High League

Na necie chodzą plotki że Lexy ma dostać Paulinę Hornik z Prime/ te 2 blondyny co się biły / , jakby to była prawda to walka do jednej twarzy.
 
Wotore udostępniło 2 walkę Labrygi.

Zajebisty ten ziomek. Chłop nawet często bańki używa, ale to będzie mega transfer FMa. Jasna cholera. Chyba już rozumiem jego mega popularność na yt. Tur, brutalnie bijący. Wow,wow,wow.

 
Last edited:
@Janusz Sram Labryga wcale nie mówił w tym q&a tego co napisał ci tenfarmazoniarz, wręcz przeciwnie, powiedział że celem, kierunkiem, czy marzeniem jest UFC, nie pamiętam tylko dokładnie którego słowa użył bo już chwilę temu to słuchałem.

Zwyzywaj go za Kare jak psa, świadomie wkręca ci kit by pasowało do tego co aktualnie sobie uroił, wiedząc że nic takiego co napisał nie padło.
 
Mordo Makabu to przecież efekt jakiejś gównogry promotorów. Gdyby nie walka z Cieślakiem to ja śledzący dość mocno światowy boks ten TOP-owy bym nie wiedział kto to. A to pokazuje, że ogółem ludzie mają go :gdzie:
no mają no
ogólnie cruiser to :gdzie:jest
Nawet canelo się na niego sadził:beczka:
 
Sygnatura Dawid :shy:

Właśnie ogłosiłem definitywny koniec.

Życzę Wam udanego F17 i HL6.:kis: Żegnaj



images (4).jpeg
 
Walka Afrykanina nie obchodzi nikogo oprócz faweli w Afryce nic dziwnego, że jest niżej niż Jake Paul. W końcu gala musi się sprzedać, bo to jest PPV, a nie telewizja.
 
Back
Top