High League

Braun i JKM też robią więcej złego niż dobrego dla społeczeństwa i im nie życzę telefonów z pogróżkami. Moralność Kalego nie jest spoko.
Braun i JKM mają więcej pogróżek niż ona tylko oni nie są upośledzonymi emocjonalnie dziewczynkami i je ignorują. Tak samo miał Jerzy Urban. Tak naprawdę reakcja Staśko tylko psuje sytuację.
 
No oczywiście Pan karateczny musi zawsze patrzeć z punktu jakby był wielce oświeconym inteligentem, a wypowiada się w tematach typu "haj lik". Jesteś facet całkowicie dla mnie odkręcony od tego świata albo trolujesz - nie wiem, nie interesuje mnie to. Dostosowuję swoje wypisy do osób o których się wypowiadam, a takie atencyjne kurwiszony rozmaite ala staśkopiardy będą przeze mnie jechany w grubiański sposób bo tak po prostu UWAŻAM i CHCĘ bo MOGĘ.
 
Braun i JKM też robią więcej złego niż dobrego dla społeczeństwa i im nie życzę telefonów z pogróżkami. Moralność Kalego nie jest spoko.
Ale znowu nie masz argumentu i rzucasz JKM.

Braun jest jaki jest, ale dla zdrowia Twoich dzieci zrobił więcej jak nie jeden z magdalenki. Sprawdź jego interwencję u Cessaka, bo jakoś wałów władzy nie widzisz tylko się uczepiłeś jak gówno podeszwy Brauna. Poczytaj badania co oni chcieli dawać dzieciakom.
 
Ale znowu nie masz argumentu i rzucasz JKM.

Braun jest jaki jest, ale dla zdrowia Twoich dzieci zrobił więcej jak nie jeden z magdalenki. Sprawdź jego interwencję u Cessaka, bo jakoś wałów władzy nie widzisz tylko się uczepiłeś jak gówno podeszwy Brauna. Poczytaj badania co oni chcieli dawać dzieciakom.
Ale na wycieczkę pojechal za to w czasie lockdownu
 
On się tak uczepił Brauna, a jako jeden z nielicznych miał odwagę mówić o "nowym porządku" w sejmie.
 
On się tak uczepił Brauna, a jako jeden z nielicznych miał odwagę mówić o "nowym porządku" w sejmie.

Ale znowu nie masz argumentu i rzucasz JKM.

Braun jest jaki jest, ale dla zdrowia Twoich dzieci zrobił więcej jak nie jeden z magdalenki. Sprawdź jego interwencję u Cessaka, bo jakoś wałów władzy nie widzisz tylko się uczepiłeś jak gówno podeszwy Brauna. Poczytaj badania co oni chcieli dawać dzieciakom.

Widzę że robicie kurwę z logiki. Moja wypowiedź nie odnosiła się do działalności Brauna czy Korwina, tylko był to przykład tego że taka działalność nie ma znaczenia i reguły dla wszystkich muszą być takie same. Na marginesie - osoby martwiące się o przetrwanie naszej cywilizacji powinny być na to najbardziej uwrażliwione.
 
Widzę że robicie kurwę z logiki. Moja wypowiedź nie odnosiła się do działalności Brauna czy Korwina, tylko był to przykład tego że taka działalność nie ma znaczenia i reguły dla wszystkich muszą być takie same. Na marginesie - osoby martwiące się o przetrwanie naszej cywilizacji powinny być na to najbardziej uwrażliwione.
Oczywiście, że ma znaczenie tylko jesteś za bardzo zacietrzewiony, żeby to zrozumieć.

A sraśko? Po co dawać jebanie, że ktoś jej groził? Ona nic nie wnosi do społeczeństwa, każda jedna Pani która pracuje na kasie jest dla mnie ważniejsza społecznie niż ta ćwierćmozga idiotka. Pisze tłity że facet ma cipkę i może mieć okres. No kurwa szanujmy siebie i swój czas.

Ona w życiu nie zrobiła nic, próbowała się wybić na wszystkich przez oczernianie i zaczepki. No to mleko się rozlało. Karma wraca.
:tellmemore: Ps. sama idiotka udostępniła swój numer. Siejesz wiatr zbierasz burze.
 
Oczywiście, że ma znaczenie tylko jesteś za bardzo zacietrzewiony, żeby to zrozumieć.

A sraśko? Po co dawać jebanie, że ktoś jej groził? Ona nic nie wnosi do społeczeństwa, każda jedna Pani która pracuje na kasie jest dla mnie ważniejsza społecznie niż ta ćwierćmozga idiotka. Pisze tłity że facet ma cipkę i może mieć okres. No kurwa szanujmy siebie i swój czas.

Ona w życiu nie zrobiła nic, próbowała się wybić na wszystkich przez oczernianie i zaczepki. No to mleko się rozlało. Karma wraca.
:tellmemore: Ps. sama idiotka udostępniła swój numer. Siejesz wiatr zbierasz burze.

I co z tego że udostępniła? To że jej numer jest publiczny to nie znaczy, że można do niej dzwonić i jej grozić. I jakby ktoś dzwonił do Pani Kasjerki to bym uważał tak samo, nie dlatego że uważam dzielność Pani Kasjerki za daleko bardziej pożyteczną społecznie niż działalność Stasko, która bardziej szkodzi promowanym przez siebie ideom niż im pomaga, tylko dlatego że tak postępują ludzie którzy mają zasady. Jebać chorągiewki, hipokrytów i kurwy bez zasad. #DenisZaleckiMood
 
Ale znowu nie masz argumentu i rzucasz JKM.

Braun jest jaki jest, ale dla zdrowia Twoich dzieci zrobił więcej jak nie jeden z magdalenki. Sprawdź jego interwencję u Cessaka, bo jakoś wałów władzy nie widzisz tylko się uczepiłeś jak gówno podeszwy Brauna. Poczytaj badania co oni chcieli dawać dzieciakom.
Braun to co najwyżej mógłby zrobić pod siebie. Wyjątkowo głupi i obrzydliwy typ.
 
Braun to co najwyżej mógłby zrobić pod siebie. Wyjątkowo głupi i obrzydliwy typ.
Braun to uczciwy polityk. Nie udaje nikogo. Dostał się do sejmu jako ultra prawak i nim jest. Lepiej niż politycy kłamiacy w czasie kampanii, a potem zmieniający poglądy(jak politycy PiS przed wyborami podpisujący konwencję o nie podnoszeniu podatków, a na pierwszym głosowaniu głosujący za podniesieniem podatków). Możesz go nie lubić. Ja też nie lubię każdego polityka, ale uczciwi politycy typu Adrian Zandberg czy Grzegorz Braun zawsze na propsie.
 
Braun to uczciwy polityk. Nie udaje nikogo. Dostał się do sejmu jako ultra prawak i nim jest. Lepiej niż politycy kłamiacy w czasie kampanii, a potem zmieniający poglądy(jak politycy PiS przed wyborami podpisujący konwencję o nie podnoszeniu podatków, a na pierwszym głosowaniu głosujący za podniesieniem podatków). Możesz go nie lubić. Ja też nie lubię każdego polityka, ale uczciwi politycy typu Adrian Zandberg czy Grzegorz Braun zawsze na propsie.
Nie no kurwa z całym szacunkiem, ale Braun to najgorsze co trafiło się Konfederacji. Typ jest na 99% ruskim agentem.
 
Nie no kurwa z całym szacunkiem, ale Braun to najgorsze co trafiło się Konfederacji. Typ jest na 99% ruskim agentem.
Braun ma swoje poglądy, ale prawdziwy ruski agent by próbował ocieplić wizerunek, a Braun za bardzo trzyma się swojego wizerunku.

Agenci próbują się kryć i ocieplić wizerunek np. politycy PiS przed wyborami podpisujący konwencję o nie podnoszeniu podatków, a po cichu podnoszący ;-)

Agent bez krycia się to kiepski agent.
 
Nie no kurwa z całym szacunkiem, ale Braun to najgorsze co trafiło się Konfederacji. Typ jest na 99% ruskim agentem.
Jak mi pokażesz w sejmie kogoś kto reprezentuje interesy NAS - Polaków to chętnie postawię jakąś dobrą berbeluchę.
 
Braun to uczciwy polityk. Nie udaje nikogo. Dostał się do sejmu jako ultra prawak i nim jest. Lepiej niż politycy kłamiacy w czasie kampanii, a potem zmieniający poglądy(jak politycy PiS przed wyborami podpisujący konwencję o nie podnoszeniu podatków, a na pierwszym głosowaniu głosujący za podniesieniem podatków). Możesz go nie lubić. Ja też nie lubię każdego polityka, ale uczciwi politycy typu Adrian Zandberg czy Grzegorz Braun zawsze na propsie.

Tam sam Braun który przed rosyjsko ukraińskim konfliktem zbrojnym chciał ułatwiać Ukraińcom kupowanie nieruchomości w Polsce? Ten sam Braun, który przed koalicją z Narodowcami nazywał Winnickiego Mussolinista?
 
Tam sam Braun który przed rosyjsko ukraińskim konfliktem zbrojnym chciał ułatwiać Ukraińcom kupowanie nieruchomości w Polsce? Ten sam Braun, który przed koalicją z Narodowcami nazywał Winnickiego Mussolinista?
Nazywanie kogoś mussolinistą to nie jest obelga. Każdy kto zna historię wie, że faszyści uratowali mnóstwo osób wyznania mojżeszowego. Dzięki nim Bułgarscy i bałkańscy żydzi mieli luz. Jedyna obiektywnie zła cecha partii Mussoliniego to penalizacja homoseksualizmu.
 
Braun to uczciwy polityk. Nie udaje nikogo. Dostał się do sejmu jako ultra prawak i nim jest. Lepiej niż politycy kłamiacy w czasie kampanii, a potem zmieniający poglądy(jak politycy PiS przed wyborami podpisujący konwencję o nie podnoszeniu podatków, a na pierwszym głosowaniu głosujący za podniesieniem podatków). Możesz go nie lubić. Ja też nie lubię każdego polityka, ale uczciwi politycy typu Adrian Zandberg czy Grzegorz Braun zawsze na propsie.
"Uczciwi politycy" :mjsmile:
 
Z czystej ciekawości.
Marek Jakubiak.
Przedsiębiorca od browarów.

Jak by się sprawdził politycznie?
Chciałbym poznać wasze zdanie
 
Z czystej ciekawości.
Marek Jakubiak.
Przedsiębiorca od browarów.

Jak by się sprawdził politycznie?
Chciałbym poznać wasze zdanie

Przecież on już był cztery lata posłem od Kukiza? Typowa zabawka dla bogatego biznesmena, w Polsce na dłuższą metę to się nie sprawdza, nieważne ile szumu robią w mediach na początku (vide Palikot). U nas od 30+ lat generalnie rządzi post-Solidarność tylko zmieniająca szyldy (PC-AWS-PiS vs KLD-UW-PO). To są maratończycy, a biznesmeni szybciej, niż później orientują się, że spokojniej jest dalej robić biznes po swojemu zamiast szukać znajomości przy tej czy innej opcji politycznej (choć nawiązane kontakty są przydatne, ale żeby siedzieć 10-15 lat w Sejmie? Nie ma szans).
 
Przecież on już był cztery lata posłem od Kukiza? Typowa zabawka dla bogatego biznesmena, w Polsce na dłuższą metę to się nie sprawdza, nieważne ile szumu robią w mediach na początku (vide Palikot). U nas od 30+ lat generalnie rządzi post-Solidarność tylko zmieniająca szyldy (PC-AWS-PiS vs KLD-UW-PO). To są maratończycy, a biznesmeni szybciej, niż później orientują się, że spokojniej jest dalej robić biznes po swojemu zamiast szukać znajomości przy tej czy innej opcji politycznej (choć nawiązane kontakty są przydatne, ale żeby siedzieć 10-15 lat w Sejmie? Nie ma szans).
Od Kukiza odbił dawno.
Wydaje się szczerzy.
Co można mu zarzucić wobec Ciebie, fakty.?
 
Od Kukiza odbił dawno.
Wydaje się szczerzy.
Co można mu zarzucić wobec Ciebie, fakty.?

Nie mam mu nic do zarzucenia od strony formalnej, taki np. Palikot specjalnie grał rolę zderzaka PO rzucając kontrowersyjne pomysły w eter, w razie czego partia zawsze mogła się od nich odciąć bo Palikot nie był zawodowym politykiem jak głupio ten termin nie brzmi. Jakubiak tego nie robił, bo tam sam Kukiz był twarzą całego projektu, choć oczywiście był w mediach bo akurat miał trochę gadane (jak np. Zandberg teraz, kamera lubi tych, co się nie jąkają w co drugim zdaniu). Historia znana w Polsce i powtarzana co jakiś czas, anty-systemowa partia jedzie na sloganach "zmiany życia politycznego" i zwykle paliwa starcza na jedną kadencję. W drugiej następuje znaczne obniżenie poparcia, bo ludzie widzą, że zmian nie ma żadnych i karty dalej rozdają weterani pamiętający Okrągły Stół. Jedyna niewiadoma, czy taka partia zdoła drugi raz wejść do Sejmu, czy nie. Trzeciej kadencji zwykle nie ma, bo partia albo kończy działalność, albo zostaje wchłonięta przez któregoś z wielkich graczy. Petru też przez moment zagrażał PO jako główna siła opozycji, a potem poleciał na Maderę z kochanką i wszystko się posypało. Do tego mieli burdel w papierach, bo mąż posłanki zawalił księgowość. Zresztą Gasiuk też została spacyfikowana, teraz Lubnauer i kumpele siedzą cicho jak myszki. Ich pięć sekund na pierwszej linii się skończyło a jak się nie podoba to PO spokojnie ich wywali. Zresztą Tusk sam powiedział, że albo Lubnauer zgodzi się na wiwisekcję Nowoczesnej, albo od następnego semestru może wracać na uczelnię, bo na listach PO jej nie będzie, a jako samodzielny byt nie przekroczą 5%. Bon voyage.
 
Back
Top