Konflikt Rosja-Ukraina

Serio? Jakas baba zobaczyla dzieci z pistoletem zabawkowym i zrobila z nich banderowcow zabijacych polskie dzieci? Ja biegalem z łukiem, wiec pewnie ta sama baba by zrobila ze mnie indianina skalpujacego jej dzieci. Zabawa w wojne i zabijanie Niemcow bylo u nas na osiedlu norma po kazdym odcinku 4 pancernych i psa. Wy nigdy nie bawiliscie sie w wikingow, rycerzy? Sam pamietam sobie zrobilem topor dwustronny z drewna. To byly czasy... Z kazdym takim wklejonym twitem pokazujecie mi tylko jaki ten nasz narod jest glupi.
Mi chodziło o potencjalne konsekwencje tzn grożenie wiezieniem do 3 lat i robienie fikoła o odreagowaniu traum wojennych :DC:

Zresztą mamy wolność słowa i prawo do własnej opinii.
 
Mi chodziło o potencjalne konsekwencje tzn grożenie wiezieniem do 3 lat i robienie fikoła o odreagowaniu traum wojennych :DC:

Zresztą mamy wolność słowa i prawo do własnej opinii.
Mi chodziło ogólnie, że afera iż babka jest hejtowana.

Potem doczytałem ten wpis tego od gówna od praw dzieci.
Ten fragment o traumie wojennej epicki- z powodu traumy wojennej bawią się w wojnę xd
 
I już chrzęszczą orężem
Z wystrużyn topory cisowe,
"Ukr bratem moim i mężem"
Rezać złych Lachów gotowe.

To podłość jest ponad miarę
Banderze dać krwistą banderę,
Nad Wisłą, gdzie kurwy stare
Rodzą piastowych band erę.
 
  • Like
Reactions: spa
@Halibut 2.0 możesz podrzucić screeny tych gróźb, które masz w skrzynkach odbiorczych? Z 10 wystarczy, jak jest ich cała masa i tak. Chętnie poczytam, zwykła ciekawość
 
@Halibut 2.0 możesz podrzucić screeny tych gróźb, które masz w skrzynkach odbiorczych? Z 10 wystarczy, jak jest ich cała masa i tak. Chętnie poczytam, zwykła ciekawość


Zastanowię się.
Wiecej mam na starym, usuniętym koncie i nie wiem czy mi się chce przeszukiwać plik rar w którym nam zarchiwizowane konto.

Ale masz kilka próbek:
To typa. Niezła była. Miała takiego fiksanca, że zaczęła wypisywać do mojej dziewczyny i jej grozić, gdy ja zablokowałem, też już jej groziła, że ze swoim facetem wjedzie do nas xd


IMG_20220816_122610.jpg




To była jakaś feministka ze strajku kobiet. Gróźb że ktoś mnie zgłosi na policję było sporo:
IMG_20220816_122652.jpg




Tutaj nie wiem od czego zjeb:

Screenshot_2022-08-16-12-24-25-288_com.facebook.orca.jpg




I tak najwięcej było w komentarzach.
 
Last edited:
Mi chodziło o potencjalne konsekwencje tzn grożenie wiezieniem do 3 lat i robienie fikoła o odreagowaniu traum wojennych :DC:
Ten fragment o traumach mega smieszny, fakt. Mowie glupi narod od lewa do prawa.
Zresztą mamy wolność słowa i prawo do własnej opinii.
Zgoda, tylko boje sie troche, ze odpowiedzialnosci za slowa brakuje.
 
Ten fragment o traumach mega smieszny, fakt. Mowie glupi narod od lewa do prawa.

Zgoda, tylko boje sie troche, ze odpowiedzialnosci za slowa brakuje.


Mamy wolność słowa i wypowiedzi więc mamy prawo grozić, obrażać i straszyć pozwami :p
 
Zastanowię się.
Wiecej mam na starym, usuniętym koncie i nie wiem czy mi się chce przeszukiwać plik rar w którym nam zarchiwizowane konto.

Ale masz kilka próbek:
To typa. Niezła była. Miała takiego fiksanca, że zaczęła wypisywać do mojej dziewczyny i jej grozić, gdy ja zablokowałem, też już jej groziła, że ze swoim facetem wjedzie do nas xd


View attachment 43492



To była jakaś feministka ze strajku kobiet. Gróźb że ktoś mnie zgłosi na policję było sporo:
View attachment 43493



Tutaj nie wiem od czego zjeb:

View attachment 43494



I tak najwięcej było w komentarzach.
Jak już cenzurujesz imię nazwisko to trochę dokładniej bo wątpię żeby pani Hanna Urban życzyła sobie aby ktoś miał ją za potencjalnego konfidenta. W dzisiejszych czasach nigdy nie wiadomo
 
Jak już cenzurujesz imię nazwisko to trochę dokładniej bo wątpię żeby pani Hanna Urban życzyła sobie aby ktoś miał ją za potencjalnego konfidenta. W dzisiejszych czasach nigdy nie wiadomo


Hahaha, o kurwa.

Jebać to. Jebać Strajkokobietostrajkowiczynie.
 
Przecież to ironia.
Połowę forum trzeba by zamknąć gdyby się do tego wszystkiego tu stosować.
Ile osób miałoby kary za pomówienia dotyczące tylko mojej osoby xd
Gdybyśmy pod własnymi nazwiskami pisali to tak.A tak co pójdziesz na policje i pokażesz im jak ktoś obrażał niejakiego Halibuta od ciot?:jarolaugh:
 
Gdybyśmy pod własnymi nazwiskami pisali to tak.A tak co pójdziesz na policje i pokażesz im jak ktoś obrażał niejakiego Halibuta od ciot?:jarolaugh:
Forum to nie miejsce publiczne. Tu można tylko wnieść pozew cywilny, stając się uszatkiem "bo szplin mnie obrażał"
 
Tu jeszcze lepsze

"A Polacy też..." Odcinek 4567

W czasie II WS też polskie dzieci bawiły się w zabijanie Niemców, no ale wtedy nie miały tik toka.
Są na tym forum ludzie którzy jako dorośli chcą bić innych ludzi za poglądy, orientację czy narodowość, mimo że nie ma wojny, a ty się dziwisz dzieciom, że naśladują dorosłych, i to w kraju które prowadzi wojnę.

Ba, i ja się bawiłem, mimo że nie było wojny. W zabijanie Niemców itd.
Chyba na całym świecie tak to wygląda.
 
Back
Top