Konflikt Rosja-Ukraina

"A Polacy też..." Odcinek 4567

W czasie II WS też polskie dzieci bawiły się w zabijanie Niemców, no ale wtedy nie miały tik toka.
Są na tym forum ludzie którzy jako dorośli chcą bić innych ludzi za poglądy, orientację czy narodowość, a ty się dziwisz dzieciom.
Ba, i ja się bawiłem, mimo że nie było wojny.
Chyba na całym świecie tak to wygląda.
Aha.
 


No stwierdziłem fakt. Nie ma co się oburzać, że dzieci bawią się w zabijanie wroga. To jest całkowicie normalne. A w trakcie wojny to już w ogóle "bij Niemca, bij bolszewika, kacapa"
Jak już pisałem - zwłaszcza, że nawet twoi koledzy, nie będąc dziećmi popierają atakowanie, bicie innych ludzi. i to bez wojny. Więc jeżeli nie oburzasz się na nich, nie masz prawa oburzać się na dzieci.
Ja uważam , że to straszne, ale nie mam 5 lat i wiem że tak od zawsze wygląda nasz świat, i wiem że nasze dzieci też będą bawiły się w zabijanie naśladując świat dorosłych.
 
No stwierdziłem fakt. Nie ma co się oburzać, że dzieci bawią się w zabijanie wroga. To jest całkowicie normalne. A w trakcie wojny to już w ogóle "bij Niemca, bij bolszewika, kacapa"
Jak już pisałem - zwłaszcza, że nawet twoi koledzy, nie będąc dziećmi popierają atakowanie, bicie innych ludzi. i to bez wojny. Więc jeżeli nie oburzasz się na nich, nie masz prawa oburzać się na dzieci.
Ja uważam , że to straszne, ale nie mam 5 lat i wiem że tak od zawsze wygląda nasz świat, i wiem że nasze dzieci też będą bawiły się w zabijanie naśladując świat dorosłych.
Jeżeli uważasz,że propagowanie nazi gówna nawet u dzieci jest spoko,to serio masz coś z deklem.
 
Jeżeli uważasz,że propagowanie nazi gówna nawet u dzieci jest spoko,to serio masz coś z deklem.

To zwracam honor. Nie usłyszałem, za tam jest "slava nazi".myślałem, że "slava nasi"

No to to już grube i rodziców powinno się zamknąć.
Bo to rodzice są winni, one same z siebie by tego nie podlapaly w tym wieku.
 
Last edited:
W maju na Ukrainie do procedowania miano złożyć dekret o obowiązkowym powrocie do ojczyzny w wieku poborowym. Ktoś wie na jakim to jest etapie?
 
No stwierdziłem fakt. Nie ma co się oburzać, że dzieci bawią się w zabijanie wroga. To jest całkowicie normalne. A w trakcie wojny to już w ogóle "bij Niemca, bij bolszewika, kacapa"
Jak już pisałem - zwłaszcza, że nawet twoi koledzy, nie będąc dziećmi popierają atakowanie, bicie innych ludzi. i to bez wojny. Więc jeżeli nie oburzasz się na nich, nie masz prawa oburzać się na dzieci.
Ja uważam , że to straszne, ale nie mam 5 lat i wiem że tak od zawsze wygląda nasz świat, i wiem że nasze dzieci też będą bawiły się w zabijanie naśladując świat dorosłych.
Ale ty dalej nie rozumiesz, że wcześniej chodziło o bicie DOROSŁYCH i to tych, którzy wpajają nastolatkom i często dzieciom jakieś lewackie odklejone teorie.
Jest kobieta i mężczyzna amen.

To zwracam honor. Nie usłyszałem, za tam jest "slava nazi".myślałem, że "slava nasi"

No to to już grube i rodziców powinno się zamknąć.
Bo to rodzice są winni, one same z siebie by tego nie podlapaly w tym wieku.
I teraz Twoj komentarz do wpajania dzieciom nazistowskich tez.

Odcinanie siusiaka 12 latkowi, który potem się powiesi to ok postęp, ale już nazi to zło.
Jak to kurwa jedno i drugie jest złe.

No kurwa hali lubię Cie, ale takie szpagaty jebiesz że już mi ręce opadają.
 
Ale ty dalej nie rozumiesz, że wcześniej chodziło o bicie DOROSŁYCH i to tych, którzy wpajają nastolatkom i często dzieciom jakieś lewackie odklejone teorie.
Jest kobieta i mężczyzna amen.


I teraz Twoj komentarz do wpajania dzieciom nazistowskich tez.

Odcinanie siusiaka 12 latkowi, który potem się powiesi to ok postęp, ale już nazi to zło.
Jak to kurwa jedno i drugie jest złe.

No kurwa hali lubię Cie, ale takie szpagaty jebiesz że już mi ręce opadają.

Skąd Ty wytrzasnąłeś, że uważam obcinanie siusiakow dzieciom za postęp ?
Stary, uważam to za takie samo zło jak nazizm , więc skąd oburzenie xd



Jakie nazistowskie tezy wmawiam dzieciakom?
 
Skąd Ty wytrzasnąłeś, że uważam obcinanie siusiakow dzieciom za postęp ?
Stary, uważam to za takie samo zło jak nazizm , więc skąd oburzenie xd



Jakie nazistowskie tezy wmawiam dzieciakom?
No jak przecież bicie ludzi którzy piorą małym dzieciom mózgi to zło :beczka:

Ciąg przyczynowo-skutkowy kolego.
Więc jakiekolwiek wspieranie czy też nie stygmatyzowanie lgbtbagiet jest na równi z nazi nie prawdaż?
Jedni i drudzy robią innym krzywdę przez swoje poglądy ;)

makao
Po makale
 
No jak przecież bicie ludzi którzy piorą małym dzieciom mózgi to zło :beczka:

Ciąg przyczynowo-skutkowy kolego.
Więc jakiekolwiek wspieranie czy też nie stygmatyzowanie lgbtbagiet jest na równi z nazi nie prawdaż?
Jedni i drudzy robią innym krzywdę przez swoje poglądy ;)

makao
Po makale


Mój komentarz dotyczył bicia za samo bycie homo, trans itd.
 

 



Połączenie wzrostu liczby złodzieji z wschodu(tak , zapewne głównie z Ukrainy, ale podejrzewam , że duże znaczenie mają Gruzini) i inflacji, która przecież jest niczym innym jak rosnąca bieda. I będzie coraz trudniej i gorzej. Ludzie muszą odmawiać sobie jedzenia, by spłacić ratę kredytu która urosła o kilkadziesiąt procent, nie mówiąc już o wzroście wydatków na energię, itd.
Zobaczysz co w zimę będzie się działo, gdy ludzi nie będzie stać na ogrzewanie domów.
Napadow pewnie będzie jak w Ameryce w latach 70.
 

Ale przynajmniej nie spadają im bomby na te sklepy a na stacjach jest antyruskie paliwo. Slava!
 




Patrz TVN , już wytłumaczył że winna jest tylko inflacja, bo jeszcze ktoś z wodzów by pomyślał że za część wzrostu odpowiadać mogą Ukraińcy.

I wzrosło z 13 tys do 17 tys. Mimo wszystko to nie "o 100%".

Inne strony też podają wzrost o 28%, nie 100.
 
Jeśli ktoś nie zna, to polecam zapoznanie się z terminem "strona prawa heraldyczna"
FaXuSJhXkAI1wxX.jpeg
 
Połączenie wzrostu liczby złodzieji z wschodu(tak , zapewne głównie z Ukrainy, ale podejrzewam , że duże znaczenie mają Gruzini) i inflacji, która przecież jest niczym innym jak rosnąca bieda. I będzie coraz trudniej i gorzej. Ludzie muszą odmawiać sobie jedzenia, by spłacić ratę kredytu która urosła o kilkadziesiąt procent, nie mówiąc już o wzroście wydatków na energię, itd.
Zobaczysz co w zimę będzie się działo, gdy ludzi nie będzie stać na ogrzewanie domów.
Napadow pewnie będzie jak w Ameryce w latach 70.
Nie sądzę, że to złodzieje ze wschodu. Polsce po prostu zaczynają puszczać zwieracze.
 
Połączenie wzrostu liczby złodzieji z wschodu(tak , zapewne głównie z Ukrainy, ale podejrzewam , że duże znaczenie mają Gruzini) i inflacji, która przecież jest niczym innym jak rosnąca bieda. I będzie coraz trudniej i gorzej. Ludzie muszą odmawiać sobie jedzenia, by spłacić ratę kredytu która urosła o kilkadziesiąt procent, nie mówiąc już o wzroście wydatków na energię, itd.
Zobaczysz co w zimę będzie się działo, gdy ludzi nie będzie stać na ogrzewanie domów.
Napadow pewnie będzie jak w Ameryce w latach 70.
Przecież lbie tak sie cieszyles z powodu naplywu ukraincow , a teraz martwi cie wzrost liczby zlodziei z ukrainy ? Masz dwubiegunowke ?
 
Przecież lbie tak sie cieszyles z powodu naplywu ukraincow , a teraz martwi cie wzrost liczby zlodziei z ukrainy ? Masz dwubiegunowke ?

Nie, nie mam, i od poczatku odkąd tu jestem pisałem, że wzrost przestępstw z pewnością wzrośnie, i że to coś niefajnie go.

Rusz trochę głową, czemu to się nie wyklucza.
Wyobraź sobie że prowadzisz firmę w Francji i będziesz miał pracowników z Polski. Cieszysz się. Ale czy to oznacza, iż cieszysz się też z tego, że jakiś Polak kogoś zabije?

Gdy w Polsce otworzysz bar, to znaczy, że cieszysz się że alkoholik sprzedał złoto rodzinne by się upić? Nie? No to masz odpowiedź. Nie. A jednak cieszysz się gdy interes idzie.
Jak masz hotel, to cieszysz się z angielskich turystów. Ale nie cieszysz się , że niektórzy robią syf na rynku.

Gdy kupisz auto, to cieszysz się, gdy będziesz miał wypadek? Nie? Przecież chciałeś mieć auto i wiedziałeś, że możesz mieć wypadek.
 
Nie, nie mam, i od poczatku odkąd tu jestem pisałem, że wzrost przestępstw z pewnością wzrośnie, i że to coś niefajnie go.

Rusz trochę głową, czemu to się nie wyklucza.
Wyobraź sobie że prowadzisz firmę w Francji i będziesz miał pracowników z Polski. Cieszysz się. Ale czy to oznacza, iż cieszysz się też z tego, że jakiś Polak kogoś zabije?

Gdy w Polsce otworzysz bar, to znaczy, że cieszysz się że alkoholik sprzedał złoto rodzinne by się upić? Nie? No to masz odpowiedź. Nie. A jednak cieszysz się gdy interes idzie.
Jak masz hotel, to cieszysz się z angielskich turystów. Ale nie cieszysz się , że niektórzy robią syf na rynku.

Gdy kupisz auto, to cieszysz się, gdy będziesz miał wypadek? Nie? Przecież chciałeś mieć auto i wiedziałeś, że możesz mieć wypadek.
Dlaczego zakładasz, że wszyscy w tym kraju się cieszą z tych dodatkowych 'obywateli' ?
 
Połączenie wzrostu liczby złodzieji z wschodu(tak , zapewne głównie z Ukrainy, ale podejrzewam , że duże znaczenie mają Gruzini) i inflacji, która przecież jest niczym innym jak rosnąca bieda. I będzie coraz trudniej i gorzej. Ludzie muszą odmawiać sobie jedzenia, by spłacić ratę kredytu która urosła o kilkadziesiąt procent, nie mówiąc już o wzroście wydatków na energię, itd.
Zobaczysz co w zimę będzie się działo, gdy ludzi nie będzie stać na ogrzewanie domów.
No to chyba bohater Zelenski odpali nam trochę tego gazu który dalej kupują od kacapów za przyjęcie tylu braci ?
Czy źle myślę?
:roberteyeblinking:
Byle szybko, bo jak się zmieni zarząd w US&A to się skończą dostawy i pewnie stąd te nagłe ataki na Krym ;)
 
Sporo się zbierałem by wyrazić opinię. Już mi przeszkadza, że na ulicach częściej słyszę język ukraiński niż polski - idąc przez centrum miasta, przechodząc przez park, będąc w sklepie, u fryzjera czy w restauracji.

Mieszkam blisko granicy z Niemcami. Więc ilu ich jest w miastach takich jak Lublin czy Kraków?
A może to tereny blisko granicy z Niemcami są przez nich najchętniej wybierane?
 
Sporo się zbierałem by wyrazić opinię. Już mi przeszkadza, że na ulicach częściej słyszę język ukraiński niż polski - idąc przez centrum miasta, przechodząc przez park, będąc w sklepie, u fryzjera czy w restauracji.

Mieszkam blisko granicy z Niemcami. Więc ilu ich jest w miastach takich jak Lublin czy Kraków?
A może to tereny blisko granicy z Niemcami są przez nich najchętniej wybierane?
Powiem Ci jak to u mnie wygląda. Z racji wykonywanego chujowego zawodu trochę się z nimi przewijam.
W lubuskim z racji bliskości do Niemiec i po części Francji jest tu dużo firm transportowych, które rozwijają się na jebaniu tak Ukraińców jak i Polaków. Z tych których znam to Ci którzy mają rodziny i uprawnienia jeżdżą na chujowych systemach, bo muszą zarobić na rodziny, a firmy to wykorzystują. Robią na systemach 16-3 albo 3T-1T, bo nie znają i nie uczą się języka. Niektórzy latami jeżdżąc do Francji nawet się przywitać nie potrafią po Francusku. Młodzi bez rodzin robią gdzieś po magazynach, albo na budowach, albo wcale i tak to leci.

Ci którzy są mądrzejsi i się nauczyli polskiego i dukają po niemiecku, a mieszkają tutaj zabierają się z Polakami i robią w Niemczech i wracają na weekendy.

To tylko moja opinia zebrana po "znajomych z branży". Nie wiem jak jest w większych ośrodkach, ale zakładam że jest ich tam więcej.
 
Back
Top