Konflikt Rosja-Ukraina

Co to są za belki pod ta przyczepą?



View attachment 49499
Ze zdjęcia można wywnioskować że rakieta uderzyła w bardzo bliskiej odległości do przyczepy a sam wybuch spowodował jej przewrócenie.
Zastanawia mnie jak to możliwe że koła znajdujące się od strony nadlatującego pocisku są całe. Podwozie przyczepy nie wygląda na uszkodzone i nie widać na nim śladów po wybuchu.
Coś chyba pisali, że stała na wadze. Być może te belki to jej wierzch.
Skoro był to pocisk przeciwlotniczy, to nie powinniśmy spodziewać się gigantycznych zniszczeń. Tam cel rażą odłamki.
 
  • Like
Reactions: osk
Z Onetu:

Ukraina nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności. Rosja ponosi ostateczną odpowiedzialność, ponieważ nadal prowadzi nielegalną wojnę przeciw Ukrainie — mówił sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg o eksplozji w Przewodowie
Byłem u matki akurat i włączyłem telewizor. Niedługo w gówno wdepniesz i to będzie wina Putina.

Coraz bardziej ta cała wojenka zaczyna śmierdzieć.
 
Byłem u matki akurat i włączyłem telewizor. Niedługo w gówno wdepniesz i to będzie wina Putina.

Coraz bardziej ta cała wojenka zaczyna śmierdzieć.


Kurde, ale jak tutaj można nie widzieć winy Putina?
Jeżeli OPL zadziałało na ostrzał Putina, to jak można mówić, że to nie wina Putina?
Czyli wina Ukrainy jest to, że używa środków obronnych? A więc winna jest Polska i USA, bo gdyby nie Polska i USA to by Ukraina się nie broniła tylko poddała ruskim.


Ps. Co w tej wojnie śmierdzi? Co jest niezwykle?
 
BCFE2EBD-CDE4-472E-A671-F99BF6535CA3.jpeg


Powiedzcie czy dobrze rozumuje:

- Na Przewodów spadła rakieta ukraińska OPL
- Ukraińcy wiedzieli ze rakieta która spadła na terenie naszego kraju to ich rakieta OPL ponieważ nawet próbowali ją przechwycić
- Zelenski mimo to napisał na TT i wypowiadał się o tym ze to rosyjski atak - próbował tym wywołać eskalację na państwo członkowskie NATO pomimo tego, że wiedział że to nie prawda?

Coś pominąłem?
 
Byłem u matki akurat i włączyłem telewizor. Niedługo w gówno wdepniesz i to będzie wina Putina.

Coraz bardziej ta cała wojenka zaczyna śmierdzieć.
No wiesz, od jakis 3 lat powoli zabierany jest spoleczenstwu jego dobrobyt, kawalek po kawalku i wszystko otoczone jest strachem, wojnami, chorobami, ciagle cos jest tym niby "powodem" jakby tak pomyslec ze wlasnie minelo 80 lat od 2 wojny swiatowej a co ten okres zawsze jest cos duzego, jakis resecik to mozna sobie to powoli lepic w calosc ze przygotowuja nas powoli do lepszej wizji swiata? Lepszej dla nich? To tak z kategorii teorie spiskowe
 
View attachment 49518

Powiedzcie czy dobrze rozumuje:

- Na Przewodów spadła rakieta ukraińska OPL
- Ukraińcy wiedzieli ze rakieta która spadła na terenie naszego kraju to ich rakieta OPL ponieważ nawet próbowali ją przechwycić
- Zelenski mi o to napisał na TT i wypowiadał się o tym ze to rosyjski atak - próbował tym wywołać eskalację na państwo członkowskie NATO pomimo tego, że wiedział że to nie prawda?

Coś pominąłem?

Jakiś kontekst? Bo z tego obrazka wynika, że Ukraina próbowała przechwycic rosyjska rakietę, o czym mówi USA i Polski rząd od rana
 
View attachment 49518

Powiedzcie czy dobrze rozumuje:

- Na Przewodów spadła rakieta ukraińska OPL
- Ukraińcy wiedzieli ze rakieta która spadła na terenie naszego kraju to ich rakieta OPL ponieważ nawet próbowali ją przechwycić
- Zelenski mimo to napisał na TT i wypowiadał się o tym ze to rosyjski atak - próbował tym wywołać eskalację na państwo członkowskie NATO pomimo tego, że wiedział że to nie prawda?

Coś pominąłem?
Ze to wina rosji


@Halibut 2.0 nie musisz dziękować wyreczylem cię



Edit: kurwa nie zdążyłem xD
 
Sralibut, kiedy wysyłasz czapki "put russians on knees again" do Bidena?
Już mnie wkurwia ten ukraiński język wszędzie go słychać.
Jestem tolerancyjny ale...
Normalnym jest, że żydowski powinien oficjalnie przeprosić, ale nikt takich przeprosin od niego nie wyciągnie. Jakiś interes w tym nasz rząd musi mieć, żeby im w dupę wchodzić. W tym jesteśmy niestety mistrzami.
 
Jakiś kontekst? Bo z tego obrazka wynika, że Ukraina próbowała przechwycic rosyjska rakietę, o czym mówi USA i Polski rząd od rana
Nie, ukraincy idą w zaparte że to nie ich rakieta spadła na Polskę

To nie była nasza rakieta ani nasz atak rakietowy – oświadczył prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski, komentując wybuch w Przewodowie.
Jest to cytat z relacji „na żywo” onetu. Mało tego ŻĄDAJĄ dostępu do miejsca wybuchu
 
Kurde, ale jak tutaj można nie widzieć winy Putina?
Jeżeli OPL zadziałało na ostrzał Putina, to jak można mówić, że to nie wina Putina?
Czyli wina Ukrainy jest to, że używa środków obronnych? A więc winna jest Polska i USA, bo gdyby nie Polska i USA to by Ukraina się nie broniła tylko poddała ruskim.


Ps. Co w tej wojnie śmierdzi? Co jest niezwykle?
Jak się chce żeby oba kraje się wyrezały to się patrzy inaczej. Tobie SBU musi płacić innej opcji nie widzę.

Przecież tu jest casus z czasów zimnej wojny tylko że teraz w drugą stronę. Ameryka nie pozwoliła Ruskim na bazy na Kubie tak teraz kacapy nie pozwalają hamburgerom na wejście na tereny Ukrainy. Przecież oni względnie dobrze ze sobą żyli mimo że od 8 lat są w trakcie wojny.
Tak jak ruscy tak ukraincy robili naszym pod górkę i nagle Putin nie poruchał i najechał Ukrainę. Bez żadnego zapalnika. Chłop się wkurwił i odpalił fajerwerki. No to przecież żadnego sensu nie ma. I od samego początku narracja tylko w jedną stronę.

A po za tym na jasny chuj Putinowi atakować Wielkie Imperium Polska? To może tylko im zagrozić większą interwencją z zewnątrz. Przecież to byłby atak na NATO na które tak się powołujesz. To nie ma żadnego sensu.
Cała wina jest jasno po stronie Twoich braci, a jebany komik tylko potwierdził jakim jest manipulatoremi. Do tego te ich wypowiedzi, że to nie ich wina, że w żadnym wypadku to coś od nich, a jak wyszła prawda to ich powoływanie NIEZALEŻNYCH ekspertów do zbadania sprawy XDD

Pomijając że już tak na pizdę ruscy dostają, że od 3 miesięcy piszesz że kończy im się amunicja.
:korwinlaugh:
 
Chyba pojde startowac w wyborach, jednym z moich punktow kampanii wyborczej bedzie

"Ostateczne rozwiazanie kwestii fajnopolactwa"

Kto liznal troche historii ten wie ze warto bedzie na mnie głosować.

No akurat od mend typu Rola fajnopolactwo wcale nie jest gorsze.

Ogólnie to łapie się za głowę, że tutaj ludzie by podeprzeć jakieś swoje wizje świata powołują się na najgorsze mendy, chamskich klamcow i propagandystów, czy wprost antypolskie, prorosyjskie konta. Ci którzy to wrzucają to zjebopolactwo?
 
Chyba pojde startowac w wyborach, jednym z moich punktow kampanii wyborczej bedzie

"Ostateczne rozwiazanie kwestii fajnopolactwa"

Kto liznal troche historii ten wie ze warto bedzie na mnie głosować. Potem wezme sie za nierobow i ukrow :beczka:
Jak Ci się uda rozwiązać kwestie naczelnego ukrofila na cohones masz mój głos.
 
Jak się chce żeby oba kraje się wyrezały to się patrzy inaczej. Tobie SBU musi płacić innej opcji nie widzę.

Przecież tu jest casus z czasów zimnej wojny tylko że teraz w drugą stronę. Ameryka nie pozwoliła Ruskim na bazy na Kubie tak teraz kacapy nie pozwalają hamburgerom na wejście na tereny Ukrainy. Przecież oni względnie dobrze ze sobą żyli mimo że od 8 lat są w trakcie wojny.
Tak jak ruscy tak ukraincy robili naszym pod górkę i nagle Putin nie poruchał i najechał Ukrainę. Bez żadnego zapalnika. Chłop się wkurwił i odpalił fajerwerki. No to przecież żadnego sensu nie ma. I od samego początku narracja tylko w jedną stronę.

A po za tym na jasny chuj Putinowi atakować Wielkie Imperium Polska? To może tylko im zagrozić większą interwencją z zewnątrz. Przecież to byłby atak na NATO na które tak się powołujesz. To nie ma żadnego sensu.
Cała wina jest jasno po stronie Twoich braci, a jebany komik tylko potwierdził jakim jest manipulatoremi. Do tego te ich wypowiedzi, że to nie ich wina, że w żadnym wypadku to coś od nich, a jak wyszła prawda to ich powoływanie NIEZALEŻNYCH ekspertów do zbadania sprawy XDD

Pomijając że już tak na pizdę ruscy dostają, że od 3 miesięcy piszesz że kończy im się amunicja.
:korwinlaugh:


Trochę nie wiem o czym piszesz. Co jest dziwnego w tej wojnie?


I ok, napisz, że nie uważasz, że to ukraińska opl tylko celowy atak Ukrainy na Polskę, co ukryli przed USA i Polakami jakimś cudem maryjnym.

Nie wiem czemu piszesz o tym co Rosja miałaby z ataku rakietowego na Polskę, jak nikt tu nie twierdzi, że Rosja zrobiła atak rakietowy na Polskę.


Chciałeś sobie tylko popisać o tym, że uważasz iż USA jest winne tej wojnie, nie Rosja. Tylko, że Rosja się broni xd Ok. Już to pisałeś nie raz, ale chyba nie o tym był mój wpis i Twój wcześniejszy :) i nikt nie twierdzi, że nie było zapalników i Putin najechał Ukrainę bez powodu. Powodów było wiele złożonych, a moim zdaniem strach przed zagrożeniem z USA był jednym z najmniejszych.
 
No akurat od mend typu Rola fajnopolactwo wcale nie jest gorsze.

Ogólnie to łapie się za głowę, że tutaj ludzie by podeprzeć jakieś swoje wizje świata powołują się na najgorsze mendy, chamskich klamcow i propagandystów, czy wprost antypolskie, prorosyjskie konta. Ci którzy to wrzucają to zjebopolactwo?
Nie wiem o kim mowisz bo nie czerpie wiadomosci ani pogladow od ludzi ktorzy w swoich publikacjach kieruja sie emocjami czy jakimis swoimi pogladami. Takze nie znam tych kont jak to nazywasz antypolskich, jak i tych fajnopolakow rowniez nie znam, tutaj ktos czasami cos wstawi i jak to widze to zalamuje ręce jak Ci ludzie sa kurwa oglupieni przez propagande UA i cala ta otoczkę.
 
Nie wiem o kim mowisz bo nie czerpie wiadomosci ani pogladow od ludzi ktorzy w swoich publikacjach kieruja sie emocjami czy jakimks swoimi pogladami. Takze nie znam tych kont jak to nazywasz antypolskich, jak i tych fajnopolakow rowniez nie znam, tutaj ktos czasami cos wstawi i jak to widze to zalamuje ręce jak Ci ludzie sa kurwa oglupieni przez propagande UA i cala ta otoczkę.

A ja dla równowagi załamuje ręce gdy widzę jak ludzie są ogłupieni propaganda RUS, czasem coś wrzucę dla przykładu. Lub skomentuje gdy to widzę tutaj :)


Vitas, masz jakieś drgawki, że cię ignoruje? Na 10 twoich ostatnich postów chyba z 9 to jakaś wrzuta mnie zaczepiająca, o mnie. Weź już weź na klatę ignorowanie i nie próbuj prowokować znowu śmietnika.
 
Last edited:
Trochę nie wiem o czym piszesz. Co jest dziwnego w tej wojnie?


I ok, napisz, że nie uważasz, że to ukraińska opl tylko celowy atak Ukrainy na Polskę, co ukryli przed USA i Polakami jakimś cudem maryjnym.

Nie wiem czemu piszesz o tym co Rosja miałaby z ataku rakietowego na Polskę, jak nikt tu nie twierdzi, że Rosja zrobiła atak rakietowy na Polskę.


Chciałeś sobie tylko popisać o tym, że uważasz iż USA jest winne tej wojnie, nie Rosja. Tylko, że Rosja się broni xd Ok. Już to pisałeś nie raz, ale chyba nie o tym był mój wpis i Twój wcześniejszy :) i nikt nie twierdzi, że nie było zapalników i Putin najechał Ukrainę bez powodu. Powodów było wiele złożonych, a moim zdaniem strach przed zagrożeniem z USA był jednym z najmniejszych.
Mój drogi zamykasz się w tym co pisałem już rano, że Ukraińcom będzie na rękę że coś spadło u nas. Jak też fakt, że pisałem iż to mogło być celowe zagranie. Takimi gierkami tracą uznanie u ludzi którzy myślą, ale jak widać chyba jeszcze za mało nas dymają.

Do tego dodaj jaki to jest nieskalany korupcją i wspaniałymi postaciami u sterów naród. Ktoś miałby tam kłamać? Nigdy w życiu.

No i wisienka na torcie dołóż wypowiedź komedianta i to co już Ci napisał Mnichu:
Nie, ukraincy idą w zaparte że to nie ich rakieta spadła na Polskę

Jest to cytat z relacji „na żywo” onetu. Mało tego ŻĄDAJĄ dostępu do miejsca wybuchu
 
Mój drogi zamykasz się w tym co pisałem już rano, że Ukraińcom będzie na rękę że coś spadło u nas. Jak też fakt, że pisałem iż to mogło być celowe zagranie. Takimi gierkami tracą uznanie u ludzi którzy myślą, ale jak widać chyba jeszcze za mało nas dymają.

Do tego dodaj jaki to jest nieskalany korupcją i wspaniałymi postaciami u sterów naród. Ktoś miałby tam kłamać? Nigdy w życiu.

No i wisienka na torcie dołóż wypowiedź komedianta i to co już Ci napisał Mnichu:
Podsumowując, próbują wykorzystać do cna polske i nato, nie zdziwiłbym się gdyby ta rakieta nie wykonywała nawet swojego zadania tylko została jebnięta w nas specjalnie by pokazać że to co się dzieję nie jest tak daleko i zmotytować do dalszych działań nato jak pisałem wcześniej, np do całkowitego zamknięcia nieba.

Podsumowując x2 zachowanie ukrów pokazuje tylko że nie kochają nas tak bardzo jak niektóre zjeby zdążyły pokochac ich, i raczej to sie nie zmieni. Brnąć w tą fajnopolską politykę to niedługo my będziemy im dziękować a nie oni nam.

Podsumowując x3 komediant zelenski to zakłamana kurwa na równi z ławrowem tylko trochę młodszy i mniej bezczelny. Ten naród nie będzie naszym bratem, nigdy. Jak wojna już sie skończy to okaże się kto jest kto, bo jeszcze krótki czas przed wojną ukry potrafiły blokować transporty do polski z jakiś widzimisie i wcale nie były tak przyjaźnie nastawieni, nagle pięknie się to odmieniło ostatnimi czasy. Po wojnie usłyszysz ni panimaju i spierdalaj :lesnarhappy:


I to żądanie na wpuszczenie własnych ekspertów którzy ekspertyzę mają już napisaną od dawna czekającą w teczkach
 
Podsumowując, próbują wykorzystać do cna polske i nato, nie zdziwiłbym się gdyby ta rakieta nie wykonywała nawet swojego zadania tylko została jebnięta w nas specjalnie by pokazać że to co się dzieję nie jest tak daleko i zmotytować do dalszych działań nato jak pisałem wcześniej, np do całkowitego zamknięcia nieba.

Podsumowując x2 zachowanie ukrów pokazuje tylko że nie kochają nas tak bardzo jak niektóre zjeby zdążyły pokochac ich, i raczej to sie nie zmieni. Brnąć w tą fajnopolską politykę to niedługo my będziemy im dziękować a nie oni nam.

Podsumowując x3 komediant zelenski to zakłamana kurwa na równi z ławrowem tylko trochę młodszy i mniej bezczelny. Ten naród nie będzie naszym bratem, nigdy. Jak wojna już sie skończy to okaże się kto jest kto, bo jeszcze krótki czas przed wojną ukry potrafiły blokować transporty do polski z jakiś widzimisie i wcale nie były tak przyjaźnie nastawieni, nagle pięknie się to odmieniło ostatnimi czasy. Po wojnie usłyszysz ni panimaju i spierdalaj :lesnarhappy:


I to żądanie na wpuszczenie własnych ekspertów którzy ekspertyzę mają już napisaną od dawna czekającą w teczkach


Dziwię się, że Ukraina, jeśli to prowo, nie zrobiła tego wspólnie z USA i Polska. Przecież mogli się dogadać że chcą zrobić szopkę by lobbing na dostawy broni się zwiększył na zachodzie. Na co oni w takim razie liczyli? Przecież musieli wiedzieć że Polska i USA będą wiedzieć tego samego dnia iż to ukraińskie, nie rosyjskie.



Edit:

A dopuszczacie możliwość, że Ukraińcy mówią prawdę a USA i Polacy kłamią, bo jednak nie chcą włączać art 4, i stąd taka dziwna komunikacja i miotanie się?

Też jakies tam prawdopodobieństwo jest
 
Last edited:
Back
Top