Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

Jedna znajoma Polka, księgowa, która od ponad 20 lat mieszka w Niemczech, mówiła, że kiedy jej się zdarzyło rozmawiać z koleżanką Polką po polsku w kolejce do kasy w sklepie, to uprzejmy starszy Niemiec stuknął ją palcem w plecy i mówi: Tu są Niemcy, tu się mówi po niemiecku. Wyobraża sobie pani, że w Polsce ktoś puka w plecy Anglika czy Niemca i mówi, że tu jest Polska, tu się mówi tylko po polsku? Mój mąż stał na stacji benzynowej, była jego kolej do zapłacenia w kasie, a właściciel stacji mówi: Ty poczekaj, najpierw Niemców muszę obsłużyć.
http://www.gazetaprawna.pl/artykuly...prowincja-przeciwko-uchodzcom-wywiad-dgp.html
 
Zastanawiające jest to, że czekali z zamachem do końca Euro.

Kumpel, który był na dwóch meczach mówił, że wnieść można było niemal wszystko, bo słabo trzepali na bramkach.
 
Jestem od tygodnia w Szwajcarii, mam nadzieje że te chuje nic tu nie narobią do niedzieli.
 
CO do Nicei masakra. Gdyby coś takiego odjebało się w Polsce to chyba każdy muzułmanin byłby upierdalany przez bojówki tworzące się w każdym dużym mieście. Baaa... sam jestem tolerancyjny i staram się to wszystkiego podchodzić na zimno, ale po takiej akcji nie było by, że boli i jebało by mnie czy ten muzul jest si, a tamtem nie jest si.
 
Co robi francuski wywiad? Naprawdę te zamachy organizowane są tak, że służby są zaskoczone raz po raz?
 
Co robi francuski wywiad? Naprawdę te zamachy organizowane są tak, że służby są zaskoczone raz po raz?
Aktualne informacje mówią, że to jakiś samotny wilk który nie był powiązany z żadnymi organizacjami...
 
Co robi francuski wywiad? Naprawdę te zamachy organizowane są tak, że służby są zaskoczone raz po raz?

Słuchałem dziś audycji na ten temat. Tłumaczą się tym, że do tej pory zamachowcy używali samochodów pułapek albo sami obwieszali się bombkami. Ta metoda jest nowością i muszą szybko ogarnąc sposób na reagowanie na takie ataki. No ku... śmiech na sali.
 
Słuchałem dziś audycji na ten temat. Tłumaczą się tym, że do tej pory zamachowcy używali samochodów pułapek albo sami obwieszali się bombkami. Ta metoda jest nowością i muszą szybko ogarnąc sposób na reagowanie na takie ataki. No ku... śmiech na sali.
Mi chodzi o prewencję, podsłuchują w końcu wszystkie rozmowy w kraju, oglądają obrazy z kamer, monitorują środowiska związane z ISIS, a i tak to wszystko jak krew w piach. Nie rozumiem.
 
Mi chodzi o prewencję, podsłuchują w końcu wszystkie rozmowy w kraju, oglądają obrazy z kamer, monitorują środowiska związane z ISIS, a i tak to wszystko jak krew w piach. Nie rozumiem.
To cie powinno zmartwić: oni maja dobry wywiad i służby policyjne. I maja w chuj zamachów.
 
Co robi francuski wywiad? Naprawdę te zamachy organizowane są tak, że służby są zaskoczone raz po raz?

Słuchałem dziś audycji na ten temat. Tłumaczą się tym, że do tej pory zamachowcy używali samochodów pułapek albo sami obwieszali się bombkami. Ta metoda jest nowością i muszą szybko ogarnąc sposób na reagowanie na takie ataki. No ku... śmiech na sali.

Jak wy sobie wyobrażacie przewidzenie, wykrycie i zapobiegnięcie temu że jakiś debil wsiądzie w ciężarówkę i wjedzie nią w grupę pieszych ?
Przecież to nie jest przerzut pod granice innego Państwa tysięcy żołnierzy wraz z ciężkim sprzętem tylko pojedyncza osoba, której sąsiedzi, rodzina pewno nie mieli pojęcia jakim jest pojebem i co mu po głowie chodzi.
Do rozjechania tłumu ludzi nie potrzeba jakiegoś wielkiego planowania, wymiany korespondenci czy wielokrotnych narad.
 
Jak wy sobie wyobrażacie przewidzenie, wykrycie i zapobiegnięcie temu że jakiś debil wsiądzie w ciężarówkę i wjedzie nią w grupę pieszych ?
Przecież to nie jest przerzut pod granice innego Państwa tysięcy żołnierzy wraz z ciężkim sprzętem tylko pojedyncza osoba, której sąsiedzi, rodzina pewno nie mieli pojęcia jakim jest pojebem i co mu po głowie chodzi.
Do rozjechania tłumu ludzi nie potrzeba jakiegoś wielkiego planowania, wymiany korespondenci czy wielokrotnych narad.
Serio wierzysz, że to był wolny strzelec??!!
 
Mi chodzi o prewencję, podsłuchują w końcu wszystkie rozmowy w kraju, oglądają obrazy z kamer, monitorują środowiska związane z ISIS, a i tak to wszystko jak krew w piach. Nie rozumiem.
Tylko chwilę oglądałem wiadomości ale coś była mowa że trzeba bardziej kontrolować internet. ;)

Słuchałem dziś audycji na ten temat. Tłumaczą się tym, że do tej pory zamachowcy używali samochodów pułapek albo sami obwieszali się bombkami. Ta metoda jest nowością i muszą szybko ogarnąc sposób na reagowanie na takie ataki. No ku... śmiech na sali.

Niech się uczą od naszych, u nas był jakiś terrorysta samochodem na molo. :wink:
 
Serio wierzysz, że to był wolny strzelec??!!
Nawet jeżeli to nie był wolny strzelec to zapobiegnięcie temu było prawie niemożliwe. Wystarczy, że jakiś pojeb wszedł do ciężarówki, rozpędził się i wjechał w tłum ludzi. Taka przykra prawda, że niestety nie wszystkiemu da się zapobiec.
 
Serio wierzysz, że to był wolny strzelec??!!
Wolny strzelec czy kierowany członek grupy terrorystycznej nie ma wielkiej różnicy, to był prosty atak który nie wymagał zorganizowania materiałów wybuchowych, nieautoryzowanego dostępu do miejsc strzeżonych, koordynacji działań wielu osób.
 
Back
Top