Igrzyska Olimpijskie 2012

polak za statycznie walczy i przegrywa juz przez kary







e: ta walka to jakas porazka



polak nie zrobil nic, niech sie cieszy, ze 4 kary nie dostal -.-
 
Pierwszy raz oglądam walkę, gdzie ktoś dostaje trzy kary. Nikt nie spodziewa się wygranej ale Wojnarowicz na pewno nie wygląda na brązowego medalistę ME.
 
hah wstyd to ogladaac,Polak bez ambicji, bez serca,bez walki,i znowu bede musial sie tlumaczyc w pracy ze to tylko wypadek przy pracy,ze normalnie Wojnarowicz podejmuje walke;/
 
hahah po tych macankach Wojnarowicz był prawie już tak zjebany jak Pudzian po walce z Sylvią :D
 
Komentator narzeka na ten przypał z FIBA jakby to tylko przeciwko Prudlowi i Fijałkowi zrobili, a Szwajcarów to nie dotyczyło.
 
[strike]Nasza czwórka podwójna która dzis popłynie w finale to te same chłopaki co w Pekinie złoto zdobyli? i potem byli u Wojewodzkiego??[/strike]


dobra, pytania nie było
 
W miarę możliwości oglądam wszystkie sporty walki na IO i prawdę mówiąc odzwyczaiłem się od wszystkiego co różne od MMA, czy nowoczesnego grapplingu. Pojedynki wyglądają jak stosunek przerywany, gdzieś zatraciła się ta pierwotna istota rywalizacji, ta - mówiąc językiem Maćka Kawulskiego - prawda.



Walki w dosłownym tego słowa znaczeniu tam tyle co kot napłakał.
 
@up dokładnie, wczoraj oglądałem judo i prawde mowiąc meczylo mnie to, ze sportow walki to juz chyba tylko moje ukochane TKD obejrze
 
Brawo wioślarki, szkoda wioślarzy ale jednak tyle się już nawygrywali, że nie mam pretensji o ten występ. Pytanie jednak brzmi wobec ostatniego miejsca w finale dlaczego po raz kolejny jest sytuacja, kiedy niemal wszystkie media jednym tchem wymieniają czwórkę podwójną jako murowanego kandydata do medalu a kończy się tak jak dziś? Czy ludzie co tak sport przedstawiaja w ogóle ogarniają o czym piszą? Olimpiada dostarcza silnych przesłanek, że nie a mimo wszystko mówimy to o zawodowych dziennikarzach sportowych a nie ekspertach z doskoku jak to było za Euro.
 
Media kreują więcej szans medalowych niż mamy w rzeczywistości. Ja naliczyłem na całe igrzyska 18-20 szans, z których powinno wyniknąć 8-14 medali (wiadomo jak jest z szansami) Tymczasem czytałem nawet, że zdobędziemy 26 medali albo, że mamy szansę zbliżyć się do wyników z Montrealu. Absurd! Czwórka podwójna nie była kandydatem do medalu. Kolbowicz ma 41 lat, Korol 37. Zajebiści ludzie, mnóstwo nawygrywali, ale w Londynie mieli się godnie pożegnać ze sportem i moim zdaniem 6. miejsce wstydu im nie przynosi.



Jest jakaś dziwna moda na kreowanie atmosfery przed imprezami. To samo było przed EURO 2012, w trakcie zreszą też. To samo mieliśmy przed igrzyskami. Dla mnie to jest dramat.



Z mojej listy dziś jeszcze Majewski, Zieliński i Czerniak. Pierwsza dwójka powinna poprawić nasz dorobek medalowy. Właściwie nie wyobrażam sobie podium bez Adriana.
 
W koncu kolejny medal, gratulacje dla dziewczyn. Oby Majewskiemu jeszcze sie dzis udalo.
 
Najlepszy był dziś komentarz przy wyścgi naszych wioślarek, gdy traciły już ze dwie długości łodzi, a komentatorzy liczą, że powalczą o drugie miejsce, a drugi to widział je już na drugim miejscu, ale kąt kamery go oszukał. Jaja jak berety. No i wyścig dominatorów, gdzie po pierwszych 500 metrach nie było szans, a komentatorzy dopiero na 200-300 metrów do mety ogarneli, że już chyba nie dadzą rady.



Jeszcze o komentarzu. Wczoraj oglądam kajakarstwo górskie. Na Eurosporcie komentator nawija, że w końcówce nie ma gdzie nadrobić. Natomiast w Tvp nawijają, że na ostatnich bramkach można dużo nadrobić. Smiech na sali.
 
wiesz Szpakowski w 93:50 min meczu Polska - Czechy kazał nam wierzyc ze jeszcze moze jakims cudem wygramy...
 
Back
Top