Konflikt Rosja-Ukraina

Jak to leciało: jesteś średnią osób z którymi przebywasz?
Braun z patostreamerem





JKM to nie jest prawdziwa Konfederacja, to antencjusz
Braun to nie jest prawdziwa Konfederacja
Wariaci z Młodzieży Wszechpolskiej na listach Konfederacji to też nie jest
Pokazywanie z ludźmi z tego ruskiego portalu kresy24 też nie
Winnicki z jego wariatami asystentami społecznymi (państwowy facebook, segregacja rasowa) też nie
Przed wojną na Ukrainie myślałem, że Konfederacja to taka prawacka odpowiedź na Razem. Teraz widzę że to raczej Wiosna


OMG to Radosław Sikorski po Uksfordzie i reszta kukiełek Merkel się myli? Jak śmiesz tak mówić?

Kresy24 ruskie? Przecież tam takie ukraińskie bajeczki piszą, że nawet ja się łapię za głowę. W dodatku na ich stronie jest taka duża grafika, że to kasa z naszego budżetu ich utrzymuje więc jaką narrację będą prowadzić? Ruską?
 
Jak to leciało: jesteś średnią osób z którymi przebywasz?
Braun z patostreamerem





JKM to nie jest prawdziwa Konfederacja, to antencjusz
Braun to nie jest prawdziwa Konfederacja
Wariaci z Młodzieży Wszechpolskiej na listach Konfederacji to też nie jest
Pokazywanie z ludźmi z tego ruskiego portalu kresy24 też nie
Winnicki z jego wariatami asystentami społecznymi (państwowy facebook, segregacja rasowa) też nie
Przed wojną na Ukrainie myślałem, że Konfederacja to taka prawacka odpowiedź na Razem. Teraz widzę że to raczej Wiosna


OMG to Radosław Sikorski po Uksfordzie i reszta kukiełek Merkel się myli? Jak śmiesz tak mówić?



To jest jakaś patologia. To tak jakby twierdzic, że Polska, gdyby zaatakowała dziś Litwę, tak naprawdę była ofiara , bo Litwini zaatakowali Polskę ustawami językowymi czy zamykając polskie szkoły xd
 
JKM to nie jest prawdziwa Konfederacja, to antencjusz
Braun to nie jest prawdziwa Konfederacja
Wariaci z Młodzieży Wszechpolskiej na listach Konfederacji to też nie jest
Pokazywanie z ludźmi z tego ruskiego portalu kresy24 też nie
Winnicki z jego wariatami asystentami społecznymi (państwowy facebook, segregacja rasowa) też nie
Przed wojną na Ukrainie myślałem, że Konfederacja to taka prawacka odpowiedź na Razem. Teraz widzę że to raczej Wiosna

Kiedyś partie Korwina to była jakaś tam wolnorynkowa nadzieja dla wielu. Mimo odpałów prezia, jakoś ogarnięci ludzie w to brnęli. Teraz widzę, że wszyscy ogarnięci ewakuowali się z tej tonącej w szambie łajby, gdzieś tak w momencie konsolidacji kolibrów, katozjebów brauniarzy oraz nacjozwierząt. w chwili obecnej popiera to sam genetyczny ciemnogród, wystarczy popatrzeć na te ryje nieskalane racjonalną myślą. Pewnie na tym wiecu był niejeden kasztan z tego forum.
 
Kiedyś partie Korwina to była jakaś tam wolnorynkowa nadzieja dla wielu. Mimo odpałów prezia, jakoś ogarnięci ludzie w to brnęli. Teraz widzę, że wszyscy ogarnięci ewakuowali się z tej tonącej w szambie łajby, gdzieś tak w momencie konsolidacji kolibrów, katozjebów brauniarzy oraz nacjozwierząt. w chwili obecnej popiera to sam genetyczny ciemnogród, wystarczy popatrzeć na te ryje nieskalane racjonalną myślą. Pewnie na tym wiecu był niejeden kasztan z tego forum.
Widzę że mamy tu do czynienia z osobą bardzo tolerancyjna, nie mogąca znieść wykluczenia czy segregacji
 
Chodzi o to,że ten pan był kiedyś taksówkarzem,ale Ukraincy z Ubera zabrali mu robotę.Z całej tej rozpaczy wytworzył mu się syndrom sztokholmski w stosunku do ludzi,którzy pozbawili go zawodu.Czyż nie Tytek/Zimniak/Tymoteusz?

O, kolejny detektyw :juanlaugh:
 
Chodzi o to,że ten pan był kiedyś taksówkarzem,ale Ukraincy z Ubera zabrali mu robotę.Z całej tej rozpaczy wytworzył mu się syndrom sztokholmski w stosunku do ludzi,którzy pozbawili go zawodu.Czyż nie Tytek/Zimniak/Tymoteusz?


Z większości z Was zieje niechęć do Ukraińców a pozytywny stosunek do Polaków. Co Wam zrobili Polacy, że tak ich lubicie?
 
Czyli głównie Polaków? Od lat Ukraińcy przyjeżdżają tu zapierdalać, więc jest u nich mniejszy odsetek nierobów niż wśród Polaków.

Tak samo brytole od lat pieją, że polaczki przyjeżdżają tylko po socjal, a rzeczywistość jest jednak inna... Ale przecież czego się spodziewać po nacjozwierzętach - mentalność kalego i wyjebane.
 
Tak samo brytole od lat pieją, że polaczki przyjeżdżają tylko po socjal, a rzeczywistość jest jednak inna... Ale przecież czego się spodziewać po nacjozwierzętach - mentalność kalego i wyjebane.


No swego czasu lewacy w Polsce wszędzie wrzucali dane, że Polacy w UK są mniejszością której jest najwięcej w więzieniach. Po czym okazało się, że jest ich dużo bo są największą mniejszością, a jeżeli brać odsetek spośród populacji...to okazało się że jest ich najmniej w więzieniach spośród mniejszości w UK. I nawet gdy im wykazywałem to, to i tak szli w zaparte...że przecież to nic nie znaczy bo w liczbach bezwzględnych jest ich dużo. Jak młotem o ścianę. Jak tutaj. Lewica i patoprawica mają ze sobą wiele wspólnego.
 
Bardzo dobra wiadomość. Konfederuscy już płaczą?

FB_IMG_1656527384665.jpg
 
A, że gospodarczo Rosja będzie kuleć , to po wojnie będzie sprzedawać węglowodory za grosze.
No nie do końca.
Indie, chinole, oraz kilku mniejszych (nawet Afganistan) dostaną może i po mniejszej cenie, ale zapewnią zbyt ruskom.
Paradoksalnie Putin właśnie teraz zarabia na węglowodorach jak nigdy i dodatkowo trzyma Europę za jajca.
Ciekaw jestem decyzji UE jak się zacznie sezon grzewczy i jak będzie powolne pójście na kompromis.


UE to w ogóle mam wrażenie że rządzą tam największe zjeby umysłowe tego świata. Największe zło zaraz po Ruskach.

Za to Nato mają rozmach skurwysyny.
Dziś czerwony pasek w wiadomościach: NATO USTALIŁO!
ROSJA TO WRÓG.

Kurwa, jak Entowie Tolkiena :frankapprove:
 
No nie do końca.
Indie, chinole, oraz kilku mniejszych (nawet Afganistan) dostaną może i po mniejszej cenie, ale zapewnią zbyt ruskom.
Paradoksalnie Putin właśnie teraz zarabia na węglowodorach jak nigdy i dodatkowo trzyma Europę za jajca.
Ciekaw jestem decyzji UE jak się zacznie sezon grzewczy i jak będzie powolne pójście na kompromis.


UE to w ogóle mam wrażenie że rządzą tam największe zjeby umysłowe tego świata. Największe zło zaraz po Ruskach.

Za to Nato mają rozmach skurwysyny.
Dziś czerwony pasek w wiadomościach: NATO USTALIŁO!
ROSJA TO WRÓG.

Kurwa, jak Entowie Tolkiena :frankapprove:


Też tak nie jest do końca. I ciężko obliczyć czy Rosja traci czy zarabia w chuj więcej. Pamiętaj że Rosja masowo wyprzedaje węglowodory nawet za połowę ceny. Jeżeli tak będzie w najbliższych latach sprzedawać to czeka ich szybki upadek, zważywszy że kraje które od Rosji teraz kupują z takim rabatem, wcześniej brały z innych krajów, które teraz też będą musiały obniżyć cenę bo tracą klientów, Indie, Chiny.
Nieprzypadkowo Putin nie jest w stanie odciąć kurków do Europy - bo byłby w dupie , której nie zrekompensują zamówienia z Chin i Indii
 
Nie wiem czym się jarasz? Kolejnym będziemy płacić za siedzenie na dupach,jak tym żołnierzom co już u nas z 6-7 lat są.

Za część płacimy. To raz. A dwa- dzięki temu systemowi od 70 lat żaden kraj sojuszu nie był ani razu zagrożony. Nigdy w historii żaden sojusz się tak długo nie sprawdził.
I przypominam, że 75% sił sojuszu to siły i zasoby USA , więc pierdolenie, że coś płacimy "za nic" jest tylko pierdoleniem i takie coś może chyba tylko głosić ktoś o mentalności rozczeniowego patusa który uważa, że należy mu się zasiłek za nic.
 
Za część płacimy. To raz. A dwa- dzięki temu systemowi od 70 lat żaden kraj sojuszu nie był ani razu zagrożony. Nigdy w historii żaden sojusz się tak długo nie sprawdził.
I przypominam, że 75% sił sojuszu to siły i zasoby USA , więc pierdolenie, że coś płacimy "za nic" jest tylko pierdoleniem i takie coś może chyba tylko głosić ktoś o mentalności rozczeniowego patusa który uważa, że należy mu się zasiłek za nic.
Patus na zasiłku za nic nie płaci,tylko jemu płacą,więc znowu kulą w płot halibutku.
 
Patus na zasiłku za nic nie płaci,tylko jemu płacą,więc znowu kulą w płot halibutku.


No właśnie. I taki patus potem głosi, że powinniśmy mieć za darmo ochronę USA i ich wojska u nas, czyli tak jakby płacono nam za nic. Kolejny raz gdy wykazujesz mi kule w płot - sam ją strzelasz pokazując , że nie czytasz ze zrozumieniem
 
. I ciężko obliczyć czy Rosja traci czy zarabia w chuj więcej.
Nawet tutaj chyba były porównania tego roku do poprzednich.
Nieprzypadkowo Putin nie jest w stanie odciąć kurków do Europy - bo byłby w dupie , której nie zrekompensują zamówienia z Chin i Indii
+Wietnam, Indonezja, Malezja, Afganistan.
No i Kore Płd. 13 największy importer dalej ciągnie.
Mogę się zgodzić że na stałe to będzie strata, tyle że Putinowi wystarczy zagrać na przetrzymanie i Europa powoli pójdzie na kompromisy.
 

O kurwa, grubo. Czyli to, że setki ruskich tankowców pływa bo nikt nie chce od nich kupić to może byc prawda skoro z taką zniżka sprzedają. Wiele krajów by kupiło, ale nawet wiele tych które do Rosji nic nie mają, muszą często słychać się usa i nie mogą kupić.
 
O kurwa, grubo. Czyli to, że setki ruskich tankowców pływa bo nikt nie chce od nich kupić to może byc prawda skoro z taką zniżka sprzedają. Wiele krajów by kupiło, ale nawet wiele tych które do Rosji nic nie mają, muszą często słychać się usa i nie mogą kupić.
Ja myślę że dalej dużo z nich kupuje, tylko innymi kanałami.
To samo jest ze dozbrajaniem Rusków przez kraje EU.
Sankcje dla publiki, a kasa sam się nie zrobi.
 
Ja myślę że dalej dużo z nich kupuje, tylko innymi kanałami.
To samo jest ze dozbrajaniem Rusków przez kraje EU.
Sankcje dla publiki, a kasa sam się nie zrobi.


I tak i nie. Już sankcje po 2014 roku dały efekty bo rozwój zbrojeniówki rosyjskiej siadł, musieli nawet wstrzymać produkcję najnowocześniejszego czołgu. Od kilku tygodni też słychać o wstrzymywaniu produkcji, najsłynniejsze było zamknięcie produkcji dwóch rodzajów SU. Nie bagatelizowanym wpływów USA - oni wiedzą kto na lewo obchodzi sankcje, i tam gdzie mogą, zwłaszcza w kwestii technologii, tam będą je blokować .
 
Back
Top