Konflikt Rosja-Ukraina

@szplin @vitas @Masta @Miskatonic @Siedem


To Wam się spodoba. Moja dziewczyna 4 h dziennie pracuje w obsłudze klienta.
I ma dość maili od Ukraińców - połowa pisze maile cyrylica , trzeba kopiowac tępo w translator. A problemów mają dużo, bo ci nowo przybyli wpisują dane do zamówienia cyrylica i system nie przetwarza. Jeszcze pewnie kilka miesięcy będzie się z tym obsługa męczyć zanim nowoprzybyli to ogarną.

Ale był hit. Jedna Ukrainka zrobią aferę, że na infolinii nie ma pracownika mówiącego po ukraińsku xd
To jest dopiero tupet.
Mówi że sporo się trafia strasznie roszczeniowych. Ci piszący po polsku , samemu używający translatora są normalni, nawet lepsi niż przeciętni polacyt ale ci od cyrylicy to prostaki roszczeniowe piszące z wykrzyknikami.
 
@szplin @vitas @Masta @Miskatonic @Siedem


To Wam się spodoba. Moja dziewczyna 4 h dziennie pracuje w obsłudze klienta.
I ma dość maili od Ukraińców - połowa pisze maile cyrylica , trzeba kopiowac tępo w translator. A problemów mają dużo, bo ci nowo przybyli wpisują dane do zamówienia cyrylica i system nie przetwarza. Jeszcze pewnie kilka miesięcy będzie się z tym obsługa męczyć zanim nowoprzybyli to ogarną.

Ale był hit. Jedna Ukrainka zrobią aferę, że na infolinii nie ma pracownika mówiącego po ukraińsku xd
To jest dopiero tupet.
Nic nie trzeba wpisywać w translator. Tu jest Polska. Spamu się nie czyta
 
@szplin @vitas @Masta @Miskatonic @Siedem


To Wam się spodoba. Moja dziewczyna 4 h dziennie pracuje w obsłudze klienta.
I ma dość maili od Ukraińców - połowa pisze maile cyrylica , trzeba kopiowac tępo w translator. A problemów mają dużo, bo ci nowo przybyli wpisują dane do zamówienia cyrylica i system nie przetwarza. Jeszcze pewnie kilka miesięcy będzie się z tym obsługa męczyć zanim nowoprzybyli to ogarną.

Ale był hit. Jedna Ukrainka zrobią aferę, że na infolinii nie ma pracownika mówiącego po ukraińsku xd
To jest dopiero tupet.
Wystarczyłoby dopisać na końcu jebać ukrainskie zwierzęta i miałbyś tu szac.
"tupet" :rutekajak:
 
Nic nie trzeba wpisywać w translator. Tu jest Polska. Spamu się nie czyta

Doprecyzowalem. Ukraińskie maila trafiają do Ukrainki pracownicy, a dziewczyna wkurwia się na allegro , bo ona obsługuje tam dyskusje.
A na allegro musi odpisywać by był status zamkniętej dyskusji. Inaczej sprzedawca traci pozycję.
Musi być jego ostatni komentarz. Zdarzało się , że koniec sprawy wyglądał tak:

klient: Dziękuję.
Firma: do widzenia.
Klient: No hej :)
Firma: Polecamy się na przyszłość.
Klient: Ok :)
Firma: Cieszymy się , że mogliśmy pomoc.
Klient: :)

Itd. bo firma musi mieć ostatni komentarz xd pojebane.
 
Doprecyzowalem. Ukraińskie maila trafiają do Ukrainki pracownicy, a dziewczyna wkurwia się na allegro , bo ona obsługuje tam dyskusje.
A na allegro musi odpisywać by był status zamkniętej dyskusji. Inaczej sprzedawca traci pozycję.
Musi być jego ostatni komentarz. Zdarzało się , że koniec sprawy wyglądał tak:

klient: Dziękuję.
Firma: do widzenia.
Klient: No hej :)
Firma: Polecamy się na przyszłość.
Klient: Ok :)
Firma: Cieszymy się , że mogliśmy pomoc.
Klient: :)

Itd. bo firma musi mieć ostatni komentarz xd pojebane.
Wystaraczy odpiaywać "nie rozumiem"
 
Ci piszący po polsku , samemu używający translatora są normalni, nawet lepsi niż przeciętni polacyt
Nie wiem po co mnie przy tym oznaczyłeś. Co mnie obchodzą problemy Ukraińców na allegro i problemy pracownic allegro z Ukraińcami? :mamedwhat:

No ale jak już tu jestem to wyciągnę z Twojego posta tego baita, którego tak "sprytnie" ukryłeś żeby koledzy, których chciałeś sprowokować przypadkiem go nie przegapili :wink:
 
Nie wiem po co mnie przy tym oznaczyłeś. Co mnie obchodzą problemy Ukraińców na allegro i problemy pracownic allegro z Ukraińcami? :mamedwhat:

No ale jak już tu jestem to wyciągnę z Twojego posta tego baita, którego tak "sprytnie" ukryłeś żeby koledzy, których chciałeś sprowokować przypadkiem go nie przegapili :wink:


Oj tam, myślałem że zbiore lajki, bo zauważyłem, że prawie każdy post w którym coś negatywnego jest o Ukraińcach dostaje lajki.
Przecież tylko o lajki chodzi, przestawiam się powoli na dojebywanie ukrom
 
Oj tam, myślałem że zbiore lajki, bo zauważyłem, że każdy post w którym coś negatywnego jest o Ukraińcach dostaje lajki.
Przecież tylko o lajki chodzi, przestawiam się powoli na dojebywanie ukrom
A ja myślałem, że zaczniesz bronić Brazylijczyków w tamtym temacie, w którym tak źle o nich piszą, przerzucając na cały naród wady pojedynczych osób. Ale pewnie to nie jest takie modne na twiterze jak ta krucjata obrony ukraińców :korwinlaugh:

No cóż. Hipokryzja, wszędzie hipokryzja:brainoverload:
 
A ja myślałem, że zaczniesz bronić Brazylijczyków w tamtym temacie, w którym tak źle o nich piszą, przerzucając na cały naród wady pojedynczych osób. Ale pewnie to nie jest takie modne na twiterze jak ta krucjata obrony ukraińców :korwinlaugh:

No cóż. Hipokryzja, wszędzie hipokryzja:brainoverload:


Nawet nie wiem o jakim temacie mówisz xd

Czyli hipokryzjom jest, że w temacie o Ukraińcach bronie Ukraińców, a w temacie o Brazylijczykach, którego nie znam, nie bronie Brazylijczyków ? Xd


Z dupy.

A tutaj np Szplin jest hipokryta bo nie jebie po Polakach tak jak po Ukraińcach ?
powiesz że nie , bo tu chodzi o problem ukraiński w Polsce, oni są tu duża migracja.
no więc, ja nie pisze o Brazylijczykach bo nie są duża grupa migracyjna w Polsce i nie widzę dyskusji o brazolach w Polsce xd
 
Nie wiem po co mnie przy tym oznaczyłeś. Co mnie obchodzą problemy Ukraińców na allegro i problemy pracownic allegro z Ukraińcami? :mamedwhat:

No ale jak już tu jestem to wyciągnę z Twojego posta tego baita, którego tak "sprytnie" ukryłeś żeby koledzy, których chciałeś sprowokować przypadkiem go nie przegapili :wink:
Właśnie chciałem ten cytat podkleić.
Faktycznie ona musiała mieć magiczną broszkę :śmiech:
 
Właśnie chciałem ten cytat podkleić.
Faktycznie ona musiała mieć magiczną broszkę :śmiech:


No właśnie akurat z ukraińskich prostytutek tylko jedna trafiła mi się na prawdę zajebista. Ale do Rosjanki z Moskwy może się schować, ukraińskie broszki nie dorastają do pięt.
 
Nawet nie wiem o jakim temacie mówisz xd

Czyli hipokryzjom jest, że w temacie o Ukraińcach bronie Ukraińców, a w temacie o Brazylijczykach, którego nie znam, nie bronie Brazylijczyków ? Xd


Z dupy.

A tutaj np Szplin jest hipokryta bo nie jebie po Polakach tak jak po Ukraińcach ?
powiesz że nie , bo tu chodzi o problem ukraiński w Polsce, oni są tu duża migracja.
no więc, ja nie pisze o Brazylijczykach bo nie są duża grupa migracyjna w Polsce i nie widzę dyskusji o brazolach w Polsce xd
Już w pierwszym zdaniu kłamstwo :DC:

(zważywszy, że nawet mi dałeś jakieś lajki w tamtym temacie),

później jest już tylko lepiej, tak trzymaj potrzebuję trochę lekkiej rozrywki :pjelen:
 
Już w pierwszym zdaniu kłamstwo :DC:

(zważywszy, że nawet mi dałeś jakieś lajki w tamtym temacie),

później jest już tylko lepiej, tak trzymaj potrzebuję trochę lekkiej rozrywki :pjelen:


Podeślij ten temat w którym toczyła się dyskusja o tym, że Brazole to naród patusow. Nie pamiętam.

I nadal nie widzę hipokryzji czemu miałbym dyskutować o brazolach, jeżeli dyskutuje o Ukraińskiej mniejszości w Polsce.
Jest jakaś zasada, że jak dyskutuje się o Ukraińcach to trzeba poruszyć temat każdego innego narodu na świecie?

Chodzi ci o ironię z policjantem? To ma świadczyć o tym, iż uważam że powinno się wszystkich brazoli wrzucać do worka patologii? To gwałt na logice xd
 
Nawet nie wiem o jakim temacie mówisz xd

Czyli hipokryzjom jest, że w temacie o Ukraińcach bronie Ukraińców, a w temacie o Brazylijczykach, którego nie znam, nie bronie Brazylijczyków ? Xd


Z dupy.

A tutaj np Szplin jest hipokryta bo nie jebie po Polakach tak jak po Ukraińcach ?
powiesz że nie , bo tu chodzi o problem ukraiński w Polsce, oni są tu duża migracja.
no więc, ja nie pisze o Brazylijczykach bo nie są duża grupa migracyjna w Polsce i nie widzę dyskusji o brazolach w Polsce xd
Wolnoć Tomku w swoim domku.
U siebie w domu mogę nawet nasrać na wycieraczkę.
 
Podeślij ten temat w którym toczyła się dyskusja o tym, że Brazole to naród patusow. Nie pamiętam.

I nadal nie widzę hipokryzji czemu miałbym dyskutować o brazolach, jeżeli dyskutuje o Ukraińskiej mniejszości w Polsce.
Jest jakaś zasada, że jak dyskutuje się o Ukraińcach to trzeba poruszyć temat każdego innego narodu na świecie?
Jest taka zasada, że jak chcesz być "moralnym drogowskazem", pouczać innych i nawracać ich na "jedyną słuszną drogę" to dobrze by było nie być przy tym zwykłym kłamcą i hipokrytą. Wybacz ale poznałem wielu takich i zawsze beka z takich ludzi :beczka:
 
hipokryzjom
grammar-police-drift.gif
 
Jest taka zasada, że jak chcesz być "moralnym drogowskazem", pouczać innych i nawracać ich na "jedyną słuszną drogę" to dobrze by było nie być przy tym zwykłym kłamcą i hipokrytą. Wybacz ale poznałem wielu takich i zawsze beka z takich ludzi :beczka:


Ale jeszcze raz zapytam.

Czemu jestem kłamcą i hipokrytom?

Sprawdziłem. Dałem ci lajka za żart ironiczny o policjancie.

Twierdzisz że czytałem jakas dyskusje o tym, że przypisuje się Brazylijczykom , jako całemu narodowi, cechy patologii.
No ale nie czytałem takiej dyskusji - więc to ty kłamiesz.


To kwestia kłamstwa wyjaśniona.


A teraz kwestia hipokryzji.

Czy , jeżeli Ty jebiesz po Ukraińcach, to jesteś hipokrytom bo według ciebie, powinieneś jebać też po wszystkich innych nacjach, narodach, grupach etnicznych?

Wyjaśnij. Łopatologicznie. Dlaczego uważasz, że dyskutując w temacie o Ukraińcach, mam obowiązek dyskutować o Brazylijczykach?


Na razie złapałem cię na kłamstwie. Teraz wyjaśnij te hipokryzję, bo złapany zostaniesz też na głupocie.
 
Ale jeszcze raz zapytam.

Czemu jestem kłamcą i hipokrytom?

Sprawdziłem. Dałem ci lajka za żart ironiczny o policjancie.

Twierdzisz że czytałem jakas dyskusje o tym, że przypisuje się Brazylijczykom , jako całemu narodowi, cechy patologii.
No ale nie czytałem takiej dyskusji - więc to ty kłamiesz.


To kwestia kłamstwa wyjaśniona.


A teraz kwestia hipokryzji.

Czy , jeżeli Ty jebiesz po Ukraińcach, to jesteś hipokrytom bo według ciebie, powinieneś jebać też po wszystkich innych nacjach, narodach, grupach etnicznych?

Wyjaśnij. Łopatologicznie. Dlaczego uważasz, że dyskutując w temacie o Ukraińcach, mam obowiązek dyskutować o Brazylijczykach?


Na razie złapałem cię na kłamstwie. Teraz wyjaśnij te hipokryzję, bo złapany zostaniesz też na głupocie.
putinlaugh.gif
 

Jeszcze inaczej, jak debilowi:

Jeżeli uważałabym , że dobre jest przypisywanie Brazylijczykom jako całemu narodowi cech patologii, to byłbym hipokryta. Ale tak nie robię, więc sobie wymyśliłeś kłamstwo na mój temat, projekcje, i muszę z twoją projekcja i kłamstwem dyskutować xd
 
Jeszcze inaczej, jak debilowi:

Jeżeli uważałabym , że dobre jest przypisywanie Brazylijczykom jako całemu narodowi cech patologii, to byłbym hipokryta. Ale tak nie robię, więc sobie wymyśliłeś kłamstwo na mój temat, projekcje, i muszę z twoją projekcja i kłamstwem dyskutować xd
Nie musisz. Ja z Tobą nie dyskutuję :fjedzia:
 
Polska patologia> ukraińska niepatologia

No nie.
Niżej stawiam Polaka patusa srającego na plaży od normalnego Ukraińca, pracującego i normalnie się zachowującego. Czy niżej stawiam Polaka patusa za granica. Obiektywnie - też wyżej jest wtedy Ukrainiec od polskiego śmiecia.
 
Back
Top