Igrzyska Olimpijskie 2012

bosman, o medalach i to zlotych od rana pieprza w studiu, a zielinski tylko za nimi potwórzył. Te zlote medale to mial byc Dołęga i Janikowski, a wyszlo jak wyszlo. Po co jakies spekulacje.
 
O dwóch medalach wspomniał nasz złoty medalista Adrian Zieliński, a nie jakiś komentator. To tak zanim zaczniecie ich hejtować.


Jeden wuj. Kometuje zawody to jest w tym momencie komentatorem. Facetem za mikrofonem.

Te streamy ze strony TVP też się wam tak tną? Mam nadzieję, że walkę o brąz pokażą na dwójce. Bo na stadionie i tak już nie ma co oglądać. Brawo Rogowska. Jak musiała skakać Pyrka która w ogóle nie weszła do finału :-)
 
Ale nie jest pracownikiem TVP, na których jest "moda". Zieliński za kimś miał powtarzać? Gość, który od dziecka siedzi w ciężarach miał coś powtarzać po specach w studio? No chyba kpisz. Zresztą nie ważne, jestem ciągle w szoku.
 
Chłopaki i tak nic nie zmienimy.. Zawsze było tak, że komentatorzy dawali medale zawodnikom przed ich występami, a kończyło się najczęściej totalną klapą. Tak było, jest i będzie, trzeba się z tym pogodzić. ;)



Podrzut dzisiaj też będzie, po przerwie jakieś krótkiej?
 
Przecież to nie wina komentatorów, że ktoś jest murowanym kandydatem a wychodzi i nie zalicza żadnej próby.
 
Janikowski walczy.



Brawo siatkarze plażowi.



Rogowska - ok, w słabej formie cały sezon była. Za to Dołęga... :-)



@helieris - w każdym sporcie ważna jest psychika i mam wrażenie, że jeśli chodzi o współpracę z psychologiem sportowym, to Polacy są z tym na bakier...
 
Back
Top