High League

@PaulPGR Fajdek to może legenda, ale bufon, którego kibice ne lubią. Ostatnio stroił fochy, bo zajął dopiero 9. miejsce w plebiscycie PS. Możliwe, że spina z Najmanem to próba ocieplenia wizerunku, tj. znajdź gościa, którego kibice nie lubią jeszcze bardziej i na jego tle wypadnij pozytywnie :crazy:
 
@PaulPGR Fajdek to może legenda, ale bufon, którego kibice ne lubią. Ostatnio stroił fochy, bo zajął dopiero 9. miejsce w plebiscycie PS. Możliwe, że spina z Najmanem to próba ocieplenia wizerunku, tj. znajdź gościa, którego kibice nie lubią jeszcze bardziej i na jego tle wypadnij pozytywnie :crazy:
Nie no ja Fajdka mam za legendę, ale to skończony bufon, który od 2019 ma ból dupy do wszystkich i wszystkiego. Z drugiej gratuluję mu, że do Najmana startuje bo z tego co widzę wkurwił wiele osób mocniej, że robi takie rzeczy tylko. Parę lat temu Fajdek wydał książkę, mam ją bo byłem ciekaw jego wypowiedzi o akcji w Pekinie jak zgubił medal w taksówce... ale, "ja jestem tak zajebisty, że kiedyś prawie zabiłem trenera młotem bo rzuciłem w niego", "ja jestem święty, a reszta to chuj", "wszelkie kontrowersje opiszę w sequelu jak skończę karierę i pojadę po nazwiskach". Od paru lat kontakt z bazą utracony.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Janusz Sram

Takie pytanie mam. Jak sądzicie ile zrobi F2F Najman vs Muran przez pierwsze tygodnie na yt, bo moim zdaniem będzie to największe zasięgowe F2F w historii FM, które długo nie zostanie pobite. Obstawiacie 1-2 mln , 3 mln czy szokujące 5 mln. :cool:
Tam trzeba będzie ostrą cenzurę zrobić, żeby nie zdjęli materiału z YT.

Zimnochowi znów odbija. Ale nie zdziwi mnie, jak dostanie ofertę od Czeczenów na walkę ze Szpilką za jakiś czas. W końcu choremu Bonusowi też dawali walki w różnych organizacjach.
 
"Panie i panowie już dzisiaj Głowacki wywraca się w ringu. Chcesz obejrzeć dramat wraz z komedią Liczykiem w narożniku?"
O w morde, Zimny nawet Liczykowi jedzie, ktory był jego trenerem kiedyś.


Ale trzeba mu przyznać, że walke Główki wytypował perfekcyjnie
 
@PaulPGR Fajdek to może legenda, ale bufon, którego kibice ne lubią. Ostatnio stroił fochy, bo zajął dopiero 9. miejsce w plebiscycie PS. Możliwe, że spina z Najmanem to próba ocieplenia wizerunku, tj. znajdź gościa, którego kibice nie lubią jeszcze bardziej i na jego tle wypadnij pozytywnie :crazy:
Stroił fochy, bo jego sport ma zerową popularność xD niech się cieszy, że w pgóle dzięli komitetowi olimpijskiemu ma szansę z niego wyżyć, bo zawodnicy Karate czy innych sportów pozaolimpijskich mało znanych muszą traktować swój sport jako hobby.
 
Stroił fochy, bo jego sport ma zerową popularność xD niech się cieszy, że w pgóle dzięli komitetowi olimpijskiemu ma szansę z niego wyżyć, bo zawodnicy Karate czy innych sportów pozaolimpijskich mało znanych muszą traktować swój sport jako hobby.

Lekka atletyka jako całość nie ma zerowej popularności IMO. Zdziwiło mnie, że taki Meronk był wyżej, bo nie wiem kto niby w Polsce ogląda tego golfa? :lol:
 
Lekka atletyka jako całość nie ma zerowej popularności IMO. Zdziwiło mnie, że taki Meronk był wyżej, bo nie wiem kto niby w Polsce ogląda tego golfa? :lol:


Olimp, MŚ i ME mają oglądalność. Reszta dni nikogo, choć ja więcej w życiu widziałem lekką niż tenis, NBA czy NFL razem.

Rzuty, biegi ,sztafety, skok wzwyż, skok o tyczce uwielbiam.
 
Lekka atletyka jako całość nie ma zerowej popularności IMO. Zdziwiło mnie, że taki Meronk był wyżej, bo nie wiem kto niby w Polsce ogląda tego golfa? :lol:
Meronk ma ładnie zbudowane sociale, a golfa pokazuje Canal+ i ja na przykład czasem lubię sobie luknąć o 9:00 w sobotę do śniadania, zwłaszcza, że komentują Andrzej Person z synem. Jednak osobiście dziwię się cały czas jego miejscu bo parę osób z większymi sukcesami było poza TOP10.
 
Z ciekawości zbadałem najpopularniejsze 1 vs 1 w historii FMa przed Najman vs Muran.

Don Kasjo vs Parke 1 mln, 200 tysięcy
Laluna vs Szeja 1 mln, 100 tysięcy
Laluna vs Gimper 1 mln 100 tysięcy.

Co za partacze z tą Laluną.....Taki diament. W każdym bądź razie Muran vs Najman zje to wszystko na moje.
 
Meronk ma ładnie zbudowane sociale, a golfa pokazuje Canal+ i ja na przykład czasem lubię sobie luknąć o 9:00 w sobotę do śniadania, zwłaszcza, że komentują Andrzej Person z synem. Jednak osobiście dziwię się cały czas jego miejscu bo parę osób z większymi sukcesami było poza TOP10.

W Polsce nikt nie komentuje oprócz Personów bo nikt inny się na tym nie zna :lol: Teraz znowu wrócili na Eurosport bo chyba im LIV Golf zabiera zasięgi. Golf Channel mam w pakiecie, więc czasem przypadkowo natrafiłem na jakiś turniej, ale na trzeźwo nie da się tego notorycznie oglądać przez cały rok.
 
W Polsce nikt nie komentuje oprócz Personów bo nikt inny się na tym nie zna :lol: Teraz znowu wrócili na Eurosport bo chyba im LIV Golf zabiera zasięgi. Golf Channel mam w pakiecie, więc czasem przypadkowo natrafiłem na jakiś turniej, ale na trzeźwo nie da się tego notorycznie oglądać przez cały rok.
E tam daj tydzień Matiemu Borkowi na przygotowanie i będzie komentował jak Tiger Woods
 
Staśko dopiero teraz to odkryła? Myślałem że jest bardziej kumata.

Ciekawe kiedy ludzkość wyjdzie na ulicę. Nie czekaj walki Murana na FM przecież to ważniejszy problem...







Dziennikarz m.in Wprost i Newsweeka

 
Last edited:
Ciekawe kto rywalem Denisa. Bubu mówi najpierw FEN, potem krwawy sport z Glebą i dopiero się spotkają z Denisem.



Ten Bubu bil się kiedykolwiek zawodowo, że idzie do FENu czy Paweł szykuje mu freak ze Słodkiewiczem :lol:

Ten Bubu to wygląda na tym wywiadzie jak młody Muran na masie.
 
Last edited:
Labryga to już koleś ery FM. W tym wywiadzie bardziej chce być zawodnikiem gal Freak fightowych niż zawodowych oraz patrzy na medialność konfliktu i rywala.

Takich Labryg będzie z czasem tylko więcej. Nadchodzi nowa fala.

Tym bardziej jak Jóźwiak z Bodziem na chillu walizki z 400 tysiącami zł otwierają na konfach.
 
Back
Top