Konflikt Rosja-Ukraina

Dziwna narracja, jak obronca moze byc agresorem?

Nawet jesli drony atakowaly ruskich to tak czy inaczej ukraincy dalej sie bronia, no ale Musk czesto pokazuje ze jest odklejony nieco, nie tylko w temacie wojny.

A z tymi stratami to juz lata tyle odmiennych informacji ze nie idzie sie polapac lecz nie wierze w to ze ukrow ginie wiecej niz ruskich czy nawet podobnie. Mysle ze nawet stosunek 2:1 jest dziwnie maly patrzac na to jaki wywiad maja ukry, sprzet oraz to ze sa obroncami.
Też nie wierzę, że ukraińców ginie więcej niż ruskich. Choć przy obecnej maszynce do mięsa w bachmucie straty ukr. na pewno mocno wzrosły. Może właśnie jest teraz 2 staliny do jednego bandery.

Z tym wywiadem to też niby bywa różnie. ukraińcy ponoć coraz częściej nie słuchają się amerykańskich nadzorców -- odnośnie atakowanych celów -- przez co zdjęcia satelitarne i informacje stamtąd bywają im przesyłane z opóźnieniem i mocno selektywnie. Tak czytałem a amerykańskiej prasie. A co do informacji pozyskiwanych przez ludziów w terenie to kacapy też przecież mają zinfiltrowaną ukrainę wzdłuż i wszerz i pełno swoich ludzi. A u nas w mediach tylko się mówi co tam wywiad ukraiński stwierdził, że kacapy zrobią -- że niby tacy poinformowani.

Wolski też ostatnio wspominał, że czerwona armia mocno zwiększyła swoją skuteczność w wychwytywaniu ukraińskich grup dywersyjnych na terytorium neoZSRR.

Alww, broń Boże nie zmieniaj już nigdy swojego avatara. Tony i kaczuszki muszą zostać już na zawsze!
 
Przed każdą ciekawostką chyba będę dawał jakąś adnotację, że nie wiem czy to prawda, "nie chodzi mi o (...)" itd. żeby mnie potem nie wyzywano od "łączących kropki" :lol: więc taką właśnie daję.

Oglądaliśmy z żoną ostatnio tych Wikingów i tak do niej mówię: patrz jak wtedy było przejebane, jak cię ktoś dorwał i chciał zabić to często najpierw zamęczył różnymi przewymyślnymi torturami itd. (uwaga: to był skrót myślowy) takie o dyskusyjki na luzie o różnych rzeczach, jak to przy oglądaniu i dobrze, że nie urodziliśmy się w tamtych czasach.

Tymczasem rok 2023:

1676302226229.png



:beczka:
 
Przed każdą ciekawostką chyba będę dawał jakąś adnotację, że nie wiem czy to prawda, "nie chodzi mi o (...)" itd. żeby mnie potem nie wyzywano od "łączących kropki" :lol: więc taką właśnie daję.

Oglądaliśmy z żoną ostatnio tych Wikingów i tak do niej mówię: patrz jak wtedy było przejebane, jak cię ktoś dorwał i chciał zabić to często najpierw zamęczył różnymi przewymyślnymi torturami itd. (uwaga: to był skrót myślowy) takie o dyskusyjki na luzie o różnych rzeczach, jak to przy oglądaniu i dobrze, że nie urodziliśmy się w tamtych czasach.

Tymczasem rok 2023:

View attachment 56539


:beczka:
To i tak dosyć humanitarne w porównaniu z tym co robia w Ameryce Południowej hehe. Czasami żałuje, że za małolata zajrzałem na sadistic itp bo już mnie nic nie rusza przez to. Wiecie jaki jest paradoks tego, ze w ogole o tym pisze? Pierwszy harkorowy filmik obejrzałem z rewolucji pomarańczowej na Ukrainie...
 
Musk’a to ja się zaczynam autentycznie bać żeby nie stał się jakimś super-złoczyńcą albo w najlepszym przypadku iron-manem - to tak pol żartem pol serio, ale można zaobserwować jakieś czerpanie radości z tego, że świat może być zależny od niego. Wpisy o krypto, które miały olbrzymi impakt, kupowanie Twittera, najpierw pomoc Ukrainie, a teraz jednak już za dużo tej pomocy.

Jakiś syndrom władcy świata czy co :joe:
Z kolonizacja Marsa to raczej wladca naszego ukladu slonecznego;)
 
Musk’a to ja się zaczynam autentycznie bać żeby nie stał się jakimś super-złoczyńcą albo w najlepszym przypadku iron-manem - to tak pol żartem pol serio, ale można zaobserwować jakieś czerpanie radości z tego, że świat może być zależny od niego. Wpisy o krypto, które miały olbrzymi impakt, kupowanie Twittera, najpierw pomoc Ukrainie, a teraz jednak już za dużo tej pomocy.

Jakiś syndrom władcy świata czy co :joe:
((EDIT: o żesz Ty kurwa zapomniałem dodać, żeby nie być posądzony o łączenie kropek i żeby elfik się zaraz na rzadko nie zesrał))

"Nie jestem tego pewny i nie chodzi mi o (...)"

Ale chyba

bardziej ufam Muskowi niż pojebanym rządom usa.
Autentycznie.
Facet kilka razy pokazał, że coś chce zmienić na lepsze, o co lewaczków pizda piecze.
Przykładowo teraz wypływają na światło dzienne brudy covidowych aktywistów co oczerniali uczciwych ludzi i lekarzy w czasie covida.


:beczka:
 
Last edited:
(EDIT: o żesz Ty kurwa zapomniałem dodać, żeby nie być posądzony o łączenie kropek i żeby elfik się zaraz na rzadko nie zesrał))

"Nie jestem tego pewny i nie chodzi mi o (...)"

Ale chyba

bardziej ufam Muskowi niż pojebanym rządom usa.
Autentycznie.
Facet kilka razy pokazał, że coś chce zmienić na lepsze, o co lewaczków pizda piecze.
Przykładowo teraz wypływają na światło dzienne brudy covidowych aktywistów co oczerniali uczciwych ludzi i lekarzy w czasie covida.9


:beczka:
Mordo przecież tweeter cenzurował lekarzy i wyniki rzetelnych badań dla naszego dobra!

Żebyśmy kataru nie dostali, używali nieskutecznych testów i brali w ramię szkodliwy produkt, który nie działa.

Tam się nic nie zgadzało i nie miało sensu, ale chuj foliarzu łączysz kropki.
:beczka:
 
O kurcze. Ten Ator pierdoli podobne głupoty do wielu użytkowników Cohones, udzielających się w tym temacie.


A mozna streszczenie? Bo jednak nie chce mi sie ogladac filmiku o gosciu ktory na miniaturce wyglada jak typowy stereotyp programisty z seriali lat 90 polaczonego z miejscowym bejem, w dodatku ktory jedynie czym zaslynal to jakas gowno burza z gimperem ( kurwa co? XD ) a w miedzy czasie nagrywa filmiki o grach. Jak juz obejrzałeś i wrzucasz to badz tak dobry i stresc nam, dostaniesz żelazny krzyz za odwage :awesome:
 
Back
Top