Igrzyska Olimpijskie 2012

Cztery losowania i cztery niebieskie kulki. Że też nikomu nie przyszło do głowy, by sprawdzić i poszukać czy tam w ogóle są jakieś czerwone. Teraz powinna być dobra walka. Liczę na Merleni.



@skunx



Teraz druga walka o brąz w -48. Potem dwie w -63. Michalik w tej drugiej. Matkowska odpadła.
 
Zgadzam się, że pomysł z dupy. Z drugiej strony, gdyby miały walczyć do pierwszego punktu, to pewnie właśnie byłaby 34. minuta pierwszej rundy pomiędzy Huynh a Senegalką. Jakiś lepszy pomysł musi być, ale ja go nie mam.
 
ehh



w zapasach polka zamiast czaic sie jak czajnik, powinna wjechac jak dzik w sosne i bylby medal. . .
 
Za dużo pasywnosci. Przecież komentator mówił ze rosjanka jest juz bardzo zmęczona, pewnie tak było.
 
Mimo wszystko sprawiedliwie. Odrzucając dwie rundy rozstrzygniete losowaniami to Rosjanka była górą w drugim starciu.
 
te zapasy jakieś pojeb,,,,,,, akcje nudnawe, wogóle to zasady ztymi piłeczkami powinni anulować, i wsumie niechce mi sie komentować ehhhh, dlatego wole oglądać MMA niż te pseudo olimpiady :-)
 
Akcje nudnawe? Clarissę Chun oglądałeś? Finały Japonek oglądałeś?



Swoją drogą pobożne życzenie Escobara się nie spełni. Japonki są na najlepszym kursie by zgarnąć 3 z 4 kobiecych złotych medali.
 
jak przy zapasach sie koledze nudzi to ja wymiękam, z innej beki: co oni tak masowo te płotki wypieprzają ? może powinni pomyśleć o ich minimalnym obniżeniu, to już zaczyna wyglądać jakby chodziło o to kto więcej ich wypieprzy:-)
 
co za wstyd, nie pamietam zeby kiedys z ruskimi dostac 3-0 w siatke a do tego bez walki, niestety trener powinien wyleciec bo impreza docelowa byly igrzyska, a oni na nich byli ZUPELNIE bez formy
 
Przegraliśmy z Australią, to czego się spodziwaliśmy z Rosją? Nasi nie grają blokiem - nie istnieją. Ciekawo czy Kurek dalej chory czy coś , bo słabiutko grał niestety :(
 
Idz pan w chuj z tymi siatkarzami. Mi tam ich wcale nie szkoda. Sami zajebali to niech teraz pija nawazone piwo. Mam nadzieje, ze nikt ich nie bedzie bronil i glaskal po glowach, ze to tamto i sramto.
 
Back
Top