Konflikt Rosja-Ukraina

Jeszcze wczoraj byłem ruski,dzisiaj jestem upa.Zdecyduj się odlklejencu.


No jeżeli ktoś uważa, że powinno się wybić jakiś naród, bo się go nienawidzi, lub tylko za to że wśród nich jest więcej pijaków to ma mentalność ludobójcy. A więc adekwatne jest porównanie do UPA, nazistów, czy ruskich, NKWD , Turków. Czego nie rozumiesz?
 
Byłem ostatnio w centrum.
Dwa Ukry siedzą na schodach w centrum miasta, jeden ma mini subwofer i puszcza tam jakieś ukro rapy.
10 rano, najebani w chuj.
Niby nic takiego. 1000 naszych Sebków robi to samo.
Ale można się zastanowić co dwa lebry w wieku 25 lat, zdrowe wielkie tury robią tutaj, skoro ich kraj napadł wróg.
Z obcych krajów tam jadą walczyć, a te lebry wakacje se zrobili.

Mało tego. Na każdego patrzą z byka. Do jakiegos goscia i laski ten jeden podszedł i cos tam chyba chciał od nich. Gość mu coś tam odpowiedział i z dziewczyną poszli nie czekając na dalszą konwersację.

Ukrowi chyba się to nie spodobało, bo cos tam zaczął podniesionym głosem gadać w tym swoim nazistowskim narzeczu, pozwijali się i poszli.

Do czego zmierzam.
Dla mnie Ukry i Ruski, to te same zepsute kurwy. Nic ich nie różni.
Dno dna. Niżej tylko chinole.
Różnica jest tylko taka że Rus ma we krwi napadać, rabować, gwałcić i ma możliwości by to robić.

A Ukry? to samo, tylko nie mają takiej możliwości.


Tak więc ten co jedzie po Ukrach to niekoniecznie od razu jest po stronie rusów.
Ej, ej. Ale nie można nie lubić ukraińców i jednocześnie nie lubic rusków. Albo jesteś ruską onucą albo slavaukraine :awesome: . A tak poważnie to cieszę się, ze ktoś podziela moje zdanie. Ja się już napatrzyłem przez te 7-8 lat na to co ukry sobą prezentują i jebie ich tak samo jak rusków. Współczuje wojny ale to nie zmienia mojego postrzegania na ich naród.
 
Ej, ej. Ale nie można nie lubić ukraińców i jednocześnie nie lubic rusków. Albo jesteś ruską onucą albo slavaukraine :awesome: . A tak poważnie to cieszę się, ze ktoś podziela moje zdanie. Ja się już napatrzyłem przez te 7-8 lat na to co ukry sobą prezentują i jebie ich tak samo jak rusków. Współczuje wojny ale to nie zmienia mojego postrzegania na ich naród.


No a ja się napatrzyłem też na Polaków, zwłaszcza za granicą. Ot, u Ukraińców jest teraz tego trochę więcej, jak u nas w latach 90. I tyle.
 
Dam sobie w sygnaturkę,zajebisty pomysł dzięki.


Nie wiem jaka mentalna kurwa trzeba byc by w kraju dotkniętym przez ludobójstwa przyznawać się że jest się ludobójca.
Nienawidzisz Ukraińców a przyznajesz się do tego że stoisz tak nisko jak najgorsi Ukraińcy.
 
Polacy tacy w trakcie wojny też by się znaleźli
Jasne że tak.
Na początku wojny byłem i tak w szoku, że aż tylu wyjechałovi to ns plus.

Natomiast nie zmienia to faktu że ci co zostali, powinni być wyjebani przymusowo. Żresz se jebańcu gorzałę od rana, a twoi bracia giną, a zachód śle miliardy żeby pomóc.
No kurwa.
Za fraki i wyjebać. Mają za dużo ludzi na froncie?

Przyjdzie do tego że Szalony Dudu wymyśli by to Polacy jechali na front, a On z Vateuszkiem na czas walki o ukraińską niepodległość odda twoją chałupę ukrom by mogli spokojnie się napierdolić i odreagować.
Vateuszek zorganizuje miska ryżu plus na drogę, bananowiec Bezmajtek załatwi 20gr.zniżki na paliwo i bonwłajaź skurwysyny.
Jak nie wrócisz to dom przechodzi na ukra legalnie na stałe :mamed:
 
Jasne że tak.
Na początku wojny byłem i tak w szoku, że aż tylu wyjechałovi to ns plus.

Natomiast nie zmienia to faktu że ci co zostali, powinni być wyjebani przymusowo. Żresz se jebańcu gorzałę od rana, a twoi bracia giną, a zachód śle miliardy żeby pomóc.
No kurwa.
Za fraki i wyjebać. Mają za dużo ludzi na froncie?

Przyjdzie do tego że Szalony Dudu wymyśli by to Polacy jechali na front, a On z Vateuszkiem na czas walki o ukraińską niepodległość odda twoją chałupę ukrom by mogli spokojnie się napierdolić i odreagować.
Vateuszek zorganizuje miska ryżu plus na drogę, bananowiec Bezmajtek załatwi 20gr.zniżki na paliwo i bonwłajaź skurwysyny.
Jak nie wrócisz to dom przechodzi na ukra legalnie na stałe :mamed:


Oczywiście, że to są kurwy. Poza tymi którzy utrzymują rodziny. Tym daje moralny wybór czy jechać czy nie.b
 
Poza tymi którzy utrzymują rodziny.
Uwierz mi, że z tego co obserwuję, to Polska rodzina lepiej zadba o małe ukrątka i babę ukrzycę niż sam ukr.

Od razu zaznazam, że oczywiście że nie wszyscy tacy są. Znam normalnych, ciężko pracujących niepatologicznych ukrów.
Ale to pewno i rusków takich też by się znalazło, a może nawet chinola (chociaż w to akurat szczerze wątpię).

Także słowa te dotyczą tej części spod gwiazdy patoukra.
 
Uwierz mi, że Polska rodzina lepiej zadba o małe ukrątka i babę ukrzycę niż sam ukr.

Od razu zaznazam, że oczywiście że nie wszyscy tacy są. Znam normalnych, ciężko pracujących niepatologicznych ukrów.
Ale to pewno i rusków takich też by się znalazło, a może nawet chinola (chociaż w to akurat szzerze wątpi).

Także słowa te dotyczą tej części spod gwiazdy patoukra.


No ja znam wielu Ukraińców normalnych, z wieloma się od lat przyjaźnie, z jedną ekipa jeździmy z dziewczyną na festiwale.
 
małe ukrątka i babę ukrzycę niż sam ukr.
putinlaugh.gif
 
Czyli @gosu aka tytek robi za panienkę.Dzięki za info bo się zastanawiałem.


Jesteś niereformowalny. Ani to sensu nie ma do żartu, ani absurdu do żartu. Ot, wysryw o mentalności Sebixa czy Ukra z flaszka pod blokiem.
Jeszcze wyzwij kogoś od pedała , czy coś, to już w ogóle będziesz wzorcowym obrazem takiej mentalności. Tylko nie wiem czemu próbujesz na mnie budować atencję takimi wysrywami?
 
Jesteś niereformowalny. Ani to sensu nie ma do żartu, ani absurdu do żartu. Ot, wysryw o mentalności Sebixa czy Ukra z flaszka pod blokiem.
Jeszcze wyzwij kogoś od pedała , czy coś, to już w ogóle będziesz wzorcowym obrazem takiej mentalności. Tylko nie wiem czemu próbujesz na mnie budować atencję takimi wysrywami?
Coś taki drażliwy? Bolała go wczoraj głowa i nie poużywałeś? :zakręcony:
 
Coś taki drażliwy? Bolała go wczoraj głowa i nie poużywałeś? :zakręcony:


Ręce opadają. Ja draLiwy nie jestem gdyż było by to nie logiczne. Jak może mnie obrazić nołnejm nie znający mnie, w dodatku pisząc jakieś teksty bez ładu i składu, sensu? Równie dobrze mógłbyś pisać przypadkowy ciąg liczb i taki sens by to miało.
Zastanawia mnie czemu to robisz?
Dla tak prymitywnej atencji?
Bo ani to nikogo rozmieszyc nie może (no bo jak może kogoś rozmieszyc że rzucisz homoseksualny żart do obcego kolesia, o którym nie możesz wiedzieć czy jest homo czy nie) , ani nic? Więc? A może po prostu fiuty ci w głowie że tak nie prowokowany musisz o tym pisać i rozjebywac wątek?
 
Ręce opadają. Ja draLiwy nie jestem gdyż było by to nie logiczne. Jak może mnie obrazić nołnejm nie znający mnie, w dodatku pisząc jakieś teksty bez ładu i składu, sensu? Równie dobrze mógłbyś pisać przypadkowy ciąg liczb i taki sens by to miało.
Zastanawia mnie czemu to robisz?
Dla tak prymitywnej atencji?
Bo ani to nikogo rozmieszyc nie może (no bo jak może kogoś rozmieszyc że rzucisz homoseksualny żart do obcego kolesia, o którym nie możesz wiedzieć czy jest homo czy nie) , ani nic? Więc? A może po prostu fiuty ci w głowie że tak nie prowokowany musisz o tym pisać i rozjebywac wątek?
W takim razie nołnejm życzy wszystkiego dobrego Panstwu Hilderbrand i usuwa się na bok.:tiphatb:
 
W takim razie nołnejm życzy wszystkiego dobrego Panstwu Hilderbrand i usuwa się na bok.:tiphatb:


Dziwny jesteś. Nie sprawiasz wrażenia być miał IQ Foresta Gumpa. Ba, on zawsze wypowiadał się z sensem, a nie z dupy, jak ty o fiutach nagle. I z błędem napisałeś moje nazwisko :)
 
Swoją drogą nie idzie ich wyjebać na front?
Mówię o poborowych. Kobity, dzieci i starsze osoby wiadomo że inna sprawa.
Kurwa, wyemacypowały się baby? 100 płci jest? Parytety? Równouprawnienie? Dlaczego kobiety z dziećmi zostawiać a faceci mają walczyć? Gdzie są te skurwiałe lewaki pierdolące o równości czy konstruktach społecznych? Dlaczego żadna jebana tęczowa pod ukraińską granicą nie krzyczała wpuszczać mężczyzn z dziećmi a kobiety wpierdolić w kamasze? :gdzie:mam całe libkowe i lewackie debilne wywody, skoro żadnez z ich reprezentantówx nie powiedziałx w ten sposób.
 
Kurwa, wyemacypowały się baby? 100 płci jest? Parytety? Równouprawnienie? Dlaczego kobiety z dziećmi zostawiać a faceci mają walczyć? Gdzie są te skurwiałe lewaki pierdolące o równości czy konstruktach społecznych? Dlaczego żadna jebana tęczowa pod ukraińską granicą nie krzyczała wpuszczać mężczyzn z dziećmi a kobiety wpierdolić w kamasze? :gdzie:mam całe libkowe i lewackie debilne wywody, skoro żadnez z ich reprezentantówx nie powiedziałx w ten sposób.


Akurat Ukraińcy są bardziej prawicowi i antylgbt niż Polacy, więc komentarz jest bez sensu.
 
Ej, ej. Ale nie można nie lubić ukraińców i jednocześnie nie lubic rusków. Albo jesteś ruską onucą albo slavaukraine :awesome: . A tak poważnie to cieszę się, ze ktoś podziela moje zdanie. Ja się już napatrzyłem przez te 7-8 lat na to co ukry sobą prezentują i jebie ich tak samo jak rusków. Współczuje wojny ale to nie zmienia mojego postrzegania na ich naród.
Wiesz jak oni nam współczuli wojny? Całe kresy tefo współczucia posmakowały w wyrafinowany sposób. A jak nam współczuli samobójczego zrywu warszawiaków w 1944? Bardzo gorąco nam współczuli. Aż podgrzewali atmosferę tego współczucia miotaczami.
A jeszcze pół roku temu lachę kładli na lachów a niektórzy dziś by im rodzyny wylizali. Przez kilkadziesiąt lat wyjebane jajca na to mieli a ode mnie ktoś wymaga miłości wobec nich.
 
Wiesz jak oni nam współczuli wojny? Całe kresy tefo współczucia posmakowały w wyrafinowany sposób. A jak nam współczuli samobójczego zrywu warszawiaków w 1944? Bardzo gorąco nam współczuli. Aż podgrzewali atmosferę tego współczucia miotaczami.
A jeszcze pół roku temu lachę kładli na lachów a niektórzy dziś by im rodzyny wylizali. Przez kilkadziesiąt lat wyjebane jajca na to mieli a ode mnie ktoś wymaga miłości wobec nich.


Ja od Ciebie wymagam miłości do Polski, a postulowanie by grać przeciwko Ukrainie jest antypolskie.
 
No a ja się napatrzyłem też na Polaków, zwłaszcza za granicą. Ot, u Ukraińców jest teraz tego trochę więcej, jak u nas w latach 90. I tyle.
Intercity, na którym serwujesz kanapki nie robi zagranicznych kursów, nie ściemniaj halibut.

:deniro:
 
Zapomniałeś dodać, że Polacy, ukry i Rosjanie to te same zepsute kurwy. Bo na logikę: Polacy tacy w trakcie wojny też by się znaleźli, a biorąc pod uwagę wyniki ostatnich sondaży to mniej Polaków by chwyciło za broń niż Ukraińców. Ukraińcy pokazali że mają jaja i masowo ruszyli na front, pojedyncze przypadki, nawet liczone w tysiącach tego nie zmienia, bo idąc tą logika żaden naród nie jest bohaterski bo w trakcie każdej wojny w historii ludzie unikali frontu. Ba, gdy trwała bitwa warszawska Polacy w najlepsze w dużej części chlali i mieli wyjebane.

Ps. Znajdziesz pewnie setki tys historii o tym jak jechali na front przelewać krew. Czyli...musiałbyś zmienić o nich zdanie, co nie? :)


I nie, żadne prawo nie pozwala nam wyrzucić ich z kraju.
:juanlaugh:
 
Zbliza sie rocznica rzezi wolynskiej moze to odpowiedni moment zeby przeprosic ukraincow za te okrutne mordy Polakow

:brainoverload:



Ten ambasador dostanie po dupie od władz Ukrainy. MSZ Ukrainy już zaczelo dzialac- głosić, że to prywatna opinia i nie odzwierciedla zdania władz Kijowa. W języku dyplomatycznym: typ pierdoli, sorka, pewnie jest ruskim agentem, gdy będzie okazja to go zajebiemy.



Piękne dostawy się szykują przed ofensywa Ukraińska
 
Ten ambasador dostanie po dupie od władz Ukrainy. MSZ Ukrainy już zaczelo dzialac- głosić, że to prywatna opinia i nie odzwierciedla zdania władz Kijowa. W języku dyplomatycznym: typ pierdoli, sorka, pewnie jest ruskim agentem, gdy będzie okazja to go zajebiemy.

No tak każdy to ruski agent :beczka:
Może on po prostu reprezentuje tą część Ukraińców której istnienie tak mocno wypierasz ?
 
Back
Top