Konflikt Rosja-Ukraina

Zabawne,że rzucił hasło bez wskazywania palcem,a ty się musiałeś odezwać.


Przecież trzeba być debilem by nie domyślić się, że zwraca się z tym głównie do mnie i paru innych osób które nie są skrajnie antyukrainsko nastawione.
On też wiedział, gdy pisałem inwektywy o nim, nie wymieniając go
 
paru innych osób które nie są skrajnie antyukrainsko nastawione.
No własnie nie tylko ty tu jesteś. Szczerze to rimming bardziej napierdala taki @Shoocker ,który otwarcie pisał,że pluje na osoby,którym nie pasują Ukraincy i myślą tu cytuje o własnych toksycznych pizdach.
 
No własnie nie tylko ty tu jesteś. Szczerze to rimming bardziej napierdala taki @Shoocker ,który otwarcie pisał,że pluje na osoby,którym nie pasują Ukraincy i myślą tu cytuje o własnych toksycznych pizdach.


E tam, Szplin już wprost pisał że liże dupę Ukraińcom , więc to równie dobrze może być do mnie :)
 
No własnie nie tylko ty tu jesteś. Szczerze to rimming bardziej napierdala taki @Shoocker ,który otwarcie pisał,że pluje na osoby,którym nie pasują Ukraincy i myślą tu cytuje o własnych toksycznych pizdach.
Ty się naucz przecinki stawiać. Niczego w zawodówce nie nauczyli? :siara:
A te wymyślne angielskie słowa zostaw dla kolegów.
 
No a jest tam więcej informacji poza tym że Ukraińcy są na polskich plażach i niektórzy śmiecą?
Wiesz, że to z tymi jednostkami margines to ironia?

No i wiem , że część Polaków marudzi, że polskie biznesy jakoś funkcjonują dzięki Ukraińcom w kurortach, zamiast paść całkowicie przez brak turystów.
Niech wypierdalaja na front walczyć u siebie , a nie smieca polskie plaze skurwysyny
 
Czyli wolisz , by Polscy przedsiębiorcy padli , bo mają i tak najgorszy sezon turystyczny od lat, niż żeby zarabiali na Ukraińcach, bo nie podobają ci się oni?
Ukraincy jedzą parówki z biedry a nie rybe od polskiego przedsiębiorcy. Mieszkają gdzie popadnie w namiotach a nie u polskiego przedsiebiorcy.
 
Czyli wolisz , by Polscy przedsiębiorcy padli , bo mają i tak najgorszy sezon turystyczny od lat, niż żeby zarabiali na Ukraińcach, bo nie podobają ci się oni?
No tak bo dzieki ukraincom jeszcze sektor turystyczny w Polsce istnieje. Trzeba byc im wdziecznym , ze swoje ciezko ,,zarobione" pieniadze zechcieli wydać akurat u nas w kraju .
 
No tak bo dzieki ukraincom jeszcze sektor turystyczny w Polsce istnieje. Trzeba byc im wdziecznym , ze swoje ciezko ,,zarobione" pieniadze zechcieli wydać akurat u nas w kraju .


No prawdopodobnie są to ciężko zarobione pieniądze, bo Ukraińcy zwykle pracują w fizycznej pracy.

I twoja odpowiedź nie ma nic wspólnego z moim komentarzem , ta ironia jest bez sensu.
Nikt nie twierdzi, że trzeba byc im wdzięcznym za to, tak jak polskiemu czy niemieckiemu turyście. Zamiast odpowiadać na temat dyskusji - odpowiadasz na wymyślone przez siebie problemy. Nikt też nie twierdzi, że tylko dzięki Ukraińcom sektor turystyczny istnieje. On istnieje dzięki turystom. Polskim, niemieckim, ukraińskim, brytyjskim. Serio. Możesz sprawdzić, jak mi nie wierzysz, że sektor turystyczny utrzymuje się z turystów.


Czy Ty przypadkiem nie żywisz się liśćmi eukaliptusa?
 
Totalny brak patriotyzmu :(
Z nienawiści do ukrow, do tego by wyciągać od nich hajs, wolisz pogorszyć sytuację finansową Polaków :(
Jak Ci dziki wpierdolą się w radlonki z pyrami, to krótkotrwale możesz się cieszyć, że masz znaczący wzrost trzody chlewnej.
 
Jak Ci dziki wpierdolą się w radlonki z pyrami, to krótkotrwale możesz się cieszyć, że masz znaczący wzrost trzody chlewnej.

Dobrze, że Grecy, Egipcjanie i cała reszta świata wpuszczają Polaków, a nie pierdziela tak jak Ty , że lepiej by ich nie wpuszczać, bo byśmy nigdzie za granicę nie mogli jeździć.
Dobrze, że Kraków wpuszcza zwierzęta z UK , bo też masa przedsiębiorstw by padła.
Dobrze, że tacy ludzie nie mają władzy. Zakazalbys turystyki xd.


Ba, Ty byś zabronił zarabiać normalnie Polskim spozywczakom, bo byś dał zakaz sprzedaży jedzenia Ukraińcom xd
 
Back
Top