Konflikt Rosja-Ukraina

Czyli mylnie odbieram Twoja wypowiedź, i nie sugerujesz, że większość Ukraińców robi rozpierdol, co wniosłem po tej twojej wypowiedzi "gina ludzie, a ukraincy w wieku poborowym maja na to wyjebane i robią rozpierdol, "

, Oj, mogłeś dodać , że chodzi ci o mała część Ukraińców, tylko o te konkretne przypadki.

Ale przynajmniej przyznajesz, że ogólnie to Ukraińcy nie robią rozpierdolu w Polsce :)
czyli tlumaczac na polski przyznajesz sie, ze jestes manipulatorem i klamca, poniewaz wywnioskowales subiektywnie i wklejasz mi slowa, ktorych nie wypowiedzialem. Przeprosisz?
 
Z obozami dla ciapatych się zgodzę,ale dla Ukrainców powinno być tak samo,bo jednak ryzyko jest duże.

Moim zdaniem nasz rząd igrał z ogniem.

Ewidentnie działali i działają tak by zatrzymać jak najwięcej Ukraińców w Polsce, i dlatego nie robili obozów przejściowych. Bo o ile w pierwszych tygodniach wojny uchodźcy w większości spierdalali ze strachu, i obozy by ich nie odstraszyły, to jednak później masa po prostu wykorzystywała okazję by urządzić się bez formalności w lepszym świecie.
Obozy by tych drugich odstraszyły, a i z tych pierwszych więcej by wróciło na Ukrainne, tych którzy szczerze się bali, gdy front się uspokoił.
I tu igranie z ogniem: brak państwowej logistyki humanitarnej groził, że jeszcze milion, dwa i będzie totalna katastrofa i jeden wielki Woodstock w kraju.
Szczęście ma nasz rząd , że tylu Ukraińców wróciła, gdy front się ustabilizował.
To wszystko było na granicy wytrzymałości.
 
czyli tlumaczac na polski przyznajesz sie, ze jestes manipulatorem i klamca, poniewaz wywnioskowales subiektywnie i wklejasz mi slowa, ktorych nie wypowiedzialem. Przeprosisz?


Przeproszę za zła interpretację ale nie manipulacje, tylko za błąd. Bo serio napisałeś to tak jakbyś pisał ogolnie o Ukraińcach w wieku poborowym.
Ale fakt, manipulacje czasem stosuje, lecz nie w tym przypadku. Tu była niefrasobliwość. Przepraszam.
 
Przeproszę za zła interpretację ale nie manipulacje, tylko za błąd. Bo serio napisałeś to tak jakbyś pisał ogolnie o Ukraińcach w wieku poborowym.
Ale fakt, manipulacje czasem stosuje, lecz nie w tym przypadku. Tu była niefrasobliwość. Przepraszam.
Napisalem przeciez szczegolowo NA MOIM OSIEDLU albo czytasz pobieznie albo nie rozumiesz prostych zwrotow, bo jestes nastawiony na obrone ukraincow tak, ze nawet nie zastanawiasz sie co przeczytales, tylko lecisz z kontra. Dzieki, za przeprosiny.
 
W to drugie nie wątpię, Ty byś nie musiał uderzać z partyzana :p

No i podejrzewam, że jesteś nieco cięższy.
Mordo @szplin tak naprawdę nie jest gruby, chłop przemierza polskę chodzac na rekach? stales kiedykolwiek na rekach? A po drugie nie czaje tego, dostales wpierdol od chlopa, trzeba sie bylo ustawic na solo, jak taki mocny jestes, a nie po internetach pierdolic jaką masu jest ciota.
 
Mordo @szplin tak naprawdę nie jest gruby, chłop przemierza polskę chodzac na rekach? stales kiedykolwiek na rekach? A po drugie nie czaje tego, dostales wpierdol od chlopa, trzeba sie bylo ustawic na solo, jak taki mocny jestes, a nie po internetach pierdolic jaką masu jest ciota.

Nigdy nie nazwałem go ciota. I nigdy nie miałem potrzeby go bić, więc czemu miałbym się z nim ustawiać?
 
Nigdy nie nazwałem go ciota. I nigdy nie miałem potrzeby go bić, więc czemu miałbym się z nim ustawiać?
przeciez non stop piszesz, ze wyjebal ci z partyzanta itp. prawda? No to jakby mi ktos wyjebal z partyzanta, to nie pisalbym o tym po internetach tylko normalnie bym sie z nim ustawil.
 
przeciez non stop piszesz, ze wyjebal ci z partyzanta itp. prawda? No to jakby mi ktos wyjebal z partyzanta, to nie pisalbym o tym po internetach tylko normalnie bym sie z nim ustawil.


Non stop, czyli z 3 x odkąd tu jestem, z czego zazwyczaj ktoś innym o tym zaczął pisać.

I nie wiem po co mam się z nim ustawiać? By dostać wpierdol, bo wiem że mu na tym zależy?
 
codziennie u mnie na osiedlu najebani laza, ostatnio mi fure zarysowali, fakt czekali pod autem, wychodze podbiega 9 ukrow najebanych po 20 pare lat i pokazuja co i jak, ze zarysowali przypadkiem itp. To mowie albo psy albo dajecie mi hajs i nagle pyk 4k
4k ?
To albo jeździsz Lambo, albo przerysował Cię jakiś ukraiński RoboCop co tak słono się zrzucali.
Jak jezdzisz Lambo , to nie stawiaj pod blokiem :mamed:
 
4k ?
To albo jeździsz Lambo, albo przerysował Cię jakiś ukraiński RoboCop co tak słono się zrzucali.
Jak jezdzisz Lambo , to nie stawiaj pod blokiem :mamed:


I w sumie nawet nie zauważył, że opowiedział pozytywną historię o Ukraińcach. Większość Polaków zarysuje i spierdala jak wie, że nie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności.

A tutaj Marcinos opisuje wyjątkowo etycznych Ukraińców, którzy zarysowali auto, i czekają sobie na właściciela. No przecież to szczyt uczciwości, i kompletnie nie ironizuje. Wiele razy wracałem do auta z jakiegoś parkingu, itd , widzę nowe rysy, a dupa.
Ja , gdy mi się zdarzyło komuś zarysować , zostawiałem swój numer telefonu właścicielowi.
Byłem porządny, jak ci Ukraińcy.


Podsumowując: gdyby Polacy byli tak porządni, uczciwi jak Ukraińcy z osiedla Marcinosa, to ten kraj byłby lepszy.
 
I w sumie nawet nie zauważył, że opowiedział pozytywną historię o Ukraińcach. Większość Polaków zarysuje i spierdala jak wie, że nie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności.

A tutaj Marcinos opisuje wyjątkowo etycznych Ukraińców, którzy zarysowali auto, i czekają sobie na właściciela. No przecież to szczyt uczciwości, i kompletnie nie ironizuje. Wiele razy wracałem do auta z jakiegoś parkingu, itd , widzę nowe rysy, a dupa.
Ja , gdy mi się zdarzyło komuś zarysować , zostawiałem swój numer telefonu właścicielowi.
Byłem porządny, jak ci Ukraińcy.


Podsumowując: gdyby Polacy byli tak porządni, uczciwi jak Ukraińcy z osiedla Marcinosa, to ten kraj byłby lepszy.


Kurde, nie da się już zedytowac.

Ogólnie to ciekawy jestem, gdzie są te osiedla pełne patologii ukraińskiej. Vitas się przyznał, że sam tego nie widzi u siebie, tylko słyszał od innych. Ciekawy jestem innych relacji - czy nie jest tak, że ktoś raz na miesiąc w sobotę usłyszy pijana ukraińska ekipę - i nie jest to już ta masowa, mityczna patologia ukrow.
A ja mieszkam w miejscie i na osiedlu gdzie jest ich wyjątkowo dużo. I tej patologii nie widzę, a czasem głośniejszego zachowania się dzieci czy nastolatków do niej nie wliczam.
Na wakacjach też- dzień dobry, do widzenia itd.
Moze tej patologii najwięcej jest na dolnym Śląsku? I prawie wszyscy forumowicze tam mieszkają? Bo tam zawsze ukraińskiej patologii było najwięcej,
 
Kurde, nie da się już zedytowac.

Ogólnie to ciekawy jestem, gdzie są te osiedla pełne patologii ukraińskiej. Vitas się przyznał, że sam tego nie widzi u siebie, tylko słyszał od innych. Ciekawy jestem innych relacji - czy nie jest tak, że ktoś raz na miesiąc w sobotę usłyszy pijana ukraińska ekipę - i nie jest to już ta masowa, mityczna patologia ukrow.
A ja mieszkam w miejscie i na osiedlu gdzie jest ich wyjątkowo dużo. I tej patologii nie widzę, a czasem głośniejszego zachowania się dzieci czy nastolatków do niej nie wliczam.
Na wakacjach też- dzień dobry, do widzenia itd.
Moze tej patologii najwięcej jest na dolnym Śląsku? I prawie wszyscy forumowicze tam mieszkają? Bo tam zawsze ukraińskiej patologii było najwięcej,
Co ci biedni ukraincy ci zrobili, że tak ich szkalujesz cały czas?
 
Vitas się przyznał, że sam tego nie widzi u siebie, tylko słyszał od innych. Ciekawy jestem innych relacji - czy nie jest tak, że ktoś raz na miesiąc w sobotę usłyszy pijana ukraińska ekipę - i nie jest to już ta masowa, mityczna patologia ukrow.
I mówiłem też,ze nie mam prawie uchodzców tylko Ukrów sprzed wojny.Z uchodzcami była jedna akcja,że przygotowano im szkołe na noclegi,to pogardzili i pojechali dalej.
 
4k ?
To albo jeździsz Lambo, albo przerysował Cię jakiś ukraiński RoboCop co tak słono się zrzucali.
Jak jezdzisz Lambo , to nie stawiaj pod blokiem
Mercedes zony, uzywka, zaden szał. Ale wkurwilem sie bo mialem znajomego kupca i wlasnie zaparkowalem w takim miejscu zeby mogl podjechac i go sobie obejrzec, a tu dwie czesci zarysowane, wiec dwie czesci masz do roboty. Chcialem policje(teraz tysiak mandatu), a oni, ze prosza nie nie bo nikt nie jest trzezwy, to mowie to kto kurwa kierowal, no kierowca, ale on ze stresu juz sie najebal. Chuj go wie czy to prawda czy jechali najebani, to krzyknalem im 4 kola, policzylem moj czas i obnizenie wartosci pojazdu.

@Halibut 2.0 ale ty kurwa chlopie jestes zjebany, czy powiedzialem, ze wszyscy ukraincy pija czy cos? mieszkalem z ukrem, ruskim i bialorusinem i poznalem mase zjebow jak i dobrych ukrow. Kiedys bylem przy sytuacji, gdzie pilismy piwko podszedl najebany ukrainiec i zaczal napierdalac na polske, ze jebac polakow i chuj im w dupe. Ci moi kolezcy ukraincy to mowia, ze jesli tak nie lubisz tu byc to wez wypierdalaj i nie obrazaj kraju, gdzie mieszkasz, pozniej poszli na kebaba i dostali wpierdol od polaka :D
Ale ci dobrzy ukraincy co ich znalem, wyjechali na ukraine bo sie boja o bliskich. Wiec nie pierdol mi prosze, ze generalizuje i wrzucam wszystkich do jednego worka. Wogole kurwa nie wycieraj mordy mna i nie wspominaj o mnie, a najlepiej sie odpierdol, bo jestes pierdolniety na glowe z tymi ukraincami. Ostatnia odp do ciebie w tym temacie.
 
Chcialem policje(teraz tysiak mandatu), a oni, ze prosza nie nie bo nikt nie jest trzezwy, to mowie to kto kurwa kierowal, no kierowca, ale on ze stresu juz sie najebal.
Ło Panie, ja myślałem że najebany szedł i czymś przytarł/przyjebał. Nie przyszło mi do głowy że 9 najebanych Ukrów woziło się po osiedlu
 
IMG_20220815_223749.jpg
IMG_20220815_224046.jpg
 
Back
Top