last edited:
A tu z innej strony



Osobiście, jak ktoś ma trochę oleju w głowie i widzi kadry z filmu przedstawiające imigrantów i ich przekrój od razu powinna się zapalić mu w głowie wielka czerwona lampa. Nadreprezentacja kobiet w ciąży , w ogóle kobiet, dzieci i "wykształconych" inżynierków.
A to sprawia, że cały przekaz filmu jest po prostu kłamstwem i pluciem ludziom w twarz.
 
Last edited:
Back
Top