Konflikt Rosja-Ukraina

I jeszcze utworzyli sporą diasporę, która pomalutku będzie przemeblowywać Polskę na swoją modłę. Będą kandydaci do samorządów, do Sejmu itd. a oni będą głosować solidarnie :einsteinsmoke:

Może i koszty kolosalne ale prawie udało nam się zrobić na złość Putinowi!

Dodaj jeszcze wysyp urodzonych już w Polsce ukrobąbli, zatrzęsienie tego. Będzie lipa!

No to pomyślcie co by było i w jakim tempie by postepowała degradacja życia jakby z białorusi nawpuszczali tych kurew - i wiadomo że opór agentów też by z nimi weszło :robertmakeup:

Także co jak co ale ten mur i obstawa granicy wydaje się jaknajbardziej słusznym ruchem - nie weim czy nie powinno sie realnie o tym zacząć mysleć/może częściowo - żeby zachowac jakakąś wymianę towarową z ukrainą....Z resztą chyba połowa bałtów i finlandia tez już zbudowała pierwszy fragment na granicy z Raszystami... Ciekawie się robi ale tak jak pisałem nic nie wróżę tutaj dobrego z takim zarządzaniem z doskoku państwem i brakiem przewidywania nie funkcjonującym SYSTEMEM obrony nie tylko wojskowej ale i cywilnej.... Chyba serio czas być częścią Polonii znowu... ( i to niezaleznie od władzy niestety...)
 
No to pomyślcie co by było i w jakim tempie by postepowała degradacja życia jakby z białorusi nawpuszczali tych kurew - i wiadomo że opór agentów też by z nimi weszło :robertmakeup:

Także co jak co ale ten mur i obstawa granicy wydaje się jaknajbardziej słusznym ruchem - nie weim czy nie powinno sie realnie o tym zacząć mysleć/może częściowo - żeby zachowac jakakąś wymianę towarową z ukrainą....Z resztą chyba połowa bałtów i finlandia tez już zbudowała pierwszy fragment na granicy z Raszystami... Ciekawie się robi ale tak jak pisałem nic nie wróżę tutaj dobrego z takim zarządzaniem z doskoku państwem i brakiem przewidywania nie funkcjonującym SYSTEMEM obrony nie tylko wojskowej ale i cywilnej.... Chyba serio czas być częścią Polonii znowu...
Przez Ciebie stuhr jest impotentem
 
Coś bliżej
FbGLFhJWAAAL6lb.jpg_large.jpg
 
Najśmieszniejsze jest to ze po półtora roku lizania dupy ukrom rząd pisuaru postanowił pomachać szabelką z okazji wyborów a wyszli na jeszcze większe pizdy. W dodatku przy wydatnym udziale tego niedorozwoja po obowiązki prezydenta najjaśniejszej lllRP
 
Także co jak co ale ten mur i obstawa granicy wydaje się jaknajbardziej słusznym ruchem
Oczywiście! Tylko, że powinien lecieć dalej, wzdłuż granicy z Ukrainą. Już jako małe dziecko wiedziałem, że tam powinien być mur i wieżyczki strażnicze z karabinami wycelowanymi w tamtą stronę... ponoć w każdym mężczyźnie zostaje trochę z małego chłopca :awesome:
 
Ale to juz Wy wszyscy znacie konkrety postanowienia? Czy ocenianie na podstawie mimiki twarzy ze zdjecia?
 
Oczywiście! Tylko, że powinien lecieć dalej, wzdłuż granicy z Ukrainą. Już jako małe dziecko wiedziałem, że tam powinien być mur i wieżyczki strażnicze z karabinami wycelowanymi w tamtą stronę... ponoć w każdym mężczyźnie zostaje trochę z małego chłopca :awesome:
Kuźwa linia Miskatonica1!! :frankapprove: Najlepiej jakby jeszcze fosę wykopali taką min. szerokości najszerszego Dniepru , miny wodne, bunkry z karabinami i laserami mocniej dozbrojone niż Normandia w 1944 ^^ :irish:
 
Słowacja jak zwykle miękkie faje dogadają się z Czechami bo to w sumie jeden chuj i można transportować zboże. Frajerzy zwykli he
 
Real. Roman nazywał Stuhra jeszcze gorzej, mówił, ze z tym chujem nigdy razem nie zagra. Kiedyś gadałem ze znajomym aktorem z pokolenia Jerzego S. i mówił, że Stuhr w Wodzireju nie musiał grać. Lutek Danielak.to był on.
Roman to był gość - naturszczyk świetny aktor mój Dziadek się z nim czzasami zamienil kilka słów na osiedlu/czy gdzieś tam ale takich historyj nie słyszałem... :damjan:

Na Wilanowie grób jest jego to czasami lampkę zapalamy...
 
Ale to juz Wy wszyscy znacie konkrety postanowienia? Czy ocenianie na podstawie mimiki twarzy ze zdjecia?
Usiłujesz stworzyć jedną grupę z rybą i karatekowcem czy tylko żarty sobie strugasz? Indolencja polskiej dyplomacji w sprawie Ukrainy jest aż nazbyt widoczna. Trzeba mieć jakiś wewnętrzny opór żeby tego nie widzieć.
 
Back
Top