Konflikt Rosja-Ukraina

Jego intelekt jest jak Potwór z Loch Ness,każdy słyszał,a nikt nie widział.
Ale hałasu robi dużo.
To jak z pracownikami korpo. Jak najwięcej hałasu trzeba robić przy przekładaniu papierków i innej gównoroboty na zupełnie zbytecznym stanowisku
 
Ludzie , którzy oburzają się że krytykuje jawne bzdury, w które może wierzyć tylko ameba intelektualną(wpis z dzisiaj kolegi z forum) krytykują mój intelekt :mamed:
I jeszcze Szplin rzucający dziś chochoła za chocholem czy Vitas mający paranoję i widzący co krok bezrobotnych Ukraińców w kwiecie wieku, żyjących z socjalu i za te pieniądze robiących dymy .

A już się z wami normalnie rozmawiało, to nie mogliście wytrzymać.
 
Polityka UE, odsetki od KPO za kasę której nie dostaliśmy, podatek węglowy, podatek emisyjny, ciągłe zwiększanie podatków w PL żeby było na socjal, wysyłanie sprzętu (tak transport kosztuje). Do tego efekt po lockdownowy.

Do tego ciepłe lato, znaczne podwyżki cen wody i prądu dla produkcji, ceny nawozów wypierdolone sztucznie w kosmos, ceny paliw wypierdolone sztucznie w kosmos z obniżką wakacyjną dla plebsu = droższa żywność.

Ty mądry chłopak jesteś takich podstawowych łańcuchów przyczynowo skutkowych nie łapiesz ?

No i o najważniejszym zapomniałem. JEBANA PUTINFLACJA :beczka:


Ale ja dokładnie wiem o co chodzi. Po prostu wpis masty można było interpretować jakoby pomoc udzielana Ukrainie była tego przyczyną. A przyczyną jest atak Rosji na Ukrainę.
Nie musisz mi tłumaczyć tego co napisałeś, nie jestem tak głupi jak Twoi koledzy którzy kłamstw historycznych propagandowych nie zauważa nawet gdy dostaną nią w ryj.
 
A już się z wami normalnie rozmawiało, to nie mogliście wytrzymać.
No ok,przesadziłem z tą szpileczką.W sumie się ostatnio uspokoileś względem tego co było.
I jeszcze Szplin rzucający dziś chochoła za chocholem czy Vitas mający paranoję i widzący co krok bezrobotnych Ukraińców w kwiecie wieku, żyjących z socjalu i za te pieniądze robiących dymy .
Chciałbym mieć paranoje w tym przypadku,ale niestety tak nie jest. A dymy będą inicjowane z obu stron o czym już pisaliśmy dzisiaj.
 
Ale hałasu robi dużo.
To jak z pracownikami korpo. Jak najwięcej hałasu trzeba robić przy przekładaniu papierków i innej gównoroboty na zupełnie zbytecznym stanowisku


Ale wiesz, że 90 % twoich tutaj komentarzy to są wysrywy bez żadnej treści? Czyli musisz stawiać się niżej niz mnie i tego gościa , korpo. Tego typu:
Ależ musisz merdać ogonkiem :antonio:
Ukrofile się zesrały w komentarzach :antonio:
Nie, nie merdam. Ja pluję jadem.
 
Scurvol, wróciłeś?
Czyli w XVII wieku byli już Ukraińcy, ciekawe. Czyli Polacy okupowali wtedy Ukrainę, i Wiśniowiecki , Polacy mordowali dziesiątki tys Ukraińców? Lol.
Trochę faktów podałeś ale większość to propagandowy ściek, jak te kilkanaście tys zabitych cywilów w Donbasie. Ta francuska dziennikarka, na której to filmie opierają się te dane, podała liczbę 15 tys zabitych. Wrzuciła tam ofiary i cywilne, i żołnierzy, i to po obu stronach, nie zaznaczając że większość ofiar cywilnych to ofiary krzyżowego ognia, artylerii obu stron.
Ty to sam pisałeś? Bo wygląda jak kopiuj wklej, od marca farmy trolli wrzucają te wysrywy i bronią Rosjan tłumacząc że tak na prawdę byli okupowani przez Żydów i Gruzina z Niemcem Leninem na czele xdplus standardowo "nie można się oburzać na Rosję bo USA", lol.



A Niemcy nie mordowali Polaków bo przecież na czele Niemiec stał Austriak, nie?


I co ma na celu Twój wpis? Przekonać że Rosja nam nie zagraża, i lepiej by Ukraina była rosyjska, i na granicy polsko ukraińskiej stały rosyjskie czołgi, wywierające na nas presję? Bo Putin dążący do hegemonii w tej części Europy to pewnie jakiś Gruzin a nie Rosjanin, więc się nie liczy?
Przecie to był bait na przygłupich prawicowców, którzy jak przeczytają o jebaniu Żydów i ukrów, to nie zauważą, albo nie mają na tyle rozwiniętych zdolności poznawczych żeby zauważyć, że druga część tekstu to wychwalanie PRL'u. Tekst przekopiowany z interii. Tak mnie rozśmieszył, że aż wrzuciłem. Wszyscy co dali lajka pod tym postem, są takimi samymi debilami jak ci z lewej strony :jarolaugh:
Potem się dziwić, że kaczor na psychotropach dzieli i rządzi.
 
No ok,przesadziłem z tą szpileczką.W sumie się ostatnio uspokoileś względem tego co było.

Chciałbym mieć paranoje w tym przypadku,ale niestety tak nie jest. A dymy będą inicjowane z obu stron o czym już pisaliśmy dzisiaj.


Mi się wydaje, że żadnych większych dymów nie będzie, mimo że masa ludzi tego by chciała i na to czeka i celowo prowokuje by je wywołać. Żyliśmy tyle lat z Ukraińcami i będziemy żyć dalej, zwłaszcza, że już ich się prawie jakiś nie odczuwa masowo bo ewidentnie jest ich coraz mniej.
 
Przecie to był bait na przygłupich prawicowców, którzy jak przeczytają o jebaniu Żydów i ukrów, to nie zauważą, albo nie mają na tyle rozwiniętych zdolności poznawczych żeby, zauważyć, że druga część tekstu to wychwalanie PRL'u. Tekst przekopiowany z interii. Tak mnie rozśmieszy, że aż wrzuciłem. Wszyscy co dali lajka pod tym postem, są takimi samymi debilami jak ci z lewej strony :jarolaugh:
Potem się dziwić, że kaczor na psychotropach dzieli i rządzi.




O kurwa!

Ale myślę że niektórzy dali lajka ze świadomością beki.
 
Mi się wydaje, że żadnych większych dymów nie będzie, mimo że masa ludzi tego by chciała i na to czeka i celowo prowokuje by je wywołać. Żyliśmy tyle lat z Ukraińcami i będziemy żyć dalej, zwłaszcza, że już ich się prawie jakiś nie odczuwa masowo bo ewidentnie jest ich coraz mniej.
O tym też już dzisiaj było mówione i nie tylko.Co innego Ukraincy sprzed wojny,którzy przyjechali pracować,a co innego obecni,którzy nawet jej nie widzieli i przyjechali z nastawieniem "dej".

W tej kwestii temat chyba wyczerpaliśmy.
 
To PRL dal chłopom ziemię, zlikwidował analfabetyzm, bezrobocie, przeprowadził industrializacje, sam Gierek wybudował więcej mieszkań niż PiS I PO razem wzięte, zapewnił opiekę medyczną i umożliwił awans spoleczny prawie całe Solidarnosciowe, PiSowskie, POwskie i intelektualne elity pochodza z rodzin awansu społecznego na który teraz pl*ją ....
Kurwa takie teksty prawdziwi patrioci lajkują. Posłuchajcie przygłupy, przestańcie swoję upośledzenie, uprzedzenia i zaściankowość zasłaniać tym, że chcecie dla Polski dobrze, dla Polaków. Myślicie tylko o swoich toksycznych pizdach(nie nie chodzi o Wasze drugie połówki). Pluję na takich ludzi, bo w historii było wielu, którzy swoją nienawiść zasłaniali patriotyzmem.
Ty halibut zamknij pizdę:D
 
Przecie to był bait na przygłupich prawicowców, którzy jak przeczytają o jebaniu Żydów i ukrów, to nie zauważą, albo nie mają na tyle rozwiniętych zdolności poznawczych żeby zauważyć, że druga część tekstu to wychwalanie PRL'u. Tekst przekopiowany z interii. Tak mnie rozśmieszył, że aż wrzuciłem. Wszyscy co dali lajka pod tym postem, są takimi samymi debilami jak ci z lewej strony :jarolaugh:
Potem się dziwić, że kaczor na psychotropach dzieli i rządzi.
Ta jasne wypucowales się onuco!
 
Przecie to był bait na przygłupich prawicowców, którzy jak przeczytają o jebaniu Żydów i ukrów, to nie zauważą, albo nie mają na tyle rozwiniętych zdolności poznawczych żeby zauważyć, że druga część tekstu to wychwalanie PRL'u. Tekst przekopiowany z interii. Tak mnie rozśmieszył, że aż wrzuciłem. Wszyscy co dali lajka pod tym postem, są takimi samymi debilami jak ci z lewej strony :jarolaugh:
Potem się dziwić, że kaczor na psychotropach dzieli i rządzi.
O kurwa, Ty myślisz, że ktoś to polajkował bo uznał to za prawdę objawioną a nie wklejkę z meandrów neta? No to chyba za bystry nie jesteś :waldeklaugh:
A ten drugi przygłup orgazmów dostaje bo ma wodę na młyn swojej głupoty :waldeklaugh:

Edit: jednak halibut aż tak głupi nie jest, doczytałem :lol:
 
O kurwa, Ty myślisz, że ktoś to polajkował bo uznał to za prawdę objawioną a nie wklejkę z meandrów neta? No to chyba za bystry nie jesteś :waldeklaugh:
A ten drugi przygłup orgazmów dostaje bo ma wodę na młyn swojej głupoty :waldeklaugh:

Edit: jednak halibut aż tak głupi nie jest, doczytałem :lol:


Dobra, nie tłumacz się. Wiedziałeś, że tam są też głupoty, ale ogólnie lajka dałeś za antyukrainski wydźwięk.
Zajrzałem w Twoją duszę i wiem, że to prawda. Brałem lsd , musisz więc mi uwierzyć.
 
Dobra , dobra. My już swoje wiemy.
Poza tobą nawet nikt się do tego nie odniósł,sam się spłakałeś,że propaganda i ruski trolling.
Edit: jednak halibut aż tak głupi nie jest, doczytałem.Zwracam honor.
 
Last edited:
Kurwa co się nascrollowałem to tylko ja wiem.

Korea Płn.zaproponawała orkom 100k żołnierzy. Ciekaw czy takie pierdolenie.
Chinole i Tajwan też już mocno zaognione.
Do tego Kosowo i Serbia.


Chujowe czasy.
 
Back
Top