Konflikt Rosja-Ukraina

A, to jak z tymi żartami , że Ukraińcy odpowiadają za Katyń i słabe wyniki polskich sportowców i za zdenerwowanie kosmetyczek.
Tych nie słyszałem ale nie brzmią śmiesznie. Natomiast naszła mnie taka myśl. Ciekawie muszą wyglądać Wasze (wszystkich tutaj) spotkania z kolegami na piwie.
Przychodzi kilku typów do knajpy, jeden już podpity, drugi naćpany, trzeci coś tam, itd. Siadają przy barze i zamawiają po Harnasiu z beczki. Następnie każdy wyciąga swój segregator i swoje teczki z danymi, badaniami, opiniami ekspertów...
 
Tych nie słyszałem ale nie brzmią śmiesznie. Natomiast naszła mnie taka myśl. Ciekawie muszą wyglądać Wasze (wszystkich tutaj) spotkania z kolegami na piwie.
Przychodzi kilku typów do knajpy, jeden już podpity, drugi naćpany, trzeci coś tam, itd. Siadają przy barze i zamawiają po Harnasiu z beczki. Następnie każdy wyciąga swój segregator i swoje teczki z danymi, badaniami, opiniami ekspertów...

Tak muszą wyglądać spotkania przy piwie Klockunia :p.
 
Tych nie słyszałem ale nie brzmią śmiesznie. Natomiast naszła mnie taka myśl. Ciekawie muszą wyglądać Wasze (wszystkich tutaj) spotkania z kolegami na piwie.
Przychodzi kilku typów do knajpy, jeden już podpity, drugi naćpany, trzeci coś tam, itd. Siadają przy barze i zamawiają po Harnasiu z beczki. Następnie każdy wyciąga swój segregator i swoje teczki z danymi, badaniami, opiniami ekspertów...
Siadamy na ławeczce i strzelamy po kapslu, później kolejnym i kolejnym... I tak siedzimy, i nasłuchujemy szoszonienia albo jak facet facetowi miłość wyznaje... A później to już z górki, bo następuje wymiana badań i ekspertyz. Jesteśmy bardzo opiniotwórczy.
 
.

Piękny , oficjalnie prorosyjski front Braun tworzy. Oficjalnie prorosyjskie elementy, głoszące że Polska powinna stracić niepodległość i byc połączona z Rosja, organizujący antyukrainskie prowokacje włącznie, prawdopodobnie, z udawaniem ukraińskich, antypolskich nacjonalistów.
 
A stano jak to stano




No lepszych jest 10 tys pracujących Ukraińców niż jeden Skalski marzący o tym by Polska była Rosja. A pisał dużo ohydnieksze rzeczy, tylko już mnie zablokował a nie chciało mi się tworzyć drugiego konta by robić screeny.
I chyba wszyscy z komisji wspierają Rosję w wojnie z Ukrainą. A jak ustaliliśmy - nawet najwięksi ukrainosceptycy z cohones przyznają że Ukraina rosyjska nie jest w naszym interesie. Czyli przyznają że ta komisja jest antypolska. Sorry, polskosceptyczna bo coś takiego jak antypolska postawa nie istnieje.

5e0c863266905.jpg



I Ukraińcy będę mieli kolejki. Nie przyjmują wszystkich chętnych ukraińskich studentów.
 
I zaczęły się pierwsze absurdy. @klocuniek pewnie uważasz, że próba 3 Ukraińców pod takie tezy to wystarczające badania statystyczne?

W skrócie: antyukrainski tekst z dupy nie tylko przypisujący narodowi dane negatywne cechy co jeszcze stwierdzający że wie, jak dany naród będzie się zachowywał :)
Wiem. Napiszesz za miał prawo stwierdzić że TYLKO patologia u nas zostanie na podstawie przyznawania 500+(swoją drogą które wtedy nie było nawet planowane dla Ukrów , i nie mógł też wiedzieć czy zachód nie będzie przyznawał im socjalu ).
Ot, typowe sianie nienawiści wobec Ukraińców.
A nie rozmawiam z tobą bo kłamiesz że tego nie widzisz.

Czyli co, jako że przewidziałem to co się stało, a nie mogłem wtedy o tym wiedzieć, to mam teraz przeprosić że miałem rację?
Stwierdzenie faktów to sianie nienawiści?
A jak powiesz że jakiś arab ma swój harem i 10 żon to to też jest sianie nienawiści wobec tego Araba czy stwierdzenie faktów?
Masz problemy z rozumieniem i interpretacja tekstu ewidentne.
 
Czyli co, jako że przewidziałem to co się stało, a nie mogłem wtedy o tym wiedzieć, to mam teraz przeprosić że miałem rację?
Stwierdzenie faktów to sianie nienawiści?
A jak powiesz że jakiś arab ma swój harem i 10 żon to to też jest sianie nienawiści wobec tego Araba czy stwierdzenie faktów?
Masz problemy z rozumieniem i interpretacja tekstu ewidentne.


Udowodnij , że miałeś rację i w Polsce wśród Ukraińców została tylko patologia a wszyscy normalni i wykształceni wyjechali na zachód, u nas zostawiając tylko patusow. Bo o to tu chodzi.

Przeprowadź też kryterium kiedy Ukrainka czy dziecko ukraińskie jest patologia.
 
No lepszych jest 10 tys pracujących Ukraińców niż jeden Skalski marzący o tym by Polska była Rosja. A pisał dużo ohydnieksze rzeczy, tylko już mnie zablokował a nie chciało mi się tworzyć drugiego konta by robić screeny.
I chyba wszyscy z komisji wspierają Rosję w wojnie z Ukrainą. A jak ustaliliśmy - nawet najwięksi ukrainosceptycy z cohones przyznają że Ukraina rosyjska nie jest w naszym interesie. Czyli przyznają że ta komisja jest antypolska. Sorry, polskosceptyczna bo coś takiego jak antypolska postawa nie istnieje.

5e0c863266905.jpg



I Ukraińcy będę mieli kolejki. Nie przyjmują wszystkich chętnych ukraińskich studentów.
:najmancoty:
Stary tobie muszą za to płacić.

Sytuacja z początku tygodnia u mnie. Do pełnego ośrodka zdrowia wbija 30-40 letni najebany szoszon żeby mu ciśnienie zmierzyć i on bez kolejki, bo wojna jest.
No kurwa chłop w wieku poborowym i go wzięli barany bez kolejki niech nasze dzieci czekają.
:beczka:

Ja robię w transporcie to Ci nie będę mówił jak wygląda baza po weekendowym zjeździe szoszonów, bo przecież poliniaki też!
 
Udowodnij , że miałeś rację i w Polsce wśród Ukraińców została tylko patologia a wszyscy normalni i wykształceni wyjechali na zachód, u nas zostawiając tylko patusow. Bo o to tu chodzi.
Ok, mam zadzwonić do kolegi żeby przyszedł ze swoim ukraińskim kolegą od flaszki(obaj pijaki młode) i co dalej?

Ja ci nie muszę nic udowadniać, wystarczy że przeczytasz to co zacytowałeś zdjęciem i porównasz to do sytuacji w kraju i ruchów które nasz rząd od tamtego czasu podjął.

Ty mi udowodnij smyku mentalny że nie miałem racji, w końcu to ty dzwonisz.
 
Ok, mam zadzwonić do kolegi żeby przyszedł ze swoim ukraińskim kolegą od flaszki(obaj pijaki młode) i co dalej?

Ja ci nie muszę nic udowadniać, wystarczy że przeczytasz to co zacytowałeś zdjęciem i porównasz to do sytuacji w kraju i ruchów które nasz rząd od tamtego czasu podjął.

Ty mi udowodnij smyku mentalny że nie miałem racji, w końcu to ty dzwonisz.


Jesteś pedofilem.

Udowodnij że nie mam racji.

Taka jest twoja logika.

Twierdzisz że Ukraińcy w Polsce to tylko lub głównie patologia - to chyba ty powinieneś udowodnić tę tezę.
 
:najmancoty:
Stary tobie muszą za to płacić.

Sytuacja z początku tygodnia u mnie. Do pełnego ośrodka zdrowia wbija 30-40 letni najebany szoszon żeby mu ciśnienie zmierzyć i on bez kolejki, bo wojna jest.
No kurwa chłop w wieku poborowym i go wzięli barany bez kolejki niech nasze dzieci czekają.
:beczka:

Ja robię w transporcie to Ci nie będę mówił jak wygląda baza po weekendowym zjeździe szoszonów, bo przecież poliniaki też!


No jebać na takich patusow. Tak to jest jak się sprzedaje prawko.
 
Udowodnij , że miałeś rację i w Polsce wśród Ukraińców została tylko patologia a wszyscy normalni i wykształceni wyjechali na zachód, u nas zostawiając tylko patusow. Bo o to tu chodzi.

Przeprowadź też kryterium kiedy Ukrainka czy dziecko ukraińskie jest patologia.
A jeszcze raz ci coś napiszę, nie będę edytował.
Moje doświadczenia z 3 Ukraińcami( wspólna praca na stanowisku, w całej fabryce było ze 100 Ukraińców) więc przez 8 godzin mogliśmy sobie pogadać szczerze, jednak twoje doświadczenie z jedną dupodajką na imprezie pozwala ci twierdzić że wszyscy będą tacy wspaniali jak ona tak? Ty hipokryto skończony.
Bez odbioru, bo będzie jak wczoraj a mi się nie chce.
 
Jesteś pedofilem.

Udowodnij że nie mam racji.

Taka jest twoja logika.

Twierdzisz że Ukraińcy w Polsce to tylko lub głównie patologia - to chyba ty powinieneś udowodnić tę tezę.
Ale to ty mi to zarzucasz więc mi to udowodnij.

Tak samo jak ty mi zarzucasz że nie miałem racji, więc proszę, udowodnij mi to.

Co ty się masz za kogoś kurwa lepszego od wszystkich że wiecznie coś ktoś dla ciebie ma robić?

TY MI ZARZUCASZ, TY DZWONISZ, TY UDOWODNIJ, Z JAKIEJ RACJI JA MAM SIE BRONIC?.

Ja mam normalne myślenie, ale ty masz myślenie zbuntowanej 14 latki.
 
A jeszcze raz ci coś napiszę, nie będę edytował.
Moje doświadczenia z 3 Ukraińcami( wspólna praca na stanowisku, w całej fabryce było ze 100 Ukraińców) więc przez 8 godzin mogliśmy sobie pogadać szczerze, jednak twoje doświadczenie z jedną dupodajką na imprezie pozwala ci twierdzić że wszyscy będą tacy wspaniali jak ona tak? Ty hipokryto skończony.
Bez odbioru, bo będzie jak wczoraj a mi się nie chce.


Znowu kłamiesz na mój temat. Kłamiesz że moje doświadczenie z Ukraińcami to "jedna dupodajka".
Po pierwsze, chuju, zacytuj skąd to wziąłeś.

Po drugie - pisałem kilka razy że znam się dobrze z kilkudziesięcioma Ukraińcami, w tym z wieloma pracowałem i pracuje. Czemu więc świadomie i perfidnie kłamiesz, że z Ukraińców znam tylko jakaś dupodaje?
 
Ale to ty mi to zarzucasz więc mi to udowodnij.

Tak samo jak ty mi zarzucasz że nie miałem racji, więc proszę, udowodnij mi to.

Co ty się masz za kogoś kurwa lepszego od wszystkich że wiecznie coś ktoś dla ciebie ma robić?

TY MI ZARZUCASZ, TY DZWONISZ, TY UDOWODNIJ, Z JAKIEJ RACJI JA MAM SIE BRONIC?.

Ja mam normalne myślenie, ale ty masz myślenie zbuntowanej 14 latki.


Stary - ja ci nie zarzucam że nie masz racji tylko że nie możesz tak stwierdzić na podstawie próby statystycznej 3 Ukraińców.
Po prostu nie możesz głosić że tak jest na podstawie własnego wymyslu. Tak jak ja nie mogę głosić że jesteś pedofilem bo tak, albo bo gadałem o tym z jednym kolesiem który tak o tobie mówił.

Ty zarzucasz że Ukraińcy w Polsce to tylko lub głównie patologia - więc udowodnij. Czekam. Ty byłeś pierwszy niż ja zarzucający ci że nie możesz uznać że masz rację, i uzasadniający że nie możesz głosić tego jako faktu.
Ja udowodnię że nie można tak mówić. Dowód? Brak dowodów na taką tezę.

Podniecasz się postami Klockunia , który takie debilizmy wyłuszcza, ale jak ciebie to dotyka to zaczynasz kłamać na temat rozmówcy, jak w przypadku tej Ukrainki dupodajki.
 
Stary - ja ci nie zarzucam że nie masz racji tylko że nie możesz tak stwierdzić na podstawie próby statystycznej 3 Ukraińców.
Po prostu nie możesz głosić że tak jest na podstawie własnego wymyslu. Tak jak ja nie mogę głosić że jesteś pedofilem bo tak, albo bo gadałem o tym z jednym kolesiem który tak o tobie mówił.

Podniecasz się postami Klockunia , który takie debilizmy wyłuszcza, ale jak ciebie to dotyka to zaczynasz kłamać na temat rozmówcy, jak w przypadku tej Ukrainki dupodajki.
Ale ja to głosiłem 3 miesiące temu nie? Pytam po raz kolejny, mam przeprosić że miałem rację?
Jak to nie zarzucasz jak ... A w sumie.
 
Nie będę już z Tobą dyskutował @ArizonaDream , już to pisałem. Traktujesz moje odpowiedzi wybiórczo, co chcesz to ignorujesz, co chcesz reinterpretujesz po swojemu wymyślając inne rzeczy niż napisałem, ich inny sens , łapiąc się za słówka , gdy ja łapie cię za słówka czy proszę o twoje definicje, srasz na to, gdy podaje przykłady jakie absurdy i kwiatki wychodzą z twoich interpretacji - to ignorujesz to.
:kis:
 
Ale ja to głosiłem 3 miesiące temu nie? Pytam po raz kolejny, mam przeprosić że miałem rację?
Jak to nie zarzucasz jak ... A w sumie.


Nie masz przeprosić.

Czyli dalej uważasz że miałeś rację i w Polsce Ukraińcy to sama patologia?

No to ja się zwyczajnie pytam: na jakiej podstawie twierdzić że Ukraińcy w Polsce to tylko bądź głównie patologia?
 
Nie będę już z Tobą dyskutował @ArizonaDream , już to pisałem. Traktujesz moje odpowiedzi wybiórczo, co chcesz to ignorujesz, co chcesz reinterpretujesz po swojemu wymyślając inne rzeczy niż napisałem, ich inny sens , łapiąc się za słówka , gdy ja łapie cię za słówka czy proszę o twoje definicje, srasz na to, gdy podaje przykłady jakie absurdy i kwiatki wychodzą z twoich interpretacji - to ignorujesz to.
:kis:


Przerywasz dyskusje bo wiesz że nawet najgłupszy userzy cohones wiedzą że mam rację i każdy widzi twoje kłamstwo o moich znajomych ukraińcach :)


No i przerywasz bo wiesz że w jakiś sposób obroni Cię Klocuniek i tak wszystko opiszę że nie musisz udowadniać swoich też , tylko ja muszę :p
 
To wróć 12 miesięcy wstecz pamięcią jaki kraj nam szlaki handlowe blokował, żeby ich kierowcy z prawkiem za 100 dolków mogli u nas robić. Czy dalej nie dobra o tym mówić?


Bardzo dobra o tym mówić, zwłaszcza teraz gdy Ukraina jest od nas zależna i to my na nią możemy naciskać a nie ona na nas :)

O tym co ma sens trzeba mówić. Ale nie o tym co nie na sensu, jak połowa komisji Brauna ;)
 
Nie masz przeprosić.

Czyli dalej uważasz że miałeś rację i w Polsce Ukraińcy to sama patologia?

No to ja się zwyczajnie pytam: na jakiej podstawie twierdzić że Ukraińcy w Polsce to tylko bądź głównie patologia?

Mężczyźni tak w 80%

Czyli dalej uważasz że rząd nie wprowadził 500+ dla Ukraińców i nie miałem racji?
 
Mężczyźni tak w 80%

Czyli dalej uważasz że rząd nie wprowadził 500+ dla Ukraińców i nie miałem racji?


Wprowadził oczywiście i w tym miałeś rację , ale temat 500+ to była tylko dygresja, i to w nawiasie, w moim poście :)

I mówisz że mężczyźni tak...no to z moich doświadczeń wynika że mężczyźni Ukraińcy to nie jest głównie patologia , chociaż jest jej dużo. Ale widzisz, już zaczynasz trochę się wyślizgnąć, już teraz doprecyzowujesz że w sumie to o mężczyzn chodziło :)
 
Back
Top