Kącik rysownika

@Cyklop Schabowy spróbuj narysiać nam plakat na Respectones 2. Walką wieczoru będzie Tsarukyan vs. Geathje. Zobaczysz, że Twoja praca jak i wszystko związane z powstaniem organizacji przejdzie do historii Cohones. Nawet UFC nie miało plakatów w formie szkiców!
Spoko, jak znajdę wolną chwilę. Tylko kiedy startuje druga edycja?
 

Łoooooo kurwa... Dużo obrazów i całkiem ciekawy artykuł, polecam. Prawie nie ma koloru, sam tusz, lito i parę innych technik. Nie wiem skąd ten na podglądzie, skoro większość jest czarno biała... :robertmakeup:

@MooDancer
 

Łoooooo kurwa... Dużo obrazów i całkiem ciekawy artykuł, polecam. Prawie nie ma koloru, sam tusz, lito i parę innych technik. Nie wiem skąd ten na podglądzie, skoro większość jest czarno biała... :robertmakeup:

@MooDancer
Niesamowita wyobraźnia i świadomość przestrzeni. Idealne inspiracje na Inktobera. Drzeworyt można zastąpić tuszem - osiągniesz podobny efekt. Tusz to jedna z moich ulubionych technik.

Rysujesz coś jeszcze?
 
Niesamowita wyobraźnia i świadomość przestrzeni. Idealne inspiracje na Inktobera. Drzeworyt można zastąpić tuszem - osiągniesz podobny efekt. Tusz to jedna z moich ulubionych technik.

Rysujesz coś jeszcze?
Nie, zawiesiłem się lekko, czas wolny to aktualnie samorozwój i pogłębianie wiedzy, trochę mam braki w wiedzy zawodowej i nadrabiam. Myślę że niedługo będę mógł wrócić do rysunku i może wreszcie zacznę malować :robertmakeup:
 
Nie, zawiesiłem się lekko, czas wolny to aktualnie samorozwój i pogłębianie wiedzy, trochę mam braki w wiedzy zawodowej i nadrabiam. Myślę że niedługo będę mógł wrócić do rysunku i może wreszcie zacznę malować :robertmakeup:
IMG_7628.gif
 
Nadchodzą koleje gale Respectones. Może jakiś plakat face to face?
Plakat musiałbym wykonać na formacie co najmniej A4 a najlepiej A3. Czas jaki potrzebowałbym na taką pracę to w zależności od szczegółów, kompozycji, ilości fighterów - 20 - 40 h. To bardzo dużo. Nie zrobię czegoś na odpierdol.

Niewykonalne. Jeśli jednak pojawi mi się w głowie jakiś pomysł i zobaczę, że pokrywa się z Twoją rozpiską, to odezwę się do Ciebie. Dziękuję za propozycję.
 
Plakat musiałbym wykonać na formacie co najmniej A4 a najlepiej A3. Czas jaki potrzebowałbym na taką pracę to w zależności od szczegółów, kompozycji, ilości fighterów - 20 - 40 h. To bardzo dużo. Nie zrobię czegoś na odpierdol.

Niewykonalne. Jeśli jednak pojawi mi się w głowie jakiś pomysł i zobaczę, że pokrywa się z Twoją rozpiską, to odezwę się do Ciebie. Dziękuję za propozycję.
Mozesz juz zacząć plakat Jones vs Aspinall bo chyba wkrótce prezes @Dijaz uruchamia ciężką. A to starcie to akurat pewniaczek:lol:
 
Back
Top