Konflikt Rosja-Ukraina

Nazywaj mnie jak chcesz,dynda mi zdanie jakiegoś niedojebanego atencjusza.

Komik/aktor taki był jego zawód,po czym z dupy został prezydentem. Sam nie masz argumentów,wiec na siłe wciskasz mi,ze jestem ruskim trollem,co jest typowe dla pelikanów.

Zaorałeś się sam,bo x postów temu uważałeś,że Stany nie miały z tym nic wspólnego.

Nie chce mi się już z tobą dyskutować,bo widzę,ze jesteś tylko po to by wkurwiać i masz z tego frajdę.

P.S wkurwiaj userów dalej to polecisz jak dicks i jego mulciaki.


Zacytuj w którym miejscu napisałem że USA z Ukrainą nie miało nic wspólnego.

A Ty nie prowadzisz dyskusji. Nie podajesz argumentów. Tylko inwektywy i ogólniki niezwiązane z tematem. Plus kłamstwa i wymyślanie słów jakich nie mowilem. Tak jak teraz, uczepiajac się tego , że Żeleński był komikiem, jakby miało to jakieś znaczenie. I nie został z dupy prezydentem ale został wybrany. Znowu niemerytoryczny wysryw. I okazał się bardzo dobrym prezydentem i w chuj ugrał w sytuacji kryzysowej dla swojego kraju. Jeżeli jego zawód miał na to wpływ to widać pozytywny.

A nazwałem cię pisowcem by pokazać , że jesteś zwykłym kłamcą , gdy nie masz argumentów, to kłamiesz. Już dwa razy na mój temat. Musisz ty być strasznie zakompleksionym atencjuszem jeżeli kłamać musisz byle ze mną rozmawiać. Chcesz się promować na mnie? Tak ci imponuje?
 
Rządzi nimi komik to chyba wystarczy by pokazać jaki to kumaty naród.2014 wcale CIA nikogo nie podburzyło xD. Dali się ogłupić kompletnie,co do obalenia rządu,

O kurwele, ale kasztan :jarolaugh:

USA wybrało Trumpa, teraz Bideta. No ukry to debile na tle reszty świata.

Z tym obaleniem rządu Janukowycza to tak gadają najbardziej odmóżdżeni ruscy. To tak jakby pierdolić, że do obalenia Łukaszenki dążą ogłupieni Białorusini. Kurwa, co za trep.
 
O kurwele, ale kasztan :jarolaugh:

USA wybrało Trumpa, teraz Bideta. No ukry to debile na tle reszty świata.

Z tym obaleniem rządu Janukowycza to tak gadają najbardziej odmóżdżeni ruscy. To tak jakby pierdolić, że do obalenia Łukaszenki dążą ogłupieni Białorusini. Kurwa, co za trep.


Według niego Polska ma prawo napaść na Białoruś. No bo skoro USA rozpoczęło wojnę ingerując na Ukrainie, to Rosja ingerując w Białoruś zaczynają wojnę z Polską xd to jest dzban, kopiuj wklej wysrywy bez argumentów.
 
Według niego Polska ma prawo napaść na Białoruś. No bo skoro USA rozpoczęło wojnę ingerując na Ukrainie, to Rosja ingerując w Białoruś zaczynają wojnę z Polską xd to jest dzban, kopiuj wklej wysrywy bez argumentów.

No kurwa proste, co ciekawe, specyfika tego forum jest taka, że 8/10 to jakieś dzbany z patolskimi poglądami. Albo do mma ciągnie politycznych kretynów, albo po prostu ta bardziej bystra część forum się nie wypowiada. Co w sumie też miałoby sens, bo przecież po chuj mają marnować czas na te ułomne wysrywy.

Najlepsze, że w realu w ogóle nie ma takich opinii. Po internetach szarżują, ale poza kabelkiem już dupa cicho. kozaki w necie, pizdy w świecie :waldeklaugh:
 
Czy mi sie wydaje czy znowu wjechał multikonciak co piszę sam ze sobą i się brandzluje ::clintdis:: .
Takie zjawisko sie jakos potocznie nazywa?
 
  • Haha
Reactions: jut
Czy mi sie wydaje czy znowu wjechał multikonciak co piszę sam ze sobą i się brandzluje ::clintdis:: .
Takie zjawisko sie jakos potocznie nazywa?

Raczej ci się wydaje, jeżeli piszesz o mnie.
Po prostu jesteś w szoku że więcej niż jedna osoba nie jest bezmózgiem prorosyjskim.
 
A no tak. Przepeaszam. Zapomnialem, że dla mozgow wszystko jest zero-jedynkowe. :korwinlaugh:


No właśnie tutaj antyukrainscy userzy są zero jedynkowi. Zauważ, że za sam fakt iż posiadam inne zdanie nazwali mnie pisowcem, ukrofilem, sympatykiem TVP. Czyli według nich albo jesteś przeciwko Ukrainie i wierzysz we wszystko z rosyjskiej propagandy, albo jesteś pisowskim scierwem xd
 
No kurwa proste, co ciekawe, specyfika tego forum jest taka, że 8/10 to jakieś dzbany z patolskimi poglądami. Albo do mma ciągnie politycznych kretynów, albo po prostu ta bardziej bystra część forum się nie wypowiada. Co w sumie też miałoby sens, bo przecież po chuj mają marnować czas na te ułomne wysrywy.

Najlepsze, że w realu w ogóle nie ma takich opinii. Po internetach szarżują, ale poza kabelkiem już dupa cicho. kozaki w necie, pizdy w świecie :waldeklaugh:
Jeszcze 5 kont załóż dzbanie.
 
  • Like
Reactions: osk
Piotruś mitomanie, co tam u Twojej koleżanki co to jej szejk mieszkanie kupił bo mu podała drinka w samolocie? :jarolaugh:


Popytalem, i dowiedziałem się, że problem tego całego Masu był taki, że okazało się, i ten cały Hali nie był mitomanem gdy wielu userow potwierdziło prawdziwość historii. Dziwię się, że są jeszcze ludzie którzy uważają inaczej xd
Czyżby spisek i halibut przekupowal innych userow na wspólnych wyjazdach by kłamali na jego temat?

Ps. Koniec offtopu
 
Zacytuj w którym miejscu napisałem że USA z Ukrainą nie miało nic wspólnego.

A Ty nie prowadzisz dyskusji. Nie podajesz argumentów. Tylko inwektywy i ogólniki niezwiązane z tematem. Plus kłamstwa i wymyślanie słów jakich nie mowilem. Tak jak teraz, uczepiajac się tego , że Żeleński był komikiem, jakby miało to jakieś znaczenie. I nie został z dupy prezydentem ale został wybrany. Znowu niemerytoryczny wysryw. I okazał się bardzo dobrym prezydentem i w chuj ugrał w sytuacji kryzysowej dla swojego kraju. Jeżeli jego zawód miał na to wpływ to widać pozytywny.

A nazwałem cię pisowcem by pokazać , że jesteś zwykłym kłamcą , gdy nie masz argumentów, to kłamiesz. Już dwa razy na mój temat. Musisz ty być strasznie zakompleksionym atencjuszem jeżeli kłamać musisz byle ze mną rozmawiać. Chcesz się promować na mnie? Tak ci imponuje?
 
Ty piszesz pod swoją? Fajny trans.

Czy ja twierdzę, że piszę pod swoją? Stary, nie pisz do mnie bo zasmiecasz wątek pisząc takie głupoty bez związku i nie na temat.
Czy musicie ten wątek zamieniać w śmietnik , nie możemy pisać o temacie z tytułu?
O innych rzeczach pogadamy w HP.

@Dzihados zrób porządek.
 
@Dzihados weź no sprawdz to tak nam ładnie rozpierdala temat
leave-putin-alone.jpg
 
Jak to leciało: jesteś średnią osób z którymi przebywasz?
Braun z patostreamerem





JKM to nie jest prawdziwa Konfederacja, to antencjusz
Braun to nie jest prawdziwa Konfederacja
Wariaci z Młodzieży Wszechpolskiej na listach Konfederacji to też nie jest
Pokazywanie z ludźmi z tego ruskiego portalu kresy24 też nie
Winnicki z jego wariatami asystentami społecznymi (państwowy facebook, segregacja rasowa) też nie
Przed wojną na Ukrainie myślałem, że Konfederacja to taka prawacka odpowiedź na Razem. Teraz widzę że to raczej Wiosna

1. Dlaczego Francja nie jest pro-rosyjska (podpowiedz - polityka energetyczna)
2. Dlaczego Niemcy sa pro-rosyjskie (podpowiedz - polityka energetyczna)
3. Dlaczego tvPiS stawia znak rownosci miedzy Francja a Niemcami w kontekscie pro-rosyjskosci (by obrzydzic postulowany euro-federalizm)
4. Dlaczego podzial na euro-entuzjastow i euro-sceptykow jest niewlasciwy (wlasciwy jest szeroki: euro-federalisci, euro-sceptycy, euro-entuzjasci, pro-rosyjscy zwolennicy europy ojczyznianej, nie-pro-rosyjsy zwolennicy europy ojczyznianej)



OMG to Radosław Sikorski po Uksfordzie i reszta kukiełek Merkel się myli? Jak śmiesz tak mówić?
 
Back
Top