Konflikt Rosja-Ukraina

Raczej byli u nas dłużej niz kilka dni.

Kurwa wyobrażam sobie w ten sposób,że widać co te było odpierdala w innych krajach i nie mam ochoty na powtórkę we własnym kraju.


No ale to trwało chyba z tydzień, może dwa, bo śledziłem to dzięki znajomym na koleji którzy opisywali mi. Kilka dni bym boom, potem resztki. O tyle nasze państwo ich utrzymywało że chętnie pozwalało im za darmo PKP jechać do Niemiec. Krzywda się Polsce nie stała a dalej to już Europa niech się użera.
Jak dla mnie to problem Europy i dobrze się stało jak się stało.
Nie wiem co ma powtórka z tego co dzieje się na zachodzie do nas, skoro nam to w ogóle nie groziło ani na razie nie grozi, bo przecież wszyscy wiemy, że musielibyśmy ich tu trzymać siła by w Polsce zostali.
 
Ty to sam pisałeś? Bo wygląda jak kopiuj wklej, od marca farmy trolli wrzucają te wysrywy i bronią Rosjan tłumacząc że tak na prawdę byli okupowani przez Żydów i Gruzina z Niemcem Leninem na czele xdplus standardowo "nie można się oburzać na Rosję bo USA", lol.
Spamują tym ściekiem na YouTubie pod filmami Sykulskiego i innych takich. Ale, że dotrze w prawie niezmienionej formie na cohones to bym się nie spodziewał.
 
Osławione farmy trolli:
FZFf3mFWQAI4Wlb.jpeg
 
Oczywiście najzacieklejsi ukrofile na wszystko rzucą hasło "ruska propaganda". Wyprane łby do cna.


No ale kiedy coś jest ruska propaganda, to czemu mamy nazywając to inaczej?

Czyli uważasz, że masz ty i ja wyprany łeb bo np bzdury ukraińskie o tysiącu lat narodu ukraińskiego czy propagandę o wyspie węży, nazywamy ukraińska propaganda? Przecież to jest propaganda. Więc kurwa czemu mamy jej tak nie nazywać?


A jak Rosjanie opowiadają że Polska chce napasc na Ukrainę, to będę debilem gdy nazwę to ruska propaganda?
 
:najmancoty: jest na scianie bandera,jesz czarno-czerwona flaga,więc nie wiem jaka propaganda?

:facepalm:


Mówię o propagandzie jaka wrzucił shoocker, a nie o zdjęciu jakiś gówniarzy.


I nie rozumiem face palmu.

Uważasz że ukraińskiej ani rosyjskiej propagandy nie możemy nazywać propaganda, nawet gdy jest to propaganda? Czemu?

Czy może chodzi o to, że antyukrainskie i rosyjska propagandę nie można nazywać propaganda, a tylko proukrainska propaganda to według ciebie propaganda?
 
Spamują tym ściekiem na YouTubie pod filmami Sykulskiego i innych takich. Ale, że dotrze w prawie niezmienionej formie na cohones to bym się nie spodziewał.


I są tacy na cohones którzy uważają to wszystko za prawdę a nie propagandę
:mamed:
 
To strategiczne rozrysowanie połączeń neuronalnych typowego ukrofila.
Takim halibutem to sterują jak najprostszym pionkiem


To nie ja wierzę w głupoty typu , że Ukraińcy to naród który ma tysiąc lat, bo shoocker na cohones tak wklei . Kto tu jest sterowany?
 
Uważasz że ukraińskiej ani rosyjskiej propagandy nie możemy nazywać propaganda, nawet gdy jest to propaganda? Czemu?
Co ma wspólnego z propagandą obrazek na którym jak wól widać bandere i czarno-czerwoną flage? Mi chodzi o gwałcenie logiki,bezrefleksyjną obronę nawet największych zjebizmów jak ten,czy chłopaki z (N)azowa.
 
Co ma wspólnego z propagandą obrazek na którym jak wól widać bandere i czarno-czerwoną flage? Mi chodzi o gwałcenie logiki,bezrefleksyjną obronę nawet największych zjebizmów jak ten,czy chłopaki z (N)azowa.


Jezu, w dupie mam ten obrazek. Po prostu shoocker wrzucił tekst pełen propagandy, Szplin wyśmiał mnie wstawiając ten obrazek, że nazywam to co wrzucil shoocker propaganda, i tyle.
 
W sensie gdybyśmy nie wysyłali czołgów Ukrainie, to mleko było tańsze? Bo rozumiem, masta nawiązywał do pomocy udzielanej Ukrainie.
Polityka UE, odsetki od KPO za kasę której nie dostaliśmy, podatek węglowy, podatek emisyjny, ciągłe zwiększanie podatków w PL żeby było na socjal, wysyłanie sprzętu (tak transport kosztuje). Do tego efekt po lockdownowy.

Do tego ciepłe lato, znaczne podwyżki cen wody i prądu dla produkcji, ceny nawozów wypierdolone sztucznie w kosmos, ceny paliw wypierdolone sztucznie w kosmos z obniżką wakacyjną dla plebsu = droższa żywność.

Ty mądry chłopak jesteś takich podstawowych łańcuchów przyczynowo skutkowych nie łapiesz ?

No i o najważniejszym zapomniałem. JEBANA PUTINFLACJA :beczka:
 
Back
Top