Konflikt Rosja-Ukraina

Bo co, boisz się że jedynego kolegę na forum po dniu współpracy ci vitas zabierze ?

Ps: tutaj wiecznie ten sam schemat, przychodzi ktoś "nowy" zaczyna ten sam temat i znów jest pierdolone 10 stron jedno i to samo o to czy to słusznie że wspieramy Ukraińców czy nie choć i tak na końcu tej dyskusji dojdą do wniosku że to dobrze że wspiera militarnie, źle że tak pochopnie pomaga ludności cywilnej i się pocałują na koniec, za kilka tygodni znów ktoś nowy wpadnie do tego tematu i się zacznie znów kurwa gadka o tym samym, jak ktoś się dziwi że temat zdycha to nie mam pytam.

Odsyłajcie później następnych nowych ludzi żeby sobie poczytali w wontku na początku czy w środku, a nie przyjdzie jeden z drugim królewicz któremu się nie chce czytać i wypisuje swoje mądrości które już były przerabiane a pozostali muszą czytać w koło jedno o to samo pierdolenie o szopenie kurwa mać.


No cóż, widać ciągle trzeba wałkować skoro nie rozumiecie :)

Jeżeli ciągle tak wyglądają te dyskusję, jako niemerytoryczne gówna na zasadzie "Ukraińcy źli bo tak, to nie nasza wojna a twoje argumenty ignoruje, powrzucam trochę twittow z propagam
Ndowych rosyjskich kont, poklamie, że to USA zaczęło wojnę, a twoje argumenty przemilcze, popierdole, że jesteś pisowskim scierwem i ukrofilem, bo tak, wyjebać Ukraińców a temat niżu demograficznego zignoruje bo tak" to coz, co się dziwisz , że co chwilę ktoś tu wpada i zaczy a od nowa?

Zresztą, na logikę: od tysięcy postów w tym wątku jest antyukrainskie pierdolenie. Cały czas to samo. W kółko. Więc jeżeli przeszkadza ci to, że raz na jakiś czas ktoś pojawi się z innym zdaniem i "znowu to samo" to tym bardziej, idąc Twoja logika, powinno ci przeszkadzać że co chwilę pojawiają się tu antyukrainskie treści.
 
Dali nam to co najcenniejsze, życie zjebie i jesteśmy na ich ziemiach, nasi rodzice są Polakami i za to Polaków lubimy. A tobie co zrobili ukraińcy że tak ich lubisz? Zawsze możesz się zgłosić na ochotnika i pomóc im bronić kraju, te setki tysięcy ukrainców w wieku poborowym których tak pragniesz w naszym kraju napewno godnie cię zastąpią.


Ale wiesz, że mój wpis to była ironia?

No ale Ukraińcy od lutego sporo nam dają. Oddają krew w naszym interesie, pierwszy raz Polska prowadzi proxy war rękami innego narodu. Bardzo ciekawy etap naszej historii swoją drogą.
 
hahaha, jaki ty tępy. Tyfus to nie ja, łebku.
haha tytek ty sie kurwa lecz chlopie, bo cos mocno nie halo z toba. Ale twoj ostatni placz jak cie pobanowali byl taki pieknie zalosny, ze chetnie poczekam, az ci przejdzie faza zaprzeczania, pozniej sie ujawnisz, dostaniesz bana i zycie kolem sie toczy. Daje ci max 2 miechy do bana.
 
haha tytek ty sie kurwa lecz chlopie, bo cos mocno nie halo z toba. Ale twoj ostatni placz jak cie pobanowali byl taki pieknie zalosny, ze chetnie poczekam, az ci przejdzie faza zaprzeczania, pozniej sie ujawnisz, dostaniesz bana i zycie kolem sie toczy. Daje ci max 2 miechy do bana.
Myślisz, że to Tytek? Taksówka się zepsuła i wrócił? :robertmakeup:
 




Rosjanie wycofali się z Wyspy Węży. To bardzo ważny sukces Ukraińców gdyż ta niepozorna wysepka , gdyby była obsadzona na stałe przez Rosjan, umożliwiłaby im trwałe odcięcie Ukrainy od morza Czarnego. Niestety i ten jeden z głównych celów Rosjanie przegrali. Niestety dla Rosjan.
 
Last edited:
Szkoda tylko żyć tych 10 spartan co tam idinahuj im powiedzieli :arielcry:


Czemu szkoda? Rosjanie mają ich zabić, czy co? Pewnie już zostali wymienieni , wrócili na Ukrainę i są bezpieczni.

Ps. Na prorosyjskich stronach dalej główną osią propagandy jest fejk o obrońcach wyspy węży? Słabo trochę. Duch Moskwy, Wyspa Węży, i kokaina prezydenta. Nic się nie zmienia a ciągle tam myślicie, że to kogoś rusza xd
 
Fake news. To putinowska propaganda!

Oni powiedzieli idinahuj i ich tam zbombardowali! Wszystkich 15! :jon:


Stary, powtarzany żart milion razy serio już nie działa.
Z drugiej strony to budujące, że prorosyjskie opcje nie mają nic nowego tylko ciągle to samo pierdolenie. To plus gadka milion razy "Ukry już pod Moskwą ". Po tym poznaje kim kto jest jak tego używa.
 
Stary, powtarzany żart milion razy serio już nie działa.
Z drugiej strony to budujące, że prorosyjskie opcje nie mają nic nowego tylko ciągle to samo pierdolenie.
Czyli co? Było to idinahuj i 17 spartan czy nie? Bo ja już, kurwa nie wiem co to ruska propaganda a co ukraińska prawda. Mieszacie już tak, że można się pogubić.
 
Czyli co? Było to idinahuj i 17 spartan czy nie? Bo ja już, kurwa nie wiem co to ruska propaganda a co ukraińska prawda. Mieszacie już tak, że można się pogubić.


No i po co robisz z siebie idiotę? Dobrze wiesz, że nie zginęli tylko się poddali, i Rosjanie to potwierdzają, i Ukraińcy. Więc niby czemu miałbyś nie wiedzieć, skoro nikt nie twierdzi, że jest inaczej już od kilku miesięcy?

Tzn ja wiem po co.
Bo tak każą prorosyjskie konta licząc że to jakoś ośmieszy Ukraińców.
 
No i po co robisz z siebie idiotę? Dobrze wiesz, że nie zginęli tylko się poddali, i Rosjanie to potwierdzają, i Ukraińcy. Więc niby czemu miałbyś nie wiedzieć, skoro nikt nie twierdzi, że jest inaczej już od kilku miesięcy?

Tzn ja wiem po co.
Bo tak każą prorosyjskie konta licząc że to jakoś ośmieszy Ukraińców.
Albo tych co wierzą we wszystkie bajeczki wyczytane na tłiterze...
 
No mam wrażenie, że do tej pory ludzie byli debilami i dopiero odkryli że na wojnie stosuje się propagandę. Może niedługo ludzie się dowiedzą, że używa się na wojnie broni. Też będą w szoku.
Troszkę edytowałem post, na który odpisałeś, nie wiele to zmienia, ale żeby być uczciwym to Ci mówię
 
Troszkę edytowałem post, na który odpisałeś, nie wiele to zmienia, ale żeby być uczciwym to Ci mówię


To nic nie zmienia.
Pozostaje się cieszyć, że Ukraińcy mają lepszą propagandę i dobrze ja dawkują. Mistrzostwem było to jak sterowali przekazem o niszczonym ruskim sprzęcie z początku wojny. Chuj, że większość tego to był pozostawiony przez ruskich sprzęt przez ich głupotę.
Później, gdy wojna przyjęła wymiar klasyczny- nie udostępniają już Ukraińcy zniszczonego sprzętu, bo wiedzą, że to zaszkodzi strategicznie. Ale początek- mistrzowskie budowanie morale.

Należy pamiętać że od początku istnienia ludzkości w KAZDEJ wojnie propaganda jest zawsze używanym narzędziem. Ba, używa się jej jeszcze na długo przed użyciem broni. Dlatego dziwi mnie , że ktoś się na nią oburza.
 


Są też gorsze informacje dzisiejszego dnia.
Chociaż niepotwierdzone. Jeżeli Lisiczansk padł, to znaczy że Ukraińcy musieli się wycofac. Gdyż położenie Lisiczanska powoduje, że gdyby chciano go bronic- broniłby się dłużej niż Mauriopol w otoczeniu.
Czyli Ukraińcy powoli wycofują się by zatrzymać Ruskich na linii Krematorska. A dalej już Rosjanie nie pójdą, bo za Krematorskiem są główne ukraińskie siły, a Rosjanie stracili już możliwość realnej ofensywy. I tak dla mnie dziwne, myślałem że na Krematorsk Ukraińcy zaczną się wycofywać z miesiąc temu. No ale widać , skoro to opóźniali, zadawali Rosjanom potężne straty utrzymując Siewierodonieck/Lisiczansk.
Gdy Rosjanie dojdą do Krematorska nastąpi pat i zabetonowanie pozycji. Potem- pytanie kto pierwszy dokona ofensywy.
 


Są też gorsze informacje dzisiejszego dnia.
Chociaż niepotwierdzone. Jeżeli Lisiczansk padł, to znaczy że Ukraińcy musieli się wycofac. Gdyż położenie Lisiczanska powoduje, że gdyby chciano go bronic- broniłby się dłużej niż Mauriopol w otoczeniu.
Czyli Ukraińcy powoli wycofują się by zatrzymać Ruskich na linii Krematorska. A dalej już Rosjanie nie pójdą, bo za Krematorskiem są główne ukraińskie siły, a Rosjanie stracili już możliwość realnej ofensywy. I tak dla mnie dziwne, myślałem że na Krematorsk Ukraińcy zaczną się wycofywać z miesiąc temu. No ale widać , skoro to opóźniali, zadawali Rosjanom potężne straty utrzymując Siewierodonieck/Lisiczansk.
Gdy Rosjanie dojdą do Krematorska nastąpi pat i zabetonowanie pozycji. Potem- pytanie kto pierwszy dokona ofensywy.


Tweet niedostępny
 
No i po co robisz z siebie idiotę? Dobrze wiesz, że nie zginęli tylko się poddali, i Rosjanie to potwierdzają, i Ukraińcy. Więc niby czemu miałbyś nie wiedzieć, skoro nikt nie twierdzi, że jest inaczej już od kilku miesięcy?

Tzn ja wiem po co.
Bo tak każą prorosyjskie konta licząc że to jakoś ośmieszy Ukraińców.
Andrzej to jest pożyteczny idiota Putlera, 6 lat czekał przyczajony żeby wyjść z nory.

@Miskatonic pokaż swoją prawdziwą twarz onuco!
 
Andrzej to jest pożyteczny idiota Putlera, 6 lat czekał przyczajony żeby wyjść z nory.

@Miskatonic pokaż swoją prawdziwą twarz onuco!


Śmiechy , hihi, wiem że to konto pożytecznego a nie płatnego trolla. Płatne mają konta o 21 roku, najstarsze od 2020 , wtedy pierwsze farny w Polsce zaczęły działać. Na Twitterze łatwo ich poznać. Nie tylko po treści , ale i kupionych obserwujacych- 50 tys obserwujących, a gdy pod postem są 3 reakcje to jest dobrze. Czyli ponad 49 tys to kupione konta. A ktoś na to musiał dać pieniążki.
 
Śmiechy , hihi, wiem że to konto pożytecznego a nie płatnego trolla. Płatne mają konta o 21 roku, najstarsze od 2020 , wtedy pierwsze farny w Polsce zaczęły działać. Na Twitterze łatwo ich poznać. Nie tylko po treści , ale i kupionych obserwujacych- 50 tys obserwujących, a gdy pod postem są 3 reakcje to jest dobrze. Czyli ponad 49 tys to kupione konta. A ktoś na to musiał dać pieniążki.
Otóż to, zawsze ktoś komuś daje pinionzki. Z każdej strony. Rączka rączkę. Wystarczy podążać za hajsem
 
Back
Top