Konflikt Rosja-Ukraina

Ta wszędobylska gloryfikacja banderyzmu na Ukrainie jest mało śmieszna i zakłamywanie faktów w temacie nie zmniejsza doniosłego srania szczevólnie na tych, którym rodziny tam wymordowano


Ale ja się zgadzam.

A, że robię podsmiechujki....no sam je zacząłeś.


Mnie bardziej zasmucaja komentarze. Mało kto w ogóle rozumie co tam jest. Często gdy gdzieś pojawia się motyw z Bandera- jest dużo w komentarzach krytycznych komentarzy Ukraińców. Tutaj nie ma wcale.
 
Ale ja się zgadzam.

A, że robię podsmiechujki....no sam je zacząłeś.


Mnie bardziej zasmucaja komentarze. Mało kto w ogóle rozumie co tam jest. Często gdy gdzieś pojawia się motyw z Bandera- jest dużo w komentarzach krytycznych komentarzy Ukraińców. Tutaj nie ma wcale.
Chuja się zgadzasz i przestan pierdolić. Wielbisz tych banderowców i liżesz im dupę jednocześnie pierdoląc o marginalnym poparciu dla ludobójców Polaków.
Jeden pierdolony batonik wyjaśnia to twoje marginalne poparcie. Jesteś tępy w chuj, ale wciąż pierdolisz te swoje "mądrości" i z syndromem kaznodziei pławisz się w swoim poczuciu wyższości.
 
Chuja się zgadzasz i przestan pierdolić. Wielbisz tych banderowców i liżesz im dupę jednocześnie pierdoląc o marginalnym poparciu dla ludobójców Polaków.
Jeden pierdolony batonik wyjaśnia to twoje marginalne poparcie. Jesteś tępy w chuj, ale wciąż pierdolisz te swoje "mądrości" i z syndromem kaznodziei pławisz się w swoim poczuciu wyższości.


Twoj wpis brzmi jak satyra i żart, a nie pisany na poważnie.
Twierdzisz że wielbię banderowców "bo tak" se wymyśliłeś, a nie, czekaj, dowodem jest to, że ironicznym zarcikiem odpisałem na ironiczny wpis Klocunia.

Czyli fakt, że Klocun wrzucił te batoniki i zmarginalizowal tym temat, dodając żartobliwy ton, oznacza, że Klocuniek wielbi Banderowców? Lol.


A Ty, gdy żartujesz z Ukraińców czy banderowców, to znaczy, że marginalizujesz temat i wielbisz banderę? Xd
 
Twoj wpis brzmi jak satyra i żart, a nie pisany na poważnie.
Twierdzisz że wielbię banderowców "bo tak" se wymyśliłeś, a nie, czekaj, dowodem jest to, że ironicznym zarcikiem odpisałem na ironiczny wpis Klocunia.

Czyli fakt, że Klocun wrzucił te batoniki i zmarginalizowal tym temat, dodając żartobliwy ton, oznacza, że Klocuniek wielbi Banderowców? Lol.


A Ty, gdy żartujesz z Ukraińców czy banderowców, to znaczy, że marginalizujesz temat i wielbisz banderę? Xd
Jednak jesteś jeszcze głupszy niż sądziłem.
 
Mylisz pogardę z ironią? Tak, jesteś debilem.


Ironia wyklucza pogardę? Nie pogrążaj się :)

Nie wiem po co ciągle mnie zaczepiasz obrazliwie. Po co? Nie lepiej nauczyć się żyć z tym, że są ludzie którzy tępo nie sieją nienawiści do Ukraińców itd?
Piszesz o syndromie kaznodzieji, a Ty niby co robisz w tej chwili, na swój brutalny sposob?
 
Zapodaj ten film z tymi dziećmi jak masz, bo czytam, że taki byl, nie znam sprawy
Nie chodzi tyle co o filmik,tylko o to,że robią nagonkę na babe,bo skrytykowała Ukrainców.I to jeszcze straszą pozbawieniem wolności. Jak znajdę to wrzucę.
 
Nie chodzi tyle co o filmik,tylko o to,że robią nagonkę na babe,bo skrytykowała Ukrainców.I to jeszcze straszą pozbawieniem wolności. Jak znajdę to wrzucę.


Ee, nagonkami w internecie się nie przejmuje, bo to nie świadczy zwykle o niczym , i można poprzeć tym tezę o chujowosci każdej grupy społecznej i politycznej: przecież pogróżki, w tym życzenia śmierci, groźby pobicia znajdziesz i u prawakow, i proukraincow, i antyukraincow , i lewakow.
Ile razy to jakiś Tomasz Lis lamentował , czy inna Grodzka, że dostają pogróżki , hejt itd.
Sam przecież piszesz hejterskie, grube rzeczy, mi tutaj wpierdolem groziło już chyba z kilkanaście osób, a skrzynkę "inne" w messengerze mam zajebana groźbami, i od narodowców, i komunistów, katolików i ateistów.
 
Hmm, zastanówmy się w takim razie, w kim tkwi problem? :zakręcony:

:beczka:


Uważasz, że zasługuje na wpierdol bo krytykuje grupy LGBT, Razem, Stop Bzdurom?


No bo sugerujesz, że problem tkwi we mnie. Czyli uważasz, że za moje poglądy. A więc uważasz że problem tkwi w tym że krytykuje m.in lewactwo?

Marcinos chciał mi wpierdolic za to, że robiłem sobie żarty iż nie jestem Halibutem.

Tak, na pewno problem jest we mnie xd
 
Uważasz, że zasługuje na wpierdol bo krytykuje grupy LGBT, Razem, Stop Bzdurom?


No bo sugerujesz, że problem tkwi we mnie. Czyli uważasz, że za moje poglądy. A więc uważasz że problem tkwi w tym że krytykuje m.in lewactwo?

Marcinos chciał mi wpierdolic za to, że robiłem sobie żarty iż nie jestem Halibutem.

Tak, na pewno problem jest we mnie xd
Jak krytykujesz lewactwo jak sam w podludziach pisałeś, że trzeba tolerować wszystkich po komentarzach o jebaniu aktywistów ekologicznych i zjebanym gender w szkołach?

Oj Panie bipolar :śmiech:
 
Uważasz, że zasługuje na wpierdol bo krytykuje grupy LGBT, Razem, Stop Bzdurom?


No bo sugerujesz, że problem tkwi we mnie. Czyli uważasz, że za moje poglądy. A więc uważasz że problem tkwi w tym że krytykuje m.in lewactwo?

Marcinos chciał mi wpierdolic za to, że robiłem sobie żarty iż nie jestem Halibutem.

Tak, na pewno problem jest we mnie xd
Jak ci wszyscy mówią, że jesteś pijany to coś w tym musi być.
 
Jak krytykujesz lewactwo jak sam w podludziach pisałeś, że trzeba tolerować wszystkich po komentarzach o jebaniu aktywistów ekologicznych i zjebanym gender w szkołach?

Oj Panie bipolar :śmiech:


Masa ludzi z forum pamięta gownoburze jakie robiłem z lewactwem w natemat, do dziś komemtujacy tam się o mnie czasem pytają.
@zoom pamiętasz?


Ty musisz teraz żartować, bo musisz wiedzieć że to iż nie uważam że należy gejów bić oznacza że popieram we wszystkim lewactwo, grupy gender itd. to nielogiczne.
Powiem więcej - jestem pewny iż Ty nawet gdy popierasz jakaś opcje polityczna, to nie zgadzasz się ze wszystkim co głoszą w 100 % , i na pewno nie uważasz ze wszystkich, poza konfederatami np, należy bić xd
 
Jak ci wszyscy mówią, że jesteś pijany to coś w tym musi być.


Czyli skoro "wszyscy" mówią, że Konfederacja jest taka a taka, albo że Ukrainie należy pomagać, to coś w tym musi być?:)

Od kiedy to tak zdanie mas i tłuszczy jest wyznacznikiem prawdy? :)

A kibole, czy narodowcy- coś w tym jest, że powinni być zamykani, bo masa ludzi tak uważa?
 
Uważasz, że zasługuje na wpierdol bo krytykuje grupy LGBT, Razem, Stop Bzdurom?


No bo sugerujesz, że problem tkwi we mnie. Czyli uważasz, że za moje poglądy. A więc uważasz że problem tkwi w tym że krytykuje m.in lewactwo?

Marcinos chciał mi wpierdolic za to, że robiłem sobie żarty iż nie jestem Halibutem.

Tak, na pewno problem jest we mnie xd
On tylko zadał pytanie:-D
 
Ależ on jest brzytwa. Jak on ich wszystkich mieli swoją mądrością. Taką orkę to mógłbym godzinami podziwiać :antonio: :tellmemore:
 
Od początku twojej krucjaty tutaj nie widziałem,żeby ktokolwiek został przez ciebie wyjaśniony.

Kurwa,w jakim my pierdolniku żyjemy.


Serio? Jakas baba zobaczyla dzieci z pistoletem zabawkowym i zrobila z nich banderowcow zabijacych polskie dzieci? Ja biegalem z łukiem, wiec pewnie ta sama baba by zrobila ze mnie indianina skalpujacego jej dzieci. Zabawa w wojne i zabijanie Niemcow bylo u nas na osiedlu norma po kazdym odcinku 4 pancernych i psa. Wy nigdy nie bawiliscie sie w wikingow, rycerzy? Sam pamietam sobie zrobilem topor dwustronny z drewna. To byly czasy... Z kazdym takim wklejonym twitem pokazujecie mi tylko jaki ten nasz narod jest glupi.
 
Serio? Jakas baba zobaczyla dzieci z pistoletem zabawkowym i zrobila z nich banderowcow zabijacych polskie dzieci? Ja biegalem z łukiem, wiec pewnie ta sama baba by zrobila ze mnie indianina skalpujacego jej dzieci. Zabawa w wojne i zabijanie Niemcow bylo u nas na osiedlu norma po kazdym odcinku 4 pancernych i psa. Wy nigdy nie bawiliscie sie w wikingow, rycerzy? Sam pamietam sobie zrobilem topor dwustronny z drewna. To byly czasy... Z kazdym takim wklejonym twitem pokazujecie mi tylko jaki ten nasz narod jest glupi.


Ona(sądząc z komentarzy tych którzy widzieli film-to jej wymysl) twierdzi że krzyczeli by rzezać Lachów itd.
Podejrzewam, że to zwykły hejt, i tyle.

Część userow cohones nie widzi różnicy między propaganda , sianiem nienawiści i fejkow a "krytykom". Wiele razy byłem tu jechany , że krytykuje konta szerzące fejki w celach hejtu, że , uwaga, jadę po nich bo "krytykują Ukraińców".
 
Back
Top