Igrzyska Olimpijskie 2012

Nie wiedziałeś? Przecież od zawsze wiadomo, że szprycują sie tylko Chińczycy i Kanadyjczycy... Np. ten zły Ben Johnson w odróżnieniu od bohatera Carla Lewisa ;)
 
Znaczy słyszeć słyszałem ale chyba nieudało sie jeszcze tego udowodnić? Chyba że coś ominąłem
 
jakby KSW sięgneło po Janikowskiego to chyba by był najwiekszy kop popularności od czasów Pudziana. U nas się kocha olimpijczyków, wywyższa się czasami nawet przesadnie. Szkoda, że tylko brąz ale zawsze. Nawet gazeta wyborcza musiałaby to zauważyć, że Damian by walczył w mma a co za tym idzie jest szansa na większą akceptacje tego sportu bo jeszcze wielu uważa mma za mordobicie.



Amerykanie to największe zagłębie koksowe po NRD a teraz Chińczycy dołączyli się do tego wyścigu i zaczynają wygrywać więc hamburgery sieją propagande.
 
Ameryka walczy, ze złem na całym swiecie. Afgan, Iraq, mieli Batmana, Spidermana, wiec oni walczą ze złem na całym swiecie i są oni jedynym kierunkiem na dobro. Jakkolwiek ono nie wyglada.
 
Może źle się wyraziłem, ale była mowa o tej chince to uwolnił się u mnie ukryty ksenofob :]



Szprycują się moim zdaniem wszycy, rzekomo tak naprawde ci najlepsi maja mozliwosc korzystania z dopingu bezkarnie,wpadaja glownie ci slabsi, ktorzy dostepu do tego z "najwyzszej polki" nie maja. Nie chcę powiedzieć, że każdy sportowiec to cheater, wiadomo trafiają się prawdziwe talenty, no ale taki wysyp i hurtowe medale dają trochę do myślenia
 
kto byl 3 w biegu na 100 metro wczoraj? kto byl 3 jak Phelps wygrywal 200 metrow zmiennym? badzmy powazni : )



my zapamietamy kazdego reprezantanta z medalem bo jest ich bardzo malutko,i tym bardziej ze zapasy sa nam bliskie..
 
dokładnie, w tak chujowym kraju cieszy nas nawet najmniejszy sukces, więc nawet jesli zdobylibyśmy medal w pruciu pierza na czas, było to wydarzenie historyczne na przyszłe 100lat.
 
U innych żelaźni faworyci nie zawodzą. Mijain López obronił tytuł mistrza z Pekinu w kategorii 120 kg.
 
Przecież ameryka to najwieksze swiatowe laboratorium. Jak ktos zna prawdziwa historię Lance'a A. to słyszał o szpitalu (dosłownie) który za nim jezdził w TdF.



Pieknie dziadek Sanchez zrobił bieg na 400:-)
 
Ruff - chujowy kraj, bo Ty nic nie robisz. Może, gdybyś startował w biegu na setkę... hm.
 
http://calapolskakibicuje.pl/edith-bosh-pobila-kibica-ktory-rzucil-butelka-w-finale-na-100-metrow,artykul.html?material_id=501ffc3d142d5cc960000000



btw: graty dla naszych!
 
patrzac w jaki sposob przepie&dalaja nasi "pewniacy" i nie pewniacy medale jeszcze bardziej chyle czola dla takiego tomka majewskiego czy zielinskiego
 
No Sanchez przygotował formę na IO jak za dawnych lat. Kogo obstawiacie na 400m płaskie?



Włodarczyk na pewno nie jest pewniakiem do złota. Jest wielką nadzieją na medal. Czołówka jest bardzo wyrównana i tych mocnych zawodniczek jest w sumie kilka. Ma bodaj szósty wynik na świecie w tym roku.
 
U nas z "żelaznych" faworytów zawiódł jak na razie tylko Dołęga. Reszta to większe lub mniejsze nadzieje, które w kilku przypadkach były tylko medialno-wirtualne. Tu poległ gość, na którego triumf był kurs 1,75, a na kolejnego w stawce 6,00 i ten drugi w zawodach nie wystartował. Nie mogę zrozumieć tej porażki Marcina. Cztery lata psu w dupę.
 
No tak, u nas kraj sukcesu sportowego w uj. Niedaleko mnie są dwa orliki (to akurat przykład), wierzcie, że nie widziałem jeszcze dzieciaków na nich. Same stare konie tam grają. Wszystko płatne, a szkraby grają u mnie pod oknami. Nawet już się na nich nie złoszczę jak mi w szybę walą, bo gdzie mają grać ? Było boisko fajne to spółdzielnia pozbyła się terenu i będzie piękny parking.
 
kto byl 3 w biegu na 100 metro wczoraj? kto byl 3 jak Phelps wygrywal 200 metrow zmiennym? badzmy powazni : )



my zapamietamy kazdego reprezantanta z medalem bo jest ich bardzo malutko,i tym bardziej ze zapasy sa nam bliskie..


To oczekujesz, że Angole, czy Chinczycy będą pamiętać polskich olipijczyków? Mam gdzieś to, żeby oni o tym gadali i pamiętali. nasi sportowcy robią to dla siebie i dla nas Polaków. Czemu ciągle szukamy akceptacji poza granicami naszego kraju? A tam nie widzą różnicy pomiędzy nami i Litwińcami, Słowakami czy Słoweńcami! Dla dobrze rozwiniętych krajów jesteśmy jednych z krajów z bloku wschodniego i 5, 10 czy 50 złotych medali olimpijskich tego nie zmieni. Zacznijmy się więc koncentrować na sobie, swoich oczekiwaniach i odczuciach
 
Ja rozumiem, że to forum poswiecone mma, ale moim zdaniem to nie czas na to. Damian jest zawodnikiem młodym i perspektywicznym w dyscyplinie która uprawia i powinien zająć się wyłącznie zapasami i udziałem w zawodach zapaśniczych. Przyłoży się bardziej do treningów, skoryguje popełnione błedy i z pewnością osiągnie jeszcze wiele. Szczyt jego kariery dopiero nadejdzie.
Dzis był brąz, w Brazyli będzie złoto !!!
 
Też bym wolał, żeby został w zapasach. Pewnie tak będzie, ale wszystko zależy od jego podejścia i czy z tego co robi będzie co do garnka włożyć. Najwieksze sukcesy przed nim. Myślę, że na takim poziomie (medal olimpijski) to raczej sportowcy nie biedują?
 
Dała ciała jako faworytka i ma tylko brązowy medal, który według niektórych z tego forum może równie dobrze wywalić na śmieci ;)
 
Na dziś to tyle, jutro są, o ile dobrze liczę, trzy realne szanse medalowe: Małachowski, Klepacka, Miarczyński. Myślę, że Zosia Klepacka da radę, może nawet srebro, Miarczyński będzie miał bardzo ciężko, ale może powalczyć z Niemcem o brąz. Małachowski sprawia wrażenie jakby nie do końca trafił z formą, ale liczę, że odpali w jutrzejszym finale.
 
teraz czytam wypowiedz dolegi i mowi ze 190 to on wyrywał po 2 razy bez zadnej przerwy, najlepszy mial lacznie 412 kg a on byl gotowy na 430, szkoda mi go naprawde, nie rozumiem tylko jakim cudem mu nie wyszło
 
Back
Top