Igrzyska Olimpijskie 2012

Burroughs miał spore problemy z Mattem Gentry'm. Jak tak będzie walczył w półfinale to USA po raz kolejny nie zdobędzie złota.
 
http://www.eurosport.pl/sporty-walki/janikowski-do-ksw_sto3381771/story.shtml







Nie wiedzialem w ktorym temacie to umiejscowic, ale w sumie tutaj byla dyskusja o Janikowskim. Szybko zadzialal Kawluski teraz pilka jest po stronie Janikowskiego ;). (Jezeli jakis administrator uzna za slyszne przeniesienie tego posta gdzie indziej to prosze bardzo).
 
"Walki wieczoru jeszcze nie są dla niego, ale z czasem na pewno będzie mógł do nich awansować"



Ha! No to się uśmiałem :)
 
Szkoda Heidler, ale Włodarczyk była piekielnie mocna. Ona mogła tutaj koło WR nawet zakręcić. Tamten po za promień 78.30-40?
 
pewnie nie ma juz kompa to nie odpisze xD


hehe :)



Świetny konkurs, widać, że Anita była gotowa na mocne rzuty, szkoda tego z czwartej serii bo na bank byłoby złoto. Ale i tak jest świetnie. Heidler skończyła ostatecznie na trzecim miejscu.
 
Oczywiscie gratulacje dla Włodarczykównej, ale pozbawiła mnie laptopa. Właśnie pisze od kumpla bo dopiero sie dostalem do innego lapa, Esco z ciekawosci moze sprawdzic IP neta - wyjdzie ze krakowskie. Wiec przez nastepne dni moja aktywnosc spadnie...ahh trzeba bylo nie krytykowac kajakarzy i reszty.
 
kogo upatrujecie za faworyta w finale siatkarzy ? Sborną czy Brazyl / właśnie że ja też liczę na Rosjan i myślę że to oni wygrają ale przekonania nie mam po wczorajszym ładnym meczu Brazoli , grali szybko , ale mieli wszystkich w ataku Dante Murilo i ten młody Wallace
 
Dla Brazylii w tym roku kompromitacją były słabe wyniki w LŚ. Myślę, że nie oddadzą finału. Warto oglądać ten mecz, bo spodziewam się świetnego i wyrównanego 5-cio setowego boju. Typ: 3:2 dla Brazylii
 
Escobar: "Widzę, widzę. Ja już nic nie muszę mówić. Siemion i Marta zrobią to za mnie :)"







no to odpowiedzieli. . . .
 
Te igrzyska to wielka porażka polskiego kajakarstwa. Paka chyba najlepsza w historii tej dyscypliny i tylko jeden brąz? To jakiś koszmar. Coś bardzo nie zagrało w przygotowaniach, bo Marcie brakło sił na dystansie, a za Siemionowskiego ktoś się przebrał. Pomimo tego medalu dwójki, to i tak ogromna porażka kajaków. Dwa medale były absolutnym minimum. Chyba pora na zmiany w tej dyscyplinie, bo potencjał ludzki jest olbrzymi, a wyników nie ma. Byłbym bardziej wkurwiony, ale 90% mojej złości pochłonął Darek "Osypenko słabnie, będzie podium" Szpakowski.



Ja jestem tymi wynikami zdruzgotany...
 
Nie uważam ,że te igrzyska są porażką polskiego sportu. Raczej pokazują jego rzeczywisty poziom. Znacznie większe lub bogatsze kraje( wiec argumenty o tym,że gdyby nasi sportowcy zarabiali tyle co pilkarze są słabe) nie zdobyły jakoś wiecej medali : Brazylia (12 medali) , Turcja (5) , bogate kraje skandynawskie -Dania (9) ,Szwecja(7) , Norwegia (3) ... mam wrażenie ,że ambicje Polaków są zbytnio napombowane przez media i wiele osób spodziewało się miejsca w top 10 medalowym
 
@elson
ale popatrz: http://olimpiada.interia.pl/medale
Polska - 2 złote medale [10 ogółem]

Kuba - 3 złote [10 ogółem]
Białoruś - 3 złote [11 ogółem]
Korea Północna - 4 złote [6 ogółem]
Iran - 4 złote [10 ogółem]
Kazachstan - 6 złotych [10 ogółem]

przyznasz, że trochę wstyd być gorszym od krajów, gdzie króluje bieda i dyktatura [mam na myśli pierwsze 4]...
 
Przecież to najgorsze igrzyska od 1960 roku, kiedy polski sport stanął na nogi. Nie udawajmy, że taki jest potencjał polskiego sportu, bo jest znacznie większy. Dla mnie wzorem do naśladowania są Węgrzy. Zawsze byliśmy dobrzy w tych samych dyscyplinach, ale oni ich nie zaniechali i są w tym pieprzonym TOP10. 10 medali to porażka i nie bójmy się tego mówić, bo jak będziemy akceptować aktualny stan rzeczy, to za 8 lat zdobędziemy 5-6 medali i będziemy dalej powtarzać głupie banały zamiast się zabrać za sport.
 
Back
Top