Igrzyska Olimpijskie 2012

Afgan kozak. Zwłaszcza ten trzeci front kick na głowę był kozacki. Teraz trzeba liczyć, że Nikpah dojdzie do finału. Wtedy Damian w repesażach powalczy.
 
Mi się za to podoba, że TVP na streamie zapętliło reklamę Lotto i nie pokazuje zapasów.
 
Taekwondo mogli by już wycofać bo szkoda czasu antenowego na ten cyrk. A streamy TVP to juz osobna kategoria groteski. Nawet nie będe zaczynał co mnie tam wkur...
 
Lista amerykańskiego portalu Business Insider na temat dodatkowych prac olimpijczyków:


  • Chas Betts • zapaśnik (USA) • grafik

  • Chi Yip Cheung • dżudoka (Hongkong) • strażak

  • Clive Barton • strzelec (Australia) • rolnik

  • Daniel Arnamnart • pływak (Australia) • pisarz

  • Debbie Capozzi • żeglarstwo (USA) • sprzedaż lodów

  • Dennis Bowsher • pięcioboista (USA) • specjalista w armii

  • Dina Aspandiyarova • strzelectwo (Australia) • agent biura podróży

  • Dotsie Bausch • kolarstwo (USA) • mówca motywacyjny

  • Elliot Hovey • wioślarz (USA) • nauczyciel

  • Emanuele Abate • płotkarz (Włochy) • oficer policji

  • Emil Milev • strzelec (USA) • nauczyciel WF

  • Gemma Beadsworth • piłka wodna (Australia) • analityczka

  • Gwen Jorgensen • triatlonistka (USA) • księgowa w Ernst & Young

  • Ibrahim Balla • bokser (Australia) • hydraulik

  • Jamie Beadsworth • piłka wodna (Australia) • prawnik

  • Jamie Nieto • skoczek wzwyż (USA) • aktor

  • Jared Frayer • zapaśnik (USA) • nauczyciel i trener

  • Jo Brigden-Jones • kajakrka (Australia) • pielęgniarka

    Karen Anne Hultzer • łuczniczka (RPA) • projektantka krajobrazu

    Kerron Clement • płotkarz (USA) • aktor i model

    Lance Brooks • dyskobol (USA) • budowlaniec

    Maria Laura Abalo • wioślarka (Argentyna) • dziennikarka

    Marija Abakumowa • oszczepniczka (Rosja) • praca w siłach zbrojnych

    Miguel Antonio Correa • kajakarz (Argentyna) • szef kuchni

    Natalie Dell • wioślarka (USA) • badacz zdrowia

    Natasha Perdue • podnoszenie ciężarów (Wlk. Brytania) • śmieciarz

    Nathan Burgers • hokeista na trawie (Australia) • nauczyciel

    Olaf Tufte • wioślarz (Norwegia) • strażak i rolnik

    Patricia Alejandra Bermudez • zapaśniczka (Argentyna) • oficer policji

    Race Imboden • szermierz (USA) • DJ

    Samuel Beltz • wioślarz (Australia) • fizjoterapeuta

    Samyr Laine • trójskok (Haiti) • prawnik

    Troy Dumais • skoczek do wody (USA) • doradca życiowy

    Urige Buta • maratończyk (Norwegia) • dozorca

    Zsuzsanna Francia • wioślarka (USA) • modelka fitness i pisarka
 
Yoshida rozjechała Żołobową (jedną z dwóch zawodniczek, które pokonały Japonkę w całej zawodowej, 10-letniej karierze). W pełni spodziewam się, że wieczorem zdobędzie trzeci złoty medal w historii. Fenomen.
 
Gdzie mozna zobaczyc video z walk cwiercfinalowych w superciezkiej? Walki Dychko i Joshuy mnie interesuja, bo walke Azera i Wlocha juz widzialem.
 
Tylko dwie walki zdołałem dziś obejrzeć, ale wszystko przede mną. Yoshida - Verbeek to olimpijski klasyk. Rewanż za finał z Aten i półfinał z Pekinu. I jeszcze za finał ze Stambułu. Ech... Kanadyjka trafiła na taki czas, że będzie wiecznie druga-trzecia. Dlatego nie miałbym nic przeciwko, gdyby teraz zdobyła złoto, choć będzie to raczej poza jej zasięgiem. Do tego fajnie zapowiadają się walki o brąz. Łazarewa i Ratkiewicz powinny wygrać repasaże i powalczyć o medale.



Z tego co widzę, to Worobiewa do finału weszła w imponującym stylu, więc w finale ze Zlatewą powinno być bardzo ciekawie. W repasażach niby mniej ciekawie. Chinka powinna sięgnąć po medal, no i będę kibicował Undzie. Mam do niej pewien sentyment, bo to przecież ona przegrała cztery lata temu z Wieszczek o brąz. Brąz na zakończenie jej mało spektakularnej kariery byłby miłym akcentem.



Ktoś oglądał uważniej walki w -72kg? Jakie typy na finał? Rosjanka faktycznie taka mocna?
 
Niesamowity bieg na 800m i kapitalny rekord świata Rudishy, prowadził od początku do końca i to w takim tempie, że nie mieści się to w głowie. Przy okazji kilku jego rywali pobiło rekordy życiowe i kraju. Nawet ósmy zawodnik zszedł poniżej 1.44, niesamowite, i to w finale IO.



edit. Tylko jeden zawodnik nie pobił rekordu życiowego. Kosmos. Wielka szkoda, że chociaż jeden z naszych nie wszedł do finału, mielibyśmy prawdopodobnie nowy, świetny rekord Polski.
 
Co do IO to fajnie chociaz, ze nasi bracia znad Balatonu maja juz 8 zlotych i sa w 10 klasyfikacji medalowej.
 
Za chwilkę. Lemaitre oszczędzał się na 200m.



Blake wydaje się cholernie mocny, ale pewnie to będzie za mało na Bolta. Chociaż większe szanse ma właśnie na 200m.



No to Jamajczycy dali popis :)
 
cale podium jamajskie, szkoda, ze bolt odpuscil koncowke, bylby chociaz rekord olimpijski
 
Nasi mają juz 9 medali, czyli wyrównał się mój typ (mowilem ze 9 zdobeda max). Jezeli wygrają wiecej to trace laptopa (zaklad z bratem jak zdobeda 9 to nic ale jak wiecej to mi zabiera lapka na własność - do drugiego pokoju ale to i tak daleko xD ). Kto ma jeszcze realne szanse na jakiś medal prócz Włodarczykówny ?
 
Wiesz, tyle indywidualności, że łatwo o błąd przy przekazywaniu pałeczki :) Swego czasu Amerykanie mieli z tym ogromny problem. Nie trenują razem więc ciężko wyćwiczyć dobre zmiany. Aczkolwiek oczywiście Jamajka jest zdecydowanym faworytem. Kto wie, może na rekord świata.



Tykersky



Piotr Siemionowski i Marta Walczykiewicz (kajakarze!). Na zmartwienie dodam, że są piekielnie mocni.
 
Ah no tak kajakarze... jak moglem zapomniec, chyba Esco tego nie widział, skarał by mnie niemiłosiernie ^^ . Czyli czas pożegnać się z laptopem chyba :D
 
Back
Top