Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

@Born2kill angole to akurat szukaja pretekstu zeby z kims sie ponapierdalac na euro. Czy to psy czy jacys islamisci to jeden chuj. Dawno nie mieli takiej okazji na wyjezdzie to sa wyglodzeni w takich harcach. Pamietaj spuscic komus wpierdol na wyjezdzie to wiekszy prestiz. O swiatku kibicowskim troche wiesz to raczej nie musze akurat Tobie tego tlumaczyc...
 
z20227010AA.jpg


Tutaj aktualne wyniki na to jak podświetlona zostanie Wieża Eiffla na Euro hehehe
 
Mamed niech wstawia więcej zdjęć z karabinami i zartuje o bombach. Muzułmańscy bracia nie próżnują
 
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...do-rozzloscili-go-calujacy-sie-mezczyzni.html

ojciec islamisty mowi, ze to nie ma nic wspolnego z religia i ... ja mu wierze.
Niech sie geje 5x zastanowia jak poleca nastepnym razem witac muslimow z kwiatkami...

Moze i bezposrednio nie jest to zwiazane z religia, ale z wychowaniem juz tak co w ich przypadku jest powiazane z wartosciami religijnymi. W Polsce tez jest wielu co nienawidzi gejow ale jakos nikt sie nie wysadza w ich klubach, a za najwiekszy akt terroryzmu uwaza sie spalenie prowokacyjnej konstrukcji majacej przypominac tecze.
 
brazylijczycy przyjada do europy? :D
Araby i czarnuchy z Erytrei rozumiem nie potrafią kraść?
Wchodzą do sklepu w niemczech i nie płacą, mieszkam w Goerlitz więc wiem co jest na rzeczy ;) Burmistrz Goerlitz kilka dni temu błysnął poradą dla kobiet, cytuję "proszę po godzinie 21 samym kobietom nie wychodzić z domu".
Inne zauważone, przez mnie zmiany: brak dzieci na placach zabaw bez opieki dorosłych, jeszcze dwa lata temu było ich mnóstwo, szczególnie latem. Na głównym placu w rynku, po godzinie 21 (jak się ściemni) ciągle słychać przyjazdy policji na sygnale, ciągle coś się dzieje, jak to tłumaczył burmistrz, to wina tego, że tam jest darmowy internet wifi i przez to azylanci się tam zbierają.
Do tego chodzą słuchy, że Angela szykuje desant dla Goerlitz. 30 tysięcy muslimków, ponieważ jest to teren o słabym zaludnieniu.
Goerlitz razem z Zgorzelcem będzie miało mniej młodych facetów niż młodych nierobów muzułmańskich.
 
Araby i czarnuchy z Erytrei rozumiem nie potrafią kraść?
Wchodzą do sklepu w niemczech i nie płacą, mieszkam w Goerlitz więc wiem co jest na rzeczy ;) Burmistrz Goerlitz kilka dni temu błysnął poradą dla kobiet, cytuję "proszę po godzinie 21 samym kobietom nie wychodzić z domu".
Inne zauważone, przez mnie zmiany: brak dzieci na placach zabaw bez opieki dorosłych, jeszcze dwa lata temu było ich mnóstwo, szczególnie latem. Na głównym placu w rynku, po godzinie 21 (jak się ściemni) ciągle słychać przyjazdy policji na sygnale, ciągle coś się dzieje, jak to tłumaczył burmistrz, to wina tego, że tam jest darmowy internet wifi i przez to azylanci się tam zbierają.
Do tego chodzą słuchy, że Angela szykuje desant dla Goerlitz. 30 tysięcy muslimków, ponieważ jest to teren o słabym zaludnieniu.
Goerlitz razem z Zgorzelcem będzie miało mniej młodych facetów niż młodych nierobów muzułmańskich.
Dużo jeszcze wolnych bloków po NRD stoi?
 
Araby i czarnuchy z Erytrei rozumiem nie potrafią kraść?
Wchodzą do sklepu w niemczech i nie płacą, mieszkam w Goerlitz więc wiem co jest na rzeczy ;) Burmistrz Goerlitz kilka dni temu błysnął poradą dla kobiet, cytuję "proszę po godzinie 21 samym kobietom nie wychodzić z domu".
Inne zauważone, przez mnie zmiany: brak dzieci na placach zabaw bez opieki dorosłych, jeszcze dwa lata temu było ich mnóstwo, szczególnie latem. Na głównym placu w rynku, po godzinie 21 (jak się ściemni) ciągle słychać przyjazdy policji na sygnale, ciągle coś się dzieje, jak to tłumaczył burmistrz, to wina tego, że tam jest darmowy internet wifi i przez to azylanci się tam zbierają.
Do tego chodzą słuchy, że Angela szykuje desant dla Goerlitz. 30 tysięcy muslimków, ponieważ jest to teren o słabym zaludnieniu.
Goerlitz razem z Zgorzelcem będzie miało mniej młodych facetów niż młodych nierobów muzułmańskich.
Ninja, to Ty pisałeś o tym podżynaniu gardła w centrum handlowym w Zgorzelcu? Nawet jeśli ktoś inny to mógłbyś się odnieść coś więcej?

Za pare lat pozostanie nam stanąć w jednym szeregu do walki z muzułmanami razem z blokiem "ZSRR" i "Jugosławią", choć mogę się i tu mylić ;) Anglików, Skandynawów czy Niemców sobie już ogarnęli chyba ;]
 
Araby i czarnuchy z Erytrei rozumiem nie potrafią kraść?
Wchodzą do sklepu w niemczech i nie płacą, mieszkam w Goerlitz więc wiem co jest na rzeczy ;) Burmistrz Goerlitz kilka dni temu błysnął poradą dla kobiet, cytuję "proszę po godzinie 21 samym kobietom nie wychodzić z domu".
Inne zauważone, przez mnie zmiany: brak dzieci na placach zabaw bez opieki dorosłych, jeszcze dwa lata temu było ich mnóstwo, szczególnie latem. Na głównym placu w rynku, po godzinie 21 (jak się ściemni) ciągle słychać przyjazdy policji na sygnale, ciągle coś się dzieje, jak to tłumaczył burmistrz, to wina tego, że tam jest darmowy internet wifi i przez to azylanci się tam zbierają.
Do tego chodzą słuchy, że Angela szykuje desant dla Goerlitz. 30 tysięcy muslimków, ponieważ jest to teren o słabym zaludnieniu.
Goerlitz razem z Zgorzelcem będzie miało mniej młodych facetów niż młodych nierobów muzułmańskich.
Ja mieszkam przy granicy francuskiej i jak narazie nic sie nie dzieje. Na szczescie
 
Ten muslim co zabil dwojke policjantow we Francji dostal wczesniej zawiasy za przygotowywanie zamachu terrorystycznego .ZAWIASY -i jak tu nie twierdzc,ze Europa Zachodnia popelnia zbiorowe samobojstwo .Cytat z artykulu : " Aballa był wcześniej znany policji. W 2013 roku został skazany na trzy lata więzienia w zawieszeniu za udział w spisku mającym na celu przygotowanie zamachu terrorystycznego."
 


;) dżungla

Ja pierdolę. O dziwo atakują białych, choć mówicie, że to Brazylia ?:) Coś tam też o Pradze widziałem napis, ale nie wiem. Tak czy siak, bezczelność kurwa konkret. Nawet nie uciekają zwykle. Nie patrząc nawet czy ktoś ich czasem nie goni czy idzie;] Ja żyjąc w tam mieście nie ruszałbym się przynajmniej bez kosy i od razu ciął łapy czy byłbym świadkiem czy mnie by atakował któryś z takich zjebów.
Nie toleruję złodziejstwa, zwłaszcza dla zysku. Też czym innym jest ściąganie z kont bogatych hajsu, a co innego wyrywanie torebki starszej osobie. Frajerstwo dla mnie gorszej kategorii niż konfidenctwo w obliczu konsekwencji prawnych ;]
 
Ninja, to Ty pisałeś o tym podżynaniu gardła w centrum handlowym w Zgorzelcu? Nawet jeśli ktoś inny to mógłbyś się odnieść coś więcej?

Za pare lat pozostanie nam stanąć w jednym szeregu do walki z muzułmanami razem z blokiem "ZSRR" i "Jugosławią", choć mogę się i tu mylić ;) Anglików, Skandynawów czy Niemców sobie już ogarnęli chyba ;]

Chyba ja to pisałem, nie chcę sprawdzać.
Generalnie chłopak ze Zgorzelca wdał się w pyskówkę z dwoma brudnymi, to stało się w centrum handlowym w Goerlitz jakieś 500m od przejścia gr. Doszło do przepychanki, to ten drugi podszedł do Polaka od tyłu i sygnetem z pazurem prawie poderżnął mu gardło. Gówno prawda, że nic mu się nie stało, szyli chłopaka bezpośrednio po zdarzeniu w klinice w Goerlitz parę ładnych godzin. Coraz więcej ich też widać w Zgorzelcu ale najczęściej to rodziny z dziećmi na zakupach.
Raz dostali łomot od ochroniarzy konkretny (miejscowe chłopaki z klubu muai thai), przyszło kilku nachodźców na dyskotekę popodrywać polskie dziewczyny. Reakcja była szybka. Spierdalali pędem pobici do granicy.
 
Back
Top