Konflikt Rosja-Ukraina

I co? Pisanie takich tekstów na tak dużym portalu to nie jest działanie wręcz "agenturalne"? Czy wszyscy oburzeni na "konfederuskich" dostrzegą takie rzeczy? Czy zaraz znowu dostaniemy tu jakiegoś tweeta z Brownem?


No dla mnie jest oczywiste, że Onet prowadzi działalność agenturalna Niemiec.
 
Tak, dodam , sam z siebie, mimo że ktoś inny mnie brzydko zaczepił:

Biorąc pod uwagę, że czym spokojniej jest na Ukrainie tym więcej Ukraińców wraca na Ukrainę, to można logicznie wnosić, że gdy ten cyrk(czyli wojna, nie wiem czemu ktoś wojnę nazywa cyrkiem czasem) się skończy całkiem, to wróci jeszcze więcej i będzie mniej w Polsce. No ale pewnie wróci sporo facetów którzy wyjechali, a tu pracowali, lecz z drugiej strony sporo ludzi wróci gdyż będzie praca przy "odbudowie " Ukrainy.

No, zwykle tak jest , że ludzie wyjeżdżają z kraju, w którym trwa wojna, i wracają gdy jej już nie ma. Nie odwrotnie.


Ten komentarz w ogóle nie odnosi się do komentarza powyżej, i tak miałem go napisać :mamed:
 
Trafiając na kolejną niespodziewaną odpowiedź "pucybuta"
na każdy jeden dosłownie post, który choćby minimalnie krytykuje upaińców.

iu

Musi mieć chłop płacone za to, nie ma chuja.
 
Trafiając na kolejną niespodziewaną odpowiedź "pucybuta"
na każdy jeden dosłownie post, który choćby minimalnie krytykuje upaińców.

iu

Musi mieć chłop płacone za to, nie ma chuja.


Biorąc pod uwagę, że np Szplin chyba ma tu więcej postów niż ja, które albo atakują Ukraińców albo jedzie po ludziach którzy choćby minimalnie bronili Ukraińców - to też uważasz że ma płacone za to? :)
 
Biorąc pod uwagę, że np Szplin chyba ma tu więcej postów niż ja, które albo atakują Ukraińców albo jedzie po ludziach którzy choćby minimalnie bronili Ukraińców - to też uważasz że ma płacone za to? :)
Nie ma chuja, że odkąd wróciłeś na forum ktoś ma więcej postów (przynajmniej w tym temacie), nie mam siły sprawdzić ale wzrokowa intuicja podpowiada mi, że się mylisz...
 
Trafiając na kolejną niespodziewaną odpowiedź "pucybuta"
na każdy jeden dosłownie post, który choćby minimalnie krytykuje upaińców.

iu

Musi mieć chłop płacone za to, nie ma chuja.
Nie słyszałeś o farmach ukraińskich trolli?
 
Nie ma chuja, że odkąd wróciłeś na forum ktoś ma więcej postów (przynajmniej w tym temacie), nie mam siły sprawdzić ale wzrokowa intuicja podpowiada mi, że się mylisz...


Ja z ciekawości przejrzałem kilka ostatnich stron. Szplin miał więcej postów ode mnie(ale chyba to się zmieniło po mojej wymianie zdań z Toba :)

Ale rozumiem cię. Też raz o kimś napisałem tutaj, że chyba mu płacą za notoryczne wrzucanie treści z ruskich kont :p
 
Dobrze go tam wykarmili. Nie ma co. Ale zapomnieli o jakiejś minimalnej kontroli ilości wrzucanej treści.


Oni po polsku nie rozumieją, a dostaje od komentarza. Więc cieszcie się że mimo wszystko merytorycznie odpowiadam, bo mógłbym jak Szplin, cały czas spam tymi samymi "Slava Ukraina" , "Przynajmniej nie spadają bomby" albo "lubię placki", i i tak by płacili bo by nie rozumieli.
 
tak mnie ciekawiło w jaki sposób Rosja spróbuje ośmieszyć Finlandię, z facetem jest łatwo stary patent na dziewuszke








Nie mogę znaleźć dokumentu o tym jak Putin ośmieszył jednego z konserwatywnych polityków, a w latach 90 też jakieś większego prokuratora -podstawiając dziewuszke, a później seks taśmy w internecie xD

Oni się chyba nazywali Walentin Kowaliow i Michaił Kasjanow.




Ciekawe ilu polskich polityków się nabrało na ten patent, JKM przypadkowo :muttley:


złośliwość, złośliwością, ale bardziej obstawiałbym Pawlaka i Piechocińskiego z Braunem

Wołoszański ciekawie opisywał to zjawisko w książce ,,Wojna, miłość, zdrada" (audiobook jest na YT)
 
tak mnie ciekawiło w jaki sposób Rosja spróbuje ośmieszyć Finlandię, z facetem jest łatwo stary patent na dziewuszke






...

Też mi przyszło do głowy, że ktoś chce jej zrobić koło dupy. Ale w sumie to nie wiem o co tyle hałasu? Młoda babka dobrze bawi się na domówce. I nawet jak jest porobiona, to co z tego?
 
Też mi przyszło do głowy, że ktoś chce jej zrobić koło dupy. Ale w sumie to nie wiem o co tyle hałasu? Młoda babka dobrze bawi się na domówce. I nawet jak jest porobiona, to co z tego?


No ewidentnie ktoś chciał ją pogrążyć, bo było to połączone z wysypem trolli hejterow, , ale koniec końców okazało się, że oburza się margines, a podnieca się tym lewa strona, robiąc hałas, że niby krytykuje ja prawica za to(a krytykuje ja margines marginesu)
 
Roszczeniowe szmaty
U sąsiadów siedziała cała rodzina w marcu. Babka, facet z siostrą i dwójka bombli po 10 lat.

Mieli już robotę załatwioną w Polsce. Gość na cały etat babki na pół żeby ktoś był z dziećmi.
Zawinęli się do Holandii, bo ktoś im mówił że będzie dobry socjal.

Nie minęło parę miesięcy dzwonili czy ich nie przyjmą znowu, ale oni do pracy to nie pójdą póki co. Pewnie trauma, bo przyjechali spod Kijowa.

I tak to leci.
Ale Polacy też!
 
Też mi przyszło do głowy, że ktoś chce jej zrobić koło dupy. Ale w sumie to nie wiem o co tyle hałasu? Młoda babka dobrze bawi się na domówce. I nawet jak jest porobiona, to co z tego?
niektórzy czepiali się białego proszku z tyłu :korwinlaugh: Chociaż oczywiście w obecnych czasach wszystko na filmiku można dokleić, dlatego bardzo boje się ery deep faków.

Tu chodzi po prostu, że władca kraju to osoba na poważnym stanowisku dlatego wielu osób nie chce kojarzyć władcy z ludzkimi sytuacjami mimo że przecież zdaje sobie sprawę że nie są oni w 100% tacy sami jak w TV: taki paradoks PRowy. Czy gdyby Kaczyński wstawił na instagrama zdjęcie z jak piwami ( a podobno skubany cholernie się na nich zna, tak samo ma dużo wiedzę o boksie
) podczas narady zarządu PiSu to jaka byłaby reakcja?

Pewnie ta premier Finnlandii najlepiej jakby odpowiedziała: było pewne że Rosjanie będą chcieli mnie skompromitować i tylko to znaleźli -cieniasy, desparaci

 
Też mi przyszło do głowy, że ktoś chce jej zrobić koło dupy. Ale w sumie to nie wiem o co tyle hałasu? Młoda babka dobrze bawi się na domówce. I nawet jak jest porobiona, to co z tego?
Trudno powiedzieć o co tyle hałasu. Dla mnie to tylko pretekst do nabijania się z tych co własną pierś gotowi wystawić na za Finkę, ale zawsze też gotowi nabijac się, że na przykład jaro udział w mszy wziął czy kurski podrygiwał do martyniuka.
 
Back
Top