Konflikt Rosja-Ukraina

Tobie szkodniku bo taki zadowolony jestes z obecnosci tej swoloczy . Malo tego to pisales ,ze im więcej ich u nas w kraju tym lepiej więc pewnie nie widzisz problemu w powyższym filmiku . Bo przecież Polacy tez .


Już wiele razy mówiłem że widzę problem w zachowaniach patologicznych i uważam że za przestępstwa trzeba cofać pozwolenie na pobyt Ukraińcom.
Jeżeli np pojadę na wakacji do Tajlandii, to znaczy, że chce być zamordowany bo wiem że w Tajlandii zdarzają się morderstwa? No nie. Ale taka jest twoja logika.
Ty twierdzisz, że chcesz tu angielskich turystów. Czyli chcesz by popełniali tu przestępstwa, robili burdy, szczali na rynku w Krakowie?

Jest brak logiki w twoim twierdzeniu, że zależy mi na tym by Ukraińcy robili źle rzeczy w Polsce. To gwałt na logice.


Za to logiczne jest iż ty się cieszysz bo czekasz na takie akcje by mieć argument, że Ukraińcy stanowią zagrożenie.


"Tak na logikę: cieszył się z takich obrazków będzie ktoś, kto przekonuje, że Ukraińcy nie będą stanowić dla nas większego zagrożenia, a taki film uderza w jego tezę, czy ktoś kto przekonuje że będą stanowić i siedzi na TT na antyukrainskich kontach które zajmują się wyszukiwaniem takich rzeczy, by poprzeć swoje tezy o zagrożeniu takimi filmami bądź fejkami?"
 
Nie szkodniku ja sie nie ciesze bo dla mnie to oczywiste , ze takie sytuacje sie beda zdarzac .
Cieszysz sie z naplywu swoloczy , jeszcze pisales , se im wiecej ich tym lepiej . Logiczne, ze im wiecej ukrow tym więcej takich sytuacji wiec dlatego jesteś szkodnikiem
 
Nie szkodniku ja sie nie ciesze bo dla mnie to oczywiste , ze takie sytuacje sie beda zdarzac .
Cieszysz sie z naplywu swoloczy . Logiczne, ze im wiecej ukrow tym więcej takich sytuacji wiec dlatego jesteś szkodnikiem


Czyli Ty cieszysz się że Anglicy będą urządzali w Polsce burdy, rzygali,bili , robili patologie, bo sam pisałeś że chcesz tu więcej angielskich turystów.

Ja uważam, że powinno być tu więcej Polaków. Ty też. Czyli chcesz by było więcej burd, kradzieży i pobić, bo czym więcej Polaków tym więcej będzie potencjalnych przestępstw?
 
Cała wiedza jest na wyciągnięcie ręki na youtube i twitter. Czytaj, słuchaj a sam też, w kilka miesięcy, zostaniesz ekspertem od Ukrainy. Nawet jeśli jeszcze do niedawna nic o niej nie wiedziałeś, nawet gdzie leży :antonio:


No też mnie to dziwi ilu tu ekspertów od Ukrainy. Niektórzy nawet mają rentgen w oczach i widzą który Ukrainiec jest bezrobotny i na zasiłku xd
 
Gdzie tak pisalem pokaz cytat, a jak nie to wypierdalaj szkodniku


W temacie o turystach z Ukrainy nad morzem napisałeś że Ukraińcy niech wypierdalaj, na ich miejsce przyjechaliby brytole i Niemcy. Czyli że wolisz angielskich turystów.

Ja uważam, że powinno być tu więcej Polaków. Ty chyba też. Czyli chcesz by było więcej burd, kradzieży i pobić, bo czym więcej Polaków tym więcej będzie potencjalnych przestępstw?
 
Ciekawe ilu mądrali zostawia drzwi od domu otwarte na ościerz i w chuju ma kto im w kuchni przy stole zasiada i lodówkę plądruje? Przecież to nieważne kto po chacie chodzi. To na pewno procentuje, bo akurat ogrodnik jest potrzebny.
 
Ciekawe ilu mądrali zostawia drzwi od domu otwarte na ościerz i w chuju ma kto im w kuchni przy stole zasiada i lodówkę plądruje? Przecież to nieważne kto po chacie chodzi. To na pewno procentuje, bo akurat ogrodnik jest potrzebny.


Ten komentarz nie ma nic wspólnego z dyskusja. Miałby sens gdybyśmy rozmawiali o kwestii kontroli na granicy i zasad jakie tam panują. Albo gdybyśmy gadali o tym by zamknąć całkowicie granicę i nie wpuszczać nikogo i całkowicie się wyizolować jak kiedyś Japonia.
 
Na razie tak się nie dzieje, mimo że każdy przypadek staraja się ukrainosceptycy nagłaśniać, jak to napisał kiedyś Szplin, z merdajcym ogonkiem że w końcu coś się dzieje, bo na to czekaja :p
Raczej takie przypadki są zamiatane przez media jak tylko to możliwe.
a ja mówię, że nic takiego nie nastąpi i przez najbliższe lata to będą zwykle, jednostkowe przypadki jakich codziennie jest wiele na ulicy wśród pijanych zjebow.
miałem w Warsie ziomka z Białegostoku, który zawsze po kupieniu kebaba wyzywał Turka za lada, i napotkanych Ukraińców też bluzgał. Też lewica straszyła , że zaraz polscy faszyści i kibole zaczną masowo napierdalac Ukraińców , gejów, że będzie faszyzm itd - i na straszeniu się skończyło. Nadal są to jednostkowe przypadki prawicowych zjebow.
część prawicy spod znaku konfederacji ma pod tym względem, tego straszenia przyszłością, wiele wspólnego z lewica, ale ja myślę, że podobnie jak wtedy- na sianiu paniki się skończy.
To już się dzieje po bu stronach.Kwestia czasu na aż skala się zwiększy.
Już nie wspomnę o tym, że nie wiadomo co widzimy na filmiku. A sądząc po tym, że autor kłamie iż wie, że to są dezerterzy z armii ukraińskiej...cóż.
Dezerterzy to skrót myślowy.Dziwie się,że tego nie załapałeś po takim czasie.
Tak na logikę: cieszył się z takich obrazków będzie ktoś, kto przekonuje, że Ukraińcy nie będą stanowić dla nas większego zagrożenia, a taki film uderza w jego tezę, czy ktoś kto przekonuje że będą stanowić i siedzi na TT na antyukrainskich kontach które zajmują się wyszukiwaniem takich rzeczy, by poprzeć swoje tezy o zagrożeniu takimi filmami bądź fejkami?
Farma ruskich trolli,ta farma,tych trolli.
Komu, poza Ukrainosceptykom którzy się cieszą, że mogą pokazać złego Ukraińca by móc nimi straszyć?
Chyba podobnym ludziom do ciebie tylko to się podoba, bo wrzucacie notorycznie takie rzeczy.
:putinlaugh:
@vitas wiesz kiedy może zacząć coś się dziać?
Gdy połączy się wielką z bieda z mniejszościami żyjącymi w osobnych enklawach. Wtedy właśnie i nienawiść do mniejszości rosną. Ale aż taka skrajność nam nie grozi, a jeżeli już, to niestety, ale prowodyrem będą Polacy, bo prawie zawsze w takich przypadkach prowodyrami jest większość na mniejszości.
Oczywiście by te ataki na mniejszość usprawiedliwić - nacjonaliści próbują przekonać, że to mniejszość jest winna tej nienawiści. Co próbują robić te konta na TT które wrzucasz, i dodawanie, że taka będzie norma. Wyolbrzymia się w tym celu każdy przypadek gdy przedstawiciel mniejszości coś zrobi, plus łączy się to z przekłamaniami z zwykłym rozpowszechnianiem fejkow. Tak było kiedyś, gdy straszono, że mniejszość pije krew niemowląt, tak jest i dziś, tylko wrzuca inne fejki, ale w sumie straszy się tymi samymi metodami, łącznie , straszeniem że dana mniejszość chce nas mordować.
Wtedy ataki na mniejszość są moralnie uznane za samoobronę.
Sam pisałeś kiedyś,że Ukr o taki gorszy Polak,a teraz robisz fikoła,że winni tylko Polacy:korwinwhat:
 
Raczej takie przypadki są zamiatane przez media jak tylko to możliwe.

To już się dzieje po bu stronach.Kwestia czasu na aż skala się zwiększy.

Dezerterzy to skrót myślowy.Dziwie się,że tego nie załapałeś po takim czasie.

Farma ruskich trolli,ta farma,tych trolli.

:putinlaugh:

Sam pisałeś kiedyś,że Ukr o taki gorszy Polak,a teraz robisz fikoła,że winni tylko Polacy:korwinwhat:

Pisałem że Ukraińcy to tacy zacofani Polacy, jak w latach 90.
I fikołka nie robię - mówię o przyszłości, gdy wybuchną ewentualne antyukrainskie zamieszki :)
 
Ale jeszcze raz zapytam.

Czemu jestem kłamcą (tu się udało gramatycznie, ładnie odmienione, cacy) i hipokrytom (dlaczego tu się nie udało przecież pisane w jednym zdaniu)?
Przecież widać powyżej, że potrafisz, więc

iu


Edit: odnośnie hipokryzji, nie zrozumiałeś chyba intencji kolegów,
na patologię polską chciał nie chciał jesteśmy skazani. Bo to nasza domowa patologia. Tej już nie wyrzucimy, musimy z nią żyć.
Na ukraińską nie jesteśmy skazani, wdarła się tu przebojem jako napływ imigracyjny i może być, ba nawet powinna być kopnięta w dupę do siebie.
 
I właśnie to jedno zdanie podsumowuje jak bardzo ukry są tu potrzebne nam do szczęścia:tiphatb:


Są. Siedzę sobie teraz z piwkiem na dachu biblioteki UW i moje oczy cieszy sporo ślicznych dziewczyn z Ukrainy.
Piękno kobiet to najczystsza forma szczęścia.
Pozdro

IMG_20220810_125644.jpg


Te trochę za młode ale były najbliżej aparatu

IMG_20220810_130926.jpg
 
Jeśli to jest twoje kryterium to jedz sobie na Ukraine.

A poliniaki i nie tylko się dokładają.


Nie, to jest poczucie humoru, ironia, żart.
Zbyt poważnie do tego wszystkiego podchodzisz.


A zastanowiłeś się kiedyś...czy....może....nie masz racji i Ukraińcy nie będą problemem i nie będą rzezać Polaków?
 
Nie, to jest poczucie humoru, ironia, żart.
Zbyt poważnie dobrego wszystkiego podchodzisz.
Pisałeś już takie rzeczy na poważnie,że ciężko cie wyczuć.
A zastanowiłeś się kiedyś...czy....może....nie masz racji i Ukraińcy nie będą problemem i nie będą rzezać Polaków?
Ale już takie rzeczy się dzieją,a może być gorzej.Pożyjemy i zobaczymy co z tego wyniknie.
 
Pisałeś już takie rzeczy na poważnie,że ciężko cie wyczuć.

Ale już takie rzeczy się dzieją,a może być gorzej.Pożyjemy i zobaczymy co z tego wyniknie.

No właśnie mi chodzi o to, że takie rzeczy ZAWSZE muszą się wręcz zdarzać. By się nie zdarzały musialoby każde państwo zamknąć granicę dla wszystkich, nawet dla turystów.
 
No właśnie mi chodzi o to, że takie rzeczy ZAWSZE muszą się wręcz zdarzać. By się nie zdarzały musialoby każde państwo zamknąć granicę dla wszystkich, nawet dla turystów.
Mnie wychowano tak,że jak gdzieś jadę w gości to się zachowuje i szanuje gospodarza,więc twój argument mnie nie przekonuje.Gdyby zależało to ode mnie,to takie cwaniaki były wypierdalane na granice.W armii przynajmniej mogli by się przydać chociażby robiąc za żywe tarcze.
 
Mnie wychowano tak,że jak gdzieś jadę w gości to się zachowuje i szanuje gospodarza,więc twój argument mnie nie przekonuje.Gdyby zależało to ode mnie,to takie cwaniaki były wypierdalane na granice.W armii przynajmniej mogli by się przydać chociażby robiąc za żywe tarcze.

No i większość ludzi, w tym Ukraińców, moim zdaniem , tak się zachowuje i szanuje :)
 
To jest tylko kwestia czasu aż zaczną się ostrzej napieprzać z nami.


Akcja 1/10. Jak kogos interesuja dobre opowiesci bramkarza, o tym co sie dzieje pod klubami i dyskotekami to polecam opowiesci Wojtasa.
 
No i większość ludzi, w tym Ukraińców, moim zdaniem , tak się zachowuje i szanuje :)
Ty masz takie,ja mam inne.Na tym lepiej zakonczyć tę kwestie.
Akcja 1/10. Jak kogos interesuja dobre opowiesci bramkarza, o tym co sie dzieje pod klubami i dyskotekami to polecam opowiesci Wojtasa.

Co to ma do tematu? Jak idziesz na dyskoteke to masz dużą szanse na kłopoty.Jest to wkalkulowane.Co innego jak sobie idziesz na miasto, lub do parku się jacyś głupi gieroje przypierdalają. Na polską patole jesteśmy skazani,obcą sami zapraszamy.
 
Co to ma do tematu? Jak idziesz na dyskoteke to masz dużą szanse na kłopoty.Jest to wkalkulowane.Co innego jak sobie idziesz na miasto, lub do parku się jacyś głupi gieroje przypierdalają. Na polską patole jesteśmy skazani,obcą sami zapraszamy.
Ale to jest pod dyskoteka akcja.
 
Ty masz takie,ja mam inne.Na tym lepiej zakonczyć tę kwestie.

Co to ma do tematu? Jak idziesz na dyskoteke to masz dużą szanse na kłopoty.Jest to wkalkulowane.Co innego jak sobie idziesz na miasto, lub do parku się jacyś głupi gieroje przypierdalają. Na polską patole jesteśmy skazani,obcą sami zapraszamy.

Warszawa, Knurow, Nowy Sącz, mazury to jakiś ewenement. Trzeba się nieźle w nocy naszukac jakieś zlych Ukraińców. W jakim mieście mieszkasz, że co chwilę ukraińska patologie spotykasz?
 
Ale to jest pod dyskoteka akcja.
Ostatnio jakiś typ dostał wracając z roboty.Z tą dyskoteką nie zwróciłem uwagi,zwracam honor.
Warszawa, Knurow, Nowy Sącz, mazury to jakiś ewenement. Trzeba się nieźle w nocy naszukac jakieś zlych Ukraińców. W jakim mieście mieszkasz, że co chwilę ukraińska patologie spotykasz?
U mnie akurat spokój jest.Głównie mamy Ukrainców tych,którzy przyjechali za chlebem pare lat temu.Mieliśmy trochę uchodzców,ale poszli gdzieś dalej,ale czy za granice,czy innego miasta to nie wiem.
 
Back
Top