Konflikt Rosja-Ukraina


Twitterowy wojownik czeka na lapanki twitterowych wojownikow w polsce, ciekawe :awesome: wolalbym jednak by Ci debile cieszyli sie wolnoscia i możliwością bycia debilem niz by powrzechna mobilizacja dotknęła kogokolwiek w tym kraju.
 
Twitterowy wojownik czeka na lapanki twitterowych wojownikow w polsce, ciekawe :awesome: wolalbym jednak by Ci debile cieszyli sie wolnoscia i możliwością bycia debilem niz by powrzechna mobilizacja dotknęła kogokolwiek w tym kraju.
Czyli to nie nasza wojna?
 
Czyli to nie nasza wojna?
Zależy z ktorej strony patrzec.

Czy konflikt zsrr afganistan nie byl wojna amerykanów? W sumie nie byl lecz bron dostarczali w celu wyciagniecia profitow.

Czy front wschodni podczas 2 WS powinien obchodzic USA? Niby nie, a jednak interesem usa bylo danie land lease zsrr.

Mysle ze jakby tak poszperac to wiele by sie znalazlo wojen ktore nie byly czyjes i mimo ze ta strona nie uczestniczyla w konflikcie to aktywnie wspierala jedna strone by uzyskac profity.


Jak dla mnie to nie nasza wojna by wysylac tam ludzi, to nie nasza wojna by rozdawac ukrom u nas jakies przywileje i dodatkowe zapomogi czy inne gowna.

Lecz jesli mamy osiagnac z tej wojny profity miedzy innymi lepsze zbrojenie czy kontrakty wojskowe to byloby fajnie. Nie mowie ze przy obecnej polityce tak bedzie bo po prostu nie wiem tego i mysle ze nawet ekspert gamingowy wolski tez tego do konca nie wie bo rzadowe kurwy nie zdradza tego nikomu.

Mozna spekulowac, wyslanie sprzetu ktory produkujemy na front daje mu tak zwane "przetestowane w walkach" co czyni go bardziej porzadanym teoretycznie. Takze to moze wplynac pozytywnie na rozwoj naszej produkcji.

Jesli mamy pozbyc sie starego sprzetu ktorego konserwacja kosztuje a jest zacofany a w zamian mamy dostac nowy sprzet tym samym oslabiajac naszego jedynego wroga to w sumie tez brzmi dobrze.

Ja tam uwazam ze powinnismy chociaz raz wlasnie prowadzic wojne czyimis rękoma niz czekac bezczynnie na swoja kolej jak to mialo miejsce wiele razy w naszej historii.

Po co mamy zapewniac sobie bezpieczeństwo nasza krwia jak mozemy je zapewniac krwia upa?

Tym bardziej jak teraz jesli wierzyc doniesioniom z frontu trwa wojna pozycyjna a ruscy od sierpnia sie mecza sie z odbiciem miasta wielkosci Siedlec, takze to cos znaczy.
 


Fo8AVHrXgAAvjA2.jpeg
 
Kolega neguje? Czyzby byl z tych co łącza kropki? Foliarzy? :lesnarhappy:
To jakas technika rodem z odwroconej psychologii?
Sikorski mi mówił
A obrazisz sie jak ten sam filmik uzyje na forum „rodzina i przyjaciele” i podpisze „3 braci wrocilo z wojska i pojmalo swojego niedoszlego szwagra, ktory probowal zbiec z kraju, kiedy dowiedzial sie, ze siostra braci, jego narzeczona, jest w ciazy”? Film ma potencjal, ktorego szkoda zmarnowac.
 
To jakas technika rodem z odwroconej psychologii?
Ty mi powiedz.

Co do filmiku to no nie powinno raczej dziwic ze w obleganym kraju jest lapanka do wojska mimo ze ukry twierdza ze maja ludzi mnostwo, jak chcesz wierzyc ukraincom to będziesz w zimie w sandalach chodzic.

Przeszkolenie takiego pewnie nie trwa jeden dzien czy tydzien a jednak jakis zapas by im sie przydal na dalsze walki bo ruskim jednak rakiety sie nie koncza. A saszek tak duzo wbrew pozorom nie ma ktorzy sa zdolni bojowo i przeszkoleni, chyba ze liczysz na tych co w polsce siedza.

Takze dlaczego odrzucasz/negujesz możliwość mobilizacji na ukrainie?
 
To jakas technika rodem z odwroconej psychologii?

A obrazisz sie jak ten sam filmik uzyje na forum „rodzina i przyjaciele” i podpisze „3 braci wrocilo z wojska i pojmalo swojego niedoszlego szwagra, ktory probowal zbiec z kraju, kiedy dowiedzial sie, ze siostra braci, jego narzeczona, jest w ciazy”? Film ma potencjal, ktorego szkoda zmarnowac.
Masz moje błogosławieństwo
 
Nie no panowie już nie negujemy rzeczywistości. Są łapanki na Ukrainie. Jest mnóstwo filmików na dziale wojna w jbzd albo telegramie szonów.
Z resztą to już trwa spory okres czasu więc tym bardziej dziwi mnie, że ktoś potrafi temu zaprzeczyć.
 
Podobno Nato ma powiększyć wschodnia flanke z 40 tys wojskowych do 300, 7.5 razy wiecej wojakow.

Pytanie, cieszyc sie czy juz mozna zaczynac sie pakowac? :lesnarhappy:
 
Podobno Nato ma powiększyć wschodnia flanke z 40 tys wojskowych do 300, 7.5 razy wiecej wojakow.

Pytanie, cieszyc sie czy juz mozna zaczynac sie pakowac? :lesnarhappy:
Dzis na tvp pan z PO powiedzial, ze jest mozliwosc, ze w tym roku stana na przeciwko siebie milionowe armie.

 
Dzis na tvp pan z PO powiedzial, ze jest mozliwosc, ze w tym roku stana na przeciwko siebie milionowe armie.


Na szczescie oszolom z PO jest warty tyle co moj wczorajszy klocek. Przekonuja mnie na razie tylko i wylacznie fakty niz przewidywania wielkich "ekspertow" z tylko jedna prawdziwa narracja jak w przypadku pewnej choroby
 
Last edited:
Back
Top