Konflikt Rosja-Ukraina

No właśnie. I taki patus potem głosi, że powinniśmy mieć za darmo ochronę USA i ich wojska u nas, czyli tak jakby płacono nam za nic. Kolejny raz gdy wykazujesz mi kule w płot - sam ją strzelasz pokazując , że nie czytasz ze zrozumieniem
Sobie jakiś patus może mówić.Mi zwisa czy mamy od nich obronę,czy nie.Ale znając nasz kraj będą jakieś cyrki na których dobrze nie wyjdziemy.
 
Czemu? Zajebiście.
Więzienia się sprawdziły to i bazy wojskowe niech budują. Oby tylko za dużo wałów na sprzęcie nie robiły kurwy przy władzy ;)


No jak na razie bazy wojskowe i NATO sprawdza się od 70 lat. Dobrze, że zauważyłeś iż NATO i USA to nasz żywotny interes . Czyli zgodzisz się ze mną, że trzeba wspierać Ukrainę, bo jesteśmy częścią NATO i dbanie o interes NATO to dbanie o nasz interes? :)
 
Sobie jakiś patus może mówić.Mi zwisa czy mamy od nich obronę,czy nie.


No Tobie zwisa bo nie masz pojęcia o naszym kraju, historii i NATO. Tylko w takim razie czemu się tu wypowiadasz, skoro, jak sam przyznajesz, nie masz o tym pojęcia? (A nie masz pojęcia bo inaczej byś nie sugerował że obrona NATO jest nam niepotrzebna)
 
No Tobie zwisa bo nie masz pojęcia o naszym kraju, historii i NATO. Tylko w takim razie czemu się tu wypowiadasz, skoro, jak sam przyznajesz, nie masz o tym pojęcia? (A nie masz pojęcia bo inaczej byś nie sugerował że obrona NATO jest nam niepotrzebna)
No,no ukrofil wypomniał braki w historii naszego kraju:).Idziesz do ignora,więc nie odpisuj.Swoją drogą na tt też robisz za srogiego debila,więc serio szkoda na ciebie czasu.
 
No,no ukrofil wypomniał braki w historii naszego kraju:).Idziesz do ignora,więc nie odpisuj.Swoją drogą na tt też robisz za srogiego debila,więc serio szkoda na ciebie czasu.


No cóż, bardzo cieszę cię z ignora , bo jesteś jak Szpila, czy jak mu tam- bezsensowne wysrywy, masę rasy zaorane argumenty, nigdy żadnej odpowiedzi. Na TT uchodze za debila tylko wśród bezmózgich debili którzy wieża że Żeleński wciągał koks mocząc ptaki w broni biologicznej i wysyłając je na ruskich xd
 
Typowe zachowanie internetowego płaczka. Idziesz do ignora!!!!!1111 :jarolaugh:


No te prawaczki antypolskie zawsze dają bany gdy się wykazuje ich błędy myślowe i obala kłamstwa. Ten długo wytrzymał, ale zwyczajnie nie skumał że od wczoraj jest orany i bezradny.
 



Co jest na tym filmie złego?

Kurwa, typ wrzuca kolejny tweety profilu znanego z tego że wrzuca nawet fotomontaże w imię interesów Putina. Czy ten Vitas , ktoś go zna w realu? Bo dołączył w okresie gdy Putin puścił płatnych trolle na Polskę i widzę że zajmuje się głównie propaganda.
 
Sobie jakiś patus może mówić.Mi zwisa czy mamy od nich obronę,czy nie.Ale znając nasz kraj będą jakieś cyrki na których dobrze nie wyjdziemy.
Pewnie chuj w to NATO. Nie daje Ci nic do myślenia, że kilkunastu państwom w naszym regionie jednak nie zwisa to, czy są w NATO, czy nie?

No i jaką masz alternatywę? My sami szabelką? :wall:
Czy Polak Węgrzyn dwa bratanki? :lol:
 
Pewnie chuj w to NATO. Nie daje Ci nic do myślenia, że kilkunastu państwom w naszym regionie jednak nie zwisa to, czy są w NATO, czy nie?

No i jaką masz alternatywę? My sami szabelką? :wall:
Czy Polak Węgrzyn dwa bratanki? :lol:


On gra dla ruskich. Nie ma innego wytłumaczenia dlaczego ktoś postuluje braku NATO w Polsce.
 
No jak na razie bazy wojskowe i NATO sprawdza się od 70 lat. Dobrze, że zauważyłeś iż NATO i USA to nasz żywotny interes . Czyli zgodzisz się ze mną, że trzeba wspierać Ukrainę, bo jesteśmy częścią NATO i dbanie o interes NATO to dbanie o nasz interes? :)
Trzymam się tego co powiedzialem wcześniej, że Stany grają na zwiększenie wpływów w Europie I osłabienie kacapów.
Skoro oni mają w tym cel to czemu nasze imperium ma na tym czegoś w końcu nie ugrać? ;)
 
Pewnie chuj w to NATO. Nie daje Ci nic do myślenia, że kilkunastu państwom w naszym regionie jednak nie zwisa to, czy są w NATO, czy nie?

No i jaką masz alternatywę? My sami szabelką? :wall:
Czy Polak Węgrzyn dwa bratanki? :lol:
No ok zwracam honor,mój błąd:) po prostu znając życie i tak byśmy dostali jakieś ochłapy,bo zazwyczaj byliśmy pozostawieni sami sobie.
 
No ok zwracam honor,mój błąd:) po prostu znając życie i tak byśmy dostali jakieś ochłapy,bo zazwyczaj byliśmy pozostawieni sami sobie.


Ńo tak. NATO by się rozwiązało i USA zrezygnowało z hegemonii, byle nie pomagać Polsce.
 
Sa jakies statystyki? Ja z doswiadczenia moge napisac, ze szoszony to najgorsi kierowcy tirow jakich do tej pory spotykalem na stoczni. Dlaczego tak jest? Nie wiem ale sie domyslam skoro xhlop ma prawo jazdy na wszystko plus licencje na awionetki a jak ma z naczepa wjechac tylem to rozpierdala pol hali. Spotykalem niemcow, xhorwatow, wegrow, bialorusinow, wlochow, finow, norwegow i zdecydowanie szoszony to najgorsi kierowcy jezeli chodzi o tiry
W tym tygodniu w podwarszawkich Ząbkach był wypadek. Kierowcą lokalnego autobusu był Ukrainiec. Poza lokalnymi mediami nie widziałem wzmianki. Sporo osób trafiło do szpitala, jedna ofiara śmiertelną, kierowcę autobusu siłą uderzenia wrzuciła do paki ciężarówki. Szczegółów nie znam, ale możecie poszukać w necie/FB.
 
Z większości z Was zieje niechęć do Ukraińców a pozytywny stosunek do Polaków. Co Wam zrobili Polacy, że tak ich lubicie?
Dali nam to co najcenniejsze, życie zjebie i jesteśmy na ich ziemiach, nasi rodzice są Polakami i za to Polaków lubimy. A tobie co zrobili ukraińcy że tak ich lubisz? Zawsze możesz się zgłosić na ochotnika i pomóc im bronić kraju, te setki tysięcy ukrainców w wieku poborowym których tak pragniesz w naszym kraju napewno godnie cię zastąpią.
 
Miałeś dać mu ignora
Bo co, boisz się że jedynego kolegę na forum po dniu współpracy ci vitas zabierze ?

Ps: tutaj wiecznie ten sam schemat, przychodzi ktoś "nowy" zaczyna ten sam temat i znów jest pierdolone 10 stron jedno i to samo o to czy to słusznie że wspieramy Ukraińców czy nie choć i tak na końcu tej dyskusji dojdą do wniosku że to dobrze że wspiera militarnie, źle że tak pochopnie pomaga ludności cywilnej i się pocałują na koniec, za kilka tygodni znów ktoś nowy wpadnie do tego tematu i się zacznie znów kurwa gadka o tym samym, jak ktoś się dziwi że temat zdycha to nie mam pytam.

Odsyłajcie później następnych nowych ludzi żeby sobie poczytali w wontku na początku czy w środku, a nie przyjdzie jeden z drugim królewicz któremu się nie chce czytać i wypisuje swoje mądrości które już były przerabiane a pozostali muszą czytać w koło jedno o to samo pierdolenie o szopenie kurwa mać.
 
Back
Top