High League

Dobrze niech te skille rosną bo Tyburski zbytnio nie ma rywali.

Soroko, Denisy Z i L, Tyburski, Gleba,Szeliga,Lupa to zawsze mogą być fajne wariacje.

Alberto mimo 2 m wydaje mi się ,,Medusowaty " /czytaj , bojący się walki/, dlatego nie zaskakuje mnie jego ochota na rewanż z Dubielem.
 
Last edited:
Chciał zrobić wokół swojej osoby szum i przy tym zarobić. Tyle.


A właśnie nie do końca, bo najpierw Omiela zaczął mówić o Denisie, potem Denis powiedział że nie da mu nigdy takiej walki , ale w jednym z ostatnich wywiadów zmienił zdanie by Omiela zarobił sobie.
 
Akurat to byłoby dobre, bo ten Kubiszyn już mi się przejadł a i sportowo szczerze mnie nie porywa, aż dziwne że to jakiś wielki król Gromdy. Nie śledzę tego uniwersum i miałem dużo większe oczekiwania.
 
Akurat to byłoby dobre, bo ten Kubiszyn już mi się przejadł a i sportowo szczerze mnie nie porywa, aż dziwne że to jakiś wielki król Gromdy. Nie śledzę tego uniwersum i miałem dużo większe oczekiwania.

To mistrz kickboxingu full contact w kategorii do 85kg
 
Don Diego raczej w MMA na stałe nie zagości, za słaby w parterze a nie wiem czy znajdzie się sakwa, żeby go skusić na więcej takich akcji.
 
Don Diego raczej w MMA na stałe nie zagości, za słaby w parterze a nie wiem czy znajdzie się sakwa, żeby go skusić na więcej takich akcji.


Ja bym napisał odwrotnie. Kasa jest i Don Diego ją chcę , tylko nie wiem czy on dla HL jest ciekawy by płacić mu za Mma
 
Czaplinek ucieka przed walką ze Staśko.
:cool:

1674409549983.png
 
Nie takie walki już się odbywały, a za dobry hajs obaj wyjdą :lol:

Szanujmy się - Fajdek to jest legenda sportu, Najman to ludzka szmata. Dla Fajdka za dużo do stracenia jeśli myśli o IO za rok, nigdy nie wyjdzie w czymś takim, a hajs ma ładny z tego co robi bo nagrody w lekkiej są wyższe za miting niż za walkę w środku karty KSW wypłaty często.
 
Back
Top