Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

Żydzi, iluminati, reptilianie, władcy tego świata:werdum:

:mamed:

jeden szwab się przyznał, ten minister, wspominała o tym też szwedzka żydówka, również z rządu, nie zapominając o Sorosie. Było tego trochę. Ja tu obstawiam żydowskich bankierów, niekoniecznie z Izraela.
we Francji żyje coś ponad pół miliona Żydów - większość to elity - już zaczynają zawijać się z tego kraju. Oczywiście to może być element "planu" :cryme:
 
nigdy nie słyszałem, żeby ktokolwiek źle się wypowiadał
Ja też. Ale tutaj o nim nie mówili, tylko bili :)

U mnie "na wsi" pobili hindusa.

Pewnie każdy zakłada, że ma perfekcyjny detektor złego i dobrego imigranta (albo nawet i obywatela, jeśli tylko wygląda egzotycznie: np. mój kuzyn, patriotyzmem i propaństwowością zjada prawicowe cohones na śniadanie)

Z innej beczki:
 
we Francji żyje coś ponad pół miliona Żydów - większość to elity - już zaczynają zawijać się z tego kraju. Oczywiście to może być element "planu" :cryme:
Żydki od zawsze mieli problem z muzolami, wiadomo państwo izrael nie trzeba chyba tłumaczyć. Chcą się tym szczęściem podzielić z europejczykami. A co Ty o tym myślisz?
 
Żydki od zawsze mieli problem z muzolami, wiadomo państwo izrael nie trzeba chyba tłumaczyć. Chcą się tym szczęściem podzielić z europejczykami. A co Ty o tym myślisz?
No, no, myślę, że masz temat perfekcyjnie rozpracowany. Na miejscu tych żydowskich bankierów zacząłbym juz pakować manatki, skoro zostali zdemaskowani. Co ciekawe ten plan zakłada tez przejęcie w Europie władzy przez partie narodowe, ale to pewnie żeby się skompromitowały i nie stanowiły już konkurencji dla eurokołchozu. W międzyczasie rozpadnie się albo przynajmniej poluzuje unia, co też ułatwi tej tajemniczej grupie panowanie! Niechybnie to zemsta za Holocaust.
 
Tak jak się spodziewałem, potrafisz tylko komentować wypowiedzi innych. Jak zwykle nic od siebie. Szkoda czasu.
 
W sumie to bawi mnie to, ze ludzie z Niemiec i Francji już teraz boją się opuszczać domy - na własne zyczenie :) mam nadzieje ze spotka to doslownie każdego fana islamizacji Europy i przyjmowania uchodzców. ISLAM WON z EUROPY pod jakąkolwiek formą. może wielu się nie zgodzi, ale jako fan religioznawstwa mówię, ze religie abrahamowe, a zwlaszcza islam pod najbardziej niewinna forma to skurwialy duchowy totalitaryzm i to, ze jakas frakcja stala się terrorystycznym islamizmem to nie dziwota a to naturalna kolej rzeczy. to, ze z szalonej religii tylko tacy mogą wyjsc to jasne, a jak nie tacy to np wahabici w arabi saudyjskiej (100% kraju), gdzie w imie islamu naturalna koleja rzeczy jest kamieniowanie, morderstwa honorowe czy pedofilski ożenek. :] są wyjatki, ale jak to się mówi - wyjątek potwierdza regułę.
 
W sumie to bawi mnie to, ze ludzie z Niemiec i Francji już teraz boją się opuszczać domy - na własne zyczenie :) mam nadzieje ze spotka to doslownie każdego fana islamizacji Europy i przyjmowania uchodzców. ISLAM WON z EUROPY pod jakąkolwiek formą. może wielu się nie zgodzi, ale jako fan religioznawstwa mówię, ze religie abrahamowe, a zwlaszcza islam pod najbardziej niewinna forma to skurwialy duchowy totalitaryzm i to, ze jakas frakcja stala się terrorystycznym islamizmem to nie dziwota a to naturalna kolej rzeczy. to, ze z szalonej religii tylko tacy mogą wyjsc to jasne, a jak nie tacy to np wahabici w arabi saudyjskiej (100% kraju), gdzie w imie islamu naturalna koleja rzeczy jest kamieniowanie, morderstwa honorowe czy pedofilski ożenek. :] są wyjatki, ale jak to się mówi - wyjątek potwierdza regułę.

Tylko, że to "won z europy" jest niemożliwe do realizacji. Była już o tym mowa w tym temacie.

Islam to jedno, ale poza kwestią religii mamy jeszcze samą grupę/wspólnotę, czyli arabów. Islam panuje również w Iranie, a już od dwójki znajomych którzy tam byli słyszałem, że to bardzo w porządku ludzie i nikt im żadnego problemu z powodu ubioru/wiary nie robił. Co na Bliskim Wschodzie raczej się nie zdarza.

Nota bene persowie nie lubią za bardzo arabów, którzy nie są w Iranie mile widziani.

Więc może to problem islam+arabowie, a nie sam islam?
 
Pozdrowienia z Monachium. 3 gości sterroryzowało miasto. Nawet niechby się okazało, że naprawdę nie ma to związku z islamem- porównajmy to z tysiącami żołnierzami przemyconymi wraz z imigrantami socjalnymi.

to, ze jakas frakcja stala się terrorystycznym islamizmem to nie dziwota a to naturalna kolej rzeczy.
Brawo!
 
a już od dwójki znajomych którzy tam byli słyszałem, że to bardzo w porządku ludzie i nikt im żadnego problemu z powodu ubioru/wiary nie robił. Co na Bliskim Wschodzie raczej się nie zdarza.
No ja wiem, jest wielu wporządku islamistów. Też wśród nazistów byli mili i uczynni ludzie przeciez, nie piętnuje ludzi bo są różni, pietnuje ideologię. Jakby nie patrzec Chrzescijanstwo tez miało taki zły okres w dziejach, ale to był całkiem inny swiat, którego nie ma juz dawno - z perspektywy czasu jezeli by zakazac wyznawania go wówczas tez duzo niewinnych smierci pewnie by uniknięto. Ale w XXI w coś takiego tolerować...
 
podobno to jednak nie muslimy ale nasladowcy Breivika, dzisiaj chyba rocznica jego zamachu

to kurwa debile, mogli juz na jakis meczet napasc
 
Islam panuje również w Iranie, a już od dwójki znajomych którzy tam byli słyszałem, że to bardzo w porządku ludzie i nikt im żadnego problemu z powodu ubioru/wiary nie robił.
Czytałem kilka relacji/fotorelacji z podróży osób z iranu i w sumie powielali twoja wypowiedź. Sporo osób ma "nowoczesne" podejscie do swojej wiary. Burki i długie spodnie kobiety zakładały dopiero po wylądowaniu samolotu w teheranie, sporo osób próbuje zyc w normalnych jak na europejskie warunki, z tv satelitarną, zabawami itp.
Widziałem kiedyś też jakieś foto z imprezy typa co mieszkał u babki z couchsurfingu. Dziewczyny (iranki) normalnie mini, topy umalowane itd, jedynie bardziej na ulicy wszyscy starają utrzymać pozory.
 
Czytałem kilka relacji/fotorelacji z podróży osób z iranu i w sumie powielali twoja wypowiedź. Sporo osób ma "nowoczesne" podejscie do swojej wiary. Burki i długie spodnie kobiety zakładały dopiero po wylądowaniu samolotu w teheranie, sporo osób próbuje zyc w normalnych jak na europejskie warunki, z tv satelitarną, zabawami itp.
Widziałem kiedyś też jakieś foto z imprezy typa co mieszkał u babki z couchsurfingu. Dziewczyny (iranki) normalnie mini, topy umalowane itd, jedynie bardziej na ulicy wszyscy starają utrzymać pozory.
mam ziomkow z iranu i oni i ich rodziny wlasnie sa takie normalne, jakby z naszej kultury. w sumie tez zero obnoszenia sie z wiara
 
Gdzie jest taki sam ?
Czy ten temat nie wystarczy ? Tu i tak o wszystkim się pisze :)
EDit: Sory gdyby był temat gdzie było by wiadomo tydzień wcześniej gdzie będzie zamach to byłby dobry temat ;)
 
LiveLeak-dot-com-b26_1469207148-Merkelfynnnnn_1469207202.jpg
 
Back
Top