Konflikt Rosja-Ukraina

Celowy to on mógł być, tylko i wyłącznie ze strony ukraińskiej. Tylko oni na tym incydencie mogą skorzystać, nikt więcej.
Pisaliśmy kilka miesięcy temu że będą próby wciągnięcia nas jak zaczną dostawać poważnie w pizdę i ludzi zacznie ubywać, no i się zaczęło.

Czyli uznajesz za fakt, że Ukraińcy zrobili celowo atak rakietowy na Polskę, wiedząc, że Polska i USA będą wiedzieć iż to Ukraińcy, i nie osiągną żadnego celu gdyż i polska i USA będą wiedzieć, że to robota Ukrainy a nie Rosji? Więc jak mogliby nas tym wciągnąć w konflikt?
 
Jak chcecie się pośmiać to odpalcie sovie tvn24 xD. Wczoraj nagłówki, że rosyjskie rakiety spadły na Polskę. Kraj nalezący do NATO zaatakowany. Dzisiaj- przypadek, przypadek, to się zdarza.

Swoją drogą jako głowa państwa i to w takiej sytuacji jakiej jest jego kraj Zelensky tym wystąpieniem to się nie popisal.
No, już nie piszą w tv że rosyjskie rakiety, tylko rakiety PRODUKCJI ROSYJSKIEJ .

Przecież Ukraińcy taki sprzęt właśnie w większości mają, ruski. W sumie składa się w całość dlaczego prosili właśnie o porosyjski sprzęt
 
Czyli uznajesz za fakt, że Ukraińcy zrobili celowo atak rakietowy na Polskę, wiedząc, że Polska i USA będą wiedzieć iż to Ukraińcy, i nie osiągną żadnego celu gdyż i polska i USA będą wiedzieć, że to robota Ukrainy a nie Rosji? Więc jak mogliby nas tym wciągnąć w konflikt?
Nie dyskutuje z debilami, jakbyś nie zauważył od jakiegoś czasu całkowicie cię olewam, tym razem też to zrobię, nie będę marnował czas na zakompleksionego gościa który wczuwa się w przedszkolankę siedząca na krześle otoczoną wianuszkiem przedszkolaków i opowiada na każde pytanie, twoje zdanie tak samo jak Baastka, nikogo kurwa nie interesuje, i mnie nie wkurwiaj bo cię scisne na dzień dobry.
 
No, już nie piszą w tv że rosyjskie rakiety, tylko rakiety PRODUKCJI ROSYJSKIEJ .

Przecież Ukraińcy taki sprzęt właśnie w większości mają, ruski. W sumie składa się w całość dlaczego prosili właśnie o porosyjski sprzęt


Czyli nie wpadłeś na to, że prosili o porosyjski sprzęt dlatego, że ich żołnierze i armia od lat używa głównie porosyjskiego sprzętu?

A wiesz, że proszą też o nowoczesny, zachodni, i to od wieku miesięcy? Więc teza obalona :).

Nie dyskutuje z debilami, jakbyś nie zauważył od jakiegoś czasu całkowicie cię olewam, tym razem też to zrobię, nie będę marnował czas na zakompleksionego gościa który wczuwa się w przedszkolankę siedząca na krześle otoczoną wianuszkiem przedszkolaków i opowiada na każde pytanie, twoje zdanie tak samo jak Baastka, nikogo kurwa nie interesuje, i mnie nie wkurwiaj bo cię scisne na dzień dobry.

No to debil wykazał ci, że napisałeś chochoły . Nie wstyd ci?
 
Ale weź spierdalaj dobre, nie dociera atencjuszu pierwszą wiadomość?


Tak jak jesteś za głupi by wpaść na to, że Ukraińcy proszą m.in o porosyjska broń(i zachodnią, co kłamliwie przemilczasz. Chyba że himarsy uważasz, debilu, za rosyjska broń) tak jesteś za głupi by wpaść na to, że napisałem swój komentarz w tym samym czasie w którym ty opublikowała swój, po czym w edycji dokleilem Twoj kolejny post. Widzę, że bawisz się w Tucznika- gdy twoje tezy zostają zrównane z ziemią to bawisz się w prostaka rzucając inwektywy niezwiązane z tematem.
 
No to debil wykazał ci, że napisałeś chochoły . Nie wstyd ci?
Ja mogę o tym z kimś podyskutować, z kimś kto ma choćby jakiekolwiek pojęcie, a nie stał się internetowym ekspertem bo wybuchł konflikt, nie będę ci po raz kolejny tłumaczył czegokolwiek.

@Grzechu wez koledze nałóż kaganiec, chyba że dajesz przyzwolenie na to żeby wszystkich dookoła wkurwiał, mimo iż miał wypierdalać.

Zobacz głupi przykład, napisałem swoje zdanie cytując ullera i ten łeb halibut mi odpisuje po minucie, kto go kurwa pyta o opinie?
 
Tak jak jesteś za głupi by wpaść na to, że Ukraińcy proszą m.in o porosyjska broń(i zachodnią, co kłamliwie przemilczasz. Chyba że himarsy uważasz, debilu, za rosyjska broń) tak jesteś za głupi by wpaść na to, że napisałem swój komentarz w tym samym czasie w którym ty opublikowała swój, po czym w edycji dokleilem Twoj kolejny post. Widzę, że bawisz się w Tucznika- gdy twoje tezy zostają zrównane z ziemią to bawisz się w prostaka rzucając inwektywy niezwiązane z tematem.
Tak jestem głupi że z każdej dyskusji z tobą wychodzę zwycięsko, więc kim jesteś ty? Hm? idź poproś swetłane może ci kakauko zrobi bałwanie.
Eot
 
Ja mogę o tym z kimś podyskutować, z kimś kto ma choćby jakiekolwiek pojęcie, a nie stał się internetowym ekspertem bo wybuchł konflikt, nie będę ci po raz kolejny tłumaczył czegokolwiek.

@Grzechu wez koledze nałóż kaganiec, chyba że dajesz przyzwolenie na to żeby wszystkich dookoła wkurwiał, mimo iż miał wypierdalać.

Zobacz głupi przykład, napisałem swoje zdanie cytując ullera i ten łeb halibut mi odpisuje po minucie, kto go kurwa pyta o opinie?


A ciebie ktoś pytał o opinie gdy tu napisałeś?


I twierdzisz, że nie mam pojęcia o czym pisze po postach w których udowodniłem, że ty nie bierzesz pod uwagę logicznych argumentów za moją teza. Serio myślisz, że tu są sami debile, którzy nie wiedzą że Ukraińcy od lat się szkoła na postsowieckim sprzęcie?
 
Tak jestem głupi że z każdej dyskusji z tobą wychodzę zwycięsko, więc kim jesteś ty? Hm? idź poproś swetłane może ci kakauko zrobi bałwanie.
Eot


Tak. Wychodzisz z dyskusji zawsze zwycięsko. Np w tej w której twierdziłeś, że policja ma prawo w każdej sytuacji zrobić testy na narkotyki(z której dyskusji uciekłeś) lub w tej dziś w której nie uznajesz iż Ukraińcy szkolili się na postoswieckim sprzęcie, czy sugerujesz kłamliwie że proszą tylko o porosyjski sprzęt?.

Mylisz opinie z dyskusjami. Napisałeś kilka postów które są twoja opinia na mój temat. Ale to nie była dyskusja.
 
Argumentem było ułożone życie w mieście, nieprawdaż? Taaaa
Pół godziny autem, a jak są godziny szczytu to pewnie z godzina bita, bo to jedyny wjazd do miasta od strony Koziegłów (bo przez Morasko to objazd całej północnej strony Poznania, więc do centrum to w godzinach szczytu 2 godziny nie wystarczą)
View attachment 49476
Pałacową bryczką będzie jeszcze dłużej. :wink:

Ale dajmy już temu spokój.
 
A ciebie ktoś pytał o opinie gdy tu napisałeś?


I twierdzisz, że nie mam pojęcia o czym pisze po postach w których udowodniłem, że ty nie bierzesz pod uwagę logicznych argumentów za moją teza. Serio myślisz, że tu są sami debile, którzy nie wiedzą że Ukraińcy od lat się szkoła na postsowieckim sprzęcie?
Bezczelna kurwa.
 
@Siedem
Przecież w dyskusji o jakimkolwiek przedmiocie nigdy ze mną nie wygrałeś dyskusji.
Przecież ty pierdoliles, że osoba której ktoś zarzuci że brała XXX czasu temu narkotyki ma obowiązek udowodnić, że to nie prawda.
Lub, że policja ma prawo zrobić testy każdemu podejrzanemu o branie, co jest kompletnym wymysłem i nieprawda. Kompletnie ignorując, że od setek lat nasze prawo opiera się na tym, że oskarżający musi udowodnić winę oskarżonemu. Jakbyś pominął domniemanie niewinności.
Uciekłeś od tego gdy wykazano że się mylisz, podobnie jak dziś.
W dyskusjach merytorycznych nigdy nie wygrałeś. "wygrałeś" tylko w dissach na mnie bo dostawałeś lajki. Tak jak dziś, wychodzą twoje braki intelektualne. Poświęciłeś kupę czasu by mnie obrażać, a w kwestii merytorycznej o przedmiocie dyskusji nie umiesz napisać nic. Tylko bawisz się w debila i piszesz coś o rimmingu. Że tak powiem...z dupy i jakby to pisało upośledzone dziecko.
 
Last edited:
Jak chcecie się pośmiać to odpalcie sovie tvn24 xD. Wczoraj nagłówki, że rosyjskie rakiety spadły na Polskę. Kraj nalezący do NATO zaatakowany. Dzisiaj- przypadek, przypadek, to się zdarza.

Swoją drogą jako głowa państwa i to w takiej sytuacji jakiej jest jego kraj Zelensky tym wystąpieniem to się nie popisal.
Zrobił co miał zrobić. Wywołał panikę i skrajne emocję u anty ruskich i anty ukraińskich.

Nie bądźmy dziećmi jak niektórzy którzy mimo dowodów nie wierzyli w udział CIA na majdanie i oddadzą życie za sprawę wielkiej ukrainy.
Jak ktoś chociaż minimalnie czytał historię dojścia komedianta do koryta i wspaniałe rządy nie powinien się dziwić w jaki sposób się wypowiedział na ten temat. Nie zdziwię się jak to było zaplanowane i uzgodnione ze stanami (jest po wyborach).

Tak też mam fotel gamingowy.
 
Tylko bawisz się w debila i piszesz coś o rimmingu. Że tak powiem...z dupy i jakby to pisało upośledzone dziecko.
Cytat poproszę, jeśli piszesz prawdę proszę o bana @defthomas
Jeśli jednak okaże się że po raz kolejny bezczelnie kłamiesz, bana za rozkręcanie awantur na forum dostaniesz ty.
Umowa stoi, nie ma problemu.


Ps: skoro uważasz, że opis twojego zachowania to diss w twoją stronę,bo ludzie się zgadzają i lajkują, to musisz kurwa przyznać, i w sumie to zrobiłeś czarno na białym, że coś jest z tobą nie tak tam pod kopułą.
 
Cytat poproszę, jeśli piszesz prawdę proszę o bana @defthomas
Jeśli jednak okaże się że po raz kolejny bezczelnie kłamiesz, bana za rozkręcanie awantur na forum dostaniesz ty.
Umowa stoi, nie ma problemu.


Tak jestem głupi że z każdej dyskusji z tobą wychodzę zwycięsko, więc kim jesteś ty? Hm? idź poproś swetłane może ci kakauko zrobi bałwanie.
Eot

Awanturę rozkręciłes ty bo mnie zacząłeś atakować i wyzywać w dodatku bez związku z przedmiotem mojej i twojej wypowiedzi który poruszyłeś. Nie można uznać, iż odpowiedź na czyjś komentarz to rozkręcenie awantury. Ale już wyzwiska tak. Def nie jest debilem i widzi, że ty mnie zaatakowałes i nakręciłem awanturę.
Oczywiście będziesz szedł w zaparte że chodziło ci o napój mleczny, więc ok. Przegrałem z Tobą dyskusje w kwestii...kakao. ale cieszę się że wygrałem w kwestii Ukrainy, uprawnień policji, domniemania niewinności :)

W ogóle czy ty jesteś multi Vitasa? On robi te same zabiegi. Ignoruje główna część wypowiedzi w której jest orany i skupia się na nieistotnym aspekcie, jak ty w tym przypadku, zupełnie ignorując że przypomniałem dyskusje w której przegrałem, a która przeczy twojej tezie, że wygrywasz ze mną każda dyskusje.

Ok. Nie wiedziałem, że też nie mogę komentować twoich wpisów bo wywoła to gownoburze gdy zwrócę uwagę że się mylisz. Nie wiedziałem że masz tak wybujałe ego że nie umiesz znieść słów krytyki. Kierowałem się tym że dość niedawno coś tam mi odpisywałem, chyba w HP. Ale ok, na te też zacząć ignorować twoje wpisy i dołączysz do grona takich tuz jak Vitas czy Szplin.

Tak więc moje EOT :)
 
Ja postaram się przedstawić metaforycznie czemu. Idziesz ze swoją kobietą a obok napierdala się dwóch frajerów (rusek i szon). Przez przyoadek zamachnął się szon i userzyl Twoją kobietę. Nie interesuje Cię, że rusek zaczął. Napierdalasz szona a potem ruska.

Badum tssss

To podam inną sytuację:

Prowadzisz osobówkę. Na przeciwko tir zjeżdża na ciebie by cię staranować. Uderza w ciebie i cię odrzuca na chodnik, albo ty ratując się skręcasz. Twoje auto zostało zepchnięte na mala dziewczynkę. Ona umiera. I mimo, że uderzyło twoje auto, to winny jest kierowcą tira.

I weź pod uwagę że to my chcemy , Polska, by Ukraina miała włączone OPL i się broniła, biła z ruskuem. Więc przykład byłby adekwatny gdyby ta dziewczyna sama zachęcała Ukraińca do bójki. Czyli ja zachęcam szona by bronił się przed Ruskiem, i mam mieć do niego pretensje że to robi?
 
Awanturę rozkręciłes ty bo mnie zacząłeś atakować i wyzywać w dodatku bez związku z przedmiotem mojej i twojej wypowiedzi który poruszyłeś. Nie można uznać, iż odpowiedź na czyjś komentarz to rozkręcenie awantury. Ale już wyzwiska tak. Def nie jest debilem i widzi, że ty mnie zaatakowałes i nakręciłem awanturę.
Oczywiście będziesz szedł w zaparte że chodziło ci o napój mleczny, więc ok. Przegrałem z Tobą dyskusje w kwestii...kakao. ale cieszę się że wygrałem w kwestii Ukrainy, uprawnień policji, domniemania niewinności :)

W ogóle czy ty jesteś multi Vitasa? On robi te same zabiegi. Ignoruje główna część wypowiedzi w której jest orany i skupia się na nieistotnym aspekcie, jak ty w tym przypadku, zupełnie ignorując że przypomniałem dyskusje w której przegrałem, a która przeczy twojej tezie, że wygrywasz ze mną każda dyskusje.

Ok. Nie wiedziałem, że też nie mogę komentować twoich wpisów bo wywoła to gownoburze gdy zwrócę uwagę że się mylisz. Nie wiedziałem że masz tak wybujałe ego że nie umiesz znieść słów krytyki. Kierowałem się tym że dość niedawno coś tam mi odpisywałem, chyba w HP. Ale ok, na te też zacząć ignorować twoje wpisy i dołączysz do grona takich tuz jak Vitas czy Szplin.

Tak więc moje EOT :)
No to masz zajebiste skojarzenia pajacu skrzywiony


Ty idioto skończony, ale się teraz zbłaźniłes, japierdole hahahahahahahahahahahaha

Wystarczy że się pojawię i sam robisz z siebie kreatyna i się wyjaśniasz, tak na ciebie moja aura działa.
 
Back
Top