Igrzyska Olimpijskie 2012

Widzę, widzę. Ja już nic nie muszę mówić. Siemion i Marta zrobią to za mnie :)
 
No co jest? Wchodzę na Cohones i nie widzę zwyczajowej rozpiski startów Polaków i innych godnych uwagi ... :-)
 
Wyrecze Escobara :-)







Starty Polaków:



Piątek 10 sierpnia



10:30 Kajakarstwo: K1 200m mężczyzn - Piotr Siemionowski (kwalifikacje)



10:51 Kajakarstwo: C1 200m mężczyzn - Piotr Kuleta (kwalifikacje)



11:19 Kajakarstwo: K1 200m kobiet - Marta Walczykiewicz (kwalifikacje)



13:00 Gimnastyka artystyczna: Wielobój kobiet - Joanna Mitrosz (wstążka)



14:18 Gimnastyka artystyczna: Wielobój kobiet - Joanna Mitrosz (maczugi)



20:00 Lekkoatletyka: Skok o tyczce mężczyzn - Łukasz Michalski (finał)



20:10 Lekkoatletyka: 4x400 kobiet (kwalifikacje)



20:35 Lekkoatletyka: Rzut młotem kobiet - Anita Włodarczyk, Joanna Fiodorow (finał)







Na pewno Anita powalczy o zloto.
 
tak patrze co nam pozostało oprócz dzisiejszych startów i ich finałów. Zostali nam chodziarze, maratończycy, czterech kolarzy górskich i pięcioboiści nowocześni. Jakieś minimalne szanse na medal są?



Siemionowski ładnie popłynął
 
Visu, zapomniałeś jeszcze o męskiej sztafecie 4x100m, początek zmagań o 20.45, Polacy pobiegną w drugim biegu. Swoją drogą jest to chyba nasza największa szansa na finał jeśli chodzi o sztafety.
 
Co to kurwa było? Siemionowski dramat. Tak słabo to już dawno nie pływał. Ale jestem wkurwiony teraz.
 
12:51 półfinał, ale ja już nic nie rozumiem. Dwa lata zajebiście pływał. O złoto miał walczyć tylko on i McKeever. Jeszcze niedawno wygrywał z Brytyjczykiem w dobrym stylu i nagle co? Startu nie ma, na dystansie nic. Szczerze, to jest to dla mnie sto razy większa zagadka niż Dołęga.
 
No na pewno nie ocenie, że cały Polski sport przyjmie kształt stolca. Żeglarstwo? Ciężary? Plażowa? Strzelectwo? Zapasy? Kajaki górskie?



Madzer



Wiem, wiem, tak się tylko śmieję :)
 
Najgorsze jest to, że właśnie wszyscy oceniają przez te napompowane pewne medale, chodzi mi tu konkretnie o Radwańską i siatkarzy. Idę o zakład, że gdyby osiągneli lepsze rezultaty nie byłoby takiej drastycznej krytyki. Te igrzyska na pewno nie są wybitne i szałowe w wykonaniu Polaków, ale na pewno też nie są jakoś strasznie dramatyczne.



Brawo Marta Walczykiewicz!
 
No i tak się powinno pływać. Brawo Marta! Z takim startem powinno być dobrze w finale.
 
Marta nie dosc, ze ladna to jeszcze ma zaciecie do sportu moze medal sie uda jej zdobyc fajnie by bylo.
 
Dzisiaj w zapasach istotne dla MMA zmagania Jordana Burroughsa w wadze 74 kg. Burroughs nie przegrał żadnego turnieju w którym startował od przejścia do reprezentacji USA w 2011 roku i mówił, że kiedyś chce spróbować sił w MMA. Ma ciężką kategorie z bardzo silnym Denisem Carguszem z Rosji oraz Irańczykiem Goudarzim, który powinien zdominować drugą połówkę drabinki.
 
dopiero co wrociłem z treningu, patrze a tu Siemionowski w finale B ? wtf ?
teraz cała nadzieja w Marcie i Anicie
 
Ja się wciąż nie mogę otrząsnąć. Jeszcze w ciężarach to można podejść i nie podnieść, ale w kajakach? Z tych wielkich faworytów Polak zawiódł jako jedyny. Zdziwię się jak się okaże, że to stres/presja/nerwy/emocje, bo nie odniosłem nigdy wrażenia, żeby ten facet mógł pęknąć. Tykersky rzucił klątwę, żeby laptopa nie stracić...
 
Back
Top