High League

Juras dostał lepszą ofertę niż od KSW. Odmówił, bo nigdy nie zawalczy u freakow z powodów moralnych.
Czekaj czekaj. Z niego taki prawilniak, ze za rok wyskoczy. Dadzą mu kogoś z szeroko pojętego 'sportu' i sprzedadzą to jako sportowe zestawienie.
Pan hipokryta będzie mógł znowu szpagaty trzaskać.
 
Czekaj czekaj. Z niego taki prawilniak, ze za rok wyskoczy. Dadzą mu kogoś z szeroko pojętego 'sportu' i sprzedadzą to jako sportowe zestawienie.
Pan hipokryta będzie mógł znowu szpagaty trzaskać.
W sumie jakby któraś z organizacji atakowała Stadion Narodowy (w co wątpię, bo IMO peak freaków już za nami), to walka Kołecki vs Jurkowski by im pomogła.
 
Na Narodowym nigdy nie będzie gali Freak mma, bo zarząd N nigdy nie wyda na to zgody.

Już widzę oczami wyobraźni te 78 artykułów dziennikarzy o tym fakcie.


Ps- Kolecki vs Juras to przecież dziś nie mniejszy miss match niż Godlewska vs Zusje. Potencjał niesamowity na Narodowy że hoho.
 
Last edited:
Juras dostał lepszą ofertę niż od KSW. Odmówił, bo nigdy nie zawalczy u freakow z powodów moralnych.
Oczywiście że mu się to nie spina, bo pewnie chcieli mu dać jakiegoś freaka który ćwiczy dłużej niż miesiąc i Juras sobie przekalkulował, że jak dostanie(a może) wpierdol od kogoś takiego to będzie przypał :beczka:
 
A co do tego że FM przespało peak aby zapełnić Narodowy to szczerze nie wiem czy łatwe by to było nawet za czasów F3-F10 , chyba że dużo ludzi poszłoby z czystej ciekawości bo Narodowy.

Jakieś Nitry , czy jeden Muran co ciągnie na plecach Fejm to raczej za mało.

Gdyby na tej karcie była Sanah,Mata,Sobel White2115,Bedoes,Oki ,Taco,Podsiadło czy Que to byłby komplet pewny. Dziś oprócz muzyki uważam że w Polsce nie ma potężnych ikon by zapełniać aż takie hale. Yotuberki to nie jest poziom muzyków gdzie taki Mata zapełnia Ci dziś całe lotnisko Bemowo.


Prawda jest taka że FM właśnie dopiero na nich to by roslo pięknie jesli idzie o zainteresowanie konfami i zapełnianiem hal. Gdzieś tam obok sportowo, obok muzyków widzę tylko Pudziana,Mameda i to byłoby na tyle.

Jest mega biednie co by nie mówić jeśli idzie o ikony w Polsce.


Dlatego niejako Muran to taki symbol jak mało trzeba by urosnąć w Polsce na giga zasięgi, bo tu wieje straszną nudą w tym show biznesie.
 
Last edited:
W sumie jakby któraś z organizacji atakowała Stadion Narodowy (w co wątpię, bo IMO peak freaków już za nami), to walka Kołecki vs Jurkowski by im pomogła.
Juras nie weźmie żadnej poważnej walki z jednego prostego powodu. Musiałby ruszyć dupsko z fotela radiowego i zacząć na nowo być sportowcem, a mu się nie chce. Nawet do walki z pudzianem podszedł na zasadzie byle wytrwać do końca żeby nie było lipy. Jego ostatni moment treningowy na poważnie to walka z Sokodjou, którą o dziwo zaskakująco wygrał.
 
Fagata za to, że ruchała się z youtuberem dla atencji powinna dostać wilczy bilet z organizacji frikowych, a wręcz przeciwnie. Dostaje kampanie reklamowe w sieciach kosmetycznych.

Akurat tu Polska nie jest wyjątkiem, bo muzycy którzy robili gorsze rzeczy potrafią do dziś kosić miliony dolarów. Takie niestety prawo show biznesu.

Daleko nie szukać Jozef Bratan nagrywał streamy z prostytutkami w internecie i nadal jest w G2ML , robi koncerty i walczy we freak fightach.
 
Przecież odbierała telefony na głośniku i to pokazywała.
człowieku: ja nie wierzę jeśli tęczowa organizacja sędziów mówi, że ma 3 tys. członków a ty gadasz o jakiś groźbach, które dostaje NItro w spódnicy... Wojtyniuk i Budka też chyba pokazywali nagrania i co: nie słyszałem o jakiś medialnym złożeniu zawiadomienia do policji...

Np. Gozdyra wyjaśniła pewnie jakieś chłopaka, który myślał, że natrzaska miliony tweetów to dostanie dwudzieste miejsce na liście wyborczej:


Oczywiście nie jestem za samosądami, bo w samosądach jeszcze łatwiej o pomyłkę.
Ale większe emocje wyłoływały już u mnie ataki Blood &Honor na meczety niż telefony do Staśko...
Oczywiście jednak jeśli Stasko złoży zawiadomienie to policja powinna wyjaśnić sprawę.
Na tej samej zasadzie jak mimo, że nie jestem fanem Tuska i Kaczyńskiego to uważam, że jeśli są u władzy to zasługują na ochronę, a jeśli nawet Tuleya czułby się zagrożony to ma prawo mieć ochronę jak prokuratorzy i sędziowie we Włoszech (tam niektórzy lądują w koszarach Carabinierich, albo wojskowych bo kto napadnie na koszary :korwinlaugh:).
To jest w ogóle ciekawy temat jak amerykańskie gwiazdy muszą sobie radzić z psychofanami zamykając się w tych swoich złotych klatkach ala mieszkanie na 130 piętrze albo rezydencja z ochroną. Pamiętam jak kiedyś oglądałem program o Białym Domie, gdzie wypowiadał się były agent Secret Service. Zarówno Bush Senior jak Clinton byli pod wrażeniem jak dostawali często po kilka tysięcy gróźb DZIENNIE, później pracował przy ochronie gwiazd i też podobnie :roberteyeblinking:
Rezydencja nawet nie jako forma próżności tylko dlatego aby nie było potrzeby częstego wychodzenia...

Macie jak mieszka Micheal Jordan:


Czekaj czekaj. Z niego taki prawilniak, ze za rok wyskoczy. Dadzą mu kogoś z szeroko pojętego 'sportu' i sprzedadzą to jako sportowe zestawienie.
Pan hipokryta będzie mógł znowu szpagaty trzaskać.
nikt kto jest kto w jakikolwiek sposób bawi się w Legie Warszawę nie jest moralny :korwinlaugh:

Niesamowicie obrzydliwa postać.





Oczywiście klasyk: jebać Kościół. Hej księdzu, księciu złoty: daj ślub kościelny bo większa kasa w kopertach będzie :aletoniedomnietak:


Braun to uczciwy polityk. Nie udaje nikogo. Dostał się do sejmu jako ultra prawak i nim jest. Lepiej niż politycy kłamiacy w czasie kampanii, a potem zmieniający poglądy(jak politycy PiS przed wyborami podpisujący konwencję o nie podnoszeniu podatków, a na pierwszym głosowaniu głosujący za podniesieniem podatków). Możesz go nie lubić. Ja też nie lubię każdego polityka, ale uczciwi politycy typu Adrian Zandberg czy Grzegorz Braun zawsze na propsie.
Braun: SKAZAĆ NERGALA BLUŹNIERCA JA KATOLIK WIELKI
Olszański: SRAĆ NA BIBLIE
Braun: no czasami w polityce trzeba się z różnymi osobami zadawać. Tak ogólnie to katolicyzm to ja mam w małym palcu.
Też Braun: mianować Jezusa królem Polski, tego samego, który ripostował w Biblii "królestwo moje nie z tego świata".
Gdyby Braun urodziłby się w USA w murzyńskiej dzielnicy to zostałby jednym z tych pato afrotpastorów albo działaczem BLM.
Plus jego oświadczenie majątkowe delikatnie mówiąc śmierdzi...
Ani nie jestem fanem tego gimnazjalnego ateizmu ani jasełkowego katolicyzmu, chociaż uczciwie trzeba przyznać, że więcej patologii w ostatnich czasach jest wśród ateistów...
Kiedyś pozytywniej traktowałem Brauna, ale jak zacząłem go mocniej śledzić to...
 
człowieku: ja nie wierzę jeśli tęczowa organizacja sędziów mówi, że ma 3 tys. członków a ty gadasz o jakiś groźbach, które dostaje NItro w spódnicy... Wojtyniuk i Budka też chyba pokazywali nagrania i co: nie słyszałem o jakiś medialnym złożeniu zawiadomienia do policji...

O czym Ty do mnie piszesz człowieku? Napisz te myśl jeszcze raz na trzeźwo
 
O czym Ty do mnie piszesz człowieku? Napisz te myśl jeszcze raz na trzeźwo
ja nie wierze jak organizacja ludzi wykonywających zawód zaufania społecznego mówi o ilości osób we własnej organizacji a ty zachowujesz się jakby nagle wiarygodne były nagrania gróźb w stronę Staśko słynącej z tego, że oparła całą swoją karierę w internecie na kłamstwie.
Będzie dowód zawiadomienia, będzie można to traktować poważnie.
Za dużo ostatnio jest ludzi, którzy niby są ofiarami stalkingu a o dowodach zawiadomienia cisza...
 
ja nie wierze jak organizacja ludzi wykonywających zawód zaufania społecznego mówi o ilości osób we własnej organizacji a ty zachowujesz się jakby nagle wiarygodne były nagrania gróźb w stronę Staśko słynącej z tego, że oparła całą swoją karierę w internecie na kłamstwie.
Będzie dowód zawiadomienia, będzie można to traktować poważnie.
Za dużo ostatnio jest ludzi, którzy niby są ofiarami stalkingu a o dowodach zawiadomienia cisza...

Wszędzie musisz włożyć tych sędziów, tak jak Maja wszędzie włoży gwałt.

Stasko pokazała dowody, odbierając na żywo telefony. Nie wiem co więcej chcesz jako dowód. Jej krytycy nie zaprzeczają autentyczności tych nagrań, no oprócz jednego z obsesją na punkcie środowiska sędziowskiego:)
 
Wszędzie musisz włożyć tych sędziów, tak jak Maja wszędzie włoży gwałt.

Stasko pokazała dowody, odbierając na żywo telefony. Nie wiem co więcej chcesz jako dowód. Jej krytycy nie zaprzeczają autentyczności tych nagrań, no oprócz jednego z obsesją na punkcie środowiska sędziowskiego:)
chłopie w obecnych czasach można sprawić, że będzie się tobie wyświetlało, że dzwoni do ciebie ktoś z oficjalnego numeru komendy głownej Policji a tak na prawde będzie to nastolatek.
Możesz znaleźć takie symulatory głosu, że ktoś pomyśli, że dzwoni do niego Mariusz Pudzianowski a nie ktoś puszcza głos symulatora głosu.
Takiej wyrachowanej Staśko, która zrobi dla sławy wszystko -nie wierze dopóki Policja tego nie potwierdzi...

BTW chociaż czekam na nową erę deep fejków bo sam mam pare pomysłów aby trochę potrolować :P
 
Ten gość serio się do leczenia psychiatrycznego nadaje... ale czy ono jeszcze ma sens
1672238520995.png
 
Back
Top