Konflikt Rosja-Ukraina

Kurwa przeżyłem dzisiaj traumę! Wchodzę sobie rano do cukierni, żeby mi masa nie spadła. A tam ukraińska ekspedientka obsługuje ukrów i do tego rozmawiają łamaną polszczyzną! Miałem nadzieję, że to sen! Nie muszę już nigdzie emigrować, my już jesteśmy na emigracji we własnym kraju!!!
 
Hej ukrofile i euro-frajerzy. A nie mówiłem?
Co będzie z naszym PKB??? Kto je będzie budował???

Ukraińcy masowo opuszczają Polskę. Wiadomo, dokąd uciekają​


O zjawisku informował portal obozrevatel.ua. Dziennikarze ujawnili, że w ciągu 2022 roku Polskę opuściło prawie 350 tys. osób. Z kolei Czechy opuściło 50 tys. osób. Większość z nich wraz z rodzinami i znajomymi pojechała do Niemiec.

Z badań EWL i Studium Europy Wschodniej wynika, że Ukraińcy są głównie nastawieni na pomoc socjalną, a na tym tle Niemcy bardzo mocno się wyróżniają.

link


po prostu to pokazuje, że upadlińska stonka chce doić a nie pracować, tak jak islamska stonka w niemczech czy francji.
 
Last edited:
Hej ukrofile i euro-frajerzy. A nie mówiłem?
Co będzie z naszym PKB??? Kto je będzie budował???

Ukraińcy masowo opuszczają Polskę. Wiadomo, dokąd uciekają​


O zjawisku informował portal obozrevatel.ua. Dziennikarze ujawnili, że w ciągu 2022 roku Polskę opuściło prawie 350 tys. osób. Z kolei Czechy opuściło 50 tys. osób. Większość z nich wraz z rodzinami i znajomymi pojechała do Niemiec.

Z badań EWL i Studium Europy Wschodniej wynika, że Ukraińcy są głównie nastawieni na pomoc socjalną, a na tym tle Niemcy bardzo mocno się wyróżniają.

link

Ukry łase na socjal, szok i niedowierzanie.
 
Hej ukrofile i euro-frajerzy. A nie mówiłem?
Co będzie z naszym PKB??? Kto je będzie budował???

Ukraińcy masowo opuszczają Polskę. Wiadomo, dokąd uciekają​


O zjawisku informował portal obozrevatel.ua. Dziennikarze ujawnili, że w ciągu 2022 roku Polskę opuściło prawie 350 tys. osób. Z kolei Czechy opuściło 50 tys. osób. Większość z nich wraz z rodzinami i znajomymi pojechała do Niemiec.

Z badań EWL i Studium Europy Wschodniej wynika, że Ukraińcy są głównie nastawieni na pomoc socjalną, a na tym tle Niemcy bardzo mocno się wyróżniają.

link



O, czyli miałem rację, że duża część z nich wyjedzie i nie będzie zostawać w Polsce. A ile hejtu za to dostałem.
350 tys to promil i wiesz, że poza tymi 350 tys są miliony które wpłacają do budżetu?

I chyba dobrze że tych od socjalu się pozbywamy a zostają ci na których zarabiamy
 
Last edited:
Hej ukrofile i euro-frajerzy. A nie mówiłem?
Co będzie z naszym PKB??? Kto je będzie budował???

Ukraińcy masowo opuszczają Polskę. Wiadomo, dokąd uciekają​


O zjawisku informował portal obozrevatel.ua. Dziennikarze ujawnili, że w ciągu 2022 roku Polskę opuściło prawie 350 tys. osób. Z kolei Czechy opuściło 50 tys. osób. Większość z nich wraz z rodzinami i znajomymi pojechała do Niemiec.

Z badań EWL i Studium Europy Wschodniej wynika, że Ukraińcy są głównie nastawieni na pomoc socjalną, a na tym tle Niemcy bardzo mocno się wyróżniają.

link

Nareszcie :deniroclap:
 
Miałeś tyle racji baranie, że zanegowałeś zupełnie fakt, że zostanie przeważnie patologia i ci zbyt głupi oraz leniwi, żeby nauczyć się języka i zarabiać w euro.

Niech wypierdalają. Szerokości. :kis:


Tam pojedzie część patologi liczącej na socjal też. I stary, ty negujesz fakt że Polska patologia bez znajomości języka jechała na zachód? Na jakiej podstawie twierdzisz że Ukraińcy są wyjątkiem i ich patologia na zachód nie pojedzie?
 
I co jeszcze napiszesz, że Holland jest czystej krwi Polką?
:beczka:
A chuj mnie obchodzi. Pewnie jest Żydówką i Niemką, tyle że ta scena wygląda jak każda inna scena z każdego polskiego filmu o mundurowych, więc się zastanawiam gdzie te kontrowersje, bo oglądać przecież tego nie będę.
 
A chuj mnie obchodzi. Pewnie jest Żydówką i Niemką, tyle że ta scena wygląda jak każda inna scena z każdego polskiego filmu o mundurowych, więc się zastanawiam gdzie te kontrowersje, bo oglądać przecież tego nie będę.
A ktoś pisał o tej akurat scenie, że jest kontrowersyjna?
:beczka:
Bo ci żyłka zaraz pierdolnie widzę.
 
A ktoś pisał o tej akurat scenie, że jest kontrowersyjna?
:beczka:
Bo ci żyłka zaraz pierdolnie widzę.
No przecież ten war news napisał, że jak to tak przedstawiać mundurowych nieładnie i wrzucił to jako przykład. To jak to ma być przykład oczerniania to patrząc na polską kinematografię ostatni chyba film co nie oczerniał mundurowych to czterej pancerni i pies. :beczka:
 
Nie, pozbywamy się patologii sprytniejszej, ta głupsza i mniej zaradna czytaj najgorsza będzie na naszym garnuszku.


A, racja. Bo 100 % Ukrainciw to patologia żyjąca z socjalu, a ci wszyscy pracujący Ukraińcy których co dziennie każdy z nas widzi to zbiorowa projekcja
 
No przecież ten war news napisał, że jak to tak przedstawiać mundurowych nieładnie i wrzucił to jako przykład. To jak to ma być przykład oczerniania to patrząc na polską kinematografię ostatni chyba film co nie oczerniał mundurowych to czterej pancerni i pies. :beczka:
A ten war news to jakieś wpływowe medium, czy kolejna stonka twiterowa?
:beczka:
 
A ten war news to jakieś wpływowe medium, czy kolejna stonka twiterowa?
:beczka:
Akurat w tym temacie chyba najbardziej cytowane źródło informacji. Poza tym jako jedyny dał jakiś fragment, a jakikolwiek fragment to lepsze źródło informacji niż "chujowe, antypolskie, nie oglądałem, ojciec komunista, matka Żydówka" tudzież rozpłakane baby z KO poruszone wybitnym dziełem.

:korwinlaugh:
 
Akurat w tym temacie chyba najbardziej cytowane źródło informacji. Poza tym jako jedyny dał jakiś fragment, a jakikolwiek fragment to lepsze źródło informacji niż "chujowe, antypolskie, nie oglądałem, ojciec komunista, matka Żydówka" tudzież rozpłakane baby z KO poruszone wybitnym dziełem.

:korwinlaugh:










Ta scena z termosem jest dla mnie najwybitniejsza. Skad Oni wzieli sobie szklany termos xd.
 


I o takie sceny ten cały raban? Fakt, to jest OCZERNIANIE! Żaden Polak, a już zwłaszcza w polskim mundurze, nie powiedziałby o ciapatym per ciapaty!

No nigdy w życiu! Nie napiszę jak my nazywaliśmy arabusów. Ciapak to był komplement:). Tak na lajcie to oni byli 'hara un nuss' czyli półtora gówna:)
 










Ta scena z termosem jest dla mnie najwybitniejsza. Skad Oni wzieli sobie szklany termos xd.

No to już bardziej konkretne fragmenty, może nieco ckliwe, nie przepadam za takimi, obojętnie czy to filmy o biednych Żydkach w holokauście czy inny Katyń Wajdy, bo nie lubię łzawych scen pod publikę i szantażów emocjonalnych wobec widza, ale już można niby powiedzieć, że faktycznie żołnierze nie lubią uchodźców na granicy :). Tylko dalej nie wiem zbytnio co tu się nie zgadza. Lubią ich?

Wali mi to jakąś paranoją. Ja tu widzę fragmenty, że żołnierze i policja zachowuje się jak żołnierze i policja. Nie cackają się z tymi uchodźcami, nie są przesadnie grzeczni i mili, czyli zachowują się dokładnie tak jak większość Polaków chce, żeby się zachowywała z PiSem, a ostatnio nawet z KO na czele. Żeby nie pochylała się nad tragedią indywidualnych jednostek i kwiliła 'oj jaki ty biedny jesteś z Afryki przyjechałeś', tylko goniła całą tą swołocz jak suweren przykazał i nie angażowała się emocjonalnie. No i tak to w tych fragmentach wygląda. Dobra do tego krzyża się można przypierdolić, że faktycznie tendencyjne, że "OO PATRZCIE TAKI NIBY KATOLIK A NAD KOBIETĄ SIĘ ZNĘCA W MUNDURZE". Tylko, że w sumie nie wiem czy krzyże po prostu dalej sobie nie wiszą w urzędach w tym posterunkach policji, co dalej oczywiście nie znaczy, że musiała go tendencyjnie pokazywać, ale jak wiszą, to te krzyże gorsze rzeczy widziały niż jakieś ściśnięcie ręką baby. Tyle że nie wiem jak ci wszyscy "murem za polskim mundurem" sobie wyobrażają taką pracę na granicy - że oni tam stoją uczesani grzecznie z przedziałkiem jak na komuszych filmach o IIWŚ, śpiewają Przybyli ułani pod okienko, a jak idzie uchodźca imigrant, to mówią - oj nie panie uchodźco, panie nielegalny imigrancie, tak NIE WOLNO! Zatrzymujemy Pana i odsyłamy, proszę z nami!
:beczka:

Sztur gra sam siebie, biadoli o faszystach i że już mu przez nich nie staje, to widać, że chyba "oczernia" kogoś z KO czy tam z resortowej kanapowej lewicy swoją rolą rozemocjonowanego lewaka, a nie mundurowych czy PiS? Z tych wszystkich fragmentów plus opisów nawet przeciwników, że złożoność sytuacji migracyjnej jest przedstawiona rzetelnie wynika, że to zwykły film o żołnierzach, którzy robią swoje i jakichś ludzkich tragediach indywidualnych osób, które się na tej granicy znalazły, które też robią swoje i jeszcze jakichś lewakach typu Stuhr. Rozumiem, że ta Holland, wrażliwa artystka, chciała pokazać jacy to oni biedni, a państwo nieczułe, czego ja osobiście nie lubię, ale dalej myślę, że to bliższe prawdy niż ci ułani murem za polskim mundurem, grzeczni i uczynni harcerze jakby to PiS przedstawił. A i tak większość się chyba zgodzi, że żołnierze mają być żołnierzami, a nie harcerzami i powinni tych imigrantów krótko za mordę trzymać, tylko jak ktoś już to pokaże, to O NIE! ANTYPOLSKIE! OCZERNIANIE! POLACY TO HARCERZE!

Rozumiem, że największy grzech tego filmu to timing i, że śmiała przedstawić "uchodźców" jako indywidualne jednostki ludzkie, a to akurat nie pasuje, bo nie czas się pochylać i rozczulać nad poszczególnymi osobami, skoro wszyscy się zgadzamy, że to dla nas zagrożenie. A że jest jeszcze Żydówką i komunistką, to się wszystkie zarzuty mnożą w oczach x 10.

I pewnie o to tej całej Holland chodziło, wiadomo, że ona nie lubi PiSu, a PiS jej, więc się kręci inbę. Najgorzej, że musiałbym to sam obejrzeć, żeby ostatecznie wiedzieć co myśleć i to chyba jedyny powód, dla którego miałbym to oglądać, ale nie widzi mi się na to iść do kina, może jak już wrzucą na lewacki Netflix.
 
I pewnie o to tej całej Holland chodziło, wiadomo, że ona nie lubi PiSu, a PiS jej, więc się kręci inbę. Najgorzej, że musiałbym to sam obejrzeć, żeby ostatecznie wiedzieć co myśleć i to chyba jedyny powód, dla którego miałbym to oglądać, ale nie widzi mi się na to iść do kina, może jak już wrzucą na lewacki Netflix.
+1

Mysłę, ze za dwa miesiące nikt nie będzie o tym filmie pamiętać medialne w kraju i za granicą.
I sam się właśnie złapalem na tym, ze właściwie cel spełnił, bo niby mam na niego wyjebane ale jakies informacje sobie sprawdziłem albo zastanawiałem się czy nie pójść na film, który mnie chuja interesuje tylko dlatego, zeby wyrobić sobie na jego temat opinie, bo spoleczenstwo o Nim dyskutuje.
:brainoverload:
 
Last edited:
Ktoś na serio wierzy, że ona zrobiła dobry film sensacyjny gdzie główny motyw fabularny jest dziełem przypadku i nie ma co się doszukiwać drugiego dna?
F6p4-TcWwAA8V_C.jpeg
 
Back
Top