Konflikt Rosja-Ukraina

Ja postaram się przedstawić metaforycznie czemu. Idziesz ze swoją kobietą a obok napierdala się dwóch frajerów (rusek i szon). Przez przyoadek zamachnął się szon i uderzyl Twoją kobietę. Nie interesuje Cię, że rusek zaczął. Napierdalasz szona a potem ruska.

Badum tssss
Przepraszasz szona, bijesz z nim ruska a potem robisz awanture swojej kobiecie ze przeszkadzala szonowi wygrac. Tak sie powinno zrobic? Prawda chlopaki?
 
No to masz zajebiste skojarzenia pajacu skrzywiony


Ty idioto skończony, ale się teraz zbłaźniłes, japierdole hahahahahahahahahahahaha



Wolę zblaznic się przez kakao niż na poważnych rzeczach jak twoje debilizmy o narkotykach, policji,porosyjskim sprzęcie czy innych rzeczach od których uciekasz i udajesz że ich nie ma. Ty blaznisz się w poważnych sprawach i idziesz w zaparte, ja w jakiejś pierdole niezwiązanej z dyskusja, do czego umiem się przyznać. Tak czy siak wychodzi, ze jesteś większym debilem ode mnie, jak już mamy używać Twojego slangu
 
Wolę zblaznic się przez kakao niż na poważnych rzeczach jak twoje debilizmy o narkotykach, policji,porosyjskim sprzęcie czy innych rzeczach od których uciekasz i udajesz że ich nie ma. Ty blaznisz się w poważnych sprawach i idziesz w zaparte, ja w jakiejś pierdole niezwiązanej z dyskusja, do czego umiem się przyznać. Tak czy siak wychodzi, ze jesteś większym debilem ode mnie, jak już mamy używać Twojego slangu
Jakbyś nie zauważył to tylko ty tak uważasz, gość na którego każdy pluje ma się za Bóg wie kogo, kurwa jego mać, tego jeszcze nie grali, ty poważnie sobie ubzdurałeś że ciebie tutaj wszyscy lubią, tylko udają i się z tobą drażnią, prawda śmieciu? :D
 
Dobra pany uspokojcie sie bo zaraz przyjdzie hipokryta i bedzie żółc rozdawal :jarolaugh: ewentualnie wypierdalajcie do tematu zrobionego przez kolege krecika o cisnieciu sobie


Psss psss psy jada
 
To co się dzieje w telewizji teraz to kabaret, wybielanie ukrów na siłę, zamiast prosto powiedzieć że był to nieumyślnie wystrzelony w Polskę ukrainski pocisk to plastuś z dudełem pierdolą pięknie dla widzów tvp info. ZGINĘŁO DWÓCH POLSKICH OBYWATELI DO CHUJA. Oczywiście oficjalnych przeprosin od żyda nie zobaczymy
 
To co się dzieje w telewizji teraz to kabaret, wybielanie ukrów na siłę, zamiast prosto powiedzieć że był to nieumyślnie wystrzelony w Polskę ukrainski pocisk to plastuś z dudełem pierdolą pięknie dla widzów tvp info. ZGINĘŁO DWÓCH POLSKICH OBYWATELI DO CHUJA. Oczywiście oficjalnych przeprosin od żyda nie zobaczymy


Ale Duda wprost powiedział że to najprawdopodobniej ukraiński pocisk OPL
 
To co się dzieje w telewizji teraz to kabaret, wybielanie ukrów na siłę, zamiast prosto powiedzieć że był to nieumyślnie wystrzelony w Polskę ukrainski pocisk to plastuś z dudełem pierdolą pięknie dla widzów tvp info. ZGINĘŁO DWÓCH POLSKICH OBYWATELI DO CHUJA. Oczywiście oficjalnych przeprosin od żyda nie zobaczymy
Jebanych banderowców wybielają od samego początku.
Na ukrainie nie ma nazizmu,rzez wołynska-niedobra mówić,bohaterski pułk azow.
 
No dobra, to teraz:

1668597968539.jpeg
 
Jebanych banderowców wybielają od samego początku.
Na ukrainie nie ma nazizmu,rzez wołynska-niedobra mówić,bohaterski pułk azow.

Mnie najbardziej poraża brak reakcji prezydenta ukrainy, przecież to chore. W okopie siedzi że nie może nagrać krótkiego wideo? Okej, mało czasu minęło, ale kurwa przecież to powinno być oficjalne orędzie do narodu polskiego.
 
W okopie siedzi że nie może nagrać krótkiego wideo?
Zapewne siedzi w studio i okop ma na greenscrenie.
Jedno stało się jasne. Zelenskiemu marzy się większa wojna.
Gorzej jak USA odetnie pomoc to się koszerny karakan obudzi z ręką w :gdzie:
A wbrew narracji ukrofilów w Stanach ludzie mają tego dość,bo w sumie przeciętny obywatel nawet nie wie gdzie upadlina leży.
 
Zapewne siedzi w studio i okop ma na greenscrenie.

Gorzej jak USA odetnie pomoc to się koszerny karakan obudzi z ręką w :gdzie:
A wbrew narracji ukrofilów w Stanach ludzie mają tego dość,bo w sumie przeciętny obywatel nawet nie wie gdzie upadlina leży.

Niestety to jest kurwa pewne że wtedy kaczor wyśle tam polskie wojsko.
 
Przepraszasz szona, bijesz z nim ruska a potem robisz awanture swojej kobiecie ze przeszkadzala szonowi wygrac. Tak sie powinno zrobic? Prawda chlopaki?
hola, hola -- zapomniałeś o najważniejszym... Na końcu Szon idzie z Twoją kobietą do domu uśmiechnięty od ucha do ucha, trzymając swoją łapę na jej pośladkach. A ty zostajesz na środku ulicy ze swoją fujarą w dłoni ;-)

Polski nierząd approved!
 
Back
Top