Konflikt Rosja-Ukraina

Kumpel miał Ukrainkę, ale, uwaga, proputinowska, która wprowadziła się do jednej producentki filmowej.
Poszła do pierwszej pracy, jakas Zara czy coś, na zapleczu. Za ciężko. Jakaś inna praca- za ciężko.
Ona chciała tylko na sprzątanie bo koleżanki robią i mówią że lekko, wyrobisz się w 4 h a płacone za 8. No ale w tamtym okresie już nie było szans by gdzieś się załapać na sprzątanie, bo tyle chętnych pan.

Koniec końców trzymała ja 2 m-ce bezrobotna.


Jeszcze jedna znam, z życia, historię jakieś chujowej lokatorki z Ukrainy. Biedna, bo z Chersonia, niepełnosprawne dziecko. Liczyła, że skoro chore dziecko to będzie mogła sobie nieptacowac , tylko zebrać hajs i z dzieckiem siedzieć.
Ale trafiła na rodzinę w której: mieszkała wykwalifikowana, niepracująca pielęgniarka, i mąż , właściciel firmy. No to był: Mąż załatwia pracę w firmie, a żona opiekuje się dzieckiem.
Okazało się nagle,że ma rodzinę pod Lwowem i ja przyjmą.

Więcej takich historii nie znam. Tylko te normalne lub dramatyczne.
i te historie brzmią wiarygodnie z wielu powodów, a nie jakieś Braunowe czy Berkowicze na początku wojny ,,zaczęło się Przemyśl mieszkańcy chowają sie w domach" czy już sprawa tego nożownika, która pokazała ilu plotkarzy mamy w polityce...

Oczywiście bedzie do takich sytuacji dochodziło, oczywiście nie jest to w ogóle porównywalne z Niemcami czy innymi zachodnimi krajami (sama statystyki przestępczości wśród Afgańczyków, procenta obcokrajowców w więzieniach oraz statystki urzędów pracy).

Jednak widze pewien paradoks: obstawiam że ci sami od tekstów o Ukraińcach ala Braun to też osoby oburzające sie na teksty Wojewódzkiego i reszty elyty o Polakach w UK, bo samolot z polskimi policjantami często tam lądował aby zabrać przestępców, którzy myśleli, że w UK ich nikt nie znajdzie. Pamiętam ten tekst PO albo PiSu z może 2005 maks 2010 że w Polsce jest tak źle, że nawet polscy bezdomni w Berlinie nie wracają do kraju (no nie wracają do teraz xD).
 
Apropo tego co okrągły stół robi w tym kraju, akurat to powinno Cie najmniej oburzać jako eksperta od polityki.

Do tego dalej robią kurwe z logiki. 2 lata niecale minęły już nie pamiętasz napuszczania jednych Polaków na drugich?
Łamanie prawa na potęgę ok, ale wrzucanie dziwnych tweetów reee reee ruskie onuce XD

Via @szplin



BTW ciekawe czemu mi od dawna w temacie o c19 nie odpowiedziałeś? Nie zgadza się z Twoimi poglądami to się nie wypowiesz ;)

oj ograniczam trochę trzaskanie postów i coraz rzadziej odpowiadam, no chyba że ktoś palnie jakiś tekst pełen mitów o Niemczech to aż muszę :muttley: A co do covidu: w dużej części raczej nie mam po prostu jakoś mocniej wyrobionego zdania i pewnie parę innych tematów by się znalazło gdzie nie mam pojęcia co myśleć np. dostęp do broni czy dużo by zmienił.

,,Apropo tego co okrągły stół robi w tym kraju, akurat to powinno Cie najmniej oburzać jako eksperta od polityki."
Jest taka strategia, że jak jest źle to jedyną nadzieją na zmianę jest barbarzyńca z zapałem do pracy neofity. Rozumiem, że w sytuacji mocno podbramkowej wydaje się ona jedyną możliwą opcją.
Tylko to już było: dlatego wybrano do Sejmu Leppera, Giertycha, Kukiza, Ziobro to już książkowy przykład -przecież pewnie dużo ludzi głosowało na nich nie dlatego, że zgadzało się z nimi w nawet połowie.
Tylko strategia z barbarzyńcą zawodzi, tym bardziej, że barbarzyńcy zakładają maski a poza kamerami już afery finansowe jak te z Braunem, gdzie młodzieżówka myślała, że to tylko dla idei.
Albo lepszy przykład:

No nie żyją nawet tym co mówią niczym Maja Staśko, a argumenty przyjdzie ,,Ukrainiec i zabierze pracę" -to jest propaganda na poziomie Śmiszka z tekstami typu ,,obejrzałem Czarnobyl na Netflixie i dlatego uważam, że elektrownie atomowe są złe".

Ja myślałem, że po wybuchu wojny Konfederacja wykorzysta to jak Śmiszki, Biedronie, Razem, Hołownie trzaskali teksty ,,po co F35, przecież przy powodzi nie pomoże. Po co czołgi, lepiej oddłużać szpitale, jaka wojna będzie?". Tymczasem jak zaczęła się wojna to zaczęły się jakieś wyścigi Konfederacja vs okopress, kto większą bzdurę wypromuje...
 
Ta spierdolina pisze dokładnie w takim samym tonie jak w pandemii
Dokladnie.

IMG_20220821_141253.jpg
 
Tego śmiecia? W życiu.
Nie życzyłbym nikomu takiej straty, ale pamiętam chyba Andromeda ( ciekawy kanał na YouTube, polecam ) cytowała Dugina i utkwiło mi w pamięci w w marcu tego roku mówił w RT1 " ...Polski już nie ma... "
Pół roku pozniej Polska dalej jest, za to nie ma córki Dugina :fjedzia:
 
Nie życzyłbym nikomu takiej straty, ale pamiętam chyba Andromeda ( ciekawy kanał na YouTube, polecam ) cytowała Dugina i utkwiło mi w pamięci w w marcu tego roku mówił w RT1 " ...Polski już nie ma... "
Pół roku pozniej Polska dalej jest, za to nie ma córki Dugina


Córka Dugina to też niezła agentka. Nie chce mi się sprawdzać, czy wszystkie info z tych wypowiedzi to prawda , ale wrzucały to Peję którym w miarę ufam.
Ona podziela poglądy ojca, Ukraińców nazywa podludzmii(no ok, wiem że część userow tu też zgadzają się tutaj z tym śmieciem), więc raczej też pragnie likwidacji Ukraińców, i pewnie Polski też.
Też chyba głośno nawoływała do zabijania Ukraińców.
Jednym słowem: czyste zło i nazizm.
 
Back
Top