Konflikt Rosja-Ukraina

Liczyłem, że mnie ktoś zauważy. No ale nic, muszę toczyć bezpłatna wojnę z antypolska treścią.
Chwała Wielkiej Polsce! I Bohaterom Chwała! Żezac ruskie trolle!
Ogólnie tłuste świnie rozgrywają swoje zabawy, podczas gdy jak zwykle cierpią niewinni, a reszta może co najwyzej pruc w necie i myśleć że ma to jakieś znaczenie. I tak to się kręci.
 
Bialorusini zaczeli dostawac powolania do wojska

 
Ukraina i Mołdawia beda bez zezwolen zapierdalac rok
a my mamy płacić za zezwolenia
ale jest wojna taka jest cena pokoju:boystop:
 
Nic tu, kurwa, od niczego nie zależy! Jeszcze tego nie zrozumieliście? Albo się cieszysz albo jesteś konfederuski i chuj! Nie ma co drążyć, masz się, kurwa, cieszyć kiedy Ci każą i o nic nie pytać :fjedzia:


Nikt tak nie twierdzi poza...konfederuskimi :) możesz krytykować obecność wojsk USA w Polsce i sensu bycia w NATO. Nikt ci nie broni przedstawiać antypolskie, prorosyjskie poglądy :)
 
Nikt tak nie twierdzi poza...konfederuskimi :) możesz krytykować obecność wojsk USA w Polsce i sensu bycia w NATO. Nikt ci nie broni przedstawiać antypolskie, prorosyjskie poglądy :)
:beczka:

Nie obraź się, bo Cię lubię, ale średnim trollem byłeś wtedy i średnim jesteś nadal :fjedzia:
 
:beczka:

Nie obraź się, bo Cię lubię, ale średnim trollem byłeś wtedy i średnim jesteś nadal :fjedzia:



Ja nigdy nie trollowaoem.
Ale to Wy w tym wątku trpllujecie cały czas wrzucając tweety ruskich trolli i trollowe wizję wojny na Ukrainie. Teraz nawet,rodem z troll konta ruskich wrzucacie retorykę antynatowska itd. Więc...kto tu jest trollem?
 
I myk 100 rubli do kieszeni



Tradycyjna retoryka zaprzeczająca Wolyniowi. O ile Polska rzeczywiście była ich największym wrogiem wtedy(z ich perspektywy była okupantem) i Ukraińcy byli dyskryminowani i prześladowani, to reszta to zwykle wysrywy.
Obrońcy banderyzmu dzielą się na dwie grupy:
1. Zaprzeczenie, że do rzezi doszło, a jeżeli doszło to nie odpowiada za to UPA. Tych jest większość, i ci są najmniej groźni , bo przynajmniej nie czczą banderyzmu za ich zbrodnie, lecz się tych zbrodni wypierają.

2. Twierdzenie, że Polacy dokonali podobnych rzezi. I ci są najgorsi bo wychodzi, że uznają Wołyń i go usprawiedliwiają. Kurwy.
 
Tradycyjna retoryka zaprzeczająca Wolyniowi. O ile Polska rzeczywiście była ich największym wrogiem wtedy(z ich perspektywy była okupantem) i Ukraińcy byli dyskryminowani i prześladowani, to reszta to zwykle wysrywy.
Obrońcy banderyzmu dzielą się na dwie grupy:
1. Zaprzeczenie, że do rzezi doszło, a jeżeli doszło to nie odpowiada za to UPA. Tych jest większość, i ci są najmniej groźni , bo przynajmniej nie czczą banderyzmu za ich zbrodnie, lecz się tych zbrodni wypierają.

2. Twierdzenie, że Polacy dokonali podobnych rzezi. I ci są najgorsi bo wychodzi, że uznają Wołyń i go usprawiedliwiają. Kurwy.
U nich sporo osób nie wie o Wołyniu,bo nawet nasz film był przecież zakazany,więc u części jest spowodowane brakiem edukacji po prostu.Coś jak w Stanach i Izraelu utrwalił się skrót myślowy "polskie obozy koncetracyjne".

Ale niestety jest też ta druga grupa..
 
Byłem ostatnio w centrum.
Dwa Ukry siedzą na schodach w centrum miasta, jeden ma mini subwofer i puszcza tam jakieś ukro rapy.
10 rano, najebani w chuj.
Niby nic takiego. 1000 naszych Sebków robi to samo.
Ale można się zastanowić co dwa lebry w wieku 25 lat, zdrowe wielkie tury robią tutaj, skoro ich kraj napadł wróg.
Z obcych krajów tam jadą walczyć, a te lebry wakacje se zrobili.

Mało tego. Na każdego patrzą z byka. Do jakiegos goscia i laski ten jeden podszedł i cos tam chyba chciał od nich. Gość mu coś tam odpowiedział i z dziewczyną poszli nie czekając na dalszą konwersację.

Ukrowi chyba się to nie spodobało, bo cos tam zaczął podniesionym głosem gadać w tym swoim nazistowskim narzeczu, pozwijali się i poszli.

Do czego zmierzam.
Dla mnie Ukry i Ruski, to te same zepsute kurwy. Nic ich nie różni.
Dno dna. Niżej tylko chinole.
Różnica jest tylko taka że Rus ma we krwi napadać, rabować, gwałcić i ma możliwości by to robić.

A Ukry? to samo, tylko nie mają takiej możliwości.


Tak więc ten co jedzie po Ukrach to niekoniecznie od razu jest po stronie rusów.
 
Byłem ostatnio w centrum.
Dwa Ukry siedzą na schodach w centrum miasta, jeden ma mini subwofer i puszcza tam jakieś ukro rapy.
10 rano, najebani w chuj.
Niby nic takiego. 1000 naszych Sebków robi to samo.
Ale można się zastanowić co dwa lebry w wieku 25 lat, zdrowe wielkie tury robią tutaj, skoro ich kraj napadł wróg.
Z obcych krajów tam jadą walczyć, a te lebry wakacje se zrobili.

Mało tego. Na każdego patrzą z byka. Do jakiegos goscia i laski ten jeden podszedł i cos tam chyba chciał od nich. Gość mu coś tam odpowiedział i z dziewczyną poszli nie czekając na dalszą konwersację.

Ukrowi chyba się to nie spodobało, bo cos tam zaczął podniesionym głosem gadać w tym swoim nazistowskim narzeczu, pozwijali się i poszli.

Do czego zmierzam.
Dla mnie Ukry i Ruski, to te same zepsute kurwy. Nic ich nie różni.
Dno dna. Niżej tylko chinole.
Różnica jest tylko taka że Rus ma we krwi napadać, rabować, gwałcić i ma możliwości by to robić.

A Ukry? to samo, tylko nie mają takiej możliwości.


Tak więc ten co jedzie po Ukrach to niekoniecznie od razu jest po stronie rusów.


Zapomniałeś dodać, że Polacy, ukry i Rosjanie to te same zepsute kurwy. Bo na logikę: Polacy tacy w trakcie wojny też by się znaleźli, a biorąc pod uwagę wyniki ostatnich sondaży to mniej Polaków by chwyciło za broń niż Ukraińców. Ukraińcy pokazali że mają jaja i masowo ruszyli na front, pojedyncze przypadki, nawet liczone w tysiącach tego nie zmienia, bo idąc tą logika żaden naród nie jest bohaterski bo w trakcie każdej wojny w historii ludzie unikali frontu. Ba, gdy trwała bitwa warszawska Polacy w najlepsze w dużej części chlali i mieli wyjebane.

Ps. Znajdziesz pewnie setki tys historii o tym jak jechali na front przelewać krew. Czyli...musiałbyś zmienić o nich zdanie, co nie? :)


I nie, żadne prawo nie pozwala nam wyrzucić ich z kraju.
 
Byłem ostatnio w centrum.
Dwa Ukry siedzą na schodach w centrum miasta, jeden ma mini subwofer i puszcza tam jakieś ukro rapy.
10 rano, najebani w chuj.
Niby nic takiego. 1000 naszych Sebków robi to samo.
Ale można się zastanowić co dwa lebry w wieku 25 lat, zdrowe wielkie tury robią tutaj, skoro ich kraj napadł wróg.
Z obcych krajów tam jadą walczyć, a te lebry wakacje se zrobili.

Mało tego. Na każdego patrzą z byka. Do jakiegos goscia i laski ten jeden podszedł i cos tam chyba chciał od nich. Gość mu coś tam odpowiedział i z dziewczyną poszli nie czekając na dalszą konwersację.

Ukrowi chyba się to nie spodobało, bo cos tam zaczął podniesionym głosem gadać w tym swoim nazistowskim narzeczu, pozwijali się i poszli.

Do czego zmierzam.
Dla mnie Ukry i Ruski, to te same zepsute kurwy. Nic ich nie różni.
Dno dna. Niżej tylko chinole.
Różnica jest tylko taka że Rus ma we krwi napadać, rabować, gwałcić i ma możliwości by to robić.

A Ukry? to samo, tylko nie mają takiej możliwości.


Tak więc ten co jedzie po Ukrach to niekoniecznie od razu jest po stronie rusów.
Dokładnie.Niech się powyrzynają jak tylko to możliwe.
 
Dokładnie.Niech się powyrzynają jak tylko to możliwe.


Dlaczego? Podaj mi sensowne powody. Bo na razie robisz z siebie kogoś o mentalności banderowców z lat 40

Jeżeli już ktoś zasługuje na to by go wyrżnąć to ktoś o mentalności ludobójcy, jak Ty.
 
Dlaczego? Podaj mi sensowne powody. Bo na razie robisz z siebie kogoś o mentalności banderowców z lat 40
Bo jak skonczy się wojna i ruscy się cofną do Polski będzie kolejny sort ukroli z różnym nastawieniem do naszego kraju,resztę opisał Torpedo w swoim poście tu nie ma nic do dodania po prostu chujowy mental ma większość ukrainców.

Serio halibut chce ci się prowadzić ten spierdolony trolling? Bo robi się to srogo męczące.Nawet nie jesteś oryginalny,bo już mamy zelazną rękę,który twierdzi,że ma merytorykę na takim poziomie,że każdego rozwala,więc wychodzisz na kiepskiego kseroboya.

Pewnie nie masz za to nawet złamanej hrywny, a ja przynajmniej jakieś ruble dostaje.:happy dance:
 
Bo jak skonczy się wojna i ruscy się cofną do Polski będzie kolejny sort ukroli z różnym nastawieniem do naszego kraju,resztę opisał Torpedo w swoim poście tu nie ma nic do dodania po prostu chujowy mental ma większość ukrainców.

Serio halibut chce ci się prowadzić ten spierdolony trolling? Bo robi się to srogo męczące.Nawet nie jesteś oryginalny,bo już mamy zelazną rękę,który twierdzi,że ma merytorykę na takim poziomie,że każdego rozwala,więc wychodzisz na kiepskiego kseroboya.

Pewnie nie masz za to nawet złamanej hrywny, a ja przynajmniej jakieś ruble dostaje.:happy dance:


Czyli nie masz argumentów poza powielanym i kłamstwami że Ukraińcy będą chcieli zabijać Polaków?
I co opisał torpedo? Że są Ukraińcy prostatcy? Czyli Polaków też powinno się wybić? Jeżdżą na zachód, chleja, zabijają. W Polsce robią to samo.
Tan podejrzewałem, że po prostu masz mentalność nazisty, UPA.
 
Czyli nie masz argumentów poza powielanym i kłamstwami że Ukraińcy będą chcieli zabijać Polaków?
I co opisał torpedo? Że są Ukraińcy prostatcy? Czyli Polaków też powinno się wybić? Jeżdżą na zachód, chleja, zabijają. W Polsce robią to samo.
Tan podejrzewałem, że po prostu masz mentalność nazisty, UPA.
Jeszcze wczoraj byłem ruski,dzisiaj jestem upa.Zdecyduj się odlklejencu.
 
Back
Top