High League

Wywiad z bratem Murana zaraz zrobi 700 tysięcy.

Gdyby przed jego erą zapytano mnie kto przez te lata jest ikoną FM to na luzie wybrałbym Ferrari lub Kasjo, ale to co Muran zrobił ze swoim zainteresowaniem w tym świecie to jest inny poziom od tej dwójki.

I pomyśleć że faceta niedawno nikt nie znał. Jak to na samych emocjach możesz osiągnąć tak mega popularność.
 
Pewnie ludzie wpisali nazwisko i szukali starego fraglesa, a nie jego brata. Taki sam numer jak wstawianie na listy wyborcze nołnejmów o nazwiskach znanych polityków, a nuż ktoś się pomyli i zagłosuje na Tuska z listy PiS :lol:
 
Stary fragles musi się spieszyć bo nie wiadomo kiedy hossa się skończy. Popek też miał miliony na YT, a skończył śpiewając It's My Life z playbacku :lol:
 
Stary fragles musi się spieszyć bo nie wiadomo kiedy hossa się skończy. Popek też miał miliony na YT, a skończył śpiewając It's My Life z playbacku :lol:


Cały czas nie odróżniasz popularności YT, muzycznej od FMa:boss:


Przykładowo dzisiejsza piosenkarka Sanah chociaż robi miliony na YT , w FM z kretesem przegra na zasięgi z Murańskim.
 
Cały czas nie odróżniasz popularności YT, muzycznej od FMa:boss:


Przykładowo dzisiejsza piosenkarka Sanah chociaż robi miliony na YT , w FM z kretesem przegra na zasięgi z Murańskim.

To po co brali Popka na bazie tych milionów YT? Albo liczby wyświetleń są ważne albo nie. Bez sensu zmieniać punkt odniesienia dla różnych podmiotów. Miliony Popka, tfu, nieważne (po latach?), stary fragles robi 700k i uła, super ważne?
 
To po co brali Popka na bazie tych milionów YT? Albo liczby wyświetleń są ważne albo nie. Bez sensu zmieniać punkt odniesienia dla różnych podmiotów. Miliony Popka, tfu, nieważne (po latach?), stary fragles robi 700k i uła, super ważne?


No biorą bo ma jakiś fanbase medialny i trenował SW, ale porównanie Popka pod względem FMa do Murana jest bez sensu, bo Popek nigdy nie ,,zrodził się" z FMa a Muran tak. Dlatego nie ma co pisać tekstów ,, Muran się znudzi jak Popek" bo Popek nigdy nie był zrodzony na popularności FMa.



Efekt Murana jest tak wielki że faceci 30 plus na tt piszą, że chcą bojkotować z nim galę. :lol:
 
Stary fragles to się zrodził z tego, że synalek występuje w reality docu. Sam od siebie nie wytworzył niczego. Jaki on w ogóle ma zawód? Co on robił do czasu, gdy internet go "odkrył" jako ojca Murana juniora? :siara:
 
"Dziś" to pojęcie względne. Nie wiem czemu tak się podniecasz starym dziadem, który zbiera jeden wpierdol za drugim?


Nie podniecam się. Poprostu uniwersum FMa to 50 składowych.

Teraz gadamy o marketingu względem Murana i jaką moc stworzył w internetach. Tym bardziej przegrywając 3 walki.

To już w ogóle jest niesamowite.
 
:lol:

1671020693358.png
 
Ciekawe gdzie dziś stałaby Lalka w kolejce FMa gdyby głupi Wardęga nie cisnął ją o te sklepy 150 razy na konfach. Przypominam że jej F2F robiły ponad 1 mln.
 
Ciekawe gdzie dziś stałaby Lalka w kolejce FMa gdyby głupi Wardęga nie cisnął ją o te sklepy 150 razy na konfach. Przypominam że jej F2F robiły ponad 1 mln.
Wardęga to psia końcowa, ale takie "gwiazdy" żerujące na innych ludziach trzeba jebać.
Niech się pójdzie huśtać jak sobie nie radzi z hejtem ojoj szkoda że wcześniej nie myślała robiąc ludzi na siano.

Karma wraca dziubasku.
 
Stary fragles to się zrodził z tego, że synalek występuje w reality docu. Sam od siebie nie wytworzył niczego. Jaki on w ogóle ma zawód? Co on robił do czasu, gdy internet go "odkrył" jako ojca Murana juniora? :siara:


A jaki zawód ma 99 procent FMa na codzien? Ty jakoś strasznie uczulony jesteś na tego Murana.

Kiedy w tym świecie latają jakieś Pasuty,Popy czy Mixery.

:boss::stevecarell:

Ja wolę Jacka, ale kto co lubi.

PS- Muran na pewno wie lepiej co to praca na etat od 99 procent tego towarzystwa.


Widziałem nawet gadkę Wardegi z Golą gdzie mówili że nigdzie nie pracują i nie wyobrażają sobie robić coś 8 godzin dziennie.
 
A jaki zawód ma 99 procent FMa na codzien? Ty jakoś strasznie uczulony jesteś na tego Murana.

Kiedy w tym świecie latają jakieś Pasuty,Popy czy Mixery.

:boss::stevecarell:

Ja wolę Jacka, ale kto co lubi.

PS- Muran na pewno wie lepiej co to praca na etat od 99 procent tego towarzystwa.


Widziałem nawet gadkę Wardegi z Golą gdzie mówili że nigdzie nie pracują i nie wyobrażają sobie robić coś 8 godzin dziennie.

Ale większość freaków to pokolenie internetu, którzy mogli sobie wybrać taką drogę zarobku. Do tego jacyś amatorzy siłowni osiedlowej. A stary fragles co? On chodził do szkoły jeszcze za komuny, a potem jak zarabiał na życie? Handlował kasetami na bazarze? Sprzedawał kartofle z żuka? Ktoś, coś? Bo jak w wieku 50+ jest znany z tego, że jest ojcem swojego syna to raczej kokosów przez te 20 lat się nie dorobił?
 
Ale większość freaków to pokolenie internetu, którzy mogli sobie wybrać taką drogę zarobku. Do tego jacyś amatorzy siłowni osiedlowej. A stary fragles co? On chodził do szkoły jeszcze za komuny, a potem jak zarabiał na życie? Handlował kasetami na bazarze? Sprzedawał kartofle z żuka? Ktoś, coś? Bo jak w wieku 50+ jest znany z tego, że jest ojcem swojego syna to raczej kokosów przez te 20 lat się nie dorobił?
Patrząc na zachowania, siedział pod sklepem z winem w ręku jako typowy żul-filozof. To jego max. No i co się dziwisz, że promuje go typ który sobie wali konia do filmów z żulami
 
A to zwykły szarak nie może być gwiazdą FMa?

A jeśli nawet 30 lat handlował przy tym żuku to co?!


Coraz dziwniejsze te twoje wpisy. ..
 
A to zwykły szarak nie może być gwiazdą FMa?

A jeśli nawet 30 lat handlował przy tym żuku to co?!


Coraz dziwniejsze te twoje wpisy. ..

Ja zadałem proste pytanie i czekam na odpowiedź. Jak stary Muran zarabiał na życie zanim w wieku 50 lat wypłynął jako gwiazda freaków? Bo teksty o Legii Cudzoziemskiej to chyba można sobie darować :lol:
 
Ja zadałem proste pytanie i czekam na odpowiedź. Jak stary Muran zarabiał na życie zanim w wieku 50 lat wypłynął jako gwiazda freaków? Bo teksty o Legii Cudzoziemskiej to chyba można sobie darować :lol:


Serio to jest tak ważne? Chyba był aktorem 2-3 planowym i prowadził sklepy ale pisze to na luźno, bo szczerze wisi mi to.


A jeszcze wyśmiewając trochę Jace pisząc o żuku, a gwiazdkach internetowych. To wiesz kim jest ta gwiazdka internetowa? Zwykły szarak który odpali sobie kamerkę na YT i gada do niej.
To są te twoje gwiazdki z internetu. To ja już wolę faceta przy żuku, bo zrobi więcej dla tego świata i tu nie bije tylko do Jacka tylko ogółem.

Ale jak ty wolisz, cenisz faceta na kamerce 24 h to okej.


Od dawna mam wrażenie że boli Cię sukces Murana w FM.
 
Last edited:
Serio to jest tak ważne? Chyba był aktorem 2-3 planowym i prowadził sklepy ale pisze to na luźno, bo szczerze wisi mi to.


A jeszcze wyśmiewając trochę Jace pisząc o żuku, a gwiazdkach internetowych. To wiesz kim jest ta gwiazdka internetowa? Zwykły szarak który odpali sobie kamerkę na YT i gada do niej.
To są te twoje gwiazdki z internetu. To ja już wolę faceta przy żuku, bo zrobi więcej dla tego świata i tu nie bije tylko do Jacka tylko ogółem.

Ale jak ty wolisz, cenisz faceta na kamerce 24 h to okej.

Ty wolisz faceta przy żuku? To dlaczego płaczesz od iluś tam tygodni o Lalunę? Ona jakoś nie pasuje do tego wizerunku. Ja nie oglądam żadnych konf i zadałem proste pytanie a tu lament jakby Muran był śpiochem KGB i nikt nie ma prawa zapytać co facet robił przez ostatnie 20 lat. Aha. Powiedziałem to raz i konkretnie, stary fragles to aktor jednego numeru. Zbiera wpierdol raz za razem i nikogo już jego występy nie bawią, a mnie tym bardziej. Może sobie jeździć z tą klatką rzymską i 500 razy, ale po co? Wiadomo, że i tak zawsze zbiera na japę. Ile razy można oglądać to samo i udawać, że to ma sens?
 
Ja zadałem proste pytanie i czekam na odpowiedź. Jak stary Muran zarabiał na życie zanim w wieku 50 lat wypłynął jako gwiazda freaków? Bo teksty o Legii Cudzoziemskiej to chyba można sobie darować :lol:
Prowadził różne "interesy". W necie można znaleźć tylko wspomnienie o jakimś klubie w Wałczu.
 
Ty wolisz faceta przy żuku? To dlaczego płaczesz od iluś tam tygodni o Lalunę? Ona jakoś nie pasuje do tego wizerunku. Ja nie oglądam żadnych konf i zadałem proste pytanie a tu lament jakby Muran był śpiochem KGB i nikt nie ma prawa zapytać co facet robił przez ostatnie 20 lat. Aha. Powiedziałem to raz i konkretnie, stary fragles to aktor jednego numeru. Zbiera wpierdol raz za razem i nikogo już jego występy nie bawią, a mnie tym bardziej. Może sobie jeździć z tą klatką rzymską i 500 razy, ale po co? Wiadomo, że i tak zawsze zbiera na japę. Ile razy można oglądać to samo i udawać, że to ma sens?


Jak ty połączyłeś raptem Lalune z facetem od żuka to długo będę dochodził.
 
I jeszcze jedno @Vassago

Czy takiemu Muranowi nie powinno się kibicować?

Wszyscy łasi aby w FM osiągnąć zasiegowy sukces, masa spin doktorów od PR , a tu wbija sobie taki szary 50 latek i zostaje nr 1 tego świata. Nie jakieś nudziarze z YT. Tylko facet z lat 70. Ja tam widzę fajną historię na film. Ty jak widzę uważasz go za mrocznego wroga.
 
Stary fragles nie jest wrogiem, ale nudziarzem. Dałem mu kredyt na dwie walki, a potem to jest wszystko to samo. Darcie ryja i wpierdol w klatce. Tam samo synalek, robi walkę za walką bo wie, że jego pięć minut się niechybnie skończy i musi się napchać zanim każą mu spadać.
 
Back
Top