Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

To co się stało, że kolejny raz się zesrało?
Za dużo muzułmanów a samotny strzelec jest nie do wykrycia jeśli ma leb. Zresztą niesamotny tez. Po co telefonować jak możesz grać w gre i rozmawiać glosowo/na czacie. To nie budowa mostów;)
 
Ale kalacha jakoś kupił, nie wien, nie znam się na tym, ale dla mnie to niepojęte, że grupka osób terroryzuję europe.
 
To cie powinno zmartwić: oni maja dobry wywiad i służby policyjne. I maja w chuj zamachów.
Ponoć chujowy ten wywiad mają. Jeżeli podczas zamachów w Paryżu wywiad nie zareagował na zorganizowane ataki z dużą ilością amunicji to coś jest nie halo. Przed dzisiejszym/wczorajszym atakiem przestały nadawać kanały informacyjne ISIS, w necie pojawiały się plakaty z groźbami wobec Francji, jeszcze przed Euro zapowiadali ataki we Francji "krew za krew", raczej dobry wywiad by zareagował. Oni nic nie zrobili.

BTW. Szewko był dzisiaj w TVP INFO i jak zaczął wymieniać co Francuzi odpierdalali w ostatnich latach to ja się nie dziwię, że teraz bez przerwy zamachy. Szkolenie salafitów w nadziei, że pozostaną w Syrii i będą walczyć z Asadem... Lata zaniedbań, a Hollande teraz próbuje ratować sytuację wyciągając rezerwistów, jakby miało to w czymś pomóc.

Od bodajże 2010 roku IS "informowało" o sposobie na zamach z ciężarówką. Co ciekawe ciężarówka została wypożyczona tydzień temu, a sam zamachowiec był już notowany. Tak, nie był anonimem, służby powinny mieć go na oku.

Generalnie cały "system obronny" Francji kojarzy mi się z policją z filmu Taxi.
 
Myślę, że fala masowych prześladowań muzułmanów i kilka pokazowych egzekucji rozwiązałoby sprawę. Z pewnością taki pojeb dwa razy by się zastanowił czy warto ryzykować zamach pod karą śmierci... oh wait...
 
  • Like
Reactions: spa
Od bodajże 2010 roku IS "informowało" o sposobie na zamach z ciężarówką.
minelo kilka lat od kiedy ostatni raz plynalem promem, nie wiem jak to wyglada teraz ale kiedys na prom mozna bylo wjechac autem bez zadnej kontroli co sie znajduje w samochodzie, to samo bylo w tunelu pod kanalem la manche, prowizoryczny ladunek wybuchowy w tunelu czy na promie i ilosc ofiar smiertelnych bylaby ogromna

chociaz moze nie ma to snesu bo zaczeli by kontrolowac i znaczaco utrudniloby to przemieszczanie sie terrorystom
 
Ponoć chujowy ten wywiad mają. Jeżeli podczas zamachów w Paryżu wywiad nie zareagował na zorganizowane ataki z dużą ilością amunicji to coś jest nie halo. Przed dzisiejszym/wczorajszym atakiem przestały nadawać kanały informacyjne ISIS, w necie pojawiały się plakaty z groźbami wobec Francji, jeszcze przed Euro zapowiadali ataki we Francji "krew za krew", raczej dobry wywiad by zareagował. Oni nic nie zrobili.

BTW. Szewko był dzisiaj w TVP INFO i jak zaczął wymieniać co Francuzi odpierdalali w ostatnich latach to ja się nie dziwię, że teraz bez przerwy zamachy. Szkolenie salafitów w nadziei, że pozostaną w Syrii i będą walczyć z Asadem... Lata zaniedbań, a Hollande teraz próbuje ratować sytuację wyciągając rezerwistów, jakby miało to w czymś pomóc.

Od bodajże 2010 roku IS "informowało" o sposobie na zamach z ciężarówką. Co ciekawe ciężarówka została wypożyczona tydzień temu, a sam zamachowiec był już notowany. Tak, nie był anonimem, służby powinny mieć go na oku.

Generalnie cały "system obronny" Francji kojarzy mi się z policją z filmu Taxi.
I właśnie o to mi chodziło, dzięki za ten wpis.
 
Tyle co odwołali stan podwyzszonego ryzyka :/
Przyjmujta dalej to bydło, kto normalny wybiera się na ŚDM. To jest dopiero raj dla muslinów.
IMO Belgia/Francja powinna pozbyc się wszystkich krajanów pochodzenia arabkiego.... ale tego nie zrobia i w dalszym ciągu będą ginąc
 
kto normalny wybiera się na ŚDM.
Mam wujka księdza i gdzieś niedawno mówił mi, że frekwencja na tegorocznych ŚDM to porażka. W chuj ludzi zastraszyła ta dzicz, ludzie boją się przyjeżdżać. Nie ma, co się dziwić.
 
Mam wujka księdza i gdzieś niedawno mówił mi, że frekwencja na tegorocznych ŚDM to porażka. W chuj ludzi zastraszyła ta dzicz, ludzie boją się przyjeżdżać. Nie ma, co się dziwić.
Po tym zamachu frekwencja jeszcze spadnie. Ludzie pewno juz odwołują rezerwacje. Nie ma w tym nic dziwnego normalni chcą zyc, nie ginąc za Allaha. Winna temu chora poprawnośc, dopóki ta mentalnośc się nie zmieni, będą niewinni dalej ginąc. Pytanie brzmi jak wielu jeszcze musi zginąc.
PS. Ten zamach to kolejny pkt dla Trumpa
 
Myślę, że fala masowych prześladowań muzułmanów i kilka pokazowych egzekucji rozwiązałoby sprawę. Z pewnością taki pojeb dwa razy by się zastanowił czy warto ryzykować zamach pod karą śmierci... oh wait...
Not sure if trolling or just regular debil.
Jaki masz pomysl ma rozwiązanie tego problemu. Chętnie się wszyscy dowiedzą?
 
Mam wujka księdza i gdzieś niedawno mówił mi, że frekwencja na tegorocznych ŚDM to porażka. W chuj ludzi zastraszyła ta dzicz, ludzie boją się przyjeżdżać. Nie ma, co się dziwić.
Ciekawe czy ilość odwiedzających woodstock też w tym roku jest mniejsza ze względu na podwyższone ryzyko.

Jestem wydaje mi się dość tolerancyjny, nie osądzam wszystkich jedną miarą, mam wśród znajomych, przyjaciół ludzi różnych ras czy wyznań ale jak widzę takie zdjęcia to krew się we mnie gotuje !!!
 

Attachments

  • nice.png
    nice.png
    292 KB · Views: 57
Ciekawe czy ilość odwiedzających woodstock też w tym roku jest mniejsza ze względu na podwyższone ryzyko.

Jestem wydaje mi się dość tolerancyjny, nie osądzam wszystkich jedną miarą, mam wśród znajomych, przyjaciół ludzi różnych ras czy wyznań ale jak widzę takie zdjęcia to krew się we mnie gotuje !!!
Z osób rannych ponad 50 to dzieci
 
Ciekawe czy ilość odwiedzających woodstock też w tym roku jest mniejsza ze względu na podwyższone ryzyko.

Jestem wydaje mi się dość tolerancyjny, nie osądzam wszystkich jedną miarą, mam wśród znajomych, przyjaciół ludzi różnych ras czy wyznań ale jak widzę takie zdjęcia to krew się we mnie gotuje !!!
Na Woodstocku są brudasy, a terroryści przecież swoich nie atakują.... :DC:
 
Jest w końcu ktoś z naszych wśród ofiar? Jedni mówią dwójka dzieci, na Polsacie znowu, że dwie kobiety, a kurwy polityczne mówią, że nikt nie zginął.
 
Not sure if trolling or just regular debil.
Jaki masz pomysl ma rozwiązanie tego problemu. Chętnie się wszyscy dowiedzą?
nie mam pomysłu, ale nie przeszkadza mi to rzeczowo oceniać "pomysłów" mówiących o delegalizacji islamu czy masowych deportacjach, co jak można przypuszczać jeszcze pogorszyłoby sytuację
A debili sobie odpuść Misiu, buziak!
 
Zamykają granice. Przecież potencjalni terroryści już dawno są na terytorium Francji i Niemiec... Ale to zapewne ochrona przed groźnymi Polakami.
 
nie mam pomysłu, ale nie przeszkadza mi to rzeczowo oceniać "pomysłów" mówiących o delegalizacji islamu czy masowych deportacjach, co jak można przypuszczać jeszcze pogorszyłoby sytuację
A debili sobie odpuść Misiu, buziak!
Ok z debilem mnie ponioslow, przepraszam :*
 
Potrzeba nam technologi, czipów wszczepianych ludziom by cały czas wiedzieć gdzie są, co robią, z kim się spotykają, kontaktują, o czym rozmawiają. Potrzeba nam programów które będą przewidywać nasze zachowania, to gdzie się udamy, z kim się spotkamy, gdzie za tydzień zrobimy zakupy i co kupimy, kogo lub co popieramy, czy jesteśmy, będziemy niebezpieczni, groźni dla innych. Może w tedy nasz świat będzie odrobinę bardziej bezpieczniejszy.
Coś jak tutaj mówią:

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/nauka_i_technologia/nsa_i_sztuczna,p819377912

:wink:
 
Nie da sie przed wszystkim ustrzec.
Imo wystarczyłby jeden zjeb z nożem, który wchodzi do klasy pierwszaków....Dalej nie ciągnę wątku, bo jakaś masakra mi się w głowie rysuje ...:joe:
 
Ja rozumiem ze francuzi chcieli kiedys stworzyc kraj przyjazny takie male eldorado. Nie wyszlo i to tez chujowe ze dali cos tym ludziom i ich rodzinom swojego a oni teraz to rozpierdalaja. Trzeba byc idiota. Ciezka sprawa do rozwiazania. Juz sam nie wiem od czego sie to zaczelo ale kiedys tyle zamachow nie bylo. Trzeba chyba im prezydenta skurwiela ktory wezmie za morde ciapatych i na butach wywali z kraju. Powiem wam ze zdjecia tych dzieci z dzisiaj mnie zagotowuja. Widzialem filmik jak zastrzelili tego zwyrola i wladowali chyba caly magazynek to doayc szybka smierc w porownaniu do przejechania samochodem i umierania pewnie nie zawsze od razu.
 
Ja rozumiem ze francuzi chcieli kiedys stworzyc kraj przyjazny takie male eldorado. Nie wyszlo i to tez chujowe ze dali cos tym ludziom i ich rodzinom swojego a oni teraz to rozpierdalaja. Trzeba byc idiota. Ciezka sprawa do rozwiazania. Juz sam nie wiem od czego sie to zaczelo ale kiedys tyle zamachow nie bylo. Trzeba chyba im prezydenta skurwiela ktory wezmie za morde ciapatych i na butach wywali z kraju. Powiem wam ze zdjecia tych dzieci z dzisiaj mnie zagotowuja. Widzialem filmik jak zastrzelili tego zwyrola i wladowali chyba caly magazynek to doayc szybka smierc w porownaniu do przejechania samochodem i umierania pewnie nie zawsze od razu.
Co chcieli stworzyć?:) Chodziło o tanią siłę roboczą z Algierii a żeby nie psuć sobie humoru patrząc na biedotę to im getta wybudowali.
 
Jak wy sobie wyobrażacie przewidzenie, wykrycie i zapobiegnięcie temu że jakiś debil wsiądzie w ciężarówkę i wjedzie nią w grupę pieszych ?
Przecież to nie jest przerzut pod granice innego Państwa tysięcy żołnierzy wraz z ciężkim sprzętem tylko pojedyncza osoba, której sąsiedzi, rodzina pewno nie mieli pojęcia jakim jest pojebem i co mu po głowie chodzi.
Do rozjechania tłumu ludzi nie potrzeba jakiegoś wielkiego planowania, wymiany korespondenci czy wielokrotnych narad.

W prosty sposób, wyjebać islam z europy. Nie ma, że boli, ludzi przesiedlali przy każdym przełomie historycznym tego świata.
Po prostu wypierdolić. Kupić od biednej afryki kawałek ziemi i puścić tam hołotę samopas, niech sobie radzą, zrzucić łopaty, szpadle, inne narzędzia co by było humanitarnie ;). Oni się z nami nie pierdolą, dlaczego my pierdolimy się z nimi.
 
W Turcji wojskowy zamach stanu.
teraz wystarczy przejąc kody do broni atomowej i zaatakowac niewiernych
 
Back
Top