Igrzyska Olimpijskie 2012

Droga do brązu jest trudniejsza niż do ćwierćfinału. Najpierw Clarissa Chun z USA, a zwyciężczyni o brąz z Irini Merleni.



Za to muszę zobaczyć walkę Tunezja vs. Senegal. Powinno być śmiesznie, chociaż stawiam na Senegalkę. Przynajmniej nie dała się Obarze położyć na łopatki. Carol Huynh musiałaby się natrudzić, żeby nie zdobyć brązu.
 
Są jakieś zasady według, których ta Chinka, z którą Stadnik wygrała w rundzie eliminacyjnej nie zawalczy najpierw w repasażu z Chun?
 
Jing również w finale. Michalak też powalczy w repasażu, na dzień dobry z Koreanką z północy Choe.
 
Dobry kocioł w pierwszej rundzie. Palce w oczach w drugiej. Zamułka w trzeciej. Dobrze, że Chinka wygrała. Michalik też czeka trudna przeprawa, a powiedzmy sobie szczerze, że jeszcze nie wiemy na co ją stać. Wygrana nad Nigeryjką to jak wolny los. Ciężko będzie już z Koreanką, a Wołosowa jest bardzo mocna. Trzeba wjeżdżać na pełnej i walczyć.



Ciekawy może być atak Dugrenier na brąz w drugiej stronie drabinki. Sensem repasaży jest to, że ktoś kto odpadł w 1/8 finału może sięgnąć po medal.
 
Walki od 18:45. Matkowska planowo o 19:05, a Michalik o 19:15. Polki walczą po sobie.



Włosi mi połamali ładny kupon. Polacy muszą wygrać, żebym się odkuł.
 
Ładnie się Kanadyjka spięła po głupio przegranej rundzie. Teraz Polki.
 
polska nic nie robi, pewnie tak jak w poprzedniej walce pod koniec rundy azjatka ja dojedzie. . .
 
przyszczescilo sie w tej rundzie, niech sie jej wiedzie i w walce o braz ;]



mamy jeszcze jakies dzis szanse medalowe po za zapasami i wieczorem rzutem wlodarczyk?
 
Iwona jak nie ona. Bardzo pasywnie. To się musiało tak skończyć. Dziwne, bo na ogół w walkach z Chun jest duży kocioł, co Iwonie powinno odpowiadać.



Za to Monika ekstraklasa. Jak już wjechała w Koreankę, to nie odpuściła. O to chodzi. Widać, że jesy silna fizycznie, co daje jakieś nadzieje przed walką z Wołosową. Będzie ciężko, ale nie ma co się bać. Trzeba wyjść i robić swoje.
 
Tylko półfinały, ale i tak będzie ciekawie. Kryński goni Bolta. Niech się do niego przypnie, to będzie drugi. Jeszcze 110 płotki. Mam nadzieję, że Robles obroni tytuł.
 
Dzisiaj jest finał 200m czy półfinał? bo wczoraj kobietki miały półfinały i zapowiada się ciekawie bo jamajki 2 i 2 amerykanki są na tym samym poziomie.
 
Back
Top