Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

W Turcji wojskowy zamach stanu.
teraz wystarczy przejąc kody do broni atomowej i zaatakowac niewiernych
Akurat wojo w krajach islamskich zawsze stalo na straży świeckości. Gdyby USA et consortes nie gmerało w "reżymach" w Egipcie, Syrii, Libii, Iraku to problemu radykałów prawdopodobnie nigdy by nie było. Kto sieje wiatr ten zbiera burzę...
 
W prosty sposób, wyjebać islam z europy. Nie ma, że boli, ludzi przesiedlali przy każdym przełomie historycznym tego świata.
Po prostu wypierdolić. Kupić od biednej afryki kawałek ziemi i puścić tam hołotę samopas, niech sobie radzą, zrzucić łopaty, szpadle, inne narzędzia co by było humanitarnie ;). Oni się z nami nie pierdolą, dlaczego my pierdolimy się z nimi.
Każdego islamistę ? Sadiq Khana też być tak łatwo wywalił
?
 
W prosty sposób, wyjebać islam z europy. Nie ma, że boli, ludzi przesiedlali przy każdym przełomie historycznym tego świata.
Po prostu wypierdolić. Kupić od biednej afryki kawałek ziemi i puścić tam hołotę samopas, niech sobie radzą, zrzucić łopaty, szpadle, inne narzędzia co by było humanitarnie ;). Oni się z nami nie pierdolą, dlaczego my pierdolimy się z nimi.
That's a great plan, Walter. That's ingenious if I understand it correctly, it's a swiss
fucking watch
 
That's a great plan, Walter. That's ingenious if I understand it correctly, it's a swiss
fucking watch

A masz inny, bo oczywiście najprościej krytykować pomysły innych, może ty na coś wpadniesz charles? Historia nie takie rzeczy widziała.
 
A masz inny, bo oczywiście najprościej krytykować pomysły innych, może ty na coś wpadniesz charles? Historia nie takie rzeczy widziała.
Ja nie krytykuje tego "pomysłu", bo jest poniżej krytyki. Wypadł z pomiędzy Bajek Robotów i Muminków. Nie będę Ci też wyjaśniał, że 2 i 2 to 4. Co do historii, to myślę, że warto zastanowić się nad dziejami ETA czy IRA, bo to chyba najistotniejsze ugrupowania terrorystyczne, z którymi udało się"wygrać". Podpowiem Ci, że kluczem było oderwanie ich od zaplecza społecznego. I teraz jeśli tu chciano by zastosować podobny scenariusz, to niestety nie wystarczy przekabacić całego społeczeństwa Francji na stronę republiki, ale i również społeczeństwa Maghrebu. Jak? Nie mam pojęcia - szczerze to sądzę, że jest juz po zawodach... Jeśli z Baskami czy Irolami srano się kilkadziesiąt lat a od społeczeństw terroryzowanych odróżniała ich "tylko" etniczność i wyznanie, to daje to do myślenia.
 
Ja nie krytykuje tego "pomysłu", bo jest poniżej krytyki. Wypadł z pomiędzy Bajek Robotów i Muminków. Nie będę Ci też wyjaśniał, że 2 i 2 to 4. Co do historii, to myślę, że warto zastanowić się nad dziejami ETA czy IRA, bo to chyba najistotniejsze ugrupowania terrorystyczne, z którymi udało się"wygrać". Podpowiem Ci, że kluczem było oderwanie ich od zaplecza społecznego. I teraz jeśli tu chciano by zastosować podobny scenariusz, to niestety nie wystarczy przekabacić całego społeczeństwa Francji na stronę republiki, ale i również społeczeństwa Maghrebu. Jak? Nie mam pojęcia - szczerze to sądzę, że jest juz po zawodach... Jeśli z Baskami czy Irolami srano się kilkadziesiąt lat a od społeczeństw terroryzowanych odróżniała ich "tylko" etniczność i wyznanie, to daje to do myślenia.

Oczywiście jest to pomysł z pomiędzy bajek, ale bez rozwiązania radykalnego, właśnie wręcz niewyobrażalnego dla współczesnego europejczyka i jego światopoglądu z islamem się nie wygra. Ja wiem, że to utopijne myślenie, to co zaproponowałem. Czasami emocje biorą górę.
Niestety nasi wnukowie będą fantazjować, co by było, gdyby pojawił się jednak ktoś, kto pociągnąłby europejczyków za jaja i zrobił coś z czego niekoniecznie bylibyśmy dumni.
Nie ma odnowy bez zniszczenia. To bajka stara jak świat.
Świat składa się niestety z 90% ludzi, którzy twierdzą, że się nie da i, że dopóki to ich nie dotyczy to nie ma problemu. Własnie dlatego to islam tak się rozwija, bo kieruje nim utopijna wizja z pomiędzy bajek 1000 i jednej nocy. Czeka nas w wyniku tego co się dzieje, nakładanie na nas coraz to większych ograniczeń, monitoring i brak wolności słowa.
 
Dokładnie o Ciebie maliniaku, zawsze bronisz podpalanych.
Oczywiście jest wsparcie od starszego brata - podrabianego h.d., brakuje jedynie cmoknięcia cioci frani.
 

Szczerze mówiąc jak patrze na tych ludzi, którzy w takim momencie z telefonikiem kręcą sobie jak jakąś atrakcje w zoo myśląc już o wyświetleniach na jutubie, to aż mnie mdli...
 

Szczerze mówiąc jak patrze na tych ludzi, którzy w takim momencie z telefonikiem kręcą sobie jak jakąś atrakcje w zoo myśląc już o wyświetleniach na jutubie, to aż mnie mdli...

Z drugiej strony to szansa na material dowodowy
 
Z drugiej strony to szansa na material dowodowy
Świadków tam nie brakowało... i ciężko mi uwierzyć, ze oni myślą akurat o dowodach. Typ w niebieskiej koszulce kreci ze skupieniem i ekscytacją.
 
Świadków tam nie brakowało... i ciężko mi uwierzyć, ze oni myślą akurat o dowodach. Typ w niebieskiej koszulce kreci ze skupieniem i ekscytacją.
Ja nie mowie, ze intencje sa słuszne. Po prostu im więcej nagran tym lepiej
 

Francja juz jest w dupie...Wazne, zeby teraz nie pozwolic sie im rozlazic po Europie..

Jak poczytacie o tej sprawie wiecej, to sie dowiecie, ze lokalny policjant zglosil, ze atak byl spowodowany ubiorem dziewczynek. Pare godzin pozniej stwierdzil, ze sie pomylil i atak nie mial zwiazku z wygladem ofiar ani religia oprawcy.

Za pare godzin dowiemy sie pewnie, ze islamista z Maroka byl leczony psychicznie Francuzem...
 
Naprawdę coraz gorzej czyta się te rzeczy.

Czy ten świat jest już tak ślepy? Czy naprawdę sięgnęło to tego poziomu? Niedługo ktoś będzie napadać i ludzie zamiast być przeciwko oprawcy, pomogą mu....

Już ktoś raz powiedział: Tolerancja- nie znaczy wchodzenia sobie na głowę i odwracania jej kiedy powinno się reagować.
W ostatnim czasie jest nadużywane aż nadto .

Wczoraj przeglądając internet.... Artykuł o ataku w pociągu - mała czcionka, umiejscowiony gdzieś na uboczu.
 
Taki tam komentarz z onetu. Nie sprawdzałem wiarygodności(nie czuje się wystarczająco dobry z Niemieckiego).
qrótka piłka : "81 proc. Francuzów twierdzi, że jest gotowych zaakceptować dalsze kontrole i pewne ograniczenia własnej wolności"
No to teraz pewna teoria - w 2011r Angela mówiła, że system multi-kilti w Europie nie działa a islamscy przybysze się nie integrują itp
Dwa lata póżniej minister jej rządu, Wolfgang Schaeuble mówi w stacji NDR - potrzebny jest jakiś kryzys, by ludzie zaakceptowali ograniczenie swoich praw obywatelskich. (filmik na YT)
Niedługo później Angela zaprasza rzesze tych, którzy się nie integrują ...
Wnioski niech każdy wyciąga sam...
 
Taki tam komentarz z onetu. Nie sprawdzałem wiarygodności(nie czuje się wystarczająco dobry z Niemieckiego).
qrótka piłka : "81 proc. Francuzów twierdzi, że jest gotowych zaakceptować dalsze kontrole i pewne ograniczenia własnej wolności"
No to teraz pewna teoria - w 2011r Angela mówiła, że system multi-kilti w Europie nie działa a islamscy przybysze się nie integrują itp
Dwa lata póżniej minister jej rządu, Wolfgang Schaeuble mówi w stacji NDR - potrzebny jest jakiś kryzys, by ludzie zaakceptowali ograniczenie swoich praw obywatelskich. (filmik na YT)

Niedługo później Angela zaprasza rzesze tych, którzy się nie integrują ...
Wnioski niech każdy wyciąga sam...

Od dawna się o tym trąbi i jest to raczej niestety prawda, potrzebowali tego konia by wóz pociągnąć.
Będziemy mieli inwigilację sieci, telefonów, monitoring 24h, nawet przy lesie się nie odlejesz spokojnie, a każdą wypowiedź bądź wpis trzeba będzie mocno przemyśleć.
W USA swego czasu patriot act, w unii będzie unia act ;)
 
Żydzi, iluminati, reptilianie, władcy tego świata:werdum:

:mamed:

jeden szwab się przyznał, ten minister, wspominała o tym też szwedzka żydówka, również z rządu, nie zapominając o Sorosie. Było tego trochę. Ja tu obstawiam żydowskich bankierów, niekoniecznie z Izraela.
 
Back
Top