Igrzyska Olimpijskie 2012

ladnie,ale brazowe medale sie nie licza w klasyfikacji,mozesz miec 158 medali brazowych i 589 srebrnych a jeden medal zloty cie pokonuje w klasyfikacji...
 
Jak kurwa takie łajzy z internetu jak my możemy pierdolić, że brązowe medale w klasyfikacji medalowej się nie liczą, nie ogarniam. Byś Kumar pojechał na olimpiadę to w zapasach w najniższej kategorii wagowej kobiet byś nawet walki nie wygrał.











Ps. Tak, wiem, nie unosimy się, jesteśmy spokojni opanowani i szanujemy cudze zdanie.
 
tylko Ci pokazalem ile "wart" jest brazowy medal,legendy tworza mistrzowie a nie brazowi medalisci,pokazal charakter i nadzieje na przyszlosci..



PS. ja nie jestem odpowiedzialny za medalowa klasyfikacje na olimpiadzie wiec wyluzuj,mi tez sie to nie podoba ze tak jest :D
 
Super. Poratowali trochę naszą sytucję medalową obaj panowie. Jak tak patrzę na klasyfikację to Chińczycy normalnie miazga. Fabryka medali. Wiadomo, że tam jest na sukcesy międzynarodowe ciśnienie straszne ale degradacja sportu jest u nas niestety postępująca.
 
Zapasy to nie taki łatwy kawał medalu jak pływanie, dlatego brąz jest dużym sukcesem.



Były jakieś szansę na udziału Janikowskiego w MMA?
 
Wiesz, potencjał ludzki u Chińczyków troszkę przewyższa nasz, ja wiem, o jakieś milard trzysta tysięcy ludzi? Także wymienianie ich dorobku w jednej linii z naszym raczej nie przystoi :)
 
Czytałem artykuł, chyba na Guardianie, przy okazji tej chińskiej pływaczki. Teza w nim postawiona brzmiała, że Chińczycy za mało kasy wydają na sport i przez to nie mogą wyłapać wszystkich utalentowanych jednostek, z których wiele nigdy nie zostaje zawodowymi atletami. Pomyślcie ile by mieli medali gdyby znalazły się te brakujące juany.
 
Kumar dobrze gada, więc przestańcie pierdolić. Wiadomo, ze brąz to tez sukcesz, ale liczy się złoto i tylko najlepsi są pamiętani.



Niech Damian zawlaczy np w KSW. Medalista Olimpijski dobrze by sie sprzedał, a podstawy ma świetne.
 
@bosman



Potencjał oczywiście mają, z tym się zgodzę. Tam jest jednak jeszcze takie socjalistyczne podejście do tematu sportu. Sukces za wszelką cenę.
 
legedny tworza mistrzowie a nie brazowi medalisci


Czyje legendy? Prasy? Telewizji? Kilku madral ze studia olimpijskiego? Dwoch Polakow zdobylo dzis brazowe medale, bo walczyli z calych sil. Ja jako Polak jestem z nich dumny i mam gdzies ile medali zdobyl Phelps, czy reprezentacje Korei, Chin czy Wielkiej Brytanii w klasyfikacji generalnej. Przestanmy robic cos dla kogos, nie jestesmy potega w sporcie, ale cieszmy sie z tego co mamy. Dla mnie jedyna wartoscia w tabeli medalowej jest trud i wysilek, ktory w zdobycie kazdego z tych 6 (jak na razie) medalu wniosl kazdy/kazda z naszych reprezentantów/reprezentantek
 
na wegrzech czy tam na litwie musza miec dobre koksy bo od nich tez jedna pietnastka wygrala w plywaniu ;p
 
Kumar - ogarnij się ;)



Nie wiem ile osób liczyła nasza reprezentacja olimpijska (koło 200?) więc patrząc na pozostałe osoby, które nie zdobyły medalu w ogóle, brąz to zajebisty wynik. Nie można podchodzić do tego w ten sposób - brąz, no okej, ale lepiej jakby było złoto.



A jeśli chcesz mi uświadomić ile jest "wart" brązowy medal olimpijski to myślę, że wiem i myślę, że o wiele więcej niż wszystkie posty napisane w tym temacie. Masz brąz = jesteś jednym z najlepszych ludzi na świecie w czymś co robisz. Ntikt z nas nigdy nie był najlepszym na świecie w czymkolwiek, no może kaczka jest w czołówce trollingu tylko.
 
Chińczycy robią od małego ostrą selekcję pod tym względem i dzieciaki są poddawane morderczym treningom. Ciekaw jestem ile procent z tych juniorków wchodzi w seniorskie lata, a ile z nich odnosi kontuzje bądź uszczerbki na zdrowiu takie które eliminują z normalnego życia. Obawiam się, że sporo nie przechodzi tego medalowego sita i na dodatek zostają kalekami.
 
15-20 lat to najlepszy wiek do pływania, więc mnie jakoś ta Chinka specjalnie nie dziwi. śmieszą mnie za to Amerykanie, którzy sugerują, że Shiwen Ye jest nakoksowana, a jarają się swoją Missy Franklin, która ma 17 lat i 5 medali olimpijskich. 15-letniej Litwinki też się jakoś nikt nie czepiał. Oj boli Amerykanów ta chińska dominacja, oj boli.
 
Możliwe, ale ludzki organizm jest niesamowity i możliwe jest, że jest taka jedna zawodniczka na sześć miliardów ludzi, która po prostu ma mega wyjątkowe predyspozycje do pływania. Historia zna takie przypadki. Był fiński biegacz narciarski, który startował w latach 60, który ma bardzo żadką mutacje genetyczną, która sprawia, że jego krew przewodzi tlen o 50% lepiej niż u normalnego człowieka czyli tak jakby brał na przykład EPO.



Edit: Co do tego, że pamięta się tylko żlotych medalistów to zgadzam się w 100%... Dzisiaj nikt juz nie pamięta takich zawodników jak Adam Małysz czy Artur Partyka ;)
 
Przecież to jest pewniak, że tych chinoli tam szprycują i to ostro, problem polega na tym, że nie choidzi o to, że nie mają kasy, żeby wyłapywać nowe talenty, oni wydaja pewnie bajońskie sumy na tworzenie środków dopingujących. W coraz bardziej otwarty sposob mowi sie,ze doping stosowany dzis,bedzie mozna wykryc dopiero jutro.
 
Kumar dobrze gada, więc przestańcie pierdolić. Wiadomo, ze brąz to tez sukcesz, ale liczy się złoto i tylko najlepsi są pamiętani


Naprawde? Moze Ty masz tak wybiorcza pamiec? Ja do tej pory pamietam chwile, gdy Polska reprezentacja w pice noznej zdobyla srebro grajac jak rowni z rownym z mlodymi gwiazdami z Hiszpani, braz Bartnika i Partyki, braz Tracza i naszej druzyny w lucznictwie z Atlanty, piekna walke i srebro naszych florecistek z Sydney, srebra naszych ciezarowcow Koleckiego i Wrobel i braz Blanika (szczerze piszac pamietalem jak zdobywal ten braz, a nie pamietalem o tym, ze zdobyl zloto w Pekinie, az ktoregos dnia czytalem liste zlotych medalowcow z ostatnich imprez)
 
I tak nikt nic na to nieporadzi wiadomo jest iż powstaja coraz to lepszy środki dopingujące które polepszają osiągi zawodników. Pewnie już są prowadzone badania nad ulepszaniem ludzi na poziomie genetcznym a jek nie to pewnie keidys bedą.
 
Back
Top