High League

Stary fragles nie jest wrogiem, ale nudziarzem. Dałem mu kredyt na dwie walki, a potem to jest wszystko to samo. Darcie ryja i wpierdol w klatce. Tam samo synalek, robi walkę za walką bo wie, że jego pięć minut się niechybnie skończy i musi się napchać zanim każą mu spadać.
Do tego ja nie wiem jak może komuś sprawiać przyjemność i podniecać kogoś słuchanie typa który na oko albo jest chory psychicznie albo upośledzony.
 
Ale zobacz, czepianie się już młodszego o częste walki. To jednak masz tą zadrę do nich. Muran to jednak topka galowa FMa.

Żadne czepianie się, Muran Jr już też zaczyna się rozmieniać na drobne, ostatnia akcja, że niby zapomniał w jakich regułach była walka. No błagam. Pewnie było obstawione na porażkę przez DQ, więc dodatkowa forsa wpadła na właściwe konto.
 
To jest upadek tych czasów, że takie kreatury jak murańskie, denisy i inne zjeby jutubery zarabiają jakieś pieniądze na tych swoich wypiardach...

Lepiej zacznij szanować te Denisy i resztę spółki, bo redaktor Rocksów zakłada dziś upadek polskiego zawodowego MMA.
 
To jest upadek tych czasów, że takie kreatury jak murańskie, denisy i inne zjeby jutubery zarabiają jakieś pieniądze na tych swoich wypiardach...
Nie no Murany to pozytywne świry dające rozrywkę. Nie porównuj ich do gangusów z gromdy, którzy serio promują niezdrowe zachowania społeczne.
 
Nie no. Izu zanim odejdzie do frików niech serio spróbuje zawodowego MMA, bo narazie jest sporym talentem nawet mimo przegranej z Samociukiem.
Chłop to kompletne beztalencie. Mam na mysli bardziej życiowe decyzje pod kątem kariery.
 
Zrobić na kanale Wotore prawie 300 tysięcy to serio jest ładny wyczyn.

Dobry jest w bitce? On Denisa Z wyzywa do walki.
Na wotore bije innych sterydów. Co innego byłoby w zawodowej walce MMA czy K1, bo tam by się spotkał z ludźmi serio trenującymi sztuki walki.
Zresztą Załęcki się o tym przekonał. Dostaje bęcki od zawodowców i medalistów K1
 
Na konfie dym czy ciepłe kluski jak sądzisz ? Z takimi zasięgami to on może być łakomym kaskiem dla FM.
Nie no ma potężny potencjał. Ma charyzmę i gadane. Jak brać jakiegoś steryda chuligana to jego, bo ma wszystkie przymioty gwiazdy. Stanowiłby konkurencję dla Szeligi.

Plus wygląd wiadomo. Przystojny koleś ma +10 do potencjału
 
Idiota. Może słów "ofsajd" czy "aut" też zakaże bo pochodzą z angielskiego? :lol: Niech robi z siebie pośmiewisko w "swojej" branży.
 
Back
Top